>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pytanie: czy dalej dla zwykłych użytkowników jest co 24h wypłata max 1050zł?
czy można więcej wybierać?
z tego co wiem nic się nie zmieniło

????

Czyli jak 1000zł wypłacałem była prowizja 8zł to teraz 17,5zł ?


To jestem mega zadowolony w takim razie, niech tak dalej uważają.
konkurencji wielkiej nie ma, więc dla mnie skrill jest na poziomie monopolu pokerstars jeśli chodzi o traktowanie klienta

beznadziejny support, wysokie opłaty. VIP to konieczność.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
????

Czyli jak 1000zł wypłacałem była prowizja 8zł to teraz 17,5zł ?


To jestem mega zadowolony w takim razie, niech tak dalej uważają.
ja jak wypłacam dzienny limit, zlezy jak euro stoi, 1080 zł to prowizja ok 7,8-8 zł i nic nie dostałem, żeby był jakis nowy taryfikator opłat.
 
D 7

dreamtox

Użytkownik
wczesniej wybieralo sie 100zl bralo 7zl~~, teraz wezmie 1,75?
Dalej będzie brało 7,8zł (1,8euro) + 1,75% od wypłaconej kwoty. Jednym słowem, kicha ????
Dla 1000zł będziemy teraz płacić 7,8zł + 17,5zł prowizji, czyli w sumie ponad 25zł opłat
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Jesli tak rzeczywiscie bedzie to trzeba bedzie ogarnac VIPa, a opłaty za przelewy na konto, albo miedzy skrillami tez wzrosna?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dalej będzie brało 7,8zł (1,8euro) + 1,75% od wypłaconej kwoty. Jednym słowem, kicha ????
Dla 1000zł będziemy teraz płacić 7,8zł + 17,5zł prowizji, czyli w sumie ponad 25zł opłat
&quot;Opłata za wypłate gotówki kartą przedpłaconą Skrill MasterCard zostanie zmieniona na 1,75%&quot;
Ja to rozumiem tak, że to 1,8 Euro zostanie zmienione na 1,75%, czyli to zmiana na ✅ dla wypłacających małe kwoty, rzędu np. 100-200zł, a ⛔ i wzrost ponad dwukrotny opłaty dla tych, którzy wypłacają po 1000zł.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Żadnego maila nie dostałem, ale jeśli to prawda, to bardzo mi przykro z tego powodu, że klient staje się krową, którą można doić...
Kontakt z supportem, którego praktycznie nie ma, bo czekanie miesiąc na odpowiedź mailową to słaby standard jak na tak wielką firmę, kursy przewalutowań gorsze niż na PayPalu, chociaż już on ma bardzo złodziejskie, opłaty za wysyłkę pieniędzy dosyć uciążliwe, karta 10€ za rok do zniesienia biorąc pod uwagę jej korzyści dla graczy online, aczkolwiek jak na polskie warunki 10€ za kartę to trochę dużo, a oni mają czelność podwyższyć opłatę za wypłatę z bankomatu z ~8 zł do ~25 zł? A najgorsze, że $krill &amp; Netteler prowadzą monopol w swojej dziedzinie...
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
ktos sie gdzies walnal - wydaje mi sie ze Skrill z ta data bo wysylac 17 marca info ze od 17 marca jest zmieniona oplata to :?

w mailu od netellera jest napisane &quot;Zmiana ta zostanie wprowadzona w życie 17th May 2016*.&quot;
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Dzwoniłem do nich wczoraj i mi powiedzieli,że w e-mailu był błąd gdyż zmiana zostanie wprowadzona w maju. Jednak nie byli w stanie powiedzieć dokładnie którego maja.
Dla mnie ta opłata to jak by mi ktoś splunął w twarz ale póki za darmo będzie można robić zakupy to kartę zostawię bo przecież już teraz można prawie wszędzie nią płacić nawet w Biedronce czy na Allegro
 
L 147

luminat

Użytkownik
Potwierdzam wypłata 1000zł z 17 marca 2016. Koszt wypłaty 7.67zł. Czyli jeszcze obowiązuje stara opłata za wypłatę z bankomatu.
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Jak jest z opłatami za kartę? Przypuśćmy zamawiam dzisiaj pobierają tam 40+ pln za karte i ona ma rok ważności tak? Co jeśli za rok za nią nie zapłace?
 
Do góry Bottom