>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2012 - Tour de France (30.06-22.07)

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Co do etapu który za nami to jestem po raz kolejny zniesmaczony, tak jak już Panowie wyżej pisali gdyby Froome mógł jechać to lekko by wciągnął Valverde na ostatnich metrach, ale oczywiście tak być nie może bo Wiggins słabł i kto by go ciągnął :? Ja rozumiem że gramy na jednego zawodnika, ale żeby nie dać wygrać etapu i tak by Froome nic tym nie zdziałał w generalce więc nie rozumiem, jak dla mnie chore...
Na etap który przed nami upatrzyłem sobie Sagana jako zwycięzcę, całkiem dobrze mu poszły góry, jechał dość dzielnie w pewnych fragmentach gdy go pokazywali, wiadomo że nie liczył się w głównej stawce, ale to nie miejsce dla niego by się forsował, a etap dzisiejszy jest jak najbardziej dla Słowaka, oczywiście w grę wchodzą Cavendish czy Greipel no i możliwa jakaś ucieczka, ale koniec końców i tak pewnie finisz będzie z peletonem, a tu szansę równe dla wszystkich, oczywiście jak już Dawid wspomniał Greipel jest najlepiej rozprowadzany, ale Sagan już udowodnił że wcale mu to nie szkodzi. Po takim kursie żal nie spróbować :razz:
Zwycięzca etapu - Peter Sagan / 10.25 Pinnacle⛔
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
NIezłe jaja musiały być z Wigginsem i Froome że ten drugi krzyczał na Bradleya by jechał szybciej.
Nie masz czego żałować. Pewnie będzie w wattsach ;]
Godna politowania taka jazda. Mógł go Wigg puścić po etap chociaż, Valverde by zjadł bez problemu. Porównuje się to do sytuacji Hinault-Lemond, że ja za rok pomogę tobie. Srutututu, niech odchodzi z tego SKY. Froome już 2 Tour przegrywa(Vuelta+ teraz przynajmniej Wigg wygra, więc wszystko w rodzinie), ale jak było już widać parokrotnie w górach rwie Wigginsa, szkoda tej straty z defektu, gdyby strata była mniejsza może by się zbuntował ;]
Kolejny heros, w zeszłym roku LTD i Hoogerland, teraz CAS:

Popieram ten typ dawida, szkoda, że b365 tego nie wystawił. ⛔
z twittera:
‏@MarkCavendish
Thanks to the dickhead who crashed me at 3km to go today by waving his flag so it wrapped round my handlebars. Bike&#39;s broke. Leg&#39;s swollen.
Jak nie będzie szansy na etap, to Mark na bank spasuje. Greipel chyba zawsze finiszuje.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Co do etapu który za nami to jestem po raz kolejny zniesmaczony, tak jak już Panowie wyżej pisali gdyby Froome mógł jechać to lekko by wciągnął Valverde na ostatnich metrach, ale oczywiście tak być nie może bo Wiggins słabł i kto by go ciągnął :? Ja rozumiem że gramy na jednego zawodnika, ale żeby nie dać wygrać etapu i tak by Froome nic tym nie zdziałał w generalce więc nie rozumiem, jak dla mnie chore...
Zgadzam się jak najbardziej. Z drugiej strony Froome i tak sprytnie to rozegrał. Ostatecznie dowiózł Bradleya do mety, a jednocześnie w bardzo sugestywny sposób pokazał wszystkim w jaki sposób to się odbyło. Wiadome było, że Chris nie odjedzie chociaż tutaj Wigginsowi i tak nic już nie mogło się stać. Zamiast tego zobaczyliśmy Froome&#39;a, który upokarza swojego lidera pokazując mu gestami aby spróbował utrzymać się na jego kole ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dzis uswiadomilem sobie dlaczego ten tour jest taki nudny.Albo stawka jest taka slaba albo Sky jest taki mocny.Chyba jednak to i to.Nibali, VDB, Schleck, Menchov sa po prostu slabi na tego typu zmagania wiec ciezko im atakowac - przez te wszystkie gorskie etapy czekalem na jakis atak w/w ale taki z prawdziwego zdarzenia, ale niestety nic takiego nie doswiadczylem.Ponadto tandem Froome-Wiggo jest mocny.Wiggins staly poziom i nie odstaje co mu daje maillot jeune natomiast prawdziwa gwiazda tego Touru jest Froome.Jedzie kapitalnie, jedynie zalowac mozna, ze nie moze podjac rywalizacji.Tez chcialbym aby gdzies poszedl i mogl jechac na swoje konto.
Nie wiem czy bedzie jechac Vuelte, ale jesli tak to nie wiem czy to wynagrodzi mu przegrane TdF ( rozpatruje to w takich kategoriach przy takiej nodzie )bo bedzie jechal Contador + dwa GT pod rzad to mordercza jazda takze moze byc ciezkie do wytrzymania.
Komiczna sytuacja z gestami Chrisa dzis, dobitnie pokazuje, ze najsilniejszy kolarz w stawce nie wygra Grande Boucle.
Ogladam wyscig we francuskiej tv, dzis wspominali o naszym Sylwku, niestety postrzegaja jego jazde jako rozczarowanie bo slynie ze swietnej pomocy liderom, a podczas tego GT jakby zaginal, do takiej konkluzji doszli Jalabert z Thierrym Adamem.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Wrócę na moment do sytuacji Froome-Wiggins. Myślę, że ta &quot;pokazówka&quot; Fromme&#39;a była zaplanowana, chciał pokazać: &quot;to ja jestem najsilniejszy w górach i jeśli będę mógł to spokojnie zostawię Cię na podjeździe&quot;. Wiggins na pewno źle się z tym czuję, bo wiele osób zapamięta właśnie tą scenkę z wyścigu - Wiggo krzyczący by jego pomocnik czekał na niego. Zapewne na razie w temacie będzie cicho, ale chyba doszło do jakiś zgrzytów między nimi po wczorajszym etapie.
Dziś stawiam na ucieczkę. Większość kolarzy zmęczona prawie trzema tygodniami ścigania, w kość dały szczególnie dwa ostatnie etapy. Harcownicy będą atakować - sprzyja im długi, pagórkowaty etap. Od początku będzie dużo skoków z grupy, w końcu peleton odpuści i pójdzie ucieczka. Kto wtedy będzie gonił? Wg mnie ucieczka wypracuję sobie sporą przewagę, peleton odpuści, bo nie będzie zbyt wielu chętnych do pościgu. Etap wygra ktoś z ucieczki. Liczę na takich kolarzy jak Lu-Lu Sanchez, Grivko, Morkov, Gerrans czy Roy. Może na dzisiejszy etap oszczędzali się Scarponi albo Cobo? Moim zdaniem wygrać może Sanchez. Doświadczony zawodnik, wie kiedy uciekać i kiedy przypuścić decydujący atak. Dwa ostatni dni jechał spokojnie. Czekał na dzisiejszy etap? Profil zdecydowanie dla niego.
W parach z konkursu zagrałem właśnie Sancheza z Albasinim. Szwajcar na razie rzadko się pokazuję, zdecydowanie lepiej jedzie Hiszpan. No i pary sprinterskie. Nawet jeśli dojedzie peleton i sprinterzy powalczą o zwycięstwo to obie pary powinny wejść. Jednak gdy powiedzie się ucieczka to Cavendish na pewno schowa się z tyłu. Bardziej prestiżowo podchodzi do tego Greipel wspierany przez swoją grupę. Natomiast Sagan dalej zbiera punkty do klasyfikacji punktowej. Jeśli ktoś by miał odpuścić finisz o dalsze miejsca to na pewno Goss - zrobił już tak w poniedziałek.
1. Michael Albasini - Luis Leon Sanchez 1,85 Tobet ✅
2. Peter Sagan v Matthew Goss 1,60 Sportingbet ⛔
3. Andre Greipel - Mark Cavendish 1,57 Sportingbet ⛔
 
S 53

ssasha92

Użytkownik
Brawo Cav pokazał dzisiaj klase mistrza świata. Niesamowita szybkość i przyśpieszenie
zaskoczył wszystkich tym finiszem, albo reszta po prostu nie była w stanie odpowiedzieć .Brawa tez dla Wiggo . Jeszcze jakby Mark wygrał na polach Elizejskich to by typ długoterminowy wszedł ???? .Zobaczymy. Mam nadzieje ,że na podium w konkursie sie utrzymam. Sky może zgarnąć 5 etapów i 2 pierwsze miejsca w GC.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Vincenzo Nibali v Edvald Boasson Hagen 1 @ 1.733 Sportingbet ✅ ✅ ✅
Jak dla mnie kurs marzenie. Niballi co prawda ma już raczej pewne 3 miejsce, a 2 mu nie grozi, ale jednak ciężko porównywać to do Norwega, który jedzie już o nic. Na pierwszej czasówce Nibali był lepszy o prawie 4 i pół minuty. Teraz co prawda trasa płaska jak stół, ale liczę że Włoch zaakcentuje dobry występ podczas tego Touru wjeżdżając w TOP 10. Hagen miał dużo pracy podczas tego touru, poza tym ta czasówka chyba jest za długa dla niego (podejrzewam, że SBet i tak wystawi najmniej korzystne kursy, bo np. Unibet widzi Norwega wyżej w outrights, może warto poczekać)
Ponadto Van Garderen TOP 3 @ 2.20 (może będzie lepszy kurs u innych) / Bez Froome&#39;a i Wigginsa @ 3.50 ⛔ ⛔
Nie ma Cancellary, Chavanela, Larssona(?) czy Martina. Millar chyba już nie te lata, Rogers może być &quot;zajechany&quot;, podobnie Kessiakoff, Velits i Evans nie ta forma, a innych kandydatów nie widzę. Amerykanin zarówno w prologu jak i w pierwszej czasówce był 4. Co prawda również on ma raczej pewne 5 miejsce, ale podejrzewam że będzie chciał z przytupem zakończyć ten tour.

Dubel z bet365@ 2.00
✅ ✅
Wiggins - Froome 1 @ 1.38 ✅
Van Garderen - Millar 1 @ 1.45 ✅
oraz (zaraz opiszę)

Evans - Kloden 1 @ 2.20 (bet365)
⛔
Evans jest lepszym czasowcem. Nawet w tym roku, gdy forma słabsza: Evans 13 i 6 (1&#39;43&quot;). Kloden 19 i 10 (2&quot;09&#39;). Niemiec IMO już bez szans na &quot;10&quot;.

Nibali - Brajković 1 @ 1.82 (Pinnacle)
✅
Nibaliego już opisałem. Brajković jedzie bardzo cichy tour, bez szans na &quot;5&quot;

///

Trochę rozczarowany jestem Van Garderenem (jednak to była za długa czasówka dla niego) bo byłby mega dzień, ale i tak jest dobrze.
Wigg - masakra. Ograł o klasę Froome, który bez problemów ograł Sancheza który był w innej lidze niż reszta. Mega duet ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Etap 19
To już końcówka, raczej nudnego i kontrowersyjnego wyścigu. Chociaż ja jak oglądałem to na nudę nie narzekałem oprócz jednego etapu gdzie zasnąłem ale to było wtedy kiedy najpierw były góry a później 100 km do mety po płaskim :razz: Jutro czasówka więc teoretycznie szansa na godziwy zarobek i &quot;granie grubo&quot;.
Tejay Van Garderen - David Millar 1 @ 1,52 Betsafe ✅ 7-69 lokata ;)
Nie boję się słów dla mnie to lokata :!: Garderen w tym momencie to jeden zawodnik który może rozdzielić duet Sky - Froome i Wigginsa (kolejność nieprzypadkowa :razz ???? . Na tym tourze był prolog i jedna czasówka, w prologu Tejay był 4, na prawdziwej czasówce był też czwarty. Super jeździ ten kolarz na czas, do tego jutro ma +15 do motywacji bo jedzie w białej koszulce, czyli najlepszego młodzieżowca, a ona uskrzydla tak jak rok temu uskrzydliła Rollanda w starciu z Taaramae. To tego zawodnik BMC super jechał w górach, gdyby nie musiał wozić Evansa na bagażniku w górach to jutro jechałby o 4 miejsce w generalce. Millar na prologu pojechał słabo (jak na niego) i stracił do Amerykanina 8 sekund, na prawdziwej czasówce, Van Garderen dołożył do plecaka Millarowi, uwaga uwaga ponad 3 minuty :!: Jutro przecież będzie to samo. Do tego jutrzejsza czasówka to próba przedolimpijska więc każdy pojedzie na pełnej k.. ale Millara czasy już się skończyły i już nigdy nie wrócą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Richie Porte - Michael Rogers 2 @ 1,66 Betsafe ⛔ 5-53 ja to mam szczęście do tego Porte :razz:
Dokładam jeszcze jeden typ. Pojedynek dwóch Skajowców. Według mnie lepszym czasowcem jest Rogers. W tym roku jeśli mierzyli się na czasówce to wygrywał Michael. Tak było na CdD gdzie Rogers był 3 a Porte 30 różnica czasowa była spora bo aż 2:20. Na tej czasówce na TdF, Rogers był 27 a Porte 95. Różnica czasowa aż 3 minuty. Wydaje mi się że tu zwycięzcą powinien być bardziej doświadczony Australijczyk czyli Rogers.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
A co sądzicie o pojedynku dwóch liderów? Teoretycznie Wiggins na czas jest lepszy, ale widząc co wyczynia tu Froome plus fakt, że mamy trzeci tydzień zmagań co ma duże znaczenie i z pewnością nie jest korzystne dla typowych specjalistów. W pierwszej czasówce lepszy Bradley o 35 sekund, ale Chris już na GT potrafił wygrać z rodakiem ( Vuelta 2011, choć tam Wiggins nie był w takiej formie jak teraz). W Unibecie płacą na Froome&#39;ya 3.40.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Szybkie i proste 53,5 km przed nami, zwycięzca raczej pewny ale poza tym myślę że można wyłowić parę perełek, tak jak zrobił to Dawid z Van Garderenem który jest chyba już masowym typem. Ja natomiast proponuje dwóch kolarzy którzy są w swoich parach mniej faworyzowani, ale co ciekawe podczas ostatniej czasówki wypadli lepiej od swych rywali, także dlaczego miałoby być teraz inaczej, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę że w parze Menchov - Monfort ten pierwszy był lepszy co prawda tylko o 7 sekund, ale to już na pewno wyznacza możliwości obu panów, druga para to Zubeldia i Van Den Broeck, tutaj sprawa wygląda o wiele lepiej ponieważ Zubeldi był lepszy od swego rywala o 49 sekund także to jest spora różnica a mimo wszystko jest w tej parze wystawiony po kursie 2.16 także brać i grać ????

Zubeldia vs Van Den Broeck 1 / 2.16 Pinnacle
Menchov vs Monfort 1 / 2.19 Pinnacle
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
A Wiggins nie da przypadkiem wygrac Froomowi za to wszystko... ?
Na to bym raczej nie liczył, choć również nie można całkiem wykluczyć takiej opcji. Nie wiemy jakie są relacje między nimi ale coś mi się wydaje, że Wiggins po &quot;gierkach&quot; Froome&#39;a w górach tutaj będzie chciał udowodnić, że jest liderem zasłużenie. Tak czy inaczej, nawet przy jeździe na pełen gaz obu widzę pewne szanse Chrisa w tym zestawieniu. Ostatecznie pobieram bet na &quot;dwójkę&quot; z ekipy Sky:
Wiggins - Froome 3.40
Buk: Unibet
Stawka: 1/10
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Edvald Boasson Hagen - Bert Grabsch @ 1.75 Betsson ✅
Obaj zestawieni zawodnicy grają trochę w innych ligach. Edvald Boasson Hagen to zawodnik, który umie zafiniszować z mniejszej grupy w szczególności na pagórkowatych etapach/klasykach. Jednocześnie Norweg bardzo dobrze jeździ na czas w prologach.
Z kolei Niemiec to typowy Niemiec czołg, taran etc. specjalizujący się w jeździe indywidualnej na czas. Najbardziej pasują mu długie płaskie czasówki, taka jak ta dzisiejsza.
Inna sprawa, że Boasson-Hagen podczas TdF naharował się dla swoich liderów w górach i w sytuacji, gdy nie ma dziś szans na etapowe zwycięstwo wątpliwe by raz jeszcze będzie nadszarpywał swe siły przed olimpiada w Londynie. Według mnie jest to małe prawdopodobne dlatego też stawiam na Niemca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Edvald Boasson Hagen - Bert Grabsch @ 1.75 Betsson ✅ 103-6
Podpisuję się pod tym typem, tylko gram go w Pinnacle po lepszym kursie 1,909. Ja nie rozumiem faworyzowania Hagena na dzisiejszym etapie, bo on według mnie w tap 10 nawet nie skończy. Chłop się narobił w górach i na płaskich etapach, przed IO jedni będą się spuszczać by osiągnąć jak najlepszy wynik inni przejadą treningowo czasówkę, Hagen według mnie należy do tych drugich a Grabsch który odpoczywał na trudnych etapach należy do tej pierwszej grupy.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Krótko o dniu wczorajszym. Peleton jednak nie dopuścił ucieczki choć było naprawdę blisko. Bardzo ciekawa końcówka i piękna wygrana Marka Cavendisha. Udowodnił po raz kolejny, że jest jednym z najlepszych sprinterów świata.
Dziś długa czasówka, czyli szansa na ostatni zmiany w generalce. Zdecydowanym faworytem jest lider wyścigu Bradley Wiggins. Nie ma Cancellary i Martina więc Wiggo powinien dziś wygrać. Przeszkodzić mu mogą Froome i van Garderen. Ja też nie wierzę, że Wiggins może dać wygrać etap swojemu koledze. Reszta zawodników może najwyżej powalczyć o podium.
Co do moich par Nibali pojechał lepiej pierwszą czasówkę, na dodatek Brajkovic wczoraj się trochę poobijał. To na pewno wpłynie na jego dzisiejszą jazdę. Velits bardzo dobry czasowiec, lepiej pojechał do Voigta poprzednią czasówkę. Voigt doświadczony zawodnik, ale chyba już trochę zmęczony wyścigiem. Velits ostatnią mało widoczny więc może oszczędzał się na czasówkę? Ciekawie jak pojedzie dziś Evans i Nibali. Intersująco zapowiada się pojedynek Rolland - Pinot o miano najlepszego Francuza wyścigu.
Tejay van Garderen - David Millar 1,28 Bet365 ✅
Vicenzo Nibali -Janez Brajković 1,72 Betsafe ✅
Peter Velits - Jens Voigt 1,55 Bet365 ✅
 
S 53

ssasha92

Użytkownik
Winokourow - Leipheimer 2 2.10 Bet365 ⛔
witam , ja dzisiaj przedtstawie parę dwóch tzw. dziadków. Na tym turze nie wiedzie się ani Kazachowi , ani Amerykanowi. Dla mnie po mimo wszystko faworytem jest Levi. Znakomity specjalista od czasówek , a czym dłużej i bardziej płasko to w tym przypadku lepiej dla Leipheimera który w tym wyścigu można powiedzieć odpoczywał. Kazach uciekał 3 dni pod rząd i na pewno to odczuje . Dziś i tak nie ma szans nawet na top10 i pewnie na maxa nie będzie kręcił
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom