>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

dafy 10

dafy

Użytkownik
Witam.
Czy ktoś się orientuje co powinienem zrobić ze swoją kartą Skrill jeśli zamknę konto? Czy muszę ją odsyłać do Skrill czy ona po prostu przestaje działac i mogę ją pociąć i wyrzucić?
Z góry dzięki za pomoc.
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Pytanko, kupiłem w sklepie internetowym rzecz za ponad kafla, płatność przeszła na początku pobrało kase z konta, teraz tak jakby ta kasa wróciła, sprzedawca jeszcze nie potwierdził, że dostał kase, to normalne?
 
I 0

igorek21

Użytkownik
Co się dzieje gdy zablokowałem kartę po wpisaniu 3 razy złego pinu w bankomacie ?
Da się to odblokować , czy trzeba zgłosić zaginięcie i zamówić nową ?
Napisałem do nich wiadomość z formularza na stronce skrilla , ale od 2 tygodni nie ma odpowiedzi.
 
krajanka 43

krajanka

Użytkownik
Pytanko, kupiłem w sklepie internetowym rzecz za ponad kafla, płatność przeszła na początku pobrało kase z konta, teraz tak jakby ta kasa wróciła, sprzedawca jeszcze nie potwierdził, że dostał kase, to normalne?
normalne to na pewno nie jest - nie ma nic za darmo ;) Mi się nigdy tak nie przydarzyło, ale coś najwidoczniej musiało być nie tak i transakcja chyba &quot;wróciła&quot;
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Ile czasu trwa wyrobienie takiej karty do konta Skrill i z jakich bankomatów można wypłacać tą kartą pieniądze ?
około dwóch tygodni się czeka na kartę. osobno przyjdzie pin i osobno karta.
Pod warunkiem że masz na koncie Skrill na opłatę nowej karty.
We wszystkich bankomatach wypłacisz kasę. Euronet, PKO, EuroBank..etc
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 0

wojcik

Użytkownik
Co się dzieje gdy zablokowałem kartę po wpisaniu 3 razy złego pinu w bankomacie ?
Da się to odblokować , czy trzeba zgłosić zaginięcie i zamówić nową ?

Napisałem do nich wiadomość z formularza na stronce skrilla , ale od 2 tygodni nie ma odpowiedzi.
U mnie taka sama sytuacja, czekam już 10 dni na odpowiedź i nic. Zgłoszenie cały czas widnieje w systemie jako nowe. Czekać czy dzwonić do supportu?
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
U mnie taka sama sytuacja, czekam już 10 dni na odpowiedź i nic. Zgłoszenie cały czas widnieje w systemie jako nowe. Czekać czy dzwonić do supportu?
Bo jak nie masz VIPa to z nimi jest tylko jedna metoda kontaktu. Zadzwonić na infolinie to bankowo przyspiesza i nie bedzie trzeba czekac tygodniami na maial od nich bo ich podejscie do klienta jest smieszne
 
B 66

brokers

Użytkownik
A ja mam pytanie o opłate 10 ojro za kartę. Otóż kartę wyrabiałem w lutym 2 lata temu i rok temu pobrało mi w lutym opłatę a w tym jest już marzec i nic nie wzięli. Pobierają kiedy chcą czy jak ?
 
N 6

nikozfci

Użytkownik
Witam
Jako że jestem zupełnie zielony w temacie Skrilla, mam pytanie. Czy posiadanie tej karty jest obowiązkowe? Podczas wpłat i wypłat pobierają tylko 1% kwoty którą przelewam na portfel i nic więcej nie kosztuje utrzymywanie portfela? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Witam
Jako że jestem zupełnie zielony w temacie Skrilla, mam pytanie. Czy posiadanie tej karty jest obowiązkowe? Podczas wpłat i wypłat pobierają tylko 1% kwoty którą przelewam na portfel i nic więcej nie kosztuje utrzymywanie portfela? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Nie jest obowiązkowe,a cennik jest opisany na stronie skrilla.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Witam
Jako że jestem zupełnie zielony w temacie Skrilla, mam pytanie. Czy posiadanie tej karty jest obowiązkowe? Podczas wpłat i wypłat pobierają tylko 1% kwoty którą przelewam na portfel i nic więcej nie kosztuje utrzymywanie portfela? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Nie jest obowiazkowe, ale jest mega wygodne i tylko 40 zł rocznie, a utrzymanie portfela jest bezplatne. Tylko przelewy sa płatne np na konto bankowe albo innego skrilla
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Zmiany w strukturze opłat za kartę Skrill Prepaid MasterCard
Witaj, XXX,

Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony(-a) z karty przedpłaconej Skrill MasterCard.
Niedawno przeanalizowaliśmy naszą strukturę płatności i kontaktujemy się, aby poinformować o planowanych zmianach dotyczących opłaty za wypłatę gotówki.
Opłata za wypłate gotówki kartą przedpłaconą Skrill MasterCard zostanie zmieniona na 1,75%. Uwaga: opłata ta naliczana jest od wypłacanej kwoty, która może obejmować opłatę za korzystanie z bankomatu pobieraną przez operatora bankomatu.
Opłata ta dotyczy osób, które wypłacają gotówkę kartą przedpłaconą Skrill MasterCard. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony dotyczącej opłat na której można znaleźć szczegółowe informacje.
Zmiana ta zostanie wprowadzona 17 marca 2016 roku.

Użytkownicy, którzy nie akceptują tej zmiany, mogą bezpłatnie anulować kartę przed terminem wprowadzenia zmiany. Na naszej stronie dotyczącej opłat można znaleźć informacje o innych metodach wypłaty. W każdej chwili można zamknąć konto, kontaktując się z zespołem Obsługi Klienta.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony(-a) z karty przedpłaconej Skrill MasterCard.
Niedawno przeanalizowaliśmy naszą strukturę płatności i kontaktujemy się, aby poinformować o planowanych zmianach dotyczących opłaty za wypłatę gotówki.
????
Czyli jak 1000zł wypłacałem była prowizja 8zł to teraz 17,5zł ?

To jestem mega zadowolony w takim razie, niech tak dalej uważają.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
też to dostałem.
Pytanie: czy dalej dla zwykłych użytkowników jest co 24h wypłata max 1050zł?
czy można więcej wybierać?
Ktoś coś pisał,że więcej ale ostatnio sprawdzałem i nie można było.
Może to od dziś jednak wchodzi?
Jak ktoś będzie próbował więcej wybrać i się uda, PISAĆ.
Chodzi o użytkujących kartę bez żadnego VIP-a.
 
Do góry Bottom