>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

'Jak feniks z popiołów': TBM - typy i analizy.

tbm 642

tbm

Forum VIP
Witam!
Być może niektórzy mnie pamiętają. Często miałem dobre typy, ale przez ich zły dobór na kupony częściej przegrywałem. ;)
Już od dłuższego czasu nie prowadziłem tematu na forum. W między czasie miałem sporą przerwę w grze, ale wróciłem i to z dosyć niezłym skutkiem. Za namową kilku osób postanowiłem wznowić podawanie typów na forum.
Póki co dopinam budżet i niedługo postaram się rozpocząć prezentowanie swoich propozycji na forum.
Postaram się pisać w temacie w miarę okrojonych możliwości czasowych. Choć zaznaczam, że na siłę nie ma sensu grać [jak to wyjdzie w praktyce, czas pokaże].
---
Dyscypliny, którymi się zajmuje to głównie: piłka nożna, biathlon, skoki narciarskie oraz kolarstwo.
Stawki będę podawał w jednostkach od 1j do 10j. Gdzie 10 nigdy nie oznacza grania all in, ani typu pewnego w 100%. Stawki są dobrane według mojej subiektywnej oceny opartej na analizie zdarzenia.
*nie biorę odpowiedzialności za wykorzystywanie podawanych przeze mnie typów. Korzystasz na własne ryzyko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
tbm 642

tbm

Forum VIP
&#39;Zawsze licz się z możliwością przegranej&#39;.

wtorek, 20.12.2011r.

Nie jestem odkrywcą super typów, wybieram je według subiektywnej oceny. Mam nadzieje, że w dłuższej perspektywie statystyki będą ok.
Pod uwagę brałem Puchar Niemiec, francuską Ligue 1 oraz mecze Serie A.
BVB czeka trudny mecz w Dusseldorfie, tym bardziej, że nie zagrają Santana, Schmelzer, Subotic, Goetze, Bender... Nie mniej jednak to podopieczni Kloppa są faworytami i teoretycznie powinni awansować. Czy jednak cel osiągną w regulaminowych 90 minutach? Zgadzam się z tym co pisze t0mson, że ten mecz lepiej grać live. Faworytem jest także Bayern, który raczej rozczarować nie powinien.
W Ligue 1 Nancy podejmie Marsylię, która ostatnie mecze wygrywała z dużą dozą szczęścia. Co jeśli tym razem jego zabraknie? Pierwotnie zastanawiałem się nad dwójką w tym meczu, ale Nancy punktuje głównie u siebie, a podopieczni Dechampsa porywającej piłki nie grają... Najlepsza opcja to chyba no bet.
Zdecydowałem się więc na włoską Serie A:
Cagliari - AC Milan
typ: AC Milan
kurs: 1,57 w Unibet
* Cagliari ma u siebie bilans 1-5-1 z czego aż 4 spotkania kończyły się remisami 0:0 ! Ekipa z Sardynii potrafiła wygrać z Novarą, a przegrała 0:3 z Lazio. Ich ostatni mecz to wyjazdowa przegrana 0:2 z Chievo.
Milan od 10 spotkań bez porażki o bilansie 8-2-0, w tym wyjazdowa wpadka 2:2 z Bologną. Rossoneri przy korzystnym wyniku meczu Udinese - Juventus z szansami na lidera. Trener Allegri zapewnia, że jego podopieczni są w bardzo dobrej formie i na Sardynii liczy się tylko zwycięstwo.
* Szkoleniowiec gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z zawieszonego z kartki pomocnika Biondini [14/1] oraz kontuzjowanych: Conti [13/3], Nene [11/1] oraz obrońcy Astori [7/0].
Reżyserem gry jest ofensywny pomocnik Cossu. W akcjach ofensywnych wspierać go będą prawdopodobnie Ibarbo i Larrivey. Cagliari ma jednak problemy z kreowaniem sytuacji, stąd mizerny dorobek bramkowy w dotychczas rozegranych spotkaniach.
Milan bez obrońców: Abate i Nesty. Ich miejsca prawdopodobnie zajmą Zambrotta i Bonera. Do bramki powraca Abiatti. Pewne miejsce w składzie ma Ibrahimović, który zechce uczcić 200 mecz w Serie A. Świetnie dysponowany jest Nocerino, który napędza akcje Rossonerich.
* Może i brakuje przekonywujących wygranych Milanu nad Cagliari, ale ostatnie 16 spotkań to 14 wygranych i 2 remisy ekipy z San Siro. Minione dwa sezony to także wygrane Milanu na Sardynii.
* Podsumowanie:
Ważny mecz dla trenera Milanu, który wraca na swoje &#39;stare śmieci&#39;. Rossoneri są jednak w dobrej dyspozycji i nawet remis z Bologną nie powinien popsuć tego obrazu. Cagliari zdobywa mało bramek i trudno przypuszczać aby nagle w meczu z czołową drużyną miało się to zmienić. Milan jest skuteczny, tylko Fiorentina i Juventus nie dały sobie strzelić bramki - trudno przypuszczać aby Sardyńczykom ta sztuka się powiodła, nawet mimo faktu, że do tej pory remisowali u siebie 4-krotnie po 0:0. Nie grali oni jednak z Milanem... a jak przyjechała drużyna z czołówki-Lazio to skończyło się na 0:3. Dziś nie liczę na żaden pogrom, ale na pewną wygraną Milanu.
#1 Unibet
Cagliari - Milan | 2 - 1,57 ✅ 0:2
Stawka: 6/10j
Zysk/strata: +3,42j
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tbm 642

tbm

Forum VIP
środa, 21.12.2011r.
Zwracając uwagę na przebieg wczorajszych meczów Pucharu Niemiec ponownie decyduję się odpuścić typowanie tych rozgrywek. W Pucharze Hiszpanii dosyć wczesna faza i także rezygnuję z inwestowania. Francuska Ligue 1 niby przyciąga dobrymi kursami na Lyon czy PSG, ale nie mam szczęścia do tej ligi i dziś będę jedynie obserwował wyniki zmagań we Francji.
Pozostaje włoska Serie A i Premiership. Najpierw typ z Włoch, być może później coś z Anglii.
Hit na Friuli gdzie Udinese [komplet zwycięstw u siebie], podejmie niepokonany Juventus. Wydaje się, że powinien to być wyrównany pojedynek z underowym wynikiem. Napoli zagra z Genoą o powrót na właściwą ścieżkę, a Roma zechce udowodnić, że wygrana z Napoli nie była przypadkowa - jednak z Bologną z pewnościa łatwo nie będzie.
Pod lupę wziąłem jednak mecz Interu.
Inter - Lecce
typ: Inter Mediolan [handicap 0:1]
Kurs: 1,84 w Unibet
* Po fatalnym starcie sezonu Inter chyba wreszcie wrócił na właściwe tory. 3 wygrane z rzędu bez straty bramki sprawiają pozytywne wrażenie, ciągle jednak brakuje jakiegoś przełomowego zwycięstwa - do którego potrzebna jest skuteczność zawodzących ostatnio napastników. Jednakże Pazzini, Milito, Zarate czy powracający Forlan z pewnością potencjał mają i gole zdobywać potrafią. Dziś doskonała okazja na odblokowanie się.
Lecce po zmianie trenera zaczęło grać nieco lepiej. Tzn... to pojęcie względne. Serse Cosmi ma spore problemy z zestawieniem formacji obronnej [brak Esposito i Carozzieri]. Nie dysponowani są dwaj bramkarze, przez co dziś między słupkami ujrzymy 3 golkipera. Do tego kontuzjowani są pomocnicy Mesbah[11/1, Bertolazzi[12/1], a wątpliwy jest występ Giacomazzi [11/2].
Wobec problemów kadrowych trener Lecce w ostatnich meczach decyduje się na swoistą wymianę ciosów. Ekipa Serse Cosmiego strzela bramki, ale mnóstwo traci. 3-3 z Parmą, 2-3 z Lazio i 2-4 z Napoli mówią same za siebie.
* W ostatnich sezonach Inter na San Siro radził sobie bardzo dobrze w meczach z Lecce. Może nie wygrywał efektownie, ale z drugiej strony ze zwycięstwami nie miał wielkich problemów.
*Podsumowanie: Interowi brakuje efektownej wygranej, napastnicy są nieskuteczni, ale kiedy mają się przełamać jak nie w meczu z Lecce, które ma najsłabszą defensywę w całej lidze? Pazzini mówi, że jest głodny bramek i niech to dzisiaj udowodni!. Do gry pali się także Zarate, który chce udowodnić swoją wartość. Obrona Interu w ostatnich meczach funkcjonuje bardzo dobrze, 3 spotkania bez straconej bramki wystawiają pozytywna notę formacji Maicon-Samuel-Lucio-Nagatomo.
Lecce w minionych kolejkach szło na wymianę ciosów, ale 36 letni Di Michele wraz z kolegami nie zagwarantują tak dobrej postawy w każdym meczu, zwłaszcza kiedy na przeciwko staje tak dobrze zorganizowana ostatnio defensywa. Serse Cosmi ma problemy z bramkarzami i linią pomocy, a bez tego trudno o dobry wynik na San Siro, które oczekuje efektownej wygranej Interu.
Oczywiście pogromu się nie spodziewam, ale pewna wygrana, różnicą co najmniej dwóch bramek jest jak najbardziej w możliwościach Nerazzuri. Ze stawką jednak nie ma co szaleć.
#2 Unibet
Inter Mediolan - Lecce [handicap 0:1] | 1 - 1,84 ✅ 4:1
Stawka: 5/10j
Zysk/strata: +4,2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tbm 642

tbm

Forum VIP
Tak jak informowałem wcześniej, postanowiłem wziąć pod lupę spotkania Premiership. Szybko zrezygnowałem z typowania meczu Newcastle - WBA. Mimo wszystko Sroki nie są na tyle stabilną drużyną aby typować ich zwycięstwo, choć ich grę ogląda się przyjemnie - zwłaszcza Demba Ba. Zrezygnowałem również z typu na Liverpool. Głównie ze względu na postawę Wigan. Trener Martinez wykrzesał ze swoich zawodników jakby więcej niż dotychczas, czego efektem remis z Chelsea - choć inna sprawa, że The Blues także formy ustabilizować nie mogą. Mając jednak na uwadze tamten mecz odpuscilem The Reds. | Manchester City niczym maszyna na wlasnym obiekcie aż 7 razy wygrywał co najmniej dwoma bramkami ! Stoke jednak jest na wysokich obrotach i choć raczej przegra to wcale nie musi to być wysoka porażka.
Dobrze wygląda typ na Arsenal w meczu z Aston Villą. Dobry bilans h2h, teoretycznie wygodny rywal, ale osłabienia Kanonierów, a z drugiej strony powrót Benta i Agbonlahora zrobiły swoje i odpuściłem. Choć typu na Kanonierów nie neguję. Zastanawiałem się nad overem, ale na taki typ zdecydowałem sie w innym meczu:
Fulham - Manchester United
typ: over 2,5
kurs: 1,93 w Unibet
* Fulham w 7 z 8 rozegranych spotkań na Craven Cottage zdobywało bramki. Manchester United w każdym z 16 meczów miał na koncie przynajmniej jednego gola.
* Czerwone Diabły mogą pochwalić się serią 4 wyjazdów z zachowaniem czystego konta. Fulham dwa ostatnie domowe mecze wygrywało do zera. Paradoksalnie gram jednak na złamanie tych serii, dlaczego?
* Często o Fulham mówiło się jako o teamie rzemieślników: Murphy, Zamora, Hangeland... ale są i kreatywni Dembele, Dempsey. To dobrze zbilansowana drużyna, której piłkarze szczególnie dobrze potrafią grać z ekipami czołówki. Urwali punkty Liverpoolowi, Arsenalowi i MCity - natomiast przegrali z Tottenhamem 1:3. Mecze z Manchesterem United z pewnością wyzwalają dodatkowe emocje także wśród kibiców gromadzących się na Craven Cottage. Wieśniacy od trzech sezonów u siebie nie przegrali z Red Devils !
* Manchester otrząsnął się i ma tylko 2pkt straty do Citizens. Aby dystans się nie zwiększył należy wygrać w Londynie. Bilans wyjazdów 6-2-0 wygląda imponująco i choć Sir Alex Ferguson ma spore problemy kadrowe to i tak goście są faworytem tego spotkania.
* Mimo wszystko kadrowo lepiej prezentują się goście. To w końcu Manchester ;) Nie mniej jednak Fulham w minionej kolejce bardzo dobrze zagrało z Boltonem. Zważając na fakt, że w meczach z ligowymi potentatami u &#39;Wieśniaków&#39; wyzwalane są dodatkowe pokłady energii należy spodziewać się, że trio Dempsey-Dembele-Ruiz będzie potrafiło stwarzać zagrożenie pod bramką United, a Hangeland może siać postrach przy stałych fragmentach wykonywanych przez Murphy&#39;ego.
*Co, jak i dlaczego? Potencjał kadrowy Manchesteru jest bardzo duży i nawet mimo absencji do dyspozycji pozostają Rooney, Wellbeck, Nani - czyli zawodnicy, którzy potrafią zdobywać gole. Paradoksalnie odpadnięcie z LE może wpłynąć korzystnie na ekipę Martina Jola. Efektem pewna wygrana z Boltonem. Drużyna zmieszana z błotem po remisie z Odense musi udowodnić swoją wartość, a najlepsza okazja to mecz z Manchesterem. &#39;Wieśniacy&#39; regularnie strzelają bramki na Craven Cottage i podobnie powinno być i dzisiaj. Seria 4 wyjazdów United bez straty bramki nie jest taka straszna. Dobrze wykonywane stałe fragmenty i kombinacyjna gra wspominanego tercetu powinny zaowocować przynajmniej jednym golem. Goście jednak nie zadowolą się remisem i zagrają o pełną pulę. Spodziewam się łącznie 3-4 bramek w meczu, ale kto zwycięży? Takiego typowania się nie podejmuję. Gram over 2,5, ale bez szaleństwa ze stawką.
#3 Unibet
Fulham - Manchester United | over 2,5 - 1,93 ✅ 0:5
Stawka: 4/10j
Zysk/strata: ✅ 3,72j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tbm 642

tbm

Forum VIP
czwartek, 22.12.2011r.
W kalendarzu trafiają się takie dni kiedy lepiej odpuścić typowanie. I tak jest właśnie dzisiaj. Raz, że nie mam czasu na analizę oferty, a dwa, że poza meczem Tottenham-Chelsea z piłki nożnej raczej nic co by mnie zainteresowało nie widziałem. Ten mecz traktuję jako ten z kategorii no bet. Liczę na ciekawe widowisko i tyle. ;)
Jutro prawdopodobnie także odpuszczam granie, no chyba, że skuszę się na koszykówkę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tbm 642

tbm

Forum VIP
23-26.12.2011r.
Idą święta, idą święta... ;) U mnie śniegu brakuje, ale i tak liczę na to, że będą jak zwykle udane. Tego też życzę wszystkim typerom ;) !
----
Liga szkocka to nie moja sfera zainteresowań. Lubię NBA, ale nie znam się na tyle aby móc coś obstawiać - w tym miejscu życzę powodzenia ekipie z działu NBA. Pozostaje więc Boxing Day i angielska Premiership. Decyzji o typie jeszcze nie podjąłem, ale...
Bolton - Newcastle. Już kilka dni temu pisałem, że Sroki obecnie są niestabilną drużyną. To samo można powiedzieć o Boltonie, który dołuje w lidze, ale po wygranej z Rovers trudno spodziewać się jaki będzie wynik ich następnej gry.
Odpuszczam także inne poniedziałkowe mecze...
pod lupą jednak mam: WBA - Manchester City, Chelsea - Fulham, Liverpool - Blackburn i Manchester United - Wigan. Choć przyznam, że jestem bliski zrezygnowania z wszelkich typów na mecze LFC i Red Devils. Liverpool jest nieskuteczny i nawet ze słabymi w defensywie Rovers może być im trudno, tym bardziej, że zawieszenie rozpocznie Suarez (?). Manchester niby w formie, ale Wigan przekonało mnie meczami z Chelsea i Liverpoolem, że znów 0:5 na Old Trafford przegrać wcale nie musi. Jedynka kurs za niski, a handi za większą stawkę grał nie będę.
Jeśli coś zagram to z meczów: WBA - MCity lub Chelsea - Fulham.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Może i trochę śmiesznie wygląda, bo w porównaniu do poprzednich typów to mały kurs... no ale chodzi o to aby wygrywać - a ja liczę, że ten typ da zysk - 33% od stawki.
Prawdopodobnie zagram również WBA - MCity over 2,5 - 1,60, ale decyzję podejmę chyba pojutrze.
Tymczasem czas na rodzinną, wspaniałą atmosferę ;)

Chelsea - Fulham

Typ: Chelsea
kurs: 1,33 w Unibet
* The Blues ciągle nieustabilizowana forma. Wygrana z Manchesterem City, remis z Wigan i znów dobry mecz choć zakończony remisem z Tottenhamem. Z pewnością są jednak w stanie grać na bardzo wysokim poziomie. Okres Boże Narodzenie-Nowy Rok, to bardzo ważny czas w Premier League. Można sporo zyskać, ale i sporo stracić. The Blues nie powinni dopuścić do wykolejenia się już na pierwszej przeszkodzie.
Fulham wracało na dobre tory. Po odpadnięciu z Ligi Europejskiej dobrze zagrali z Boltonem, ale szybko na ziemię sprowadził ich Manchester United. 0-5 na Craven Cottage? Takiej porażki nie doznali od lat. Spodziewam się, że do meczu z Chelsea podejdą ambitnie, tym bardziej, że to derby no ale... świeże 0:5 w głowach będzie siedziało.
* Szansę na odblokowanie się zapewne otrzyma Torres. Ciekawostką jest, że Lampard jest specjalistą od zdobywania bramek w Boxing Day - a na dodatek równie często zdobywa bramki w meczach z Fulham. Liczę na niego!
Do kadry Fulham wraca Sidwell, ale chyba nie rozwiąże wszystkich problemów. W meczu z Red Devils kulała gra defensywna i jeśli szybko tego nie poprawią, The Blues również mogą wygrać wysoko.
* Chelsea z reguły odnotowywała bardzo dobre wyniki w pojedynkach z lokalnym rywalem. Co prawda może brakuje w ostatniej historii wysokich wygranych, ale punkty zbierali głównie gracze The Blues.
Stamford Bridge nie jest już twierdzą, bo wygrywały tutaj Arsenal i Liverpool. Jednakże w pojedynkach ze słabszymi rywalami drużyna pokazywała charakter i wygrywała. Podobnie powinno być i tym razem.
*Wniosek: Mały kurs na jedynkę, ale Chelsea nie jest na tyle stabilna abym im zaufał i grał z handicapem. Ze zwycięstwem wielkich problemów mieć nie powinni, stąd stosunkowo wysoka stawka. Odważniej byłoby zagrać z handi, ale staram się dobierać typy według okreslonych kryteriów selekcji. Z tego powodu gram zwykłą jedynkę.
#4 Unibet
Chelsea - Fulham | 1 - 1,33 ⛔ 1:1
Stawka: 8/10j
Zysk/strata:-8j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Może i Chelsea wygra, ale moim zdaniem kurs nie jest w ogóle adekwatny co do ryzyka bo gospodarze mają bardzo chwiejną formę.
Do tego nie zapominaj, że w meczu z Tottenhamem w 1 połowie musieli zejść z boiska Ivanovic, bardzo ważne defensywne ogniwo (16/0) i Obi Mikel (14/0).
A Fulham to jest taki zespół co lubi sprawiać niespodzianki, może i dostali ostatnio 0:5, ale potrafią też zremisować na wyjeździe z Arsenalem.
Kolejna sprawa to moim zdaniem trochę za duża stawka, no ale to Twój temat i Twoja decyzja jak grasz i za ile :p. Pozdrawiam.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kurs na typ niski, ale prawdopodobieństwo uważam za stosunkowo duże. Dodam jeszcze, że Fulham kiedy jako pierwsze traci bramke w tym sezonie, ani razu takiego meczu nie potrafiło wygrać.
Chelsea we wszystkich 8 meczach na Stamford Bridge zdobywała przynajmniej jedną bramkę. Fulham aż 5 razy na 8 rozegranych wyjazdów nie potrafiło pokonać bramkarza rywali.
Do tego nie zapominaj, że w meczu z Tottenhamem w 1 połowie musieli zejść z boiska Ivanovic, bardzo ważne defensywne ogniwo (16/0) i Obi Mikel (14/0).
Zgadzam się, że brak Ivanovicia jest osłabieniem, plusem jest jednak powrót Davida Luiza. Ale Obi Mikel? Moim zdaniem lepiej prezentuje się Oriol Romeu. Zawieszony za kartki jest też Ramires[jak dla mnie ważniejsze ogniwo niż Mikel], a to dodatkowa okoliczność aby zagrać ofensywniej. Szanse na przełamanie powinien otrzymać Torres. Ale jak zadecyduje Villas-Boas zobaczymy jutro.
Kolejna sprawa to moim zdaniem trochę za duża stawka, no ale to Twój temat i Twoja decyzja jak grasz i za ile
Faktycznie przyznam, że trochę naciągnąłem stawkę w górę. Powinno być ok 7,5j ale zaokrągliłem w górę, czy słusznie? czas pokaże. Bywa i tak, że trzeba zagrać mocniej - sam dobrze o tym wiesz - obserwuje Twój temat. Choć nie stawiałem to powodzenia z Man United ;) Czerwone Diabły powinny wygrać, ale już na 5:0 nie liczę.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
wtorek, 27.12.2011r.
Tak się złożyło, że nie miałem okazji oglądać meczu Chelsea. Obejrzę jeszcze skróty, ale z opisów wynika, że Fulham było bardzo dobrze zorganizowanym zespołem.
Ogólnie w Boxing Day moje przemyślenia okazały się całkowicie chybione. Gratuluję tym, którzy w ten dzień zarobili ;) !
Zastanawiam się dziś nad overem w meczu Norwich - Tottenham. Jeśli się na coś zdecyduję to edytuję tego posta. ;)

EDIT:
Norwich - Tottenham
typ: over 2,5
kurs: 1,65 w Unibet
* Norwich w żadnym z 17 spotkań nie zachowało czystego konta! Z drugiej strony tylko w dwóch meczach nie potrafiło zdobyć bramki. Mecze z udziałem Kanarków są więc atrakcyjne dla oka, gdyż gole padają z obu stron.
Tottenham tylko w pierwszej serii spotkań nie potrafił znaleźć drogi do bramki rywali [0:3 z ManUtd] w pozostałych spotkaniach Koguty zdobywały przynajmniej jedną bramkę. Na 8 gier wyjazdowych tylko jeden zakończył się wynikiem bramkowym under 2,5 [2:0 z Wolves].
* Norwich ciągle na fali, zaskakuje swoich rywali, zdobywa u siebie średnio 2 gole na mecz! Z pewnością dziś nie padną przed rywalem. Radosny futbol Kanarków w porównaniu z ładnie grającym dla oka Tottenhamem zwiastuje overowe spotkanie i bramki z obu stron.
#5 Unibet
Norwich - Tottenham ⛔ 0:2
over 2,5
Stawka: 5/10j
Zysk/strata: ⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zastal po świetnym starcie ostatnimi czasy cieniuje, seria porażek spowodowała zmianę szkoleniowca. Co prawda Mihajlo Uvalin jest w Zielonej Górze od... dwóch dni, ale ma chłop charakter. Zastal ma potencjał - trzeba go wykrzesać z zawodników. Koszalin po dobrych występach doznał sromotnej porażki ze Śląskiem. Jak będzie w Zielonej Górze? Wszyscy liczą na zwycięstwo gospodarzy, bukmacherzy z kursami jadą powoli w dół, ale w Unibet złapałem jeszcze 1,65...
&quot; będziemy walczyć od pierwszej do ostatniej sekundy we wszystkich meczach&quot; - oby słowa trenera Uvalina okazały się prawdą.
Liczę na Waltera Hodge&#39;a i spółkę. Rzadko gram koszykówkę, ale dzisiaj wyjątkowo stawiam i to dosyć mocno. Jak będzie? zweryfikują wydarzenia na parkiecie w hali CRS-u w Zielonej Gózre.

#6
Unibet
Zastal Zielona Góra - AZS Koszalin | 1 - 1,65 ✅ 83-77
Stawka: 10/10j
Zysk/strata: +6,5j
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przyłożenie na Zastal zakończone pełnym powodzeniem ;)
Dla jednych taka gra nie ma sensu, ale przekonałem się do tego, że czasami trzeba coś mocniej przyłożyć jak są ku temu przesłanki. Dzisiaj niskie kursy, ale powinno być ok.
Wczoraj odpuściłem i słusznie, bo pierwotną moją myślą było granie x2 w meczu Liverpoolu z Newcastle.
W ostatnim dniu roku ponownie decyduję się na większą stawkę. Zastanawiałem się nad singlami, handicapami, ale ostatecznie podjąłem decyzję o graniu zwykłych jedynek na dublu.
Manchester zyskał moje zaufanie. Pewne wygrane po 5:0 robią wrażenie. W zespole sporo kontuzji, zwłaszcza w obronie, ale to tylko zwiększa nacisk na lepsza grę ofensywną. Odblokował się Berbatow, a i z pewnością Hernandez zechce dorzucić coś od siebie. Rovers w kryzysie i choć dobrze zagrali z LFC, to tym razem Samba w obronie i świetny dzień bramkarza nie wystarczą aby powstrzymać Red Devils, tym bardziej w 70 urodziny Sir Alexa.
Arsenal ciągle z długą listą absencji, na domiar złego zaliczył wpadkę z Wolves. Czas na rehabilitację. QPR może i gra fajnie, potrafiło sprawiać niespodzianki, ale głównie na Loftus Road. Tym razem wszystko powinno pójść zgodnie z planem i Kanonierzy sięgną po trzy punkty.

#7
Unibet
Manchester United - Blackburn | 1 - 1,14 ⛔
Arsenal - QPR | 1 - 1,26 ✅
AKO: 1,44
Stawka: 10/10j
Zysk/strata: ⛔ 10j

EDIT: WSTYD przegrać na takim kursie. Był świetny Samba w obronie, bramkarz miał swój dzień, ale nie przewidziałem tak słabej dyspozycji De Gea oraz obrony Manchesteru...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Z punktu widzenia czasu... zrobiłem błąd grając dubla w Premiership. To w zasadzie poważny błąd. Natomiast jeśli chodzi o nietrafiony typ na Chelsea po niskim kursie, to gdybym ponownie stanął przed możliwością zagrania tego typu zrobiłbym to samo - nie zawsze można wygrywać.
Grudzień na minus.
Zaczynamy Nowy Rok 2012, oby był pomyślny - i zobaczymy jak długo wytrwam w temacie...
Krótkie statystyki.
Grudzień 2011r.
Zainwestowane: 48j
Wygrane: 42,84j
Zysk/strata:
-5,16j
Yield:
-10,75%
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tbm 642

tbm

Forum VIP
Styczeń
Ach nie mogłem znaleźć wcześniej chwili wolnego... W skrócie.
*możliwe, że zagram Fulham - Arsenal over 2,5.
Wolverhampton - Chelsea
* w meczach na Molineux za każdym razem padają przynajmniej dwie bramki. Łącznie na 9 spotkań, 7x over 2,5.
* Na przestrzeni mijającego sezonu poprawa Wilków w ofensywie. Kadrowo ekipa wzmocniona przez Frimponga i Jonssona.
* Chelsea 4 mecze bez zwycięstwa i żaden inny wynik niż 3pkt nie jest brany pod uwagę. Brakuje Drogby, ale Torres gra dobrze i czas kiedy zdobędzie bramkę w końcu powinien nadejść. Coś do udowodnienia trenerowi AVB ma także Lampard, który jest sadzany na ławce lub jest zdejmowany z boiska stosunkowo szybko.
* The Blues tracą gole i to regularnie. W związku ze stosunkowo dobrą dyspozycją Wolves należy spodziewać się, że i tym razem Cech nie zachowa czystego konta. Spodziewam się bramek z obu stron, ale albo przełamania Chelsea i wygranej np. 3:1, albo kolejnej wtopy i porażki na Molineux.
#styczeń 1 Unibet
Wolverhampton - Chelsea | over 2,5 - 1,75 ✅ 1:2
Stawka: 5/10
Zysk: ✅ 3,75j
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
*możliwe, że zagram Fulham - Arsenal over 2,5.
Zdecydowałem się na ten typ.
Fulham - Arsenal
* Dostępny do gry jest niesamowity Van Persie. Brakuje natomiast Vermaelena, ktorego zastąpi młody Coquelin. Arsenal w 7 na 9 meczów wyjazdowych tracił bramki [czyste konto z Wigan 4:0 i Newcastle 0:0]. 7 z 9 spotkań wyjazdowych Kanonierów to wyniki over 2,5.
* Fulham na Craven Cottage spośród 9 spotkań nie potrafiło zdobyć gola tylko w dwóch [ pierwszym z Aston Villa i minionym z Manchesterem United]. Jeśli ekipa Martina Jola notuje overy to głównie na własnym obiekcie.
* Do kadry Wieśniaków wraca silny fizycznie Zamora, który z pewnością zwiększy możliwości gry ofensywnej. Są także Dempsey, Dembele i Ruiz, a na ławce dynamiczny Duff, który może dodatkowo rozruszać zespół. Potencjał aby strzelać gole jest.
* W minionym sezonie atrakcyjny dla oka kibica mecz i 2:2. Manager Wenger zapowiedział, że będzie to wyrównany mecz i takiego też ja się spodziewam. Bramki z obu stron, ale szala zwycięstwa zostanie przechylona w jedną ze stron - Arsenal zremisował tylko pierwszy z wyjazdów. Pozostałe to 4 wygrane i 4 porażki. Kanonierzy wobec wygranej Chelsea z pewnością zagrają o komplet punktów, ale i Fulham nie powinno zadowalać się remisem skoro osiągnęło takowy rezultat na Emirates ;)
#styczeń 2 Unibet
Fulham - Arsenal | over 2,5 - 1,93 ✅ 2:1
Stawka: 5/10
Zysk: ✅ 4,65j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wpis porządkowy, wtorek 3.01.2012r.
Wyszedłem z założenia, że nie ma sensu grać na siłę.
Zastanawiałem się nad overem Tottenham - WBA, ale Koguty stosunkowo często zachowują czyste konto na WHL, a i z drugiej strony mnóstwa bramek nie zdobywają. Obie drużyny z istotnymi absencjami stąd zrezygnowałem z typu na over, a kurs na jedynkę mnie nie satysfakcjonował.
Mecz Manchesteru City z Liverpoolem typersko omijam szerokim łukiem. Powrót Gerrarda, dostępny jest Suarez, a w dobrej formie Bellamy. Liverpool stracił najmniej goli w całej lidze i nie jest powiedziane, że dziś City znów wygra wysoko. A na 9 spotkań u siebie aż 8 razy wygrywali z handicapem ! Dla mnie no bet.
Jutro zagram skoki albo Newcastle - Manchester United over 2,5 ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Newcastle - Manchester United
* Sir Alex Ferguson przyznał, że porażka 2:3 z Blackburn to katastrofa. Na mecz z Newcastle wracają Ferdinand, Giggs i przede wszystkim Rooney, który z pewnością będzie szukał drogi do siatki gospodarzy - ma coś wszystkim do udowodnienia.
* Manchester w 5 ostatnich grach wyjazdowych zachował czyste konto! Teraz paradoksalnie liczę na przełamanie tej serii. NUFC potrafili zdobyć gola na Old Trafford - z pewnością są w stanie strzelić u siebie [w pierwszym meczu 1:1].
* Choć Newcastle wyraźnie obniżyło loty to ciągle w świetnej dyspozycji znajduje się Demba Ba, który przed wyjazdem na Puchar Narodów Afryki zechce potwierdzić swoje umiejętności.
* Mecz z Manchesterem wyzwoli dodatkowe pokłady energii wśrod zawodników Alana Pardew. Kwestia motywacji jest istotna. Newcastle to drużyna, która wygrywa - przegrywa mecze po wymianie ciosów. Nie trzyma się kurczowo defensywy, potrafi kreować sytuacje i tak powinno być nawet w meczu z Czerwonymi Diabłami.
Ze stawką jednak bez szaleństw. Jestem jednak zdania, że solidne 5/10 można &#39;zainwestować&#39;/zaryzykować. ;)

#styczeń 3
Tobet
Newcastle - Manchester United | over 2,5 - 1,82 ✅ 3:0
Stawka: 5/10
Zysk: ✅ 4,1j
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzisiaj moją uwagę zwracają zmagania biathlonistów w Oberhofie - sztafeta mężczyzn.
Szwecja - Norwegia
*Szwedzi w Hochfilzen na 4 miejscu, stracili 43sek do zwycięzców, gdzie byliby na podium gdyby nie Jonsson. Świetnie dysponowany jest Bergmann, a Ferry i Lindstrom również są pewnymi punktami w sztafecie. Najsłabsze ogniwo Jonsson został wymieniony na Arvidssona. To jest niewiadoma, ale jeśli ten nie zepsuje pierwszej zmiany to Szwedzi mogą powalczyć nawet o podium.
* Norwegia wygrała pierwszą sztafetę, ale teraz zamiast Boe i Bergera, którzy kapitalnie spisali się w Austrii - pobiegną Eng i L&#39;Abee Lund. Możliwości Norwegów są wiec dziś mocno ograniczone i nie są stawiani w roli faworytów.
* Bergmann śmiało może rywalizować ze Svendsenem, natomiast przewaga na drugiej i trzeciej zmianie, gdzie Ferry i Lindstrom powinni zrobić przewagę nad Engiem i L&#39;Abee Lundem. Podsumowując u Szwedów niewiadoma jedna, u Norwegów dwie.
typ: Szwecja
Austria - Niemcy
*Austriacy mimo bardzo dobrego strzelania u siebie trochę zawiedli i zajęli 5 miejsce. Od początku sezonu bez rewelacji jeśli chodzi o formę biegową. W Oberhofie trudne warunki na trasach biegowych i rośli Landertinger czy Sumann znów mogą na trasie biegu tracić.
*Niemcy 6 miejsce w Hochfilzen, ale paradoksalnie to najbardziej doświadczony Greis zepsuł im dobry wynik biegając karną rundę. Teraz Greisa wymieni dobrze spisujący się Florian Graf.
*Obie sztafety w zasadzie nie mają słabych punktów, jednak lepiej biegowo wydają się prezentować Niemcy i w tym pokładam nadzieję na mój typ. Birnbacher powinien wypracować przewagę nad Mesotitschem, Peiffer stracić do Sumanna nie powinien. Wiele w powodzeniu typu zależy od tego jak zacznie Schempp na pierwszej zmianie. Do tego Niemcy u siebie niesieni dopingiem powinni być wysoko :smile:
typ: Niemcy
------------------------------------------
#styczeń 4 Unibet
Szwecja - Norwegia | 1 - 1,72 ✅ 3m. - 5m.
Stawka: 4/10
Zysk: ✅ 2,88j
#styczeń 5 Tobet
Austria - Niemcy | 2 - 1,57 ✅ 6m - 4m.
Stawka: 4/10
Zysk: ✅ 2,28j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tbm 642

tbm

Forum VIP
Czwartkowe typowania bardzo udane ! ???? Piątkowy biathlon i sprint kobiet jednak odpuszczam. Trudno mi wynaleźć jakieś dobre typy. Zdecydowałem się na jedną parę h2h ze skoków:
Kamil Stoch - Taku Takeuchi
*Podobna dyspozycja w TCS. Obaj słabo wypadli w pierwszym konkursie. Kamil 23, Taku 25... Gdzie Kamil zepsuł drugi skok [złe warunki].
*W Ga-Pa dobre noszenie i kapitalny lot Takeuchi na 140 metrów. Kamil dwa równe, dobre skoki. Japończyk i Polak zajmują ex aequo 4 miejsce.
*Innsbruck. Super skok, liderowanie Stocha, ale druga seria raz, że złe warunki, dwa zepsuł skok o czym sam mówił i 9 miejsce. Takeuchi korzysta z warunków i wiatru pod narty, zajmuje 3 miejsce!
*Bischofschofen. 1 trening... skaczą z tej samej belki, w zasadzie identyczne warunki jeśli chodzi o wiatr - bez noszenia. Takeuchi 119,5m, Stoch 121m.
*Dlaczego gram na Kamila? Takeuchi bez noszenia daleko nie odlatuje -&gt; Oberstdorf oraz trening w Bischofschofen. Po drugie: tym razem Stoch nie zepsuje drugiego skoku :p to trochę naciągane, ale na przemian: Oberstdorf drugi skok słabo, Ga-Pa oba dobre, Innsbruck - drugi skok słabo, Bischofschofen... oba dobre? Analiza może i trochę naciągana w tym punkcie, ale tego sobie pewnie wszyscy życzymy ;)

#styczeń 6 Tobet

Kamil Stoch - Taku Takeuchi | 1 - 1,60 ✅ 9m. - 23m.
Stawka: 4/10
Zysk: ✅ 2,4j
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Biathlonowe zmagania dzisiaj odpuściłem, natomiast liczę na ciekawe pary h2h do typowania jutrzejszych biegów masowych.
Myślałem nad ligą hiszpańską. Mourinho nie był zachwycony postawą swoich podopiecznych w meczu pucharowym i dzisiaj pewnie liczy na wysokie zwycięstwo nad Granadą. W sumie Real powinien wygrać co najmniej dwoma bramkami, ale kurs 1,22 mnie nie zachwycił.
W Atletico debiutuje dzisiaj nowy trener - Diego Simeone. Od razu trudny wyjazd do Malagi, ale fatalny bilans wyjazdów 0-1-6 i średnio 2,86 straconych goli na mecz może zostać poprawiona. Może, ale nie musi... Za dużo znaków zapytania przy tym meczu, więc zdecydowałem się na:
Inter Mediolan - Parma
* Inter odbudował się i po 4 zwycięstwach z rzędu jest już na 5 miejscu. Parma zanotowała natomiast 4 remisy z rzędu.
* Parma poza własnym boiskiem spisuje się kiepsko. Bilans 1-1-5 nie napawa optymizmem przed meczem na San Siro. Porażki 1-4 z Juve, 1-4 z Milanem, 0-3 z Fiorentiną pokazują, że stosunkowo łatwo można rozprawić się z Parmą. Jedyne zwycięstwo to sensacyjna wygrana 2:1 na San Paolo z Napoli.
* Nerazzuri ciągle bez Sneijdera. Z ważnych graczy brakuje również Chivu i Forlana. Akces do gry i strzelania bramek zgłasza Zarate, a Pazzini i Milito mają motywacje - muszą udowadniać swoją wartość, gdyż końcówka roku nie była w ich wykonaniu najlepsza. Goście bez większych problemów kadrowych.
Podsumowanie: Fatalna dyspozycja Interu z początku sezonu to już przeszłość. Teraz Nerazzuri kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Pewnie spisuje się obrona zespołu, a na szczególne pochwały zasługuje Nagatomo, który poza grą w defensywie wnosi dużo do gry ofensywnej. Czas najwyższy aby coś od siebie dorzucili mało skuteczni w końcówce roku 2011 napastnicy - Milito i Pazzini. Parma poza własnym boiskiem rzadko zaskakuje - brylancik Giovinco to za mało aby wywozić punkty z wyjazdów. Bilans 1-1-5 i wysokie porażki z Milanem, Juventusem i Fiorentiną nakazują twierdzić, że i w meczu z Interem punktów raczej zdobyć się nie uda. Jako, że zawodnicy powracają po krótkiej przerwie ze stawką nie szaleję.

#styczeń 7
Unibet
Inter Mediolan - Parma | 1 - 1,50 ✅ 5:0
Stawka: 5/10
Zysk: ✅ 2,5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom