>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kasyna sieci RIVAL => bonusy bez depozytu

Status
Zamknięty.
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
powiedzcie mi ludzie jak wam udaje sie obrócic ten bonus ! Wy tu ciągle piszecie o wypłatach a ja tego obrotu nigdy nie moge zrobic
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
bo akurat tym razem jest obrót 150 razy także lipa! ale jak jest 50 razy to jest dużą szansa bo dochodzisz np, do 100E a potem se grasz za 10 E na czerwone i za 10 E na czarne i obrót się robi! albo ja gram na małych stawkach na metal detector i tam jak siada spiny 12 razy 4 i w tym czasie bonus to łatwo wygrać i potem obracać! ale każdy ma inne metody
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Trzeba pamiętać że w ruletce jest tez ZERO i cały czas nie można ryzykować &quot;czarne , czerwone&quot; - a ostatnio lubi dość często wyskoczyć 0 ;)
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
ciekawi mnie jedno kasa zlecona w 15 grudnia to kiedy mi ja wypłacą? 5 dni roboczych już było... mam walić na czat i pytać o co biega??
ja zleciłem w piatek w godzinach wieczornych , od razu po zleceniu wyslalem maila ze skanami i z zapytaniem kiedy kasa dojdzie i dzis o północy kasa doszla.
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
bo akurat tym razem jest obrót 150 razy także lipa! ale jak jest 50 razy to jest dużą szansa bo dochodzisz np, do 100E a potem se grasz za 10 E na czerwone i za 10 E na czarne i obrót się robi! albo ja gram na małych stawkach na metal detector i tam jak siada spiny 12 razy 4 i w tym czasie bonus to łatwo wygrać i potem obracać! ale każdy ma inne metody
poszedłem na metal detector i nic nie siadało .. zszedłem do 3$ i wpadło 12$, zmieniłem stawke na 2.25$ za spin i free spiny 10 4x i 200$ wpadło, tylko jak to teraz obrócić, zobaczymy czy się uda na ruletce :p ale chyba cały dzień bym musiał kręcić
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
przy limicie stołu 50 dzielac przez 4 daje to 12.5 do obrotu. 3000/12.5 = 240 krecen --&gt; dajac na czarne i czerwone po 25 ???? . nie ma tragedii ????
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
Nie ma tragedi mówisz .. obrót 3000$ , miałem 200$ ze spinów, poszedłem na ruletke chwile pograłem i 3 zera .. z resztą poszedłem na sloty i przegrałem, zrobiłem obrót 850$, kosmiczny jak dla mnie .. trzeba wygrać ze 300-400$ żeby myśleć o obróceniu tego na ruletce
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Szło całkiem dobrze, 1/4 obrotu zrobiona i po raz pierwszy w tym kasynie wypadło mi zero. Musiał być ten pierwszy raz.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Tez wysyłaliście im jakieś pismo ( to znaczy dane napisane na kartce i podpis pod danymi) ? z danymi i swoim podpisem? przy probie wypłaty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom