>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

visor 28

visor

Użytkownik
raczej nie wypłacisz pokaże Ci się wiadomość ze za mało środków na koncie. Wypłać 590 i po problemie ????
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Za wypłatę z bankomatu pobierana jest prowizja 2 euro. Czy jeśli doładuje telefon komórkowy w bankomacie kartą MB to prowizja 2 euro również zostanie pobrana?
 
S 0

sh1ttaxes

Użytkownik
Wydaje mi sie ,ze nie , jednak nie mam pewnosci . MB pobiera prowizje tylko od wyplaty karta , jezeli chcemy gotowke do reki . Kupowac karta mozemy bez prowizji
 
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
Za wypłatę z bankomatu pobierana jest prowizja 2 euro. Czy jeśli doładuje telefon komórkowy w bankomacie kartą MB to prowizja 2 euro również zostanie pobrana?
Próbowałem raz doładować telefon kartą MB w sieci Euronet ,niestety wyskoczył jakiś błąd, widocznie MB niestety nie ma podpisanej umowy z operatorami komórkowymi.
Potem w tym samym bankomacie udało się doładować kartą mBanku, czyli na 99% MB niestety nie oferuje doładowań telefonu z bankomatów.
 
W 0

wiesior

Użytkownik
Witam wszystkich, mam pytanie czy jest możliwość, a może ktoś już to sprawdził czy można płacić w sklepach i wypłacać pieniądze w bankomatach kartą MB zagranicą
 
simons 646

simons

Forum VIP
Za granica nie sprawdzalem, ale nie powinno byc zadnego problemu, wystarczy ze bankomat czy tam terminal obsluguja ten rodzaj card (MasterCard czy VISA teraz nie pamietam).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1

venzer

Użytkownik
no jasne wystarczy ze dana instytucja/bankomat realizuje platności w systemie (mastercard)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

szerlocke

Użytkownik
Jak długo czekaliście na weryfikację od momentu przesłania na serwer skanów dowodu/prawa jady czy czego tam?
Może ktoś pamięta, z góry dziękuję.
EDIT
OK, dogrzebałem się do odpowiedzi.
Sorry za zamieszanie.
 
S 0

szerlocke

Użytkownik
To przy okazji jeszcze jedno pytanie. Kilka godzin po dodaniu skanów mojego dowodu, pliki &quot;zniknęły&quot; spod przycisku &quot;PRZEŚLIJ&quot; (wiecie, o co chodzi? Po załadowaniu na serwer pojawiły się tam nazwy plików dowodosobisty.jpg). Rozumiem, że zostały już zassane przez kogo trzeba i to, że &quot;zniknęły&quot;, nie znaczy, że muszę je dodawać jeszcze raz?
 
D 2

dav6id

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie opłaty rocznej za kartę. W kwietniu minął rok odkąd ją posiadam. Nie miałem wtedy środków na koncie więc teoretycznie nie miało z czego ściągnąć. Jednak zrobiłem wpłatę kilka dni temu, a mimo wszystko nie pobrało mi opłaty rocznej za kartę. Czy to oznacza, że jest ona już nieaktywna? Ktoś miał podobną sytuację?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Zobacz w profilu konta Moja Karta Mastercard.Tam będziesz miał jak na dłoni czy jest aktywna.
Z tymi opłatami to różnie bywa.Mnie już mija 15-sty miesiąc i nic nie pobrali,pomimo ciągłego używania jej.Mojemu znajomemu pobrali po 14 miesiącach.Czyli nie ma reguły.Zależy jak tam system wymusi te opłatę.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
kilka nieudanych wyplat juz mialem, ale zawsze kaska na drugi dzien wracala na MB, raz sie zdarzylo, ze musialem pisac do supportu
teraz bankomat nie wyplacil a support MB napisal zebym przeslal wyciag z bankomatu z tej transakcji tylko tyle , ze bankomat nie wydrukowal
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Płacił ktoś dzisiaj kartą ? Cały czas odmowa ! Ale kaska z konta pobrana!

Co prawda już wróciła z powrotem na konto.Ale to jest żenada....co wyprawia moneybookers!
 
A 2

alb.kowalski

Użytkownik
Ta sama sytauacja u mnie. Chciałem zapłacić za zakupy w sklepie i brak autoryzacji karty.. Później przy próbie wypłaty z bankomatu to samo.. Ale najważniejsze że kasa z konta pobrana.. :? Pisać do supportu? Mi również bankomat nie wydrukował potwierdzenia &quot;wypłaty&quot; gotówki..
 
Do góry Bottom