>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kibicowanie

W 606

wanderlei

Użytkownik
Wiem po poprzednim sezonie że kibice Legii organizowali czartery na mecze wyjazdowe.Może jest tutaj ktoś z kim mógłbym nawiązac kontakt i który przybliży mi wiecej o tym.Co jak gdzie załatwiać.Jeśli jest ktoś taki z kibiców Legii prosze o kontakt na PW.Chciałbym wybrać się do Austrii (ewentualnie)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wiem po poprzednim sezonie że kibice Legii organizowali czartery na mecze wyjazdowe.Może jest tutaj ktoś z kim mógłbym nawiązac kontakt i który przybliży mi wiecej o tym.Co jak gdzie załatwiać.Jeśli jest ktoś taki z kibiców Legii prosze o kontakt na PW.Chciałbym wybrać się do Austrii (ewentualnie)
na Lotwe taki nie byl organizowany. Sledz legionisci.com czy zyleta.info, tam sa wszelkie wyjazdowe informacje, nie wiem czy jest jakies lotnisko w Austrii, zreszta nie wybieram sie akurat tam, zatem i ciezko mi powiedziec czy bedzie jakis tam czarter. Zreszta wyglada, ze Legia dostanie tam zaledwie 400 biletow, wiec watpliwy jest ewentualny czarter
 
julek 421

julek

Użytkownik
Brawo dla Śląska
Zamaskowani pseudokibice Śląska Wrocław zaatakowali fanów Budućnost Podgorica z Czarnogóry - dowiedział się reporter RMF FM Maciej Grzyb. Kamieniami obrzucili dwa autokary z kibicami wracającymi z meczu. Do zdarzenia doszło tuż za przejściem granicznym w Chyżnem. Słowacka policja zatrzymała 4 osoby.
Na czarnogórskich kibiców po słowackiej stronie czekało ponad 50 amaskowanych bandytów z Polski. Przyjechali nad ranem 15 samochodami na wrocławskich numerach rejestracyjnych. Kiedy zauważyli, że nadjeżdżają dwa autobusy, wybiegli na jezdnię i kamieniami obrzucili pojazdy.

Kierowcy próbowali uciekać, jednak rozbite szyby uniemożliwiały szybszą jazdę. Kiedy na pomoc wezwano policję, napastnicy zaczęli uciekać. Słowakom udało się zatrzymać 4 Polaków; znaleziono przy nich noże i drewniane pałki. Są przesłuchiwani.

Na razie nie ma informacji, że w zajściu ktoś został ranny. Kibice z Czarnogóry kilka godzin będą musieli poczekać na parkingu, odjadą, dopiero gdy uda się naprawić autobusy.

Pseudokibice Śląska Wrocław zdecydowali się na taka dopiero po słowackiej stronie, bo od stolicy Dolnego Śląska autobusy Czarnogórców były konwojowane przez policjantów. Od granicy w Chyżnem nie miały już ochrony.
I tak na myśl o Austii taka fajna nuta ????
http://www.youtube.com/watch?v=vT3jEmh9-9g
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Startuje sezon w niższych ligach, zachęcam wszystkich fanów kopanej do uczęszczania na mecze drużyny ze swojego miasta/miasteczka/wsi.

Chrzanić Barcelony i Reale - Support Your Local Football Team!
 
Do góry Bottom