>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jan Zaveck (29-1, 17KO) - Rafał Jackiewicz (36-8, 18KO) 4.09.2010 r.

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Od kilku tygodni pięściarz z Mińska Mazowieckiego nosił się z zamiarem postawienia na siebie 20 tysięcy złotych, ale jak zdradził w rozmowie z telewizją Polsat, ostatecznie suma jaka została przeznaczona na zakład była trochę mniejsza ( BRAWO PANIE JACKIEWICZ ZA OSZUKANIE KIBICÓW)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
brawo za optymizm :| takich kibiców właśnie Polskim bokserom potrzeba ????
Wiem ze po walce ale moja uwaga nie tyczy sie pojedynku tylko Twoich slow.
TO NIE JEST FORUM POLSKICH KIBICOW!!
Wbijcie sobie w koncu do glowy ze to forum bukmacherkie. A co do wypowiedzi Jackiewicza po walce o tych zakladach to wcale mnie to nie dziwi, jak ktos dluzej sledzi jego kariere medialna to doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze to idiota.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wiem ze po walce ale moja uwaga nie tyczy sie pojedynku tylko Twoich slow.
TO NIE JEST FORUM POLSKICH KIBICOW!!
Wbijcie sobie w koncu do glowy ze to forum bukmacherkie. A co do wypowiedzi Jackiewicza po walce o tych zakladach to wcale mnie to nie dziwi, jak ktos dluzej sledzi jego kariere medialna to doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze to idiota.
tak się składa , że jest to akurat Polskie forum. 99.9% userów na tym forum to właśnie Polacy.
nie chodzi mi o to , że napisał , że Jackiewicz przegra. Spoko. Ja szanuję zdania każdego. Ale nie formę w jakiej to napisał. najechał zaraz na wszystkich tych co wyraźnie pisali , że mają nadzieję że Jackiewicz wygra choć będzie ciężko. można było to napisać normalnie i kulturalnie a nie zaraz sadzić się itp. a później jeszcze jakie cyrki na pw robił.
Dobra koniec tematu. Można zamknąć chyba bo dojdzie do głupich wymian.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom