>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Japonia/Chiny/Korea (temat zbiorczy)

stanley-63 783K

stanley-63

Typer

Urawa Red Diamonds : Oita Trinita 4:3
- suma goli drużyny ? Urawa Red powyżej 3,5 gola ✅✅✅✅
- 4.00 / Bet365 / nie wiem jak ale chłopaki się mocno napracowali !!!
... myślę że czas na rehabilitację po fatalnym występie Urawy na Nagoyi i porażce 0:2 w fatalnym stylu , Urawa oddała zaledwie chyba jeden celny strzał na bramkę i to po koniec spotkania , dziś na ich stadion przyjeżdza ostatnia w tabeli Oita i jeżeli chłopaki z Urawy myślą o jakimkolwiek sukcesie w tym sezonie to chyba w takich spotkaniach trzeba wygrywać na maxa a że strzelanie bramek nie jest im rzeczą trudną bo jak dotąd zdobyli ich 39 i w tej statystyce ustępują tylko Kawasaki Frontale które tych goli zdobyło do tej pory 42 to uważam że dziś mogą się zrównać z nimi albo nawet przeskoczyć , wiem łatwo napisać a trudno wykonać jednak w przypadku Urawy to zdobycie np. 3 goli to nie tak odległy okres bo w ostatnim meczu u siebie strzelili 3 gole wygrywając z Liderem rozgrywek Hiroshimą 3:1 a 4:0 wygrali na wyjeżdzie z FC Tokio tak więc może i dziś celowniki drużyny będą dobrze nastawione i te 4 gole zdobędą . W pierwszym ich pojedynku na boisku Oity było ciekawie i 2:2 a wynik został ustalony już w pierwszej połowie ! ✅
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
J2-League !
Gamba Osaka : Consadole Sapporo ⛔
- powyżej 4,5 gola ⛔ Osaka w normie natomiast Consadole zawiodło
- 4.75
- Sportingbet
... lider J2-League drużyna Gamby dziś zapewne będzie musiało się nie żle napracować aby zdobyć 3 pkt na stadion przyjeżdża drużyna Consadole Sapporo która ostatnio prezentuje fajną piłkę i pomimo że gra trochę w kratkę to jednak zdobywanie goli idzie im całkiem nie żle popatrzmy :
z Yokohamą u siebie 2:0 , wyjazd na Toyama i porażka 1:3 u siebie Gainare Tottori 3:0 czy też wygrana na Yamaga 4:2 tak więc chyba na bramkę z ich strony możemy liczyć , Gamba ostatni mecz chyba przeszła spacerkiem i wygrała skromnie 1:0 z Avispą Fukuoka ale dziś łatwo zapewne nie będzie bo pokazuje nam to choćby ostatni pojedynek między nimi czyli pierwszy tego sezonu i wygrana Gamby ale 3:2 , wyniki jakie tutaj padały na stadionie Gamby napawają mnie optymizmem zresztą popatrzmy w ostatnim sezonie kiedy obie były w J-League i 2 mecz pomiędzy nimi to 7:2 na Gambie i 4:0 na Consadole , sezon 2008 i 3:3 i 4:2 tak więc patrząc na grę Consadole z tego sezonu powinni w tym spotkaniu pokazać się z dobrej strony !
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna J-League ( tym razem statystyka nie zawiodła ) :grin:
Spotkanie - Omiya Ardija : Kashiwa Reysol ✅✅ : ✅✅✅
Typ - powyżej 4.5 gola ✅
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza :
22 kolejka J-League mój typ pada na spotkanie Omiya Ardija z Kashiwa Reysol , zespół gospodarzy jest w mocnym kryzysie ostatnie 6 spotkań to bilans 0-0-6 bramki 5:15 , te 6 kolejek wstecz przed porażkami liderował teraz natomiast Omiya spadła i zajmuje 5 miejsce w tabeli ich bilans po 21 kolejkach to 11-3-7 w bramkach 33:25 do końca rozgrywek jednak jeszcze sporo spotkań i chyba czas na przerwanie tej czarnej serii , dziś podejmują Kashiwe która jest na miejscu 11 z bilansem 8-6-7 bramki 31:36 . Kashiwa Reysol od 7 kolejek nie doznała jeszcze porażki , dziś jednak stawiam ? jak ze sprawą kondycyjną u gości bo 3 dni temu rozegrali ciężki pojedynek z Al Shabab Riyadh w ramach LM AFC remisując u siebie 1:1 , co prawda gdy zajrzymy do ich H2H z Omiya to gdy grają tutaj na NACK5 Stadium Omiya to gra się im naprawdę nie żle , zresztą pomiędzy nimi jest trochę dziwna sprawa bo w lepszych sytuacjach są zawsze goście zresztą popatrzmy ogólnie bilans to 6-5-5 i 24:21 natomiast po rozłożeniu wygląda to : na NACK5 Stadium Omiya 2-2-4 i 9:15 natomiast na Hitachi Kashiwa Football Stadium 1-3-4 i 6:15 , w pierwszym ich pojedynku Kashiwa Reysol przegrywa z Omiya aż 0:4 czyli zgodnie z statystyką a popatrzmy na wyniki z ubiegłego sezonu wtedy było coś podobnego Omiya wygrywa 1:4 a u siebie przegrywa 2:4 , odbył się jeszcze jeden mecz tutaj na NACK5 Stadium Omiya w ramach Pucharu Japonii i wygrywa Kashiwa Reysol 3:2 tak więc liczę na ciekawe a przede wszystkim z dużą ilością goli spotkanie ! Pozdrawiam ! ✅
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Busan - Seoul Busan (AH +0) @2.11 188bet 3/10 ZWROT

Pierwsza kolejka w grupie mistrzowskiej. W regularnym sezonie różnice końcowe były bardzo małe więc w Korei będą mieć wiele ciekawych spotkań ligowych. Busan gra u siebie i to jest ważny atut tradycyjnie, ale głównie do typu zachęciły mnie informacje podane przez Koreańczyka, który donosi o problemach kadrowych gości. Zabraknąć ma: kapitan Sung Ha (Pomocnik 21M/2G), Dejmanović (Napastnik 20M/10G), Han Ko (Pomocnik 26M/5G), Lok Yun (Pomocnik 20M/2G). Występu niepewny jest Jin Ko (Pomocnik 21M/2G). Gospodarze bez Woo Parka (Pomocnik 21M/2G).
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja natomiast dzisiaj spróbuję tak :
Shanghai SIPG - Shandong Luneng
Goście ogromne problemy kadrowe zabraknie Lu Zheng, Pisculichi Leonardo, Geng Xiaofeng, Wang Yongpo, Zheng Zheng, Cui Peng. Pierwszy mecz był bardzo zacięty zaledwie jedna bramka spróbować gospodarzy można.
Shanghai SIPG DNB @@ 3,00 ⛔ Niestety ale przegrali
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

swirlandia

Użytkownik
Beijing - Chongqing
Typ X2
Kurs 1,53
Goście w zdecydowanie lepszej formie - na 5 ostatnich spotkań zdobyli 7 punktów przy 1 gospodarzy. Jednak dwa ostatnie spotkania przegrali także dzisiaj idealny czas na rehabilitację. W poprzednim sezonie grali ze sobą na boisku Beijingu właśnie i goście wygrali spokojnie 2:0. Dzisiaj liczę na co najmniej remis. Przy tych kursach jest to zdecydowanie value.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
J-League Japonia
Omiya - Tokyo
Dokładny wynik: 0-1 @9,5 Unibet

⛔ - Widocznie dzisiaj miało być inaczej... goście wygrali, ale nie tak gładko, a więc do zera.

Pokusa zwycięża i ruszamy wysoki kurs w Japonii. Układ tabeli właściwie wydaje się być bez znaczenia, ale faktycznie - siódme w tabeli Tokyo jest w stanie pokonać mającą dwa oczka mniej drużynę gospodarzy i przedłużyć imponującą serię trzech wygranych z rzędu. Jednak z aspektem sportowym wygrywa tu co innego... Rzućcie proszę okiem na tak zwane H2H, historię pojedynków między twoi ekipami. Czy muszę coś jeszcze tłumaczyć? Jak dla mnie ewidentne 0-1 tu się kroi i z całego serca polecam taki typ na dzisiejsze miłe popołudnie.
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia J2-League
Spotkanie - Yokohama : Gifu 2:2
Typ - powyżej 3,5 gola ✅
Kurs - 3.40
Buk - Bet365

Rozgrywki w Japonii mają się ku końcowi , dziś Yokohama z Gifu kończą 37 kolejkę spotkań i do końca pozostanie im tylko 5 kolejek , dla gospodarzy to nic nie ważne spotkanie , są na bezpiecznym 13 miejscu z dorobkiem 48 pkt natomiast goscie do końca muszą walczyć o być albo nie być , aktualnie są na miejscu spadkowym 21 ze stratą do bezpiecznego 20 miejsca 3 pkt aby zrównać się z Kusatsu jednak ich stosunek bramkowy to 30:70 ( -40 ) mówi nam wiele o nich , ostatnio polegli na V-Varen Nagasaki 3:0 , ich bilans po 36 kolejkach to 8-7-21 . Natomiast gospodarze są na fali i ostatnie 6 kolejek to 4 zwycięstwa i 2 remisy i 12:4 w bramkach . W tym spotkaniu liczę jednak na parę goli ( przynajmniej 4 ) a podpowiedzią do tego jest u mnie poprzedni sezon kiedy było podobnie jak w tym bo w pierwszym ich pojedynku Yokohama wygrała na Gifu 2:0 ( w tym sezonie dokładnie tak samo ) a w rewanżu pokonuje Gifu 3:2 , a oprócz tego kiedy zajrzymy do H2H to pomiędzy nimi były już takie wyniki jak np. 3:2 czy nawet 4:3 , tak więc liczę że goście którzy mają jeszcze nadzieję na pozostanie będą walczyć i strzelą tutaj jakąś bramkę natomiast gospodarze będą chcieli podtrzymać swoją dobrą passę i będzie to ciekawy pojedynek ... oby był podobny do tego z poprzedniego sezonu ! ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna J-League
Spotkanie - C-Osaka : Hiroshima 1:0
Typ - C-Osaka wygra / Obie drużyny strzelą gola / Cerezo wygrywa ale typ niestety nietrafny ⛔
Kurs - 4.50
Expekt

Do zakończenia sezonu pozostały 3 kolejki i sytuacja tych drużyn jest następująca - C-Osaka miejsce 5 z 53 pkt na koncie , Hiroshima miejsce 3 i 57 pkt . C-Osaka po dwóch sezonach słabszych ( 2012 miejsce 13 , 2011 miejsce 12 , natomiast 2010 było super bo miejsce 3 ) tak więc w tym sezonie widać ze są blisko powtórki z 2010 i zapewne do samego końca będą walczyć aby wskoczyć na pudło . Hiroshima natomiast broni tytułu mistrzowskiego z przed roku a ogólnie to walka o mistrza zapewnie będzie się toczyła do samego końca sezonu bo w czołówce jest ciasno , lider Yokohama ma 59 pkt 2 Urawa z 58 pkt no i Obrońca Hiroshima jak już wspomniałem 57 . Ja jednak liczę że gospodarze wzniosą się na wyżyny swoich możliwości i pokonają Hiroshimę co prawda gdy zajrzymy do H2H to górą jest Hiroshima bo popatrzmy 7-3-13 i br. 38:50 a tutaj w Osace to 4-2-6 i br. 21:28 , jednak zaglądam na obecny sezon i Cerezo u siebie gra bardzo dobrze bo na 15 meczy bilans 8-5-2 i br. 23:12 a wśród pokonanych drużyn z czołówki poległa tu Yokohama a z Urawą padł remis , w ostatnim swoim meczu odnieśli cenne zwycięstwo w meczu wyjazdowym z FC Tokio 2:1 co osobiście podpowiada mi że i w tym spotkaniu powalczą o pełną pulę . Znalazłem też całkiem ciekawy typ no i kurs w Expekt na to spotkanie a mianowicie że gospodarze wygrają i obie drużyny strzelą gola i tak też stawiam ! ⛔
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Korea
Spotkanie : Pohang Steelers - FC Seoul
Typ : Pohang Steelers
Kurs : 2.10
Bukmacher : eXpekt
vs
Analiza: Kolega @maer już ten typ nadmienił ale też go miałem w planach tu podać, lecz troszke za późno przed komputerem zasiadłem. Kolega sie wiele rozpisał ale wszystko co tam nadmienił to odzwierciedla nam tabela (same statystyki). Chciałbym coś tu dodać od siebie. Minowicie jak ktos śledzi tu na forum moje treści to wiadomo że ja nie sugeruje się h2h, czyli bezpośrednimi starciami drużyny x i y na przestrzeni czasu, lecz w tym przypadku może dać nam to coś do myślenia. Mam tu na myśli fakt, że w meczach tych gospodarz meczu bez względu na to kto wg. nas jest faworytem to spotkanie wygrywał :

Taka ciekawostka : na 31 meczy obu tych ekip między sobą, to drużyna FC Seoul wygrała ich 16, tak więc zdecydowaną większość bo 7 zakończyło się remisem.
Z racji tego że mój typ na to spotkanie kieruje się w stronę Pohang to może nieco o tej drużynie. Mają teraz serie 5 wygranych spotkań pod rząd a do końca rozgrywek dwa mecze w tym ten ostatni z obecnym liderem Ulsan. Drużyna gości FC Seoul w sześciu ostatnich spotkaniach nie wygrała żadnego spotkania, a wywalczyła tylko 4 pkt do tabeli ligowej wywalczając remisy. W K-League najlepszym strzelcem jest gracz FC Seoul Dejan Damjanović z Czarnogóry. Absencja jedna dość kluczowa jest wśród gospodarzy, gdzie nie zagra Tae-Su Kim 17/0, a wątpliwym swojego występu w drużynie gości jest pomocnik Molina 34/9.
W Azji jest coś na zasadzie Ligi Mistrzów jak w Europie i do Azjatyckiej Ligi Mistrzów wchodzą po cztery kluby według regionalnego podziału. W AFC 2013 Guangzhou Evergrande wygrał w dwumeczu 3 - 3 z FC Seoul dzięki golom wyjazdowym. Są oni obecnie na 4 miejscu i są pewni swojego awansu do AFC bo 5 miejsce traci do nich 11 pkt. Mogą mieć jedynie ambicje by walczyć o 3 miejsce w tabeli, ale Pohang ma szanse na fotel lidera i na pewno mają o co grać !
✅ siadło ! Pozdrawiam / emoboy !
 
Do góry Bottom