>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

A 861

amigo007

Użytkownik
Na stronie z opłatami skrill, jest informacja że opłata za wypłatę gotówki od 17 kwietnia będzie wynosiła 1,75% wypłacanej kwoty. Ja myślę, że to dobre rozwiązanie dla chcących wypłacać najmniejsze nawet kwoty. To teraz przy wypłacie najmniejszego nominału 10zł, zapłacimy tylko około 20gr. No i fajne rozwiązanie. Tylko ci wypłacający po 1000zł będą narzekać, bo zapłacą od 17 kwietnia 17,50zł opłaty. Ale jest to super rozwiązanie, dla mało wypłacających bo 1,80 euro nie było sprawiedliwe. A teraz ci co wypłacają po 1000zł, to może pomyślą o statusie VIP. A zwykli niewiele wygrywający gracze też będą zadowoleni :)
 
M 0

mrcxawer

Użytkownik
Jedno pytanko, czy karta prepaid skrill, która jest obecnie wydawana do portfela skrill jest karta zbliżeniowa? Widnieje na niej narysowany znak paypass wiec mnie to ciekawi bo nigdzie nie ma o tym wzmianki.
 
K 12

kretol

Użytkownik
Jak jest z opłatami za kartę? Przypuśćmy zamawiam dzisiaj pobierają tam 40+ pln za karte i ona ma rok ważności tak? Co jeśli za rok za nią nie zapłace?
Będzie nie aktywna dopiero zacznie ponownie działać po opłaceniu.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, zamówiłem kartę która dotarła przed Świętami. Aktywowałem ją i teraz mam czekać na Pin czy mogę wybrać na koncie zakładkę &quot;Przypomnienie numeru PIN&quot; ?? I jeszcze jedno pytanie, jak jestem vip brąz to czy za karte płacę?? bo kartę aktywowałem a nic z konta nie pobrało.
 
K 12

kretol

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, zamówiłem kartę która dotarła przed Świętami. Aktywowałem ją i teraz mam czekać na Pin czy mogę wybrać na koncie zakładkę &quot;Przypomnienie numeru PIN&quot; ?? I jeszcze jedno pytanie, jak jestem vip brąz to czy za karte płacę?? bo kartę aktywowałem a nic z konta nie pobrało.
Za kartę powinno pobrać w momencie jej zamówienia a nie jak już do Ciebie dotrze przynajmniej tak było u mnie. Pin musi przyjść pocztą gdybyś dał na przypomnienie pinu podejrzewam, że wysłaliby go po raz kolejny pocztą.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Kurcze niedawno mialem konto VIP bronze i wyplaty karta byly darmowe. Czy cos sie zmienilo? Wczoraj po krotkim czasie odzyskalem VIPa bronze zrobilem dzis wyplate w bankomacie i zostala pobrana oplata okolo 7pln czyli jak bez vipa z tym , ze moge troche wiecej wyplacic.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Za kartę powinno pobrać w momencie jej zamówienia a nie jak już do Ciebie dotrze przynajmniej tak było u mnie. Pin musi przyjść pocztą gdybyś dał na przypomnienie pinu podejrzewam, że wysłaliby go po raz kolejny pocztą.
mi nic nie pobrało ...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Kurcze niedawno mialem konto VIP bronze i wyplaty karta byly darmowe. Czy cos sie zmienilo? Wczoraj po krotkim czasie odzyskalem VIPa bronze zrobilem dzis wyplate w bankomacie i zostala pobrana oplata okolo 7pln czyli jak bez vipa z tym , ze moge troche wiecej wyplacic.
Tak, nie tak dawno weszły zmiany opłat i od teraz vip brąz płaci za wypłatę z bankomatu. Dopiero od silver jest za free.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
OK ale reszta oplat wchodzi od maja.
To co daje teraz ten VIP bronze oprocz wiekszej jednorazowej wyplaty za ktora i tak policza w procentach ?!
 
D 152

damian0012

Użytkownik
OK ale reszta oplat wchodzi od maja.
To co daje teraz ten VIP bronze oprocz wiekszej jednorazowej wyplaty za ktora i tak policza w procentach ?!
https://www.skrill.com/pl/program-vip/
na broznie bierze 1.8e za wyplate karta czyli te 7zl a nie iles tam % ;p
a tak ogolnie to zaczynaja przesadzac z tymi oplatami... za jakis czas to tylko vip diamond bedzie sie oplacal hehe

a ja mam takie dziwne i troche glupie pytanie...
jesli mam karte skrill to czy moge ta karta wplacic kase do buka? chodzi mi oto ze wiele bukow nie daje promo przy 1 depo przez mb a przy wplacie karta daja... i tu moja ciekawossc czy ta karta da sie robi depo czy tylko moge nia placic w sklepach i wyplacac kase w banomacie... i kolejne czy w wplatomacie moge wplacic kase na skrill przez karte skrill??
 
K 12

kretol

Użytkownik
W jaki sposób sobie wyobrażasz wpłatę w wpłatomacie ? ????
Banki mają wpłatomaty tylko dla siebie czyli ING dla klientów ING i ich kart ;-)
 
L 147

luminat

Użytkownik
Szybkie pytanie dla starych użytkowników Skrill/Moneybookers, którzy mieli już wymieniane karty z powodu utraty daty ważności.
Dostałem kartę MasterdCard Prepaid od Skrill z nową datą ważności (stara mija w tym miesiącu). Numer karty jest taki sam. Czy stary PIN będzie działał z kartą z nowym terminem ważności?
ps. w sumie mogę sprawdzić w sklepie próbując ją zapłacić ;)
 
Do góry Bottom