>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kasyna sieci RIVAL => bonusy bez depozytu

Status
Zamknięty.
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
obróciłem ten bonus 150 razy 0_o tez sie zdziwilem ale dalem rade ???? no i zlozylem depozyt 25 przez MB ???? zlecilem wyplate 85 (60 bonus + 25 depo) wyslalem dokumenty moj dowód osobisty i rachunek z serwisu nokia ???? jak myslicie beda jakiekolwiek problemy z wypłatą ?? ????

mogą Ciebie jeszcze o takie coś poprosić napisz na kartce i walnij zdjęcie i wyślij, zawsze to 3 dni mniej czekania
Vegas Regal Member Services
* A scan of the front and back of a government issued ID that confirms your registered account information, including your age and address.

* A scan of one of utility bill,credit card bill, or bank statement no more than 2 months old that confirms your name and address.

You will only need to send your identity verification documents once.
Username ____________________
Address ____________________
City ____________________
Postal/Zip ____________________
Province/State ____________________
Country ____________________
Home Phone ____________________
Cell Phone ____________________
Work Phone ____________________
Please print your full name _____________________ , today&#39;s date _____________________ .
I certify all information that I have provided is accurate. Signed _____________________ .
Once these documents have been received, our security department will review them and forward the outcome to our auditing department.
Thank you for your cooperation
Security Department____
 
chodnik 0

chodnik

Użytkownik
obróciłem ten bonus 150 razy 0_o tez sie zdziwilem ale dalem rade ???? no i zlozylem depozyt 25 przez MB ???? zlecilem wyplate 85 (60 bonus + 25 depo) wyslalem dokumenty moj dowód osobisty i rachunek z serwisu nokia ???? jak myslicie beda jakiekolwiek problemy z wypłatą ?? ????

odejmał Ci od tego hyba jeszcze sam bonus 20 czyli jak wypalciles 85j to dostaniesz 60j!!!!!!!
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
ludzie ja Was nie czaje! ile razy można powtarzać na temat wypłat i reszty warunków 100 razy było już o tym pisane wystarczy poczytać chyba ze czytanie boli!
 
nales 2

nales

Użytkownik
ludzie ja Was nie czaje! ile razy można powtarzać na temat wypłat i reszty warunków 100 razy było już o tym pisane wystarczy poczytać chyba ze czytanie boli!
a ty zauwazyłem ze ciagle narzekasz i narzekasz ;) daj juz spokoj, mnie osobiscie tez by sie nei chcialo czytac 23 stron tematu zeby znalesc odpowiedz na to jedno ???? a co komu zaszkodzi poświęcic 1 minute na napisanie posta ;)? Wesołych Świąt ;))
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
a ty zauwazyłem ze ciagle narzekasz i narzekasz ;) daj juz spokoj, mnie osobiscie tez by sie nei chcialo czytac 23 stron tematu zeby znalesc odpowiedz na to jedno ???? a co komu zaszkodzi poświęcic 1 minute na napisanie posta ;)? Wesołych Świąt ;))
Masz rację popieram Cię!!!!! niech userzy i moderzy rzucą okiem zagraniczne Fora , bo tam co 2-3 dni powtarzją się te same posty , ale nikogo nie MA PRETENSJI ANI USER ...MODER...ADMIN...UCZCIE SIĘ OD ZACHODU TROCHĘ...BO JESTEŚMY 100 LAT ZA MURZYNAMI .....A szczerze mówiąc czym więcej postów tym lepiej dla Forum..BO LEPIEJ JE ODSZUKAĆ W WYSZUKIWARCE GOOGLE;) ZAPYTAJCIE ADMINÓW Wesolych świąt:grin:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Masz rację popieram Cię!!!!! niech userzy i moderzy rzucą okiem zagraniczne Fora , bo tam co 2-3 dni powtarzją się te same posty , ale nikogo nie MA PRETENSJI ANI USER ...MODER...ADMIN...UCZCIE SIĘ OD ZACHODU TROCHĘ...BO JESTEŚMY 100 LAT ZA MURZYNAMI .....A szczerze mówiąc czym więcej postów tym lepiej dla Forum..BO LEPIEJ JE ODSZUKAĆ W WYSZUKIWARCE GOOGLE;) ZAPYTAJCIE ADMINÓW Wesolych świąt:grin:
ale te zasady obowiązują w zgodzie z regulaminem, a regulamin tworzyli ADMINI, więc jeśli regulamin ulegnie zmianie, to będziemy na to przymykać oko !
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ale te zasady obowiązują w zgodzie z regulaminem, a regulamin tworzyli ADMINI, więc jeśli regulamin ulegnie zmianie, to będziemy na to przymykać oko !
Za przeproszeniem....co Ty jesteś na tyle z ery KOMUNY ...czy Ty jesteśn atyle głupi? bo już Ci chłopcze nie rozumię ... czy ludzie nie mogą dwa razy zapytac o to samo bo TY WÓDZ będziesz ich gnębił kartkami? Napweno gośc io skasuje post ...ale wiem ,że dostęp ma do skasowanych Administracja i nievh zareaguję na te czerwone posty tego Modera...który tylko rozdaje kartki a, a nic nie robi dla tego Forum....może jego czas już DOMONACJI minął ...sprawdźcie to!!!
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Za przeproszeniem....co Ty jesteś na tyle z ery KOMUNY ...czy Ty jesteśn atyle głupi? bo już Ci chłopcze nie rozumię ... czy ludzie nie mogą dwa razy zapytac o to samo bo TY WÓDZ będziesz ich gnębił kartkami? Napweno gośc io skasuje post ...ale wiem ,że dostęp ma do skasowanych Administracja i nievh zareaguję na te czerwone posty tego Modera...który tylko rozdaje kartki a, a nic nie robi dla tego Forum....może jego czas już DOMONACJI minął ...sprawdźcie to!!!
tylko Bóg może mnie oceniać, ty niczego do tego nie masz, i ja się trzymam regulaminu, jeśli regulamin się zmieni to będę inaczej postępować, gdyby admini coś do tego mieli to by mi dali znać, a nie ty jakiś szary user który urwał się ze świątecznej choinki, po to jest temat, aby poświęcić trochę czasu i poczytać, do tego to służy, także mówię, ja się trzymam regulaminu, a to że ktoś łamie nagminnie regulamin / spamuje / obraża jest po prostu karane, gdyż do tego po prostu to :zoltakartka: i to służy ???? gdyby tego nie było, to bym postępował inaczej, także to tyle w tym temacie !
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Masz rację popieram Cię!!!!! niech userzy i moderzy rzucą okiem zagraniczne Fora , bo tam co 2-3 dni powtarzją się te same posty , ale nikogo nie MA PRETENSJI ANI USER ...MODER...ADMIN...UCZCIE SIĘ OD ZACHODU TROCHĘ...BO JESTEŚMY 100 LAT ZA MURZYNAMI .....A szczerze mówiąc czym więcej postów tym lepiej dla Forum..BO LEPIEJ JE ODSZUKAĆ W WYSZUKIWARCE GOOGLE;) ZAPYTAJCIE ADMINÓW Wesolych świąt:grin:
a)to jest polskie forum
b)jakby ktoś się pokwapił ,to jest nawet temat dotyczący wypłat.
c)już sie pytałem ,ale zapytam się jeszcze raz ,ile razy można pisać o tym samym?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
tylko Bóg może mnie oceniać, ty niczego do tego nie masz, i ja się trzymam regulaminu, jeśli regulamin się zmieni to będę inaczej postępować, gdyby admini coś do tego mieli to by mi dali znać, a nie ty jakiś szary user który urwał się ze świątecznej choinki, po to jest temat, aby poświęcić trochę czasu i poczytać, do tego to służy, także mówię, ja się trzymam regulaminu, a to że ktoś łamie nagminnie regulamin / spamuje / obraża jest po prostu karane, gdyż do tego po prostu to :zoltakartka: i to służy ???? gdyby tego nie było, to bym postępował inaczej, także to tyle w tym temacie !
Ty chyba pomyliłeś profesję... Ty powinieneś być Prokuratorem przy Kaczyńskim....i weź wyluzuj bo za te ???? to Ty sam pójdziesz wkrótce w odstawke .....bo napisz co Ty zrobiłeś oprócz dawania kartek dla tego Forum?
Szczerze mówiąc chłopcze nic! A bycie tylko i jedynie Moderm to jest NIC!
Admini powinni zwrócic uwage co Ty wniosłes dla tego Forum przez ostatnie miesiące , bo mi sie wydaje że tylko kartki ....a pomocy żadnej.
a)to jest polskie forum MASZ racje POLSKIE Forum i Polscy spamerzy -wyludzajcy bonusy znaja nas wszedzie. bez komentarza
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Ty chyba pomyliłeś profesję... Ty powinieneś być Prokuratorem przy Kaczyńskim....i weź wyluzuj bo za te ???? to Ty sam pójdziesz wkrótce w odstawke .....bo napisz co Ty zrobiłeś oprócz dawania kartek dla tego Forum?
Szczerze mówiąc chłopcze nic! A bycie tylko i jedynie Moderm to jest NIC!
Admini powinni zwrócic uwage co Ty wniosłes dla tego Forum przez ostatnie miesiące , bo mi sie wydaje że tylko kartki ....a pomocy żadnej.
nie będę się zniżał do twojego poziomu, gdyż tylko winny się tłumaczy, chodź i tak dość sporo ci wytłumaczyłem na pw, ale nie, ty nie masz dość, wraz coś do tego masz, pisałeś coś że byłeś modem, lecz nic dziwnego, bo widać że to iż spadałeś z tej funkcji zostało ci w pamięci i to cię boli, ja zawsze każdemu pomagam, czy na pw, czy w temacie się udzielam, wybaczcie to co piszę, lecz ten gość naskakuje na mnie od jakiegoś czasu, i później te posty któryś z modów usunie, lub też ja, na razie ja tego nie zrobię, gdyż ten osobnik powie że uciekam czy coś w tym stylu, kartki daję bo się należą, rzadko czerwone, ale jednak, za to żółtych więcej, aby kogoś ostrzec że coś źle robi, i z tego co zauważyłem to więcej pw mam w stylu &quot;sorki to już się nie powtórzy itp.&quot; niż jakieś najazdy w twoim stylu, ale jak już pisałem, coś musiało ci z dzieciństwa zostać, nie wiem może uraz po tacie czy co, nie wnikam, i powiem jeszcze raz, że to ty tę wojnę rozpocząłeś, ja się tylko bronię :grin:
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
proponuje zamknijcie temat i otwórzcie nastepny czwarty o Vegas Regal wtedy napewno każdemu będzie łatwo znaleść odpowiedzi na pytania, do tego każdemu z jednym postem czy komuś kto grał tam pierwszy raz za zapytanie się o coś dawajcie bana
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ban sie nalezy endriu od Admina za dyskusje i za to ze nic nie robi dla tego forum w tym dziale oprocz kartek????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Ban sie nalezy endriu od Admina za dyskusje i za to ze nic nie robi dla tego forum w tym dziale oprocz kartek????
temat później wyczyszczę, lecz niech zobaczą userzy jaki z cb typ, powiem ci jedno, że jeśli coś do mnie masz, to dawaj na pw, temat nie jest od tego, a jeśli tego nie zrozumiesz to będziesz dostawał karteczki ???? i w końcu polecisz, gdyż nie potrzebny nam taki mol na forum, żegnam i witam na pw, jeśli masz chęci !
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
temat później wyczyszczę, lecz niech zobaczą userzy jaki z cb typ, powiem ci jedno, że jeśli coś do mnie masz, to dawaj na pw, temat nie jest od tego, a jeśli tego nie zrozumiesz to będziesz dostawał karteczki ???? i w końcu polecisz, gdyż nie potrzebny nam taki mol na forum, żegnam i witam na pw, jeśli masz chęci !
Ja rozmawialem z Toba na PW lecz do ciebie nic nie dociera dajesza ttylko ludzom karteczki jak widac po tym poscie co napisalkes..... com Ty wniosles na to Forum noanisz ludziom prosto i otwarcie , bo wiekszosc pisze do mnie na PW zapytujac sie o rozne rzeczy, bo jak pisza ze Ty im nic nie odpowiadasz na pytania i tylko kartki dajesz na Forum...wiec zastanow sie czlowieczku co Ty tu jeszcze robisz..Nie odpowiadzasz ludziom na Forum nie wytlumaczysz niczego tylko jestes zdolny do dawani kartek! spadaj z tego Forum i Admin juz dawno powinien Cie zdjac!bo nic dla tego Forum nie zrobiles!
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
A ja popieram bodiego. Od dawna śledzę tematy i promocje dotyczące no deposit i to co ty endriu wyprawiasz jest po prostu żenujące. Dostosowałeś się do poziomu wielu userów, którym sam zarzucasz pisanie nie na temat i robienie z forum śmietnika. Żadnej merytorycznej dyskusji z tobą przeprowadzić się nie da, wszystko kończy się twoim postem na czerwono i śmiesznymi kartkami ???? Zajrzyj może do innych działów, zobacz jak sobie potrafią radzić jako moderatorzy Vader czy SimonS i bierz z nich przykład. A najlepiej by było, gdybyś przekazał funkcję moderatora komuś innemu, bo tak jak napisał bodi- nic dobrego do forum wniosłeś i śmiem twierdzić jesteś powodem wielu kłótni w tematach związanych z bonusami.

Bez odbioru.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
A ja popieram bodiego. Od dawna śledzę tematy i promocje dotyczące no deposit i to co ty endriu wyprawiasz jest po prostu żenujące. Dostosowałeś się do poziomu wielu userów, którym sam zarzucasz pisanie nie na temat i robienie z forum śmietnika. Żadnej merytorycznej dyskusji z tobą przeprowadzić się nie da, wszystko kończy się twoim postem na czerwono i śmiesznymi kartkami ???? Zajrzyj może do innych działów, zobacz jak sobie potrafią radzić jako moderatorzy Vader czy SimonS i bierz z nich przykład. A najlepiej by było, gdybyś przekazał funkcję moderatora komuś innemu, bo tak jak napisał bodi- nic dobrego do forum wniosłeś i śmiem twierdzić jesteś powodem wielu kłótni w tematach związanych z bonusami.
Bez odbioru.
Masz racje Piertras -pl bo takiego modera dawno tu nie widzial swiat! on tylko potrafi dawac kartki i na czerwono zaznaczac swoje tematy! jakby byl orientacyjnie inny......nie ma co milczec jak ktos mysli ,ze Forum to jego prywatny folwark!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Widzę, że tutaj zapanowała ostra dyskusja. Co nieco, muszę się z wami zgodzić, czasami te kartki są po prostu śmieszne, których nie powinno być. Jeśli ktoś zadaje pytanie, które było wałkowane już kilka razy, to można mu odpowiedzieć normalnie, żeby przepatrzył forum i znajdzie odpowiedź, jeśli nie to jego sprawa, a nie jakieś kartki ... ale nie ja tu jestem moderatorem ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Widzę, że tutaj zapanowała ostra dyskusja. Co nieco, muszę się z wami zgodzić, czasami te kartki są po prostu śmieszne, których nie powinno być. Jeśli ktoś zadaje pytanie, które było wałkowane już kilka razy, to można mu odpowiedzieć normalnie, żeby przepatrzył forum i znajdzie odpowiedź, jeśli nie to jego sprawa, a nie jakieś kartki ... ale nie ja tu jestem moderatorem ????
rzepek1
popieram Cie w 1000% gosc pomylil sie z profesja....dal=je kartki na prawo i lewo myslac ,ze on jest krolem twego Forum...mysle , ze admini zwroca na niego uwage ...bo gosc jak widze ma swoich pupili ktorym za slownictwo nie daje kartek....a innym to bez przesady laduje na kazym kroku .....jest uczulony na to jak ktos go sktytykuje....ale postepuje nieslusznie....nie nadaje sie na MODA i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom