>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jan Zaveck (29-1, 17KO) - Rafał Jackiewicz (36-8, 18KO) 4.09.2010 r.

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Zbliża się kolejna walka Polaka o pas jednej z najbardziej prestiżowych federacji, a konkretnie IBF w wadze półśredniej. Dlatego też pomyślałem , że taki temat może się przydać Walka odbędzie się 4 Września w Lublanie. Kursy prezentują się następująco.



by: Tobet​
Co ciekawe jedyna porażka Zavecka miała miejsce właśnie z Jackiewiczem. Przegrał nie jednogłośną decyzją sędziów.Walka była o pas EBU czyli sporo mniej prestiżowy od tego co teraz. Warto dodać , że tamta walka odbyła się w Polsce , konkretnie w Katowicach co nie wątpliwie było dużą pomocą dla Rafała. Przed Jackiewiczem bardzo ciężkie zadanie. Aby wygrać potrzebuje nokautu bo na punkty raczej Championa u siebie nie pokona. Walka ma wiele podtekstów , choćby dlatego , że obydwaj za sobą nie przepadają , odgrażają sobie przed walką , że sie po nokautują itp. To tylko może zwiastować bardzo dobre widowisko. W miarę czasu postaram się napisać analizę na zwycięstwo Jackiewicza bo kurs oferowany jest bardzo dobry.

Skrót pierwszej walki.

http://www.youtube.com/watch?v=esRtqFt2FKI

Jak któryś z modów uzna , że temat nie potrzebny to wiadomo co robić ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
http://www.ringpolska.pl/boks-w-polsce/zawodnicy-a-k/rafal-jackiewicz/3090-jackiewicz-nie-stawiajcie-na-moja-wygrana
Już 4 września podczas wielkiej gali boksu zawodowego w Lublanie Rafał Jackiewicz (36-8-1, 18 KO) stanie przed szansą wywalczenia tytułu mistrza świata wagi półśredniej federacji IBF, krzyżując rękawice ze Słoweńcem Dejanem Zaveckiem (29-1, 17 KO).
Choć zdecydowanym faworytem bukmacherów jest broniący tytułu Zaveck, polski &quot;Wojownik&quot; tak głęboko wierzy w swój sukces, że zamierza postawić na własną wygraną 20 tysięcy złotych.
- W tej chwili czekam na przelew i od razu lecę do kolegi, by postawić na siebie 20 tysięcy. Kurs na mnie wynosi 3.55, więc wygram 71 tysięcy, czyli będę 51 tysięcy do przodu - kalkuluje Jackiewicz.

Zapytany o to, czy radzi swoim rodakom również obstawić w sportowych zakładach jego wiktorię, pięściarz z Mińska Mazowieckiego odpowiada z uśmiechem: - Apeluję, ludzie, nie stawiajcie na mnie, bo spada kurs i jak wygram, mniej zarobię.
Wrześniowa potyczka Jackiewicza z Zaveckiem będzie rewanżem za zakończone wygraną Polaka starcie z listopada 2008 roku.
W nawiązaniu do mojego poprzedniego postu -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f201/boks-ogolna-dyskusja-3189-8.html#post1731545
Chłopak już zagrał chyba :]
Pewnie pocisnął w bwinie. Tam było @3.55. Teraz już jest @3.30.
Widać chłop zorientowany w sprawach bukmacherskich - wie, że jak ludzie grają na jakieś zdarzenie to kursy spadają ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jackiewicz to całkowicie chłop hazardu. O ile pamiętam to on założył się z Włodarczykiem , Wawrzykiem , Kołodziejem i Szpilką że przez rok utrzyma swoją wagę i wygrał. Dobrze bo widać , że chłop wierzy w swoje możliwości. A jak stawia 20k na siebie to widać mocno w siebie wierzy. Chodź 20k to wcale nie tak dużo ( jak na niego) W razie wygranej będzie to taki dodatkowy bonus za walkę bo za WIN pewnie sporo więcej dostanie.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jackiewicz tego nie wygra i nawet jego ambicja mu tutaj nie pomoże.A kasa którą postawił na swoje zwycięstwo zasili konto bukmachera.Jackiewicz wg mnie ma 1% szans,w sobotę się przekonacie że miałem rację,ktoś jak muwi przed walką że wygra i do tego jeszcze stawia kase na siebie,sami sobie odpowiedzcie na to pytanie

 
vde 119

vde

Użytkownik
A mi do tej walki Jackiewicza pasuje... remis. Polak na pewno będzie się starał może minimalnie przeważać, ale boksuje u rywala i do tego z Championem więc dadzą remis, który gospodarzowi będzie na ręke, a nasz zawodnik pójdzie z torbami, lecz jakiegoś skandalu nie będzie ? ???? proponuję zagrać chociaż za piątaka na remis ;)
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Ja bardziej podejrzewam, że sędzia może poddać Jackiewicza, gdy Zaveck będzie ostro napierał i Jackiewicz wydawać by sie mogło, że ma kłopoty. Wówczas sędzia zainterweniuje zbyt szybko i może skończyć się przed czasem.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Ja bardziej podejrzewam, że sędzia może poddać Jackiewicza, gdy Zaveck będzie ostro napierał i Jackiewicz wydawać by sie mogło, że ma kłopoty. Wówczas sędzia zainterweniuje zbyt szybko i może skończyć się przed czasem.
A wtedy znając charakter Rafała był by dym.
A tak mi się wydaje że Zaveck pare kilo zrzucał w ostatniej chwili i może to się odbije na jego kondycji.Walka niezwykle się zapowiada.O nokaut będzie ciężko a na punkty żeby wygrać to trzeba cuda robić.Nie wiem może się Rafałowi uda zdominować rywala,ba nawet na bank sie uda ale czy na tyle aby dać mu zwycięstwo??Mi się wydaje że zobaczymy rewanż w Polsce.Coś ala Diablo-Frago
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Jak zapatrujecie się dziś na naszego Rafałka? Facet nie jest bez szans moim zdaniem. Ciekawie, bo w internetowych bukach mamy na Zavecka kursy rzedu 1.20-1.30. Totomix natomiast wystawia 1.55 - roznica kolosalna. Rafał jest zmotywowany na maksa. Tak jak ktos napisal boksuje jednak u Championa. Moze byc jawny przekret :/ Ktos inwestuje w Jackiewicza, z wyjatiem jego samego?
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
A wtedy znając charakter Rafała był by dym.
A tak mi się wydaje że Zaveck pare kilo zrzucał w ostatniej chwili i może to się odbije na jego kondycji.Walka niezwykle się zapowiada.O nokaut będzie ciężko a na punkty żeby wygrać to trzeba cuda robić.Nie wiem może się Rafałowi uda zdominować rywala,ba nawet na bank sie uda ale czy na tyle aby dać mu zwycięstwo??Mi się wydaje że zobaczymy rewanż w Polsce.Coś ala Diablo-Frago
Według mnie zaveck nie zrzucał, co wskazuje jego waga na ważeniu jest lżejszy od Jackiewicza, który jest równo z limitem, jakby miał problemy z wagą Słoweniec to raczej by był na granic limitu. Zaveck w ostatnich walkach miał wage 66.5-66.6, a teraz ma 66,2 można powiedzieć, że jest w dobrej formie, może nawet w życiowej ???? A rewanżu kolejnego już nie będzie, to jest rewanżowa walka i Zaveck pewnie będzie chicał bardziej znanych zawodników w kolejnych pojedynkach albo będzie bronił w Słowenii pasa przez kilka lat w stylu niemieckich mistrzów.
Myślę, że problemy z wagą i niby łokciami, kolanami to ploty może nawet rozsiewane przez obóz Zavecka.
Ciekawie, bo w internetowych bukach mamy na Zavecka kursy rzedu 1.20-1.30. Totomix natomiast wystawia 1.55 - roznica kolosalna.
W fortunie wiem, że jest 4zł-zaveck wygra przed czasem (tko,ko,dq) i 1,55, że wygra na pkt. A 1,35 na zwycięstwo Zavecka.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jackiewicz tego nie wygra i nawet jego ambicja mu tutaj nie pomoże.A kasa którą postawił na swoje zwycięstwo zasili konto bukmachera.Jackiewicz wg mnie ma 1% szans,w sobotę się przekonacie że miałem rację,ktoś jak muwi przed walką że wygra i do tego jeszcze stawia kase na siebie,sami sobie odpowiedzcie na to pytanie

muwi ?
Baqu
brawo za optymizm :| takich kibiców właśnie Polskim bokserom potrzeba ???? przed walką zjeździć ile można a po walce pierwszym lecieć z gratulacjami i pisać , że jednak tak myślał , że tak będzie :|

co do walki. remis bardzo możliwy. rzadko kiedy wygrywa się na terenie mistrza na punkty. żeby wygrać trzeba go znokautować , co też z pozoru nie jest takie łatwe bo sędziowie pomagają jak tylko mogą. Na liczeniu itp. Jeżeli Jackiewicz miał by w tej walce przewagę , którą będzie można dostrzec gołym okiem to właśnie ten remis możliwy. Wałek nie jest ciężko zrobić , najlepszy ostatni przykład z walki Sylvestra z Karmazinem. Kto nie widział to polecam bo cyrki przednie , i ta zadyma z sędziami. Ja uważam , że skoro Rafał jest taki pewny siebie , że obstawia nawet u bukmachera to jednak czuje się silny. 20k jak na niego to nie jest dużo ale sam fakt się liczy. Ja mam nadzieję , że Rafał posadzi dziś Dejana i przywiezie pas do kraju i będziemy mieli już drugiego zawodnika z paskiem z prestiżowych federacji z PL. Trzecim będzie Tomek który zleje Witka ale to już trochę nie na temat ????
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Według mnie zaveck nie zrzucał, co wskazuje jego waga na ważeniu jest lżejszy od Jackiewicza, który jest równo z limitem, jakby miał problemy z wagą Słoweniec to raczej by był na granic limitu. Zaveck w ostatnich walkach miał wage 66.5-66.6, a teraz ma 66,2 można powiedzieć, że jest w dobrej formie, może nawet w życiowej ???? A rewanżu kolejnego już nie będzie, to jest rewanżowa walka i Zaveck pewnie będzie chicał bardziej znanych zawodników w kolejnych pojedynkach albo będzie bronił w Słowenii pasa przez kilka lat w stylu niemieckich mistrzów.
Myślę, że problemy z wagą i niby łokciami, kolanami to ploty może nawet rozsiewane przez obóz Zavecka.
O zrzucaniu przez Zavecka mówił sam Rafał a bokser wie co mówi.
Chodzi mi o wałek po którym federacja nakaże rewanż obowiązkowy.Wątpię żeby to Jackiewicz przegrał.Wygra ale czy na tyle przekonującą żeby zdobyć pas??nie wiem.Ale Pan Wasilewski zadowolony ze składu sędziowskiego więc będzie dobrze ;)
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
O zrzucaniu przez Zavecka mówił sam Rafał a bokser wie co mówi.
Chodzi mi o wałek po którym federacja nakaże rewanż obowiązkowy.Wątpię żeby to Jackiewicz przegrał.Wygra ale czy na tyle przekonującą żeby zdobyć pas??nie wiem.Ale Pan Wasilewski zadowolony ze składu sędziowskiego więc będzie dobrze ;)
No i o tych problemach z łokciami i kolanach też jackiewicz mówił, ale on to usłyszał gdzieś lub gdzieś czytałem, że widział zmęczenie na twarzy zavecka ???? Wiesz ja nigdy nie zwracam uwagi na przed walkowe plotki czy wypowiedzi bokserów. Pamiętam jak wszyscy pisali, że pudzian powiedział, że sylvia ma cieniutkie nózki i zaraz było na forach, że pudzian rozwali go low kickami, co było zabawne, ale chociaż podbiło kurs na Sylvie ????
Nie warto zwracać uwagi według mnie na to co mówią bokserzy, a szczególnie jak o formie zawodnika wypowiada się jego przeciwnik.
Federacja nakaże obowiązkowy rewanż? ???? Co ty, takie czasy się już skończyły, federacja stanie po stronie tego co więcej zapłaci. Do tej pory kibice boksu czekają na oświadczenie w sprawie protestu Holyfielda z walki z Valuevem i nic. Co więcej WBA chyba za kare za to, że Holy się pultał wyrzucili go ze swojego rankingu ????
 
Baqu 837,4K

Baqu

Forum VIP
Chłopak już zagrał chyba :]
Pewnie pocisnął w bwinie. Tam było @3.55. Teraz już jest @3.30.
chyba nie tylko on... :razz:

Jeśli Rafał Jackiewicz pokona dzisiaj Dejana Zavecka, to nie tylko zostanie czwartym w historii polskiego boksu mistrzem świata, ale otrzyma także przepustkę do wielkich pieniędzy, jakie będzie mógł zarobić w kolejnych zawodowych występach. Nieoficjalnie mówi się, że w przypadku dzisiejszej wygranej pięściarza z Mińska Mazowieckiego, w pierwszej obronie tytułu zawodnik grupy KnockOut Promotions spotka się ze wschodzącą gwiazdą amerykańskiego boksu, czempionem WBC wagi półśredniej Andre Berto. Jackiewicz za tę walkę może otrzymać gażę w granicach miliona złotych.

Wypłata &quot;Wojownika&quot; za dzisiejsze starcie z Zaveckiem będzie trochę mniejsza, a żeby sobie &quot;dorobić&quot;, Jackiewicz otwarcie mówi, że postawił na siebie w zakładach bukmacherskich kilkanaście tysięcy złotych. Kursy na jego wygraną wynosiły wówczas od 3.50 do 3.75 i wydaje się, że za śladem pięściarza poszli również polscy kibice, bo kurs na zwycięstwo Jackiewicza wynosi w dniu walki już od 3,05 do nawet 2,50. Obniżanie w dół przeliczników oznaczających wiktorię Polaka oznaczają, że na jego triumf ze strony klientów firm bukmacherskich wędrują ogromne kwoty.

sport.pl
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Gdzie mozna obejrzec te walka? albo o ktorej sie zaczyna gala.
na żywo od 20 będzie transmisja gali na Polsat Sport. Walka Jackiewicza będzie około 22.30. NA Polsacie otwartym pokażą ale tylko retransmisję o godzinie 0.15 więc jak chcesz obejrzeć na żywo to albo Polsat Sport ale jakiś stream w necie których brakować nie będzie.
 
skilorrpl 12

skilorrpl

Użytkownik
jackiewicz ma marne szanse na wygraną,nie ma silnego ciosu a co za tym idzie nie znokautuje zavecka.a nie wierze zeby wygral na punkty w slowenii w walce z gospodarzem który broni pasa.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
jackiewicz ma marne szanse na wygraną,nie ma silnego ciosu a co za tym idzie nie znokautuje zavecka.a nie wierze zeby wygral na punkty w slowenii w walce z gospodarzem który broni pasa.
POPIERAM I PODPISUJE SIE POD TYM TAK JAK WCZESNIEJ PISAŁEM DAJE RAFAŁOWI 1 % SZANS I WIELCE PRAWDOPODOBNE KO LUB TKO ALE ZOBACZYMY ,SZANSE NA WYGRANA 1 %,I DZIWIE SIĘ LUDZIOM JAK MOGĄ STAWIAĆ PIENIĄDZE NA JEGO WYGRANĄ ,CHYBA NIE MAJA POJĘCIA DO KONCA,JESTEM CIEKAW WYPOWIEDZI LUDZI PO WALCE CO TERAZ TWIERDZA W WYGRANA RAFAŁA NA 100%
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
POPIERAM I PODPISUJE SIE POD TYM TAK JAK WCZESNIEJ PISAŁEM DAJE RAFAŁOWI 1 % SZANS I WIELCE PRAWDOPODOBNE KO LUB TKO ALE ZOBACZYMY ,SZANSE NA WYGRANA 1 %,I DZIWIE SIĘ LUDZIOM JAK MOGĄ STAWIAĆ PIENIĄDZE NA JEGO WYGRANĄ ,CHYBA NIE MAJA POJĘCIA DO KONCA,JESTEM CIEKAW WYPOWIEDZI LUDZI PO WALCE CO TERAZ TWIERDZA W WYGRANA RAFAŁA NA 100%
po pierwsze to nie pisz z CapsLockiem - netykieta się kłania
po drugie przestań mi pisać te durne pw jaki to teraz cwany nie jesteś
po trzecie nikt nie pisał że Rafał na 100% rozwali Jana , zauważ , że wszyscy jesteśmy Polakami ( moze ty nie ) i wszyscy chcielismy wygranej Rafała i dlatego bylo tu tak dużo optymizmu.
po czwarte , bez odbioru :zoltakartka:
a i jak czekasz na komentarze po walce to masz , po piąte , Rafał przegrał niestety zasłużenie , ustępował rywalowi w każdym elemencie bokserskiego rzemiosła i wynik sprawiedliwy , choć powinno być jednogłośnie a nie dwa do remisu
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Na swoje szczęśćie, Rafał nie postawił u bukmaherów na swoje zwycięstwo, jak zapewniał w mediach, że zrobi.
- Na szczęście nie doszedł przelew z pieniędzmi od Piotra Wernera, drugiego obok Andrzeja Wasilewskiego mojego promotora. Ale i tak muszę sporo, sam nie wiem ile, oddać kolegom, którzy postawili na mnie. To niestety niejedyny finansowy problem, z którym się teraz muszę uporać. Wygrana rozwiązałaby wszystko - mówi &quot;Wojownik ( o zesz k........ przecież pisał ze postawił ale mniej szukam właśnie tej wypowiedzi,hee niezle oszukał wszystkich
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Rafał Jackiewicz (36-8-1, 18 KO) postawił w zakładach bukmacherskich na swoją wygraną w sobotniej walce o mistrzostwo świata IBF wagi półśredniej przeciwko Dejanowi Zaveckowi (29-1, 17 KO). Od kilku tygodni pięściarz z Mińska Mazowieckiego nosił się z zamiarem postawienia na siebie 20 tysięcy złotych, ale jak zdradził w rozmowie z telewizją Polsat, ostatecznie suma jaka została przeznaczona na zakład była trochę mniejsza.Początkowo kurs na wygraną Jackiewicza wynosił jedenaście do czterech (3,75), ale w związku z licznymi zakładami na zwycięstwo Polaka, kurs spadł najpierw na pięć do dwóch (3,50), a teraz wynosi dziewięć do czterech (3,25).
- Prosiłem ludzi, żeby nie stawiali wcześniej na mnie bo spadał kurs i sprawiali, że mnie zarobię, ale teraz już można - śmieje się pięściarz grupy KnockOut Promotions, który w sobotę może zostać czwartym w historii polskiego boksu zawodowego mistrzem świata.(JACKIEWICZ FRAJEREM ROKU I JAK KIBICE .CO WY NA TO) WYPOWIEDZ Z czwartek, 02 września 2010 15:14
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom