>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Czy ktoś próbował kiedyś wpłacać tą kartą MB do buka? Nie bezpośrednio przelewem MB tylko kartą. Jest to możliwe w ogóle? W takim przypadku rozumiem transakcja u buka jest zarejestrowana jako &quot;kartowa&quot; a nie MB,tak?
Na logikę tak to powinno wyglądać ale wolę się upewnić
Testowo spróbowałem wpłacić do bwin,ale transakcja została odrzucona.Także chyba nic z tego
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Jeżeli mam kartę moneybookers (której jeszcze nie mam )
to ta karta działa na zasadzie utworzenia konta bankowego w Anglii czy gdzieś tam po za Polską ?
jeżeli w takim razie konto przypisane do karty moneybookers utworzone jest za granicą, a wypłacę np. w Czechach, czy w Niemczech, czyli też za granicą to w Polsce nie będzie w takim razie najmniejszego śladu po takiej wypłacie.
Czy dobrze myśle ?

pozdrawiam
 
favago 69

favago

Użytkownik
Nie, to nie tak. Nie ma żadnego konta bankowego - jest konto na MB i tyle. Ono jest w tym wypadku odpowiednikiem konta bankowego, o którym myślisz.
Jedyny &quot;ślad&quot; wypłaty pozostaje w historii konta w MB.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
hmmm, czyli konta MB są tworzone zapewne w innym kraju - bo gdzieś muszą być, w każdym razie twierdzisz że nie w Polsce
to jeszcze pytanie
czy jest jakis konkretny ślad po wypłacie jeżeli wypłacę kartą MB w polskim bankomacie ?
czy to jest rożnica wypłacić w polskim bankomacie a zagranicznym
czy bankomat w Polsce zczytuje dane osoby która jest posiadaczem karty i księguje to w swoich archiwach - to jest ważne
 
favago 69

favago

Użytkownik
W FAQ masz następujący zapis. Nie wiem, może coś pomoże.
Kto wydaje kartę Moneybookers Prepaid MasterCard?
Wydawcą karty Moneybookers Prepaid MasterCard jest Newcastle Building Society. Jest to jedna z wiodących kas mieszkaniowych wzajemnej pomocy, o najsilniejszej pozycji w Wielkiej Brytanii.
Odnośnie kolejnych pytań mam wrażenie, że popadasz w lekką paranoję. Przypomnę, że pieniądze na koncie MB mogą znaleźć się nie tylko za sprawą wypłaty od buka, więc nawet, jeśli Twoje wypłaty z bankomatu są gdzieś rejestrowane (a są na pewno), to nie ma podstaw do obaw.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
nie no, nie popadam, ja nie z tych : &gt;
no ale jak wypłacę za granicą a do granicy daleko nie mam, to na przykład mogę raz w miesiącu wypłacić, żaden wielki problem a pewnie i gdybym miał jakieś problemy z bankami, z urzędem celnym czy skarbowym i nastapiłaby dokładna weryfikaja wszystkich bankowych transakcji to nie byłoby ani śladu
 
favago 69

favago

Użytkownik
No jak niby by nie było śladu? Zakładam, że masz konto bankowe. Jeżeli masz opcję bankowości internetowej, to zapewne możesz też przeglądać historię operacji. Pojedź sobie za granicę, wypłać kasę z bankomatu i... być może będzie to dla Ciebie niespodzianka, ale ta operacja także będzie ujęta w historii.
Idąc Twoim tokiem rozumowania każdy jeździłby za granicę wypłacać kasę, bo po takiej operacji nie ma śladu. Słowem, wypłacasz kasę, ale z konta nie ubywają środki ???? ???? ???? Czy nie wiem, jak Ty to sobie wyobrażasz. Odrobinę pomyślunku, kolego, po KAŻDEJ OPERACJI BANKOWEJ, BEZ ŻADNEGO WYJĄTKU POZOSTAJE &quot;ŚLAD&quot;.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Marianowi chodzi o wypłatę za granicą z Mb.Swoją drogą to jaką kasiorę on musi trzepać że aż tak się boi skarbówki i celnego.Chciałem jeszcze dodać że bankomaty mają kamery sugeruję więc nabycie kominiarki ???? .
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
może będę kiedyś trzepał kasę rzędu x tysięcy miesięcznie, nie wiem , choć szczerze wątpię : &gt;
ale póki co trzeba podejśc profilaktycznie

więc jak mam kartę MB która jest przypisana do jakiegoś konta w Anglii a wypłacę w bankomacie Czeskim, to w żadnym polskim banku transakcja nie zostanie odnotowana
więc chyba to jedyny dobry sposób aby być czystym
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Co roku za kartę płacimy 10 euro? Gdzie mogę sprawdzić kiedy utworzyłem dokładnie kartę i czy jak chce przedłużyć to mam jakieś zatwierdzenie, przypomną mi czy sam mam wysłać kasę do nich jakoś? Bo na karcie tylko miesiąc jest, a miesiąc znam chodzi mi o dokładny dzień.
Edit:
Już wiem. Wchodzimy w wyciąg konta i tam trzeba szukać w historii:
Typ - Wniosek o wydanie karty
Szczegóły Transakcji - Opłata
Tak jak wyżej napisali z każdego obsługującego MasterCard (ja się nie spotkałem z takim który nie obsługuje). Minimum chyba od bankomatu zależy o ile się nie mylę 20 pln najmniej można ...
Można wypłacać kwoty 10 zł. z zielonych bankomatów WBK np.
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Czy te karty są z funkcją PAYPASS?? A jak nie czy w najbliższej przyszłości (do pół roku) planują je zamienić na takie z funkcją PAYPASS??
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W MB można sobie założyć kartę Moneybookers Master Card, a jeśli ktoś ma już zwykłą kartę Master Card to da się jakoś ją połączyć z kontem Moneybookers?
 
V 256

vernix

Użytkownik
W MB można sobie założyć kartę Moneybookers Master Card, a jeśli ktoś ma już zwykłą kartę Master Card to da się jakoś ją połączyć z kontem Moneybookers?
Ale tą &quot;zwykłą&quot; kartę Mastercard już ktoś wydał (jakiś bank), więc jak możesz połączyć ją z kontem MB? Niemożliwe.
 
Do góry Bottom