>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kalendarze adwetowe u bukmacherów 2021

Status
Zamknięty.
J 3K

jatyper

Użytkownik
Nie polecam tego bonusu od wpłaty do 5000zł. Dostałem i musiałem wypłacic pieniadze, bo nie mogłem postawic zadnego z 3 ułożonych przeze mnie kuponów. Powód: przekroczony limit stawki. A to były kupony za kilka stówek.
 
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
Nie polecam tego bonusu od wpłaty do 5000zł. Dostałem i musiałem wypłacic pieniadze, bo nie mogłem postawic zadnego z 3 ułożonych przeze mnie kuponów. Powód: przekroczony limit stawki. A to były kupony za kilka stówek.
U mnie podobnie. Limity i jeszcze raz limity, a nic tam grubszego nie wygralem
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2021.12.01 23.16 - 001.png

Boże Narodzenie coraz bliżej!. Czy wiesz co to oznacza? Nowy bonus codziennie aż do Świąt! Oferta pełna niespodzianek, w puli której jest aż 5 000 000 PLN do rozdania.



Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje w jaki sposób wziąć udział w Świątecznej Gorączce Bonusów.

Jak odebrać prezent?

  • Kliknij w aktualny dzień w kalendarzu świątecznej gorączki bonusów.
  • Otwórz okienko i odbierz bonus!
  • Każdego dnia masz szansę na dodatkowy bonus


Bonus otrzymasz na swoje konto do 48 godzin po zakończeniu promocji.

Magical Snap - 2021.12.01 23.18 - 001.png

NIE MASZ JESZCZE KONTA?

Magical Snap - 2021.12.01 23.19 - 002.png

Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdziecie TUTAJ
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Darmowy kupon 20 zł na ebetx.pl już dostępny. (Pamiętajcie, że jest ważny 24h i wygaśnie jutro o 9:10 - Info od konsultanta)
Żebyśta nie rozbijali na kilka dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
2.12.2021 - Jakie promocje?

eBetX.pl:
- Freebet 20 PLN, kurs łączny 2.0, ważny 24 godziny, jutro o 9:10 wygasa [Info z chatu od konsultanta]

Superbet.pl:
- Odbierz 40 PLN bonus na Premier League
W jaki sposób otrzymać bonus do 40 PLN?
Postaw zakład pojedynczy lub akumulowany za dokładnie 40 PLN na spotkania Premier League rozgrywane w dniu dzisiejszym
Do oferty kwalifikują się zakłady przedmeczowe, na żywo lub mieszane.
Bonus zostanie przyznany maksymalnie 48 godzin od momentu zaakceptowania oferty.

LVBET.pl:
Postaw dziś kupon przedmeczowy na wydarzenie Intel Extreme Masters za minimum 50 PLN, jeśli dojdzie do dogrywki - otrzymasz jutro bonus 20 PLN! Twój kupon musi zostać rozliczony do 2.12 do godziny 23:59. Do promocji kwalifikują się tylko wydarzenia z oferty Counter-Strike: GO (CS:GO).


iforBET.pl:
W kolejnym, drugim dniu Kalendarza Świątecznego możesz odebrać FREEBET 30 lub 60 PLN na dowolne zdarzenia z naszej oferty za kupon z piłki nożnej!
Jedyne co musisz zrobić, to zagrać dzisiaj kupon za 59 lub 119 PLN, na którym znajdą się min. 3 zdarzenia - wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty Piłka nożna, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

Betcris.pl:
Wpłać min. 100 PLN na swoje konto, postaw kupon AKO (min. 3 zdarzenia/min. kurs 1.3) z min. 1 zdarzeniem z oferty na CS:GO za min. 100 PLN. Jeśli Twój pierwszy postawiony kupon okaże się przegrany przyznamy Ci freebet w wysokości 50 PLN!

eWinner.pl:
Zapisz się do akcji, stwórz kupon AKO za min. 50 PLN z kursem min. 2.50, składający się wyłącznie ze zdarzeń z CS:GO! Grając 2 takie kupony, zgarniesz łącznie 2 freebety po 20 PLN!

NOBLEBET.pl:
Zyskaj zwrot stawki - dokładnie 21 PLN!
Postaw kupon za dokładnie 21 PLN brutto na dzisiejsze mecze z oferty sportowej, a już jutro otrzymasz dodatkowe 21 PLN na konto bonusowe. Nie ma znaczenia - wygrałeś czy nie. Bonus wpada!

BestBet24.pl:
O 12 edytuje.

PZBUK.pl:
Skorzystaj ze specjalnej oferty ważnej tylko do północy i zgarnij 20 000 punktów gracza!
❄ Zapisz się do promocji
❄ Postaw zakład wielokrotny za min. 50 zł z kursem łącznym min. 2.0
To wszystko – otrzymasz od nas od razu 20 000 punktów, do wykorzystania w Sklepie Gracza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +773
S 2,9K

soulfly76

Użytkownik
Wczoraj przeczytałem o promie na betx,wchodze,loguje się wchodze w kalendarz cyk i jest na zielono,dzisiaj czytam że proma 24h i dalej jej brak więc wchodze w czat i pani mie informuje że ostatni raz logowalem sie w październiku i gratis sie nie należy...oczywiście zielony pasek postępu znikł....podziękowałem pani za robienie ze mnie durnia(+- logowalem sie wczoraj z 10 razy)
 
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
Wczoraj przeczytałem o promie na betx,wchodze,loguje się wchodze w kalendarz cyk i jest na zielono,dzisiaj czytam że proma 24h i dalej jej brak więc wchodze w czat i pani mie informuje że ostatni raz logowalem sie w październiku i gratis sie nie należy...oczywiście zielony pasek postępu znikł....podziękowałem pani za robienie ze mnie durnia(+- logowalem sie wczoraj z 10 razy)
Daj screen z aktywności konta. Ja się logowałem wczoraj 3x i wszystko jest w historii. Jesli nie masz nic to znaczy ze się nie logowales Screenshot_20211202-185309_Chrome.jpg
 
S 2,9K

soulfly76

Użytkownik
Racja,teraz patrzylem i nic niema z 01.12...niewiem jak to możliwe skoro z 10×wchodziłem i sprawdzałem czy jest bonus, trudno było minęło...
Post automatycznie złączony:

Screenshot_20211202-234455_Chrome.jpg
 
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
Racja,teraz patrzylem i nic niema z 01.12...niewiem jak to możliwe skoro z 10×wchodziłem i sprawdzałem czy jest bonus, trudno było minęło...
Zapewne wchodziłeś i byłeś już zalogowany z poprzedniego razu. W ebetx jak się zalogujesz to kilka tyg nie musisz się już logować. A tutaj zapewne byla potrzeba wylogowania się, a później ponownego zalogowania, aby załapać się na bonus
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pokaż załącznik 13564

W pierwszym, rozpoczętym dziś tygodniu gracze mogą każdego dnia liczyć na… PODWOJENIE ZYSKU! Wystarczy postawić kupon SOLO/AKO za dokładnie 49 zł i umieścić na nim typ z dokładnym wynikiem spotkania. Uwaga, wybrane spotkanie musi znajdować się na liście meczów danego dnia, dostępnej na LP promocyjnym (wystarczy kliknąć +).

Co istotne, każdy zagrany kupon musi zawierać zdarzenia kończące się jednego dnia – warto mieć to na uwadze, tworząc kupony AKO. Jeden gracz może zgarnąć podwojenie raz dziennie, maksymalnie do 2 000 zł.

Czyli: klient wygra 500 zł, a finalnie otrzyma 902 zł

Pokaż załącznik 13565

Dziś ruszyły także zapisy do ostatniej promocji, w której na start przewidziana jest pula nagród 20 000 zł, ale… kwota ta bardzo szybko może wzrosnąć i do 200 000 zł. Nie wykluczamy, że nagroda trafi nawet w ręce jednej osoby, ale szczegóły zdradzimy dopiero, gdy akcja ruszy, czyli za ok. 21 dni.

Zapisanie się nie wymaga niczego poza kliknięciem buttona, więc nie ma co zwlekać!

Link (wspólny): https://betfan.pl/promocja-na-cztery-kopyta
Info od Betfan: "Przypominamy także, że do niedzieli włącznie trwa nasza promocja, w ramach której każdego dnia podwajamy wygrane (nawet do 2 000 zł!). Od jej startu, czyli od ostatniego poniedziałku, każdego dnia ktoś cieszy się dwukrotnie mocniej z trafionego kuponu, o czym mogliście przekonać się choćby z naszych social mediów. Był nawet śmiałek, który poprawnie wytypował 2:2 w starciu Sassuolo - Napoli!

Zachęcam także do zapisywania się do akcji „Podążaj za zielonym kuponem”, która ruszy za 16 dni i choć póki co owiana jest tajemnicą, to przewiduje pulę nagród znacznie wyższą niż przedstawiane obecnie 20 000 zł. Zapisało się już ponad 700 osób!"
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
3.12.2021 - Jakie promocje?

eBetX.pl:
MiXuj do woli
Zadanie #1 - Zagraj dowolny kupon zawierający minimum jedno zdarzenia z oferty prematch oraz minimum jedno zdarzenie z oferty live, za min. 10 PLN.
Nagroda - Freebet 10 PLN.
Zadanie #2 - Dokonaj obrotu grając dowolne kupony zawierające minimum jedno zdarzenia z oferty prematch oraz minimum jedno zdarzenie z oferty live na łączną kwotę 50 PLN.
Nagroda - Freebet 25 PLN.

Superbet.pl:
- Odbierz 40 PLN bonus na Ekstraklasę
W jaki sposób otrzymać bonus do 40 PLN?
Postaw zakład pojedynczy lub akumulowany za dokładnie 40 PLN na spotkania Ekstraklasy LIVE rozgrywane w dniu dzisiejszym
Do oferty kwalifikują wyłącznie zakłady z oferty "na żywo".

LVBET.pl:
Tylko dzisiaj możesz odebrać klasyczny bonus do 750 PLN na dobry początek weekendu. Przy wpłacie 1500 PLN otrzymujesz bonus 750 PLN.
Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.


iforBET.pl:
Trzeciego dnia Kalendarza Świątecznego mamy dla Ciebie promocję na skoki, a konkretnie na kwalifikacje w Wiśle. Wystartuje w nich aż 13 Polaków, a za każdego, który awansuje do sobotniego konkursu otrzymasz 5 PLN.
Jedyne co musisz zrobić, to zagrać kupon za 79 PLN, na którym znajdą się min. 3 zdarzenia - wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty Wisła HS134 - kwal. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

Betcris.pl:
Postaw kupon SOLO lub AKO, który musi zostać rozliczony jako wygrany i wejdź do gry o darmowy zakład! Trzech uczestników z najwyższym kursem całkowitym zwycięskiego kuponu zostanie nagrodzonych. Za pierwsze miejsce można uzyskać freebet nawet do 150 PLN, za drugie miejsce freebet do 100 PLN, a za trzecie miejsce freebet do 50 PLN.
Otrzymany freebet będzie można wykorzystać na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z min. 3 zdarzeniami z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

eWinner.pl:
1. CZAS NA AKO
Lubisz AKO? Fantastycznie się składa, bo mamy coś dla Ciebie - cashback 50% do 100 PLN!
2. SPEŁNIJ WARUNKI
Stwórz kupon AKO z min. 5 zdarzeniami. Zadbaj, by kurs każdego zdarzenia wyniósł min. 1.30! Stawka zakładu? Dowolna.
3. GRASZ BEZ STRESU
Jedno zdarzenie popsuło cały kupon? Nie u nas! W razie niepowodzenia odbierz cashback! Już teraz sprawdź ofertę i nie przejmuj się przegraną.

NOBLEBET.pl:
EUROLIGA BEZ PODATKU!
Graj cały dzień bez podatku!
Zagraj dzisiaj zakłady z koszykarskiej Euroligi z minimum 2 zdarzeniami i kursem minimalnym 2.00, a Noblebet zapłaci za Ciebie podatek.

BestBet24.pl:
PIŁKA NOŻNA BEZ MARŻY
Obstawiaj zwycięzców spotkań po najwyższych kursach.
Dotyczy lig: Ekstraklasa, 1. Liga, Bundesliga, Ligue 2, La Liga, Liga Portugal.

PZBUK.pl:
Zgarnij dodatkowy 20% bonus od depozytu na 500 zł w super obniżce w Sklepie Gracza!
- Zapisz się do promocji
- Wykup bonus w naszym Sklepie w promocyjnej cenie tylko 12 500 punktów!
- Sprawdź także jego cały asortyment: darmowe zakłady, pozostałe bonusy, doładowania i wiele innych!
Bonus z niższą ceną możesz odebrać tylko do północy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +446
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom