>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

S 1,9K

syach

Użytkownik
wlasnie zauwazylem, ze mam problem z netem
Coraz wiecej stron mi sie nie otwiera, glownie bukmacherskich, dnsy itp mam ustawione
Odpale z komorki i jest ok
W domu mam UPC swiatlowod - ktos korzysta z tego gowna i ma podobne problemy?
Nie korzystam z UPC może również blokują niektóre strony. A z komórki nawet poprzez aplikacje Jeton wyłączając wifi a korzystając jedynie z sieci komórkowej play/orange/plus etc masz też problem z zalogowaniem się na Jetona?

Zmień sieć to na 99% Twój problem. Może zatrybic na jakimś ryneczku przez free wifi czy jakiejś galerii czy knajpie ktora wifi udostępnia. Te no massage ava... to tylko to że jeton nie może Ci wysłać sms z kodem przy logowaniu przez tą sieć.

Na 99.9% problemem jest łącze wifi i z ani z twojej strony ani ze strony Jetona - bez zmiany sieci - jest to nie do przejścia. Tylko zmiana sieci.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
H hagi84 korzystam z UPC, dns ustawiony i jak narazie nie miałem żadnych problemów. Natomiast nie radzę korzystać z wifi UPC do logowania się na konta u buków/kasyn.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
wczesniej mi normalnie smigalo na necie UPC, teraz mam problemy
Jak wejde z sieci z tel to jest ok

Czemu odradzasz? mam mase kont, jade na tym necie upc do polskich bukow i jest ok choc i tak przymierzam sie do zmiany neta na plus bo mnie upc zapewnialo, ze jest zmienne ip, przy kazdym resecie bedzie inne ip, a gowno prawda, zmienic tam ip to wyczyn
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
H hagi84 spróbuj zresetować ustawienia DNS i na nowo ustaw. Nie wiem jak jest obecnie z tym ich IP bo tego nie sprawdzałem. Kiedyś się samo zmieniało po iluś tam dniach.
Co do Wifi miałem taką sytuacje że zalogowałem się do jednego kasyna i po paru dniach przyszedł mail o blokadzie konta. Za powód podali założenie multikonta i przysłali dane w tym IP które było identyczne jak moje. I właśnie przez to zablokowali konto. Doszedłem wtedy do wniosku że włączając wifi ip jest przydzielane z jakiejś puli adresów dlatego mogą się dublować. Całe szczęście że nie miałem nic kasy na tym koncie bo by przepadła.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
hagi84 bardzo mozliwe ze wina jest tego typu ze jest masa roznych sieci wifi i one (mowiac lopatologicznie) same ze soba "sie gryzą" (sam tak mialem ze uzywajac upc neta po wifi co pare minut tracilem pakiety/mialem dcki etc bo wokol bylo z paredziesiat innych sieci nalezacych do sasiadow). wystarczylo zaczac korzystac netu po kablu i wszystkie problemy zniknely. obsatwiam ze to nie ma nic wspolnego z dostawca neta tlyko po prostu wifi.

H hagi84 Doszedłem wtedy do wniosku że włączając wifi ip jest przydzielane z jakiejś puli adresów dlatego mogą się dublować. Całe szczęście że nie miałem nic kasy na tym koncie bo by przepadła.
ogolnie nie ma to zadnego znaczenia i nie ma opcji przydzielanie "zdublowanego ip".
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Próbuję wypłacić od przedwczoraj 2x kasę na kartę i za każdym razem mam na czerwono odrzucone a powód to błędna nazwa banku. Wie ktoś o co może chodzić ?
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Nie no ten jeton to jest kabaret do kwadratu. Trzeci dzień mi odrzucają przelew na kartę z powodu błędnej nazwy banku na który chcę wysłać kasę, ktorą sami ustalają i nawet nie można tego zmienić nigdzie. Piszę na support do botów a oni czy na pewno dobrze wpisałem dane jak tam jedyne co sie wpisuje to kwotę ktorą się chce wypłacić i zaznacza kartę. Parodia jakaś.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
no żeby było śmieszniej w poprzednim tygodniu tak samo wypłacałem jak teraz i kasa na drugi dzień już była na karcie. Może ktoś sprawdzić dla testu czy przejdą wam środki z konta na kartę ? czy tylko u mnie coś się zje****
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
no żeby było śmieszniej w poprzednim tygodniu tak samo wypłacałem jak teraz i kasa na drugi dzień już była na karcie. Może ktoś sprawdzić dla testu czy przejdą wam środki z konta na kartę ? czy tylko u mnie coś się zje****
Po twoim poście zleciłem próbną wypłatę na kartę, dzisiaj doszło.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
a u mnie nadal to samo, 5 razy próbowałem w tym tygodniu wypłacać i 5x odrzucone 😂 a ci debile na czacie czy mailu piszą takie głupoty ze szkoda gadać nawet.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Wejdź w zakładkę JetonCard i stwórz wirtualną kartę. Jak stworzysz, to w opcji wypłaty pojawią Ci dwie karty do wyboru, spróbuj wypłacić na tą nową.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Witam , ja robię z ruska - wypłaty na Jetton - a z Jettona na Revolut i wypłacam kartą revoluta.
Tylko widzę że opłaty wzrosły i naliczają jakby od kwot. , kiedyś było na revolut 1x w miesiącu opłata do 800zł darmowa , a reszte to 8zł brało :)

Teraz i tak nie jest źle .

wypłata 1k i + (-20zł - 17zł)
wypłata 700 (-14zł)
wypłata 500 (-10z lub -5zl , raz nic nie wzieli)
wypłata 50 -150 (-5zł)

Nie wiem od czego zależą te zmienne , ale średnio widać mniej więcej.
to kwoty co ostatnio wypłacałem

Jak wygląda sytuacja z kartą Jetton ??? jakie opłaty ?
 
T 271

typnet1

Użytkownik
Przelewam kasę z buka na jeton, a później na jeton card. Płace sobie kartą normalnie w sklepach. Jak pyta o przewalutowanie to klikam by pobrało pieniądze w euro. No i zawsze wychodziło tak jak podaje Jeton, czyli 3 do 5 procent od transakcji. Dziś jednak płacąc za zakupy 147 zł zeszło mi z karty 36 euro, czyli 160 zł. Ktoś wie skąd taka zmiana?

Drugie pytanie: czy jeton kart mogę jednorazowo zapłacić 5000 zł czy jest jakiś limit?
Czy tą kartą jeton card virtual, można wybrać walutę PLN ?
Np. płacić za zakupy na stacji i bez żadnych przewalutowań ?
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Witam , ja robię z ruska - wypłaty na Jetton - a z Jettona na Revolut i wypłacam kartą revoluta.
Tylko widzę że opłaty wzrosły i naliczają jakby od kwot. , kiedyś było na revolut 1x w miesiącu opłata do 800zł darmowa , a reszte to 8zł brało :)

Teraz i tak nie jest źle .

wypłata 1k i + (-20zł - 17zł)
wypłata 700 (-14zł)
wypłata 500 (-10z lub -5zl , raz nic nie wzieli)
wypłata 50 -150 (-5zł)

Nie wiem od czego zależą te zmienne , ale średnio widać mniej więcej.
to kwoty co ostatnio wypłacałem

Jak wygląda sytuacja z kartą Jetton ??? jakie opłaty ?
Fajne. Tylko że Revo to już normalny bank jak ING, PKO itp więc sam prosisz się o kłopoty. Pamiętaj że nie ważne skad są pieniądze. Ważne że są i będzie trzeba to wytłumaczyć w razie jakiejś kontroli.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Nie lepiej z Jetona na ZEN?

Zen kartę fizyczną przyśle na wskazany przez Ciebie adres kurierem w ciągu koło 3 dni roboczych. Maks pakiet to jakieś 30PLN co miesiąc- żadnych opłat przy płatnościach karta czy wypłatach z bankomatu do ok 4k miesięcznie. Korzystne przewalutowania. Możesz mieć 2 karty fizyczne i 3 virtual.

ZEN ma konta w Aion wszystkie są założone na ZEN i mają PL IBAN. WG mnie ZEN bije Revo na głowę. ZEN doładujesz pośrednio z Jetona nawet w weekend w maks 2 godz. nawet w srodku nocy w sobotę gdy braknie na imprezie ;-) - pisałem ze 4 strony wcześniej w tym temacie.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Jak już decyzję podjąłeś to po co pytasz innych?
Kolega wyżej Ci konkretnie napisał, że revolut to lipa od dłuższego czasu to po cholerę dalej brnąć w nich?
Zawsze są jakieś koszta, lepsze już takie niż ryzykować, nigdy nie masz pewności, że będzie ok
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Na zen zrobisz tak samo manual transfer z jetona jak do revoluta.

O krypto pisałem wcześniej bo manuale przechodzą tylko w dni robocze, to wyszukałem gdy z Jetona zniknął Trustly. Pewnie większość z was wiedziała że z Jetona do polskiego Millenium czy ING przelew szedł przez trustly 30 minut i moglabyc nawet niedziela noc. Trochę wypłata w weekend poprzez krypto kosztuje ale czasem są sytuację gdy musisz mieć kasę na sobotni wieczór i koniec. To po prostu ścieżka dla potrzebujących :)

Nie namawiam ani do ZEN ani do krypto. Ale wszyscy chyba sobie zdają sprawę, że w obliczu tego co nadchodzi dla ewalletow to warto poznać choć w podstawach świat kryptowalut.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Jak już decyzję podjąłeś to po co pytasz innych?
Kolega wyżej Ci konkretnie napisał, że revolut to lipa od dłuższego czasu to po cholerę dalej brnąć w nich?
Zawsze są jakieś koszta, lepsze już takie niż ryzykować, nigdy nie masz pewności, że będzie ok
Hagi to był dobry Rumuński grajek , tez jestem 84 ,nie musisz być taki nie miły, po prostu nie widzę innego rozwiązania , decyzje nie do końca podjąłem , szukam , jak nie znajdę ,czegoś dobrego zostaje tak jak jest.

PS: hagi84 a ty jak robisz? Jak można wiedzieć

Syach , ale w tym ZEN to trzeba w końcu z krypto czy , można normalnie zlotówkami. Może być że w dni robocze tylko trudno , to najmniejszy problem . ale czy w dni robocze też muszę z krypto coś robić , kolego drogi ? :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom