>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2012 - Vuelta a Espana (18.08-09.09)

Status
Zamknięty.
pollo78 63

pollo78

Użytkownik
Przemek po TOP10 ????
JROD - Froome 1 1.45
Rodriguez w życiowej formie, Froome im dalej w wyścig tym gorzej i taka tendencja powinna się utrzymywać.
Niemiec - Winner 1 2.20 b365
Myślę, że sprawa liderowania w Lampre może się szybko odwrócić. Przemek zaimponował mi wczoraj, myślę, że trafił idealnie z formą w 3 tydzień. Doświaczeniem bije Kolumbijczyka, który przecież debiutuje w GT i nie musi być tak świetny jak na początku wyścigu.
Vamos!
Pierwszy typ myślę podobnie✅, co do drugiego pocisnął tak grubo na bet3,65 że kurs poleciał na 1,7✅ na Przemka czy chochlik się zakradł ?
Generalnie do pogrania mi sie jeszcze podoba para z bet3,65
Andy Talansky - Tomasz Marczyński @1,5✅ 6-9 brawo Tomek
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
popieram typ na Contadora z Purito, w Totolotku 1,60, do dubelka dorzucam parę Roche - Capecchi 1 @ 1,45, Irlandczyk jedzie bardzo dobry wyścig, zawsze w czołówce, również Włoch niezłe miejsce w generalce, a dziś uważam, że za wysokie progi jak dla niego, może nie wytrzymać tych podjazdów. Kursik do dubla jak znalazł, co o tym myślicie?
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Zgadzam się z tym typem. Roche jest na pewno lepszym góralem od Capecchiego. W tym wyścigu także spisuję się dużo lepiej. W generalce dzieli ich prawie dwie i pół minuty. Patrząc na górskie etapy praktycznie zawsze wyżej przyjeżdżał Roche. Irlandczyk na razie bardzo dobrze wytrzymuje trudy wyścigu, a w nogach ma przecież TdF, które także pojechał bardzo dobrze. Zobaczymy jak będzie po tryptyku górskim.
Ponawiam pytanie z wczoraj. Gdzie najlepszy livebetting?
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
No rzeczywiście buki dały fajną ofertę jak wczoraj.
Na wstępie Roche - Capecchi. Włoch to nie ta para kaloszy co Irlandczyk w górach. Spokojnie Nicola pojedzie wyżej od włocha. Capecchi bez większych sukcesów wspinaczkowych, a na długim podjeździe doświadczenie Rocha weźmie górę i będzie w czołówce. 1@1,45✅ expekt
Zauważyliście w sts Tiralongo P.-Jeanesson A.? Znowu dali fajną pozycję. Tiralongo jedzie dobrze długie podjazdy. A Jeanesson? Tak jak poprzedni typ. Nie ten rozmiar kapelusza. W sts dają 1,4✅ na Włocha
Talansky - Marczyński? Zbyt długi podjazd dla Tomka. Ktoś z magicznego kwartetu Hiszpanów i Kenijczyka zrobi jeden zryw i wszystko się rozleci. A Amerykanin wg mnie lekko lepiej umie wytrzymać ataki i powinien pociągnąć się w czołówce. Polak zresztą też, ale nie widzi mi się przed Talanskym. @1,42✅
Moreno D.-Elorriaga B.?. Zdecydowanie na Moreno. Jedzie kapitalnie. Znowu sts po 1,45✅. Inxaustiego Eloriade można zagrać z Winnerem w expekcie po 1,55 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
S 145

superg

Użytkownik
A ja uderzę w STS
Niemiec - Nocentini 1 @ 1.5
Moncoutie - De Gendt 1 @ 1.45
Talansky - MArczynski @ 1.42
AKO 3.08

Pierwsza para, Przemek się ewidentnie rozkręca i wjeżdżamy w jego tereny. Mocno wierzę w to ze awansuje do dychy. Na tych trudnych etapach przyjeżdża wysoko, w czwartek zaczynając podjazd z niskiej pozycji był 9ty i wygrał z Nocentinim w jego terenie. Rinaldo to świetny zawodnik, specjalista od pagórków, zawodnik szybki. W górach wysokich też jest niezły, ale Niemiec w formie powinien go objechać.
De Gendt dziś w ucieczce, na pewno się sporo ujechał. MOncoutie dwa tygodni się wozi na ostatnim miejscu w grupie tylko po to żeby powalczyć w górach o etap i koszulkę co mu si udaje rok w rok. Dla niego wyścig zaczyna się tak naprawdę jutro.
O ile w przypadku Przemka jestem optymistą, to Tomek według mnie nie da rady. Nie jest góralem tak naprawdę, nigdy nie jechal tak długiego wyścigu etc.
Jak dla mnie powinno łatwo to siąść.
Można też spróbować Tiralongo - Jeanneson na Włocha na podbicie, ale tu obaj mają straty w generalce i ktoś może pójść w ucieczkę co jest trochę loterią. Zdecydowanie silniejszy jest Włoch.
Jest jeszcze Moreno - Intxausti 1 @ 1.45 to zauważyłem później ale o typ jestem względnie spokojny, Dani jest w kapitalnej formie, Intxausti miał momenty słabości w górach. Obaj są głównymi pomocnikami odpowiednie Purito i Valvrde, ale mogą jechać też swoją generalkę, aczkolwiek Moreno jest zdecydowani wyżej i prędzej poświęcony zostanie Benat
✅✅✅✅✅
Rewelacyjny dzień.
A miałem jeszcze pogranego w systemie Valverde z Froomem i Ten Dama z Mollemą.
Brawo Polacy. Marczyński czapki z głów, już w pewnym momencie trzymałem kciuki żeby ograł Talanskiego.
Przemek znów pokazał że jest mocny, ale do diaska przesuń siędo przodu i zaczynaj te podjazdy wyżej !!! Teraz też został przy przyspieszeniu Saxo i musiał gonić.
Majka :grin:
Trzech Polaków w 13tce górskiego etapu wielkiego Touru w takiej obsadzie !!!! Jesteśmy tu po Hiszpanach drugą siłą :cool: bo Holendrzy zaczynają puchnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Już teraz z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić że mamy dwóch głównych tenorów tego wyścigu i dwóch pobocznych, reszta? reszta jest daleko za nimi. Purito Rodriguez i Alberto Contador rozstrzygną pomiędzy sobą sprawę zwycięzcy wyścigu. Ja nadal uważam że wygra El Pistolero, jutro wjazd na Lagos de Covadonga to będzie przełomowy moment wyścigu jak Purito wytrzyma i nie straci to wygra ten Tour!! Ma genialnego pomocnika Moreno który dzisiaj tylko dzięki niemu dojechał do Contadora, wyciągnął go za uszy z przysłowiowego bagna. Froome stracił ale on jest jakiś dziwny w tej Hiszpanii bo najpierw traci później dojeżdża i jeszcze atakuje, jednak zabrakło Urana i Henao by ta mała szarża za Alberto się powiodła. Polacy spisują się świetnie i jest wielka szansa by obaj byli w najlepszej 10. Wyczuwam że Anton, Gesink strzelą aż miło i być może nastąpi to już jutro. Rabobank wcale nie jest mocny na dłuższych podjazdach, imponuje mi Gorka Verdugo coś czuję że on będzie najgroźniejszym rywalem do TOP10 dla Polaków. Jakaś akcja a&#39;la Nieve pewnie nastąpi i szaleńczą szarżą wskoczy do 10. Capecchi też ma problemy przy dłuższych podjazdach i pomyśleć że gdyby Szmyd nie zwalił TdF i w ogóle w nim nie pojechał to on by był liderem Liquigasu w Hiszpanii.
Ciekawostka:
Dzisiejszy etap Purito Rodriguez pokonał w czasie 4h10min, amatorzy mierzyli się na takim samym etapie i zrobili to w ponad 7h. Taka mała różnica ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Fajny etap. Zresztą podobnie jak cały wyścig. Froome dzisiaj mnie rozbawił tym atakiem. Szkoda, że nie ma tej formy co na TdF, bo tak czeka nas chyba walka wspomnianej dwójki. A Kenijczyk będzie miał ciężko by wywalczyć podium. Tak jak mówisz, Purito ma super pomagiera w postaci Moreno, ale dla mnie też faworytem wyścigu jest Contador. Te jego ataki jednak naprawdę robią wrażenie, dziś Moreno wyciągnął Joaquima, ale kiedyś Contador już dojedzie (forma coraz lepsza) i według mnie nadrobi stratę z dużą nawiązką. Choć według mnie stanie to się w poniedzałek.
Jutro etap niby górski, ale praktycznie tylko ostatnie 13 km jest ciężkie. Jak wjedzie duża grupa, to Rodriguez przy pomocy swoich gregario powinien się utrzymać. Ostatni kilometr to w połowie zjazd i krótki podjazd. Według mnie jutro jeszcze też JRod, a to 16-ty, IMO znacznie trudniejszy etap zadecyduje.
Warto odnotować super jazdę Majki. Bardzo mocno pracował, a i tak przyjechał bardzo wysoko. Zawiódł za to wieczny niespełniony talent Gesink. Akurat bet365 wystawił go w parze z Verdugo, więc po opinii Dawida może warto pobrać?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik

I tyle w tym temacie.
Myślę, że jutro dojedzie ucieczka, Contador chyba nie będzie ryzykował staty kolejnych sekund na bonifikatach.
Przemek dziś beznadziejnie taktycznie pojechał, ale rezultat dobry. Myślę, że jeśli ponownie nie zaśpi gdy zaczną się ataki stać go, by przyjechać wyżej.
2.70 na Przemka z Rochem, który wydaje się tracić formę w sb.✅
Rabofail ????
chyba nic więcej nie zagram, pary dość sprytne, zobaczymy co dadzą live :]
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Jutro myślę że fajny typ w Tobecie Talansky - Moreno. Fakt Andrew dzisiaj pojechał rewelacyjnie, ale to nie ten typ górala co Moreno. Jeżeli rewelacyjnie pojechał Andrew to jak pojechał Moreno? Megarewelacyjnie. Gdyby nie dzisiejszy etap to nikt by nie rozważał w ogóle takiej pary, 1,42 ⛔na Hiszpana. Myślę że to powinno łatwo pójść

Moją uwagę zwróciły też kursy Laurens Ten Dam - Nicholas Roche 2.00 1.72.
Ten Dam był dziś wyżej, o ładne 13 sekund, fakt Rabobank coś słabiutko. Tak jak Davey pisał wyżej Roche coraz gorzej z każdym etapem. Jestem za Holendrem✅
 
S 145

superg

Użytkownik
Zgadzam się że jutro Saxo nie będzie gonić tak zaciekle jak dzisiaj i ucieczka może iść na metę. Chyba że Katusha będzie chciała gonić, ale wątpię. Dlatego granie zawodników będących dalej w generalce ( takich którym pozwolą ewentualnie odjechać) to trochę loteria.
Ja na razie zagrałem w Sportingbecie:
Roche - Niemiec 2 @ 2.70
Kawał kursu, Roche ma Tour w nogach i powoli gaśnie. Ciężko pogodzić te dwa wyścigi co widać po Froomie który jedzie na rezerwie. Dzisiaj Roche wygrał minimalnie z Przemkiem, ale to tylko dlatego, że Niemiec znów nisko zaczął podjazd i jak się porwało po wyjściu Majki został z tyłu i musiał odrabiać. NOga jest, jutro Przemek pojedzie mądrzej i Rocha objedzie, zobaczycie ????
W STSie jeszcze nie ma oferty

Uups powtórzyłem typ widzę, no ale już nie będę kasował moich wywodów, może jak ktoś zobaczy go u dwóch forumowiczów się jeszcze bardziej przekona, jak dla mnie naprawdę warto.
Odnośnie Ten Dama, on chyba też został na początku z Niemcem tylko jemu się udało jakoś przeskoczyć. Jest mocny, najmocniejszy z Rabo. Mollema już ma po generalce, a Gesink jedzie już chyba na oparach, podobnie jak Froome.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dziś w STS szału nie ma, więc trzeba pobrać coś obarczone ryzykiem

Ten Dam - Niemiec 2 za 2,25 ✅

Pewnie będą gdzieś blisko siebie, ale jeżeli Przemek nie zaśpi na początku to wjedzie w czołówce. W Rabobank ciągle pewnie nie wykrystalizował się lider i każdy jedzie na siebie ze wskazaniem mimo wszystko na pomoc Gesinkowi. Kurs według mnie powinien być na odwrót, więc wezmę te 2,25 z lekką dozą niepewności.

Roche - Marczyński 1 za 1,70 ⛔

Sercem jestem za Tomkiem bo jedzie wyścig życia, ale drugi taki podjazd w ciągu dwóch dni... Hmmm może i da radę, ale Irol wygląda mi tu solidniej w górach. Piszecie, że wygląda na ujechanego... , ja bym polemizował, jest fighterem ( podobnie jak Polak ) i raczej nie odpuści. Według mnie bęzie dziś wyżej.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Talansky-Roche 1,72 unibet ✅

Jesli Roche jest zajechany i ma byc gorszy od Przemka to chyba tym bardziej od Talanskiego ktory wczoraj pojechal swietnie ?? W bwin tylko 1,60..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Etap 15
Pierwszy raz jest tak trudna oferta na górski etap. Nawet STS nie ma błędów w swojej ofercie. Kto dzisiaj, pewnie znowu Ci sami, według mnie będzie tak mocne tempo na finałowym podjeździe że ucieczka nie ma szans na powodzenie.
Premie górskie:
Santo Emiliano (kat. 3; 72 km; 6,2 km; 5%)
Alto del Mirador del Fito (kat. 1; 146,4 km; 6,8 km; 8,3%, max. 11,25%)
Lagos de Covadonga (kat. E; meta; 13,5 km; 7%, max. 15%)

Rafal Majka - Sergio Luis Henao 2 @ 1,82 Unibet ✅ 48-32 bajeczka :cool:
Z całym szacunkiem dla Rafała ale to nie ma prawa nie wejść. Wczoraj zrobił świetną robotę dla Alberto ale różnica między nim a Henao jest taka że Polak nie jest ostatnim rozprowadzającym a Henao wobec słabiej postawy Urana tak. Froome ma kłopoty i jak Kolumbijczyk go nie podprowadzi to Brytyjski Kenijczyk będzie miał problemy. Henao na każdym etapie górskim przyjeżdża w czubie tzn w pierwszej 20. Majka tylko wczoraj przyjechał wysoko i dwa razy robił podkładkę pod Contadora to będzie kosztowało go wiele zdrowia. Dzisiaj jako ostatni El Pistolero powinien rozprowadzać Navarro albo Hernandez. Henao jest lepszym góralem aniżeli Majka i dzisiaj na tym długim podjeździe powinno to się potwierdzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jesli Roche jest zajechany
Według mnie na wysnuwanie takich wniosków jest jeszcze za wcześnie. Roche wczoraj nie miał jakiś wielkich strat, według mnie brakowało mu pomocnika do wciągnięcia przy bardzo mocnym tempie na ostatnich 2km. Bo zarówno Nocentini i Bouet bardzo szybko odpadli i Nicolas został sam więc i tak dobrze że stracił tylko 1:17. Jeśli dzisiaj też będzie nieciekawy wynik to będzie można powiedzieć że jest zajechany, bo na razie wygląda nadspodziewanie dobrze.
Szkoda że Gorka Verdugo jest tylko w parze z Gesinkiem, gdyby był z takim Mollemą :razz: bo byłoby coś pięknego.
 
S 145

superg

Użytkownik
Odnośnie Majki to się nie zgodzę. Rafał jest ewidentnie mocniejszy od Navarro i Hernandeza i już w Saxo dobrze wiedzą kto ma być ostatnim pomagierem Alberto. Rafał wczoraj pokazał niesamowitą moc, kto wie czy jakby nie musiał jechać na Alberto nie mielibyśmy sensacji. Jego jazda była rewelacyjna. Czy Heanao w górach jest na tą chwilę lepszy od Rafała ? Moim zdaniem nie. Oczywiście typ może wejść, ze względu na zadania jakie oba mogą mieć do wykonania. Gdyby nie to, na teraz w takiej parze ewidentnie grał bym Rafała.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Masz prawo się nie zgodzić ;) Czy Rafał jest mocniejszy niż Navarro i Hernandez nie mnie oceniać, jednak zdecydowanie powątpiewam czy Majka jest w stanie pojechać dwa etapy z rzędu na takim poziomie. Wczoraj gdyby ostatni wyznaczony pomagier Alberto (chyba to był Hernandez) zrobił masakryczne tempo to Majka by drugi raz już nie dojechał do głównej grupy. Takie ma zadanie Polak że robi tempo i później ma spokojnie dojechać do mety, wczoraj pojechał na niesamowitej ambicji i był wysoko. Jednak przez pryzmat jednego etapu nie można mówić że dzisiaj będzie np w 10, bo szanse ma na to bardzo małe. Froome ma problemy i jeśli Henao mu nie pomoże to Sky będzie miał ogromny problem z utrzymaniem 3-4 miejsca. Bo Uran zdecydowanie jedzie już na oparach. Typ zdecydowanie opieram na zadaniach jakie mają obaj zawodnicy i tu już na straconej pozycji jest Rafał. A jak będzie na finiszu dowiemy się za 3 godziny ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wielu z was pisze ze zobacyzmy na zywo, na zywo moze cos sie pogra. Regulamin niby zabrania typow live ale chyba w kuponach a nie dziale. Ogladam ten sport od niedawna i tak naprawde ucze sie jeszcze grania tego i bylbym za tym zeby na zywo rowniez wymieniac sie spostrzezeniami, czy dojedzie ucieczka itp. Teraz relacja sie zaczyna ale juz ucieczka daleko z Seldrayersem i Lagutinem.
Jak przewidujecie dalsza czesc bo jeszcze daleko do mety ? Contador i spolka dojada ich ?
 
K 37

kcz18

Użytkownik
15minut przewagi i nikt nie zainteresowany gonieniem, także zwycięzcy etapu szukać nalezy gdzieś pośród uciekinierów. Kto? Ciężko powiedzieć, Astana powalczy myślę, jest ich 2 i po górach jeździć potrafią.
Mi się podoba: Marczyński - Niemiec 1.95 Bet365
Co wy na to? Tomek wczoraj wyżej ale na mecie grymas bólu no i jak było pisane, to nie był szczyt możliwości Niemca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom