>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KOHORTA

Status
Zamknięty.
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Piłka nożna. Czech Republic - Gambrinus Liga
Banik Ostrava - Viktoria Plzen
17:30
Typ: Viktoria Plzen
Kurs: 1.75
Expekt
Stawka 4/5

Nie rozumiem kursów jakie zostały ustalone przez analityków na zwycięstwo Viktori .Jestem pewny że powodem takich kursów jest poprzednie spotkanie przegrane u siebie 3-2 z Brnem.Była to głupia i niezasłużona porażka ale takie wypadki w piłce nożnej muszą być.Dzisiejszego dnia drużyna Plzen musi zdobyć całą pule 3 punktów.Posiadają najlepszą drużyne w lidze grają ładnie i są moim faworytem na zdobycie tytułu w tym sezonie.

Banik drużyna która uniknęła spadku sezon temu - podobna sytuacja będzie w tym sezonie.Zaczynają grać pierwsze mecze ładnie ale to niewystarczy nadal mają młody skład niektórzy zawodnicy opuścili zespół tóż przed rozpoczęciem rozgrywek i drużyna ta oscylować musi na graczach młodych z ubiegłego sezonu.

Tak więc sytuacja dnia dzisiejszego jest &quot;raczej&quot; pewna obie drużyny dzieli duża różnica klas,jeszcze idzie za tym fakt że ostatnie spotkanie nie zakończyło się po myśli Viktorii a niemożna tracić w tak głupi sposób punktów na drużynach które nie liczą się w walce o tytuł mistrzowski. Oczekuje poważnego podejścia oraz dużej motywacji gości z Pilzna i oczywiście ich zwycięstwa.
✅✅✅
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
BOSNIA &amp; HERZEGOVINA vs GEORGIA
European Qualif Group D
20:00
Under 165.5 (poniżej)
Kurs 1.70 Betcity
Stawka 2/5

Sytuacja w obu teamach jest nijka atakujący poważniejsi są kontuzjowani niebędzie osób które powinny punktować mam nadzieje że linia zostanie niepokryta i po kiepskim meczu wygrają dzisiejsi gospodarze Bośniacy.
⛔⛔⛔
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Feyenoord - Sparta Praga
20:00
Typ:Feyenoord -1.5
Kurs 2.90
Betcity
Stawka 4/5


Znam bardzo dobrze sytuacje w czeskich klubach i w tym przypadku
musze powiedzieć że niema żadnego entuzjazmu z mojej strony by faworyzować drużynę Sparty.Według mnie jest skazana na pożarcie przez dzisiejszych rywali z holandii.Co prawda drużyna Sparty dobrze weszła w sezon ale do tej pory jeszcze nie zmierzyła się z nikim z wyższej półki (Dukla,Budejowice,Pribram czy też Admira)
Mają wciąż problem z obroną Pamicem na lewej obronie oraz Vidlićką który nie posiada tej pewności siebie która by była podporą nie do przejścia.

Co do drużyny Feyenoordu czyli dzisiejszych gospodarzy mają oni bardzo dobrze wyszkolonych zawodników w szczególności ofensywa będzie siała postrach w szeregach wcześniej wspomnianych przezemnie obrońców Sparty, którzy nie upilnują napadziorów i przez to stracą &quot;kilka&quot; bramek.

Drużyna Feyenoordu dość nieszczęśliwie odpadła z rozgrywek Ligi Mistrzów z Dynamem Kijów chociaż w dwumeczu to oni posiadali miażdżącą przewage (statystyki itp) , ale cóż taki jest sport nie zawsze wygrywa lepszy ,stąd całe piękno futbolu ????

Więc dla mnie faworytem numer jeden w tym dwumeczu jest drużyna Feyenoordu Rotterdam która niepowinna mieć problemów z wstrzeleniem się w mecz i wygraniem go więcej niż jedną bramką.Licze na pewne przekonujące zwycięstwo at home.
⛔⛔⛔
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Węgry NB I 2012/2013 godzina 17:00
PECS MFC vs KECSKEMETI TE
Typ 1
Kurs 1.75
Stawka 3/5
Betclick
Jak nie teraz to kiedy? Drużyna gospodarzy w ostatnich kolejkach w głupi sposób potraciła punkty przeciwko Debreczyn mając wynik 2-0 i wszystko pod kontrolą przez popełnienie głupich błędów oraz przewinień przegrali wygrane spotkanie 2-3, cofnąć się do ostatniej rundy przeciwko Kaposvar grając o dwóch graczy na boisku więcej prowadząc 1-0 remisują też &quot;wygrany&quot; mecz 1-1 tracąc bramke w 93 minucie.Dnia dzisiejszego innej opcji niż zdobycie kompletu punktów niewchodzi w gre i trzeba szukać 3 punktów, zespół ma potencjał i wierze że jeszcze się poskłada pozgrywa podoba mi się ofensywne ustawienie trenera Supki 4-4-2 który wciąż próbuje dać szansę nowemu duetowi napastników Okoronkwo i Grmić widać że trener stawia na nich i wierzy w to że wkońcu chłopaki się przełamią i zaczną systematycznie zdobywać ważne gole dla drużyny.Tak więc może być tylko lepiej po stronie Pecsi

Kecskemeti przed sezonem straciło dwóch ważnych graczy w środku pola Alempijevića i Cukića, stracili najlepszego napastnika Lencse, więc stąd słabe wyniki niepowinny dziwić tylko 2 punkty w 5 kolejkach.W klubie jest duże ciśnienie na trenera, zostanie prawdopodobnie zwolniony, po dzisiejszym spotkaniu.

H2H także przemawia za dzisiejszymi gospodarzami.W przeciągu ostatnich 4 meczów to trzykrotnie zwycięsko z murawy schodzili gracze Pecsi

Polecam zagranie tego spotkania również na live bo widzę że kursy pospadały.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Sweden - Allsvenskan - 2012 - 21.Runda
GAIS - Kalmar 02.09.2012 15:00
Typ Kalmar +0,5
1,50
Pinnacle
4/5

(Celik 13/2 obrona Ekunde 15/0 obrona) Bez tych pilkarzy Gais gra od 2 spotkan rezultat to:GAIS - AIK 0:1 (0:0) 26.08.2012 GIF Sundsvall - GAIS 2:0 (1:0) 11.08.2012 Po ostatnim meczu wypadlo ze skladu z powodu kontuzji kolejnych 2 podstawowych obroncow (Angus 16/0 obrona Gustafsson 13/0 obrona) . Jak widac obrona druzyny Gais jest w rozsypce, Kalmar to typowy sredniak który musi takie mecze wygrywac. Przystapia do tego meczu w pelnym skladzie z kontuzjowany jest tylko rezerwowy pomocnik Fagercrantz 6/0. Gais to druzyna skazana na spadek bilans spotkan na 20 meczy to 1 wygrana 8 remisow i 11 przegranych. Kalmar dzisiaj powinnien wykorzystac szanse i zaczac sie piac w gore tabeli,można też spróbować DNB po kursie oscylującym w okolicach 2.00 .Gorąco polecam
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Sweden - Allsvenskan - 2012 - 21.Runda
GAIS - Kalmar 02.09.2012 15:00
Typ Kalmar +0,5
1,50
Pinnacle
4/5

(Celik 13/2 obrona Ekunde 15/0 obrona) Bez tych pilkarzy Gais gra od 2 spotkan rezultat to:GAIS - AIK 0:1 (0:0) 26.08.2012 GIF Sundsvall - GAIS 2:0 (1:0) 11.08.2012 Po ostatnim meczu wypadlo ze skladu z powodu kontuzji kolejnych 2 podstawowych obroncow (Angus 16/0 obrona Gustafsson 13/0 obrona) . Jak widac obrona druzyny Gais jest w rozsypce, Kalmar to typowy sredniak który musi takie mecze wygrywac. Przystapia do tego meczu w pelnym skladzie z kontuzjowany jest tylko rezerwowy pomocnik Fagercrantz 6/0. Gais to druzyna skazana na spadek bilans spotkan na 20 meczy to 1 wygrana 8 remisow i 11 przegranych. Kalmar dzisiaj powinnien wykorzystac szanse i zaczac sie piac w gore tabeli,można też spróbować DNB po kursie oscylującym w okolicach 2.00 .Gorąco polecam
Wynik 1-2 ✅✅✅
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Aberystwyth-Bangor 04.09.2012 20:30
Typ 2
Kurs 1,60
Doxbet
Stawka 2/5

Dziwny układ terminarzu ligi Walijskiej oraz gapiostwo bukmacherów ,które trzeba wykorzystać. W niedziele czyli 2 dni temu odbył sie mecz pomiędzy tymi zespołami który zakończył się pogromem Bangor City 7-1. Nie sadze aby w przeciągu 2 dni w drużynach nastąpiła rewolucja. tym bardziej, że przewidywane składy na ten mecz obu drużyn nie rożnią sie od pierwszego spotkania. Skład Bangor City : L. Idzi J. Brewerton M. Johnston L. Brownhill R. Edwards D. Morley S. Edwards D. Allen C. Jones C. Simm L. Davies
A wiec prawdopodobnie 1 zmiana w zespole. Nie można tez przypuszczać, że Aberystwyth Town zagrało rezerwami w pierwszym spotkaniu ponieważ wszyscy zawodnicy pochodzili z 1 zespołu.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Aberystwyth-Bangor 04.09.2012 20:30
Typ 2
Kurs 1,60
Doxbet
Stawka 2/5

Dziwny układ terminarzu ligi Walijskiej oraz gapiostwo bukmacherów ,które trzeba wykorzystać. W niedziele czyli 2 dni temu odbył sie mecz pomiędzy tymi zespołami który zakończył się pogromem Bangor City 7-1. Nie sadze aby w przeciągu 2 dni w drużynach nastąpiła rewolucja. tym bardziej, że przewidywane składy na ten mecz obu drużyn nie rożnią sie od pierwszego spotkania. Skład Bangor City : L. Idzi J. Brewerton M. Johnston L. Brownhill R. Edwards D. Morley S. Edwards D. Allen C. Jones C. Simm L. Davies
A wiec prawdopodobnie 1 zmiana w zespole. Nie można tez przypuszczać, że Aberystwyth Town zagrało rezerwami w pierwszym spotkaniu ponieważ wszyscy zawodnicy pochodzili z 1 zespołu.

0:0 ⛔
Szkoda gadać tak manipulować potrafią tylko bukmacherzy. Dlatego ze stawką nie można było szaleć -
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Mjallby - Gais 15.09.2012 14:00
Mjalby
Typ: -0,5 Mjallby
Stawka 4/5
Kurs 1.70

Do tej analizy co pisalem o Gais Dnia jurzejszego nie zagra 5 obronca który nabawil sie kontuzji w meczu z Kalmar do tego wszystkiego dochodzi sytuacja w tabeli - Zakład na czystą jedynke.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Mjallby - Gais 15.09.2012 14:00
Mjalby
Typ: -0,5 Mjallby
Stawka 4/5
Kurs 1.70

Do tej analizy co pisalem o Gais Dnia jurzejszego nie zagra 5 obronca który nabawil sie kontuzji w meczu z Kalmar do tego wszystkiego dochodzi sytuacja w tabeli - Zakład na czystą jedynke.
4:0 ✅✅✅
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
17.09.2012 19:00
Umeå - Degerfors
Typ: Degerfors
Kurs 2.20
Stawka 1/5

Identyczna sytuacja co przy Gais tylko w jutrzejszym spotkaniu nie zagra 4 obrońców którzy pauzują za kartki oraz gwiazdor drużyny pomocnik Lundstrom sytuacja w tabeli można stwierdzić podobna do wczorajszej z Mjallby - Tutaj różnica jest tylko ta że osłabiona Umeå będzie gospodarzem tego spotkania tak więc atut własnego boiska po stronie ekipy Umea.Myślę że warto spróbować i pograć na czystą dwójkę - nie szaleć ze stawką.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
17.09.2012 19:00
Umeå - Degerfors
Typ: Degerfors
Kurs 2.20
Stawka 1/5 ⛔

Identyczna sytuacja co przy Gais tylko w jutrzejszym spotkaniu nie zagra 4 obrońców którzy pauzują za kartki oraz gwiazdor drużyny pomocnik Lundstrom sytuacja w tabeli można stwierdzić podobna do wczorajszej z Mjallby - Tutaj różnica jest tylko ta że osłabiona Umeå będzie gospodarzem tego spotkania tak więc atut własnego boiska po stronie ekipy Umea.Myślę że warto spróbować i pograć na czystą dwójkę - nie szaleć ze stawką.


4.10.2012 19:00
Lazio Rzym – NK Maribor
Typ Lazio Rzym -1.5
Kurs 2.10
Stawka 4/5

Według mnie spotkanie to musi zakończyć się przynajmniej kilku bramkową przewagą drużyny z Włoch.Czekałem na ten pojedynek już jakiś czas z myślą jakie to zostaną ustalone kursy , niestety kurs 1.35 (stawka 5/5) na samo zwycięstwo nie jest zabardzo satysfakcjonujący więc zdecydowałem się na zagranie Lazio z handicapem - dochodzi do tego sytuacja że w Mariborze najprawdopodobniej nie zagrają Rajcovic i Mejać a co za tym idzie obrona nie będzie funkcjonować na najwyższym poziomie.Drużyny spotkały się w historii raz było to w sezonie 1999/2000 czyli ponad dziesięc lat temu , oba pojedynki zakończyły się tragicznie dla drużyny ze Słowenii tracąc w dwumeczu aż 8 bramek co prawda obecna drużyna ze Słowenii w ciągu tych lat zrobiła duże postępy na piłkarskiej arenie ale niestety takie są realia to tak jak porównując jakąś polską drużyne do włoskiej bariera umiejętności stylu gry kosmiczna.Dla mnie kurs 2.10 to naprawde promocja i polecam zagrać za troche grubiej.Stawka 4/5 którą zaproponowałem uważam że jest godna by zgarnąć troche kasy w czwartkowy piłkarski wieczorek.Polecam
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
EUROPA: Puchar UEFA w futsalu - Etap elitarny
Litija - Araz
Typ 1
Kurs 2.70
Stawka 3/5
Betclick

Nierozumiem kursów na to spotkanie.Drużyna Litiji to dziewięciokrotny mistrz kraju w futsal i niepowinna mieć problemu z pokonaniem osłabionej drużyny z Azerbejdżanu.Do reprezentacji kraju zostało powołanych aż sześciu graczy dzisiejszych gospodarzy Alen Fetič, Igor Osredkar, Damir Puskar, Danijel Pantic, Irnes Skoric i Aleksandar Radonjic spotkanie reprezentacyjne odbędzie się dokładnie za tydzień więc w turnieju zagrają wszyscy i ekipa gospodarzy podejdzie w najmocniejszym składzie.Drużyna z Baku niestety albo stety na naszą korzyść osłabiona brakiem dwóch kluczowych zawodników.Według mnie dzisiaj spotkanie wygrają gospodarze turnieju czyli drużyna Litiji , a chcąc się dobrze pokazać przed swoimi kibicami muszą zdobyć dziś komplet punktów na dodatek dziś obchodzi urodziny prezeska klubu Samantha T Lovše więc prezent w postaci zwycięstwa będzie bardzo wskazany ???? dnia jutrzejszego zmierzą się z chorwackim Splitem z którym też niepowinni mieć problemu ze zwycięstwem ale lada wyzwaniem będzie pojedynek z Barceloną który odbędzie sie w sobote.Spotkanie dzisiejsze ma więc kluczowe znaczenie do potoczenia się turnieju.Po takim kursie nie ma co sie zastanawiać i pograć na gospodarzy.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
EUROPA: Euroleague 20:45
Unicaja - Maccabi Electra
Typ 2
Kurs 2.40
Stawka 3.5/5
Pinnacle

Oglądając dwa spotkania ligowe Malagi jestem skłonny obstawić przeciw dzisiejszym gospodarzą ponieważ nie zrobili oni na mnie większego wrażenia Marcus Williams wraz z Kostą Perovicem nie są gotowi , widać wielkie braki było w meczu z Realem Madryt mecz który zakończył się dość wysoką porażką.Drugie spotkanie z Joventutem już mogą zaliczyć do lepszego ponieważ rzutem na taśme zdobyli komplet punktów.Nie jestem zwolennikiem drużyn z Izraela ale niemożna im odmówić ambicji oraz umiejętności - Patrząc na drużyne Maccabi jest to najsolidniejsza drużyna kraju goście powinni dość spokojnie wygrać to spotkanie chociaż jest rozgrywane na nie swoim terenie ale wierzę w talenty takich graczy jak Devin Smiths czy Shawn James że nie dadzą żadnych szans i sądze żę walka w spotkaniu na równym poziomie będzie sie toczyła przez pierwsze dwie kwarty , druga połowa zostanie zdominowana przez Maccabi Tel Aviv które zdobędzie komplet punktów z tego pojedynku.Kursy masowo lecą w dół dlatego idzie skorzystać z tego faktu i zagrać po dobrym kursie 2.40 jaki oferuje nam Pinnacle - Ja zagrałem za 2.73 po południu w tym właśnie bukmacherze. Pozdrawiam i życze powodzenia
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
FILIPINY: Puchar Filipin 12:30
Petron Blaze Boosters - San Mig Coffee
Typ 1
Kurs 2.00
Bet365
Stawka 4/5

Drużyna gości do dzisiejszego spotkania podejdzie dość osłabiona trener daje odpocząć trzem zawodnikom ponieważ PBA nie jest priorytem dla Mixerów.Ogólnie reasumując ekipa z Lutzem Chrisem i Ildefonsen Dannym świetnym rozgrywającym nie da dziś szans na walke gością Dzisiaj będą łatwe pieniądze do zarobienia na piwoszach tak więc polecam
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Ja odpuszczam w takim razie rozgrywki koszykówki na filipinach , skoro takie wyniki są to poprostu to jak walka z wiatrakami ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom