>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2011 - Tour de France

Status
Zamknięty.
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Chłopaki jak oceniacie to co się dzieje na czasówce?? Kurs na Cancellare rośnie, czyżby nie poszło mu za dobrze? Kiedy teraz będzie jechał ktoś dobry żeby mieć odniesienie do tego tego co pokazał Szwajcar ? Bo zagrałem na giełdzie że jednak nie wygra i nie wiem czy może wycofać pieniądze czy jednak nie poszło mu za dobrze. ????
Przewidywane są jakieś zmiany pogody bo Martin dopiero o 14.30 jedzie? Jaka jest teraz pogoda?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Porte lepszy od Cancellary. Także pogoda miała tu spore znaczenie, przed chwilą ruszył Martin i pewnie jeszcze lepiej pojedzie. Cancellary może być nawet na podium bo i Hagen lepiej jedzie.
Martin faworytem obecnie...
EDIT: Niestety Taaramae zawiódł, tzn. pojechał bardzo dobrze bo miał podobny czas co z poprzedniej czasówki, ale niestety Rolland dał z siebie wszystko i to wystarczyło, a dodam, że pojechał aż 2 minuty szybciej. &quot;Motywacja&quot; swoje robi jednak...
Ale Schleck takiej widać nie ma... bo jedzie kiepsko i to Evans w 100% zasłużenie wygra TdF.
PS. Ale miałem emocje, zagrałem Martina po 1.70 grubo, byłem pewien wygranej, aż do tego jak zobaczyłem Evans tylko 7 sekund straty na drugim pomiarze, ale ostatecznie o 5 sekund wygrał Martin.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
BRAWO CADEL wreszcie Ci się udało ???? ciesze się bardzo nie przepadam za Braćmi dziś dostali ostre lanie i to wszystko za tą pasywną jazdę w górach ( poza atakiem Andego kiedy uciekał 50km ale to było mało) Oby następny Tour był ciekawszy bracia muszą popracować nad czasówka i będzie ciekawie...

Vamos Alberto!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Widać przeceniałem Schlecka. Pojechał przeciętnie (choć trudno mu się dziwić skoro przegrał już na 1 pomiarze). Nie jakoś strasznie słabo ale skoro przegrał z Voecklerem to coś jest nie tak.
Evans z kolei RE WE LA CJA. Ograł nawet Contadora i tylko 7s straty do Martina ? Zasłużył na zwycięstwo. Szkoda że Contador odpadł w górach, bo gdyby miał podobną stratę do Schlecka jego pojedynek z Evansem byłby niesamowity. Ale i tak emocji nie zabrakło w tym TdF
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Yeah Szleki do domu. Jak nie Alberto to obojętnie kto byle nie oni. Szkoda Cancellary bo miał trudne warunki gdyby jechał w końcówce to pewnie powalczyłby z Martinem. Szkoda tego typu na Taaramae, ale Rolland dzisiaj pojechał rewelacyjnie. Generalka rozstrzygnięta, a jutrzejszy etap pewnie dla Cavendisha.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Graty dla Evansa , ale największe gratulacje dla Vocklera.
Co zrobił na tym TdF - duzy szacun.
Szkoda , że ta czasówka nie była trochę dłuższa - pewnie by Contador urwał kolejne sekundy do Vockelera , może i by pudło wpadło.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
No i chłopcy Vaughtersa nie zawiedli i spokojna wygrana Garminu w drużynówce ????
Na juto chyba mimo wszystko Cavendish. 1.50 słabiutko, ale on ten finisz ma już obcykany, nie powinno być niespodzianki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Alessandro Petacchi - José Joaquin Rojas 1,57 Unibet ✅ [19-21]
Ostatni etap i finisz na Polach Elizejskich dla typowych sprinterów. Petacchi nie może uznać tego touru za udany, bardzo słaba jazda aczkolwiek i etapów całkowicie płaskich z typową końcówką dla kolarzy takich jak on nie było zbyt wiele. Dziś ostatnia szansa, by choć w części zrekompensować sobie przygodę z tegorocznym wyścigu, a tydzień temu pokazał, że potrafi kończąc etap na najniższym stopniu podium. Co do Rojasa, to w walce o zieloną koszulkę jest 15 oczek za Cavendishem. Wczoraj jednak słyszałem jego wypowiedź, gdzie mówił, iż nie ma szans na wywalczenie jej i nie będzie sobie tym raczej głowy zaprzątał. Tak więc raczej nie powinniśmy go widzieć w czubie, a Włoch z pewnościa powalczy o wygraną na zakończenie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mark Cavendish - Rest of the field 1 @ 1,50 tobet ✅ 1

Ostatni etap wielkiej pętli i chyba nikt z ekipy HTC nie wyobraża sobie braku wygranej na Polach Elizejskich. Mark napewno będzie dobrze rozprowadzony na finiszu, drużyna pomoże z całych sił by odniósł 5 zwycięstwo w tegorocznym tourze. Groźny może być Farrar i Petacchi ale moim zdaniem nie mają szans z Manx Express.

Mark Renshaw - Julian Dean 1 @ 1,55 tobet ✅ 13-36

Tu pojedynek rozprowadzaczy. Pierwszy pomaga właśnie Cavendishovi a drugi Farrarowi. Jako że drużyna HTC nastawiona tylko na wygraną to Mark musi dość długo prowadzić Cavendisha to automatycznie powinien być wysoko w wyścigu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Koniec!!!
Tradycyjnie ostatni etap padł łupem Marka Cavendisha zgodnie z oczekiwaniami pojechała grupa HTC która znakomicie rozprowadziła swojego sprintera. Zwycięzcą wyścigu Evans i chyba najbardziej na to zasłużył. Pierwszy raz błysnął wygrywając 4 etap w Mur-de-Bretagne. Później znakomita jazda w Alpach gdzie jechał &quot;bez brata&quot; w górach i w pojedynkę niwelował straty do Schlecka by ostatecznie na czasówce pokazać mu kto był najlepszy w tym roku. Oby do przyszłego roku jazdę na czas poprawili bracia, bo wróci zmotywowany i co najważniejsze nie mający w nogach Giro Contador i emocje będą gwarantowane.
Jaki był ten Tour? hmm dla każdego pewnie inny i każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie. Mi nie do końca się on podobał ze względu na zbyt pasywną jazdę w górskich etapach oraz niezliczoną ilość kraks które wykluczyły zawodników którzy mogli by liczyć się w górach. Jednak zapamiętam go ze znakomitej wręcz heroicznej walki Thomasa Voecklera na Galibier by obronić Le Maillot jaune. Cavendish tak jak zapowiadał tak zrobił i wygrał aż 5 etapów. W sumie wychodzi że aż takiej tragedii nie było :razz:
Klasyfikacja Generalna:
1. Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 86:12:22
2. Andy Schleck (Lux) Leopard Trek 0:01:34
3. Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek 0:02:30
4. Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:03:20
5. Alberto Contador Velasco (Spa) Saxo Bank Sungard 0:03:57
6. Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:04:55
7. Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD 0:06:05
8. Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:07:23
9. Thomas Danielson (USA) Team Garmin-Cervelo 0:08:15
10. Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale 0:10:11
???? dla tych co się udzielali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Później znakomita jazda w Alpach gdzie jechał &quot;bez brata&quot; w górach i w pojedynkę niwelował straty do Schlecka by ostatecznie na czasówce pokazać mu kto był najlepszy w tym roku.
Nie rozumiem po co te aluzje do Andy&#39;ego Schlecka i jego jazdy wespół z Frankiem. Moim zdaniem nienormalne byłoby, gdyby mając tak świetne wsparcie w rodzinie nie korzystał z tego. Chociaż z drugiej strony, to że jadą razem mu przeszkadza, bo zbyt często ogląda się za familią zamiast pilnować przede wszystkim swoich interesów (przykładem ucieczka z Contadorem). Wspomniałeś o zbyt pasywnej jeździe i taką z pewnością byśmy oglądali do końca górskich etapów gdyby nie odważny atak Andy&#39;ego na podjeździe na Galibier. Tak więc każdy z nich dołożył trochę kolorytu do tegorocznych zmagań ????
Miejmy nadzieje, że za rok będziemy świadkami jeszcze bardziej emocjonującego wyścigu. Tytułu będzie bronił Evans, będą Schleckowie z lepszą czasówką, świeży Contador. Może włączy się do walki jeden z pechowców tegorocznego touru (Broeck, Wiggins).


???? również dla Ciebie dawid.400 oraz Qozi&#39;ego za ogarnianie tematu od początku do końca.

Również moje typy podane w temacie na niezłym poziomie 9✅ i tylko 3⛔ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie rozumiem po co te aluzje do Andy&#39;ego Schlecka i jego jazdy wespół z Frankiem. Moim zdaniem nienormalne byłoby, gdyby mając tak świetne wsparcie w rodzinie nie korzystał z tego. Chociaż z drugiej strony, to że jadą razem mu przeszkadza, bo zbyt często ogląda się za familią zamiast pilnować przede wszystkim swoich interesów (przykładem ucieczka z Contadorem).
:grin: tak się mówi że kolarz musi mieć w górach pomoc kolegi z zespołu którego nazywa się bratem a jak wiadomo to Evansowi niezbyt koledzy z teamu pomagali i dlatego napisałem że jechał &quot;bez brata&quot; , żadna aluzja do braci Schleck mimo że ich nie lubię to bardzo doceniam. Tak przynajmniej ja słyszałem i nawet dzisiaj komentatorzy coś o tym wspominali.
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
Póki bracia nie zrozumieją, że tylko jeden może wygrać, a drugi musi się poświęcić i calkowicie zapomnieć o generalce to tdf nie wygrają. Skoro Frank zajął 3 miejsce to za dużo bratu nie pomógł bo gdyby pomagał mocno to byłby daleko w klasyfikacji, a na etapach górskich przyjeżdzałby z wielominutową stratą.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tour przechodzi do historii, myślę, że większość jest zadowolona z takiego rozstrzygnięcia [ ja również ], wygrał Australijczyk, który przede wszystkim zrobił to ciężką pracą i teraz zbiera tego owoce.Co do Touru to jestem średnio usatysfakcjonowany bo etapy były przeplatane, gdzie spodziewałem się czegoś ciekawego to kończyło się klapą, a niekiedy były zaskoczenia co można zapisać po stronie plusów, szkoda, że tyle kraks wpłynęło na wydarzenia i wycofanie się niektórych liczących się kolarzy, szkoda, że tak się dzieje, ale trudno - wypadki losowe, kolarstwo to sport gdzie można łatwo wpaść w kłopoty.

Co do tematu, przez trzy tygodnie koło 215 konkretnych, rzeczowych wpisów, ponad 11 tysięcy zaglądnięć, sporo typów udanych, kapitalne liczby, można się tylko cieszyć, że rozwijamy się w takim tempie.Liczę, że jak będziemy działać tak dalej to może będzie szansa przeskoczenia sportów walki bądź czegokolwiek innego [ wiem, że Vader Nas czyta ;) ], ale to melodia przyszłości.
Płynnie przechodzimy do wyścigu w Naszym kraju, w sierpniu jak się nie mylę jedzie Vuelta także nie będziemy się nudzić i myślę, że dalej będziemy nakręcać ten dział ;).

Na razie tyle, myślę, że jutro wieczorem podsumuję cały Tour pod względem poszczególnych ekip, kolarzy no i będziemy patrzeć w przyszłość :].

Dzięki, wszystkiego dobrego ????.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom