>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2013 - Vuelta Ciclista al Pais Vasco (01.04-06.04)

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Dwukrotny zwycięzca Pais Vasco . Czy po raz kolejny wygra i zrobi szoł najlepszy kolarz w peletonie - Alberto Contador? ▶ Rozkład jazdy:
Stage: 1 - 1 April : Elgoibar, 156.50 km
Stage: 2 - 2 April : Elgoibar - Vitoria-Gasteiz, 170.20 km
Stage: 3 - 3 April : Vitoria-Gasteiz - Trapagaran-La Lejana, 164.70 km
Stage: 4 - 4 April : Trapagaran - Eibar (Arrate), 151.60 km
Stage: 5 - 5 April : Eibar - Beasain, 166.10 km
Stage: 6 - 6 April : Beasain ITT, 24.00 km

Cała plejad gwiazd zawita na wyścig Basków. Największą spinę będą mieli Anton i Sanchez czyli dwa fortepiany Euskaltelu. Jednak ja w zwycięstwo tego pierwszego nie wierzę. A czy ten drugi jest w stanie obronić tytuł sprzed roku? tu już daję więcej szans. Może będzie jakaś koalicja z Contadorem z Saxo Banku który jest głównym faworytem do wygrania tego wyścigu, a nie od dziś wiadomo że jest przyjacielem Sancheza. Alberto ma bardzo mocny skład na ten wyścig i coś czuję że zamiast Bad Boyów z grupy Sky na najwyższych podjazdach na czele grupetto będziemy oglądali chłopaków Bjarne Riisa. Jeśli już wspomniałem o Brytyjczykach to w ich zespole liderować będzie Henao który jest nr 1 przed wyścigiem, jednak forma Porte jest na tyle wysoka że w każdej chwili mogą jechać na dwa fortepiany albo przełączyć na Porte. Omega Pharma raczej bez zawodnika na wygranie tego wyścigu. Jako drużyna bardzo mocno wygląda Vacansoleil z kwartetem Lagutin, Poels, De Gendt i Rujano. Również na 4 fortepiany jedzie Garmin a ich skład jest następujący Hesjedal, Stetina, Danielson i mój czarny koń Andrzej Talański. Mocny na papierze skład wystawia Radioshack Zubeldia i Kloden papierowi liderzy, jest jeszcze Monfort i Schleck. Pozostałe drużyny które nie wymieniłem mają pojedyncze strzelby i tak: Katiusza jedzie na Spilaka przybocznym będzie Kolobniev. Blanco jedzie na Slagtera przyboczny Nordhaug. Movistar Quintana &amp; Inxtausti &amp; Cobo. Astana Brajković i przyboczny Fuglsang. Lampre jedzie na Ulissiego. Lotto na JVDB. Wyróżnić jeszcze można zawodnika FDJ Pinota oraz Tidżeja z BMC oraz Perauda z AG2R to potencjalni liderzy i zawodnicy na TOP 10.

▶ Oficjalna strona wyścigu:
http://vueltapaisvasco.diariovasco.com/

Zapraszam do dyskusji, podawania typów
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jutro startuje też Kraj Basków. Póki co 1 typ z generalki wydaje mi się ciekawy:
Danielson-Navarro 1 1.85 unibet ✅✅✅
Amerykanin po powrocie ma coś do udowodnienia. Od razu wykręcił ładny wynik w Katalonii. Garmin przysyła mocny skład na ten wyścig. W górach raczej wyrównany poziom, ale jednak czasówką Tom powinien wygrać z Hiszpanem.
A SKY jedzie w 6 osób, oj ciężko mi się widzi liderowanie Porte. Z kolei wszystko co najlepsze daje Euskaltel, brakuje w sumie tylko Nieve i Verdugo
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Contador v Porte @ 1 @ 1.65 @ B365
Saxo dosyć poważnie traktuje ten wyścig i przysyła do Kraju Basków oprócz Contadora jeszcze takich kolarzy jak Roche czy Kreuziger i myślę, że pojadą tu po wygraną. Ich główną bronią będzie oczywiście Contador, dla którego trasa powinna pasować, bo dwa górskie finisze + czasówka. Alberto dwukrotnie wygrywał ten wyścig, wygrywał również pojedyncze etapy i widać, że lubi ściganie w Kraju Basków. W tym roku TOP3 w T-A, więc forma powinna być przyzwoita. Tę parę wystawiono chyba tylko ze względu na sukcesy Porte we Francji, gdzie wygrywał Criterium Internacional oraz Paris-Nice, ale w Hiszpanii będzie miał ciężej. Contador lepiej jeździ w górach, obaj są świetnymi czasowcami, a przewagą Contadora będzie jeszcze mocniejszy zespół oraz znajomość trasy ;).
Samuel Sanchez v INTXAUSTI @ 1 @ 1.45 @ B365
Kurs niski, ale byłby bardzo fajny do dubla z Contadorem tylko, że w Becie nie można tego łączyć niestety. Baskowie jadą u siebie i przyjechali tu bardzo mocnym składem. Samu Sanchez rok temu ten wyścig wygrał i w przeszłości bardzo dobrze spisywał się w tej tygodniówce. Benat nie będzie pierwszą opcją w swoim zespole, bo raczej pojadą na Quintane. W tym sezonie obaj jeszcze bez większych sukcesów.
Myślę jeszcze o Van Garderenie w parze z Talanskym i Schlecku w parze z Tiernenem-Locke. 3.0 na Andy&#39;ego może być sporym value i chyba spróbuję to pograć.
e: wszystkie typy na klasyfikację generalną całego wyścigu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Klasyfikacja Generalna: Alberto Contador - Richie Porte 1 @ 1,847 ⛔ 5-2
Nie przesadzajmy że teraz Porte będzie wystawiany z najlepszymi góralami. Z najlepszym góralem Świata. Sky jedzie w 6 osobowym składzie ten wyścig i na moje odbije się to na ich dyspozycji przy końcówce wyścig. Saxo jedzie najlepszym na ten moment składem jaki mogą wystawić. Alberto Na Tirreno-Adriatico jeździ dobrze brakowało tego ostatecznego depnięcia, o ten typ jestem spokojny tym bardziej że Alberto powiedział że wygra. A jak powiedział to wygra. Koniec kropka.
Klasyfikacja Generalna: Andy Schleck - Jonathan Tiernan-Locke 1 @ 3,00 Bet365 ▶ DNF-DNF
Zagram jednak na tego pusiaka. Będzie porażką jak nie ukończy tego wyścigu w TOP30. Ma mocny zespół nie wymagam od niego cudów bo na to nie ma co liczyć, ale na żadnym etapie chyba nie powinien stracić 20 minut tak jak ostatnio. Jonathan Tiernan-Locke dla mnie anonimowa postać nie wiem jakie suple biorą w Sky ale jeśli ten zawodnik będzie ciągną Porte i Henao na wzniesieniach to stracę wiarę w czystość drużyny Sky. No i jest value mimo tego że Schlek to pusiak roku w kolarstwie.
Klasyfikacja Generalna: Thomas De Gendt - Jonathan Castroviejo 1 @ 2,50 Bet365 ⛔ DNF-50
Jeśli de Gendt pojedzie na poważnie ten wyścig, a takie ma założenia to będzie liderem Vacansoleil. Do pomocy będzie miał Poelsa i Lagutina więc jest bardzo duża pomoc ze strony zespołu. Jako wolny elektorn pojedzie pewnie Rujano więc nawet nie liczę że on będzie pomagał. W Movistarze Castroviejo nie ma najlepszej pozycji bo jest Quintana na którego pojadą, jest także Intxausti oraz Cobo który jeżdżą lepiej po górach. Do tego Moreno który na pewno nie jeździ gorzej niż Castroviejo. Za Jonathanem przemawia tylko czasówka, ale tak sobie myślę że przed czasówką będzie już wszystko pozamiatane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Klasyfikacja generalna Alberto Contador v Richi Porte 2.40 B365 Wszyscy tak pewnie typuja zwyciestwo Hiszpana ja jestem innego zdania. Contador jedzie po chorobie to moze odbic sie na jego dyscpozycji w dodatku po wolowince juz nie jezdzi tak jak przed banicja. W góach mysle Porte utrzyma jego kolo bo duzych gor na tej trasie nie ma a na czasowce jakis tam kilkadziesiat sekund Contadorowi dolozy .Sky niby jedzie tylko w 6 osob ale wiedza co robia. Wiedza jak jezdzi Henao i on sam na te góry Porte wystarczy. Roche czy Kreuziger to przy nim przecientniaki , tutaj Saxo bedzie prowadzic przez caly wyscig peleton Porte tylko wystarczy jechac za Contadorem. dla mnie warto za mala stawke
Klasyfikacja generalna V an Den Broeck - Damiano Cunego 2.40 B365
Tutaj nie ma nawet co duzo pisac Broeck lepszy goral Cunego dla mnie to ciamajda wiecznie bez formy tutaj bedzie podobnie . Typy zagrane odrazu po zobaczeniu oferty stad jeszcze taki duzy kurs na Broecka teraz juz sporo spadl a na Porte sie zwiekszyl no ale coz ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Etap 1
Jest jeszcze oferta to rekreacyjnie płaską stawką zagram dwa typy, jeden wejdzie i będę zadowolony. Ogromne value w obu H2H także trzeba spróbować.
Phillipe Gilbert - Alexandre Kolobnev 2 @ 2,65 Pinnacle ⛔ 19-97
Katiusza vs BMC, tzn w tym przypadku odwrotnie BMC kontra Katiusza. Kołobiniew to taki zawodnik który nie wiem jakim cudem ale zawsze znajduje się albo w ucieczce dnia która dojeżdża do mety albo na finiszu zawsze zaatakuje kiedy jest skuteczny atak. Nie wiem jak on to robi ale to robi. Na Strade Bianche zrobił to samo i zajął 7 miejsce. Gilbert od dwóch lat jeździ słabo. Niby etap by mu pasował ale ja go nie widzę w czołówce. Do tego lepiej zjeżdża Kołobniew a to może być kluczem do tego typu.
Michael Albasini - Simon Gerrans 1 @ 2,78 Pinnacle ⛔ 136-1
Dwóch zawodników Oricy i prawa jest taka że nie wiadomo na którego pojadą, może na dwóch? kto ich tam wie. Jest value w tym typie bo Albasini jest w dobrej formie w tym sezonie on nie raz na takim etapie odjeżdżał od peletonu, a że dobrze zjeżdża z gór to dowoził zwycięstwo do mety. Co prawda jemu bardziej by pasowało jeszcze lekkie wzniesienie na finiszu, jednak i z takim etapem sobie poradzi i takie też wygrywał. Gerrans też dobrze w Katalonii i na TDU. Mimo wszystkie jeśli jest to typ 50/50 a raczej tak jest to ten kurs jest przesadzonym value o jakieś 30%
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W góach mysle Porte utrzyma jego kolo bo duzych gor na tej trasie nie ma
Na 3 etapie finisz jest na Trapagaranie a tam jest 21% nachylenia na 500m. Bez żadnych wspomagaczy Porte tam nie wjedzie na kole Contadora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
dzis juz Schleck minuta straty no zaczyna sie heh pusiak...nie wiem za bardzo jak doszlo do tej kraksy ale Broeck juz lezal i spora strata wiec typ na niego juz plecy nie wyglada to najlepiej dzura w kolanie... :

niestety tak to jest w kolarstwie...A wracajac Dawid jeszcze do Porte no zobaczymy jak bedzie ja dalej jestem przy swoim i trzymam nadal za Tasamnczykiem ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzisiaj raczej nie po mojej myśli się rozstrzygnęło, no ale zawsze wstrzelić w przebieg etapu się nie można. Dobra jazda Contadora widać że jest bojowo nastawiony, mam wrażenie że gdyby nie motocykl który przed nim jechał i go blokował to by odjechał na zjazdach od reszty. Brzydkie zachowanie Sky które w momencie kraksy przy końcówce ostatniego podjazdu zaatakowało. Oby Porte za to zapłacił tak samo jak Froome na Vuelcie w 2012 roku, gdzie Sky zrobiło podobną zagrywkę i wtedy Froome za dwa dni zdychał jak pies na jednym z podjazdów.
Simon Gerrans - Michel Kreder 1 @ 1,55 Betsafe ⛔ 27-6
Gerrans dzisiaj ładne zwycięstwo, świetnie zjeżdża z gór a jutrzejszy etap jest niemal identyczny jak dzisiejszy. Do tego skoro jest liderem to będzie jazda na niego więc kolejny plus dla tego typu. Gerrans jest w znakomitej formie, na wyścigu w Katalonii wygrał niemal identyczny etap i jutro może odnieść drugie zwycięstwo w Kraju Basków. Kreder dzisiaj minuta straty i wcale nie przez kraksę bo kiedy zawodnicy upadli on już miał sporą stratę bo strzelił gdzieś 1km wcześniej. Kraksa pomogła mu na tym że dojechał z tylko minutową stratą bo tak dostałby więcej do plecaka. Zawodnik bez formy w tym roku, bez sukcesów, bez dobrej jazdy. Jeśli Garmin ma jutro na kogoś postawić to będzie Koldo Fernandez który urodził się w miasteczku w którym jutro finiszujemy czyli Vitoria-Gasteiz. Ale on znowu jest w żenującej formie więc możliwe że Garmin pojedzie po prostu na 0 w generalce i dowiezie swoich ludzi do generalki, a może Stetina skoczy :razz:
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
To był typ na generalkę i raczej będzie wtopion.
dawid - Contador też ciągnął jak głupi w pewnym momencie na zjeździe ;p Tylko ciekawy jestem po co? Pograłem go na generalkę i chyba coraz bardziej żałuję.
Andy kolejna wtopka, bo nawet do Rujano stracił.
I w sumie tak mnie naszło, że Hiszpańskie kolarstwo może mieć problem za parę lat. Brakuje im obecnie zawodników U25 na GT, którzy by mogli nawiązać do wielkich mistrzów. Valverde, Sanchez, Purito, Contador wszystko to panowie po 30.
Dziś chyba najnudniejszy etap, a jakiegoś dominatora na sprint tu nie widzę, od jutra znów ciekawsze ściganie to coś wpiszę. Szkoda, że sportingbet olewa ten wyścig. ???? no to mam
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
szybko i krótko.
Cunego - Talansky 2 2.10 ⛔
Cunego jak zwykle za nazwisko trzymany wśród faworytów. A młody Amerykanin w tym sezonie na kluczowych odcinkach zawsze w czołówce.
Pinot - Gadret 1 1.65 -&gt; 1.45 i tu już bym nie grał, najwyżej do dubla. ⛔
John bezbarwny w zeszłym sezonie, podobnie zaczyna ten sezon. Młodszy Francuz nadzieja koguciego kolarstwa, w Katalonii dawał radę jechać z najlepszymi, w ciągu tygodnia chyba mu forma nie uleciała? ;]
JTL - Hesjedal 2 1.35 zleciało z 1.4 a chciałem zagrać... SKY osłabione, więc Locka pewnie zagonią do roboty na wcześniejszych kilometrach, a Kanadyjczyk w tym sezonie zupełnie niewidoczny, ale od 2010 roku spisuje się tu co roku przyzwoicie - okolice 10, Locke w SKY też nic w tym sezonie nie pokazał, powinno być na + ✅
podobnie:
Kreuziger - Henao 2 1.3 i też zleciało :| . nie gram, może pinnacle poratuje. ✅
Romek na takich procentach co jutro to się powinien przekręcić, nie to co Kolumbiano. Saxo próbują kontrolować wyścig i robić własny pociąg, ale wychodzi to miernie póki co, bo ich Wasyl K w pojedynkę gasi :cool: Niemniej jest to wyraźny sygnał, że Contador chce coś ugrać na tym wyścigu, a wobec absencji w SKY to na nich będzie się oglądać reszta peletonu,
Do wygranej etapu to pograłem Quintanę
Para Poels - Slagter - najgorsza jaka mogła być, bo obu bym pograł z kimś innym w parze, a jutro powinni się liczyć.
w sportingbet limity 25-30 zł. Super.
// Cunego - Slagter miło :].Kozi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Damiano Cunego - Andrzej Talański 2 @ 2,10 Pinnacle ⛔ 18-32
Jutro jest za stromo by ta ciamajda Cunego dojechał z najlepszymi. Do tego ja uważam że Ulissi jest zdecydowanie w lepszej formie niż Damiano i to raczej on powinien jak już grać pierwsze skrzypce w Lampre. Andrzej w gazie w tym roku dal mnie czary koń, nie tylko tu ale w całym sezonie. Wszystkie kluczowe etapy w których w tym roku jechał przyjeżdżał bardzo wysoko i jutro liczę na jego dobrą jazdę.

Jutro będzie tak że Saxo pociągnie. Ruszy Alberto za nim Quintana, Henao, Slagter, Poels, Porte, Peraud, Sanchez i Tidżej. A na tej ścianie Sky zmieni na drugi fortepian i pojadą na Henao cały wyścig który jutro powalczy o wygraną z Quintaną. Contador 3.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skuteczność etapowa że głowa mała ???? No ale za to generalka wygląda dobrze, chociaż ten pusiakson Szlek traci niesamowicie to steryd ze Sky dzisiaj stracił bardzo, bardzo dużo i już raczej pozamiatana sprawa. Tak samo De Gendt ma 3 minuty nad Castroviejo.
Alberto Contador - Richie Porte 1 @ 1,85 Sportingbet ✅ 3-6
Alberto musi skakać bo przegra ten wyścig. Jak nie jutro to po jutrze musi iść gaz bo na czasówce z Porte raczej przegra tak samo jak z Quintaną. Widać że na ściankach to już nie ten sam Alberto bo rywale odskakiwali, jutro jest mniej procentów chociaż te 7% na ostatnim podjeździe to i tak dużo ale podjazd jest dość długi 7,5km więc coś dla niego, bo na finiszu jest 3% a on ostatnio ma kłopoty z równą jazdą w końcówce podjazdów. Nie chce mi się wierzyć że forma Sky jest efektem wytrenowania. Rok temu Wasyl Kyrienka kręcił się czasami na 5% w tym roku robi takie tempo że większość liderów odpada a on jest tylko pomocnikiem. Za kilka lat się dowiemy co brali bo nie wierzę w takie pojawienie się znikąd Porte, Wigginsa czy to już w ogóle ewenement Frooma.
Samuel Sanchez wygra 4 etap @ 9,34 Pinnacle ⛔ 9

Od 3 lat wygrywa etap który kończy się w Eibarze. 4 lata temu przegrał tylko z Contadorem. Przyjeżdża w czołówce więc można domyślać się że jest w niezłej dyspozycji. Niech robi jutro koalicję z Contadorem i niech pogonią steryda ze Skaja, Porte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie ufam Hiszpanom na tym wyścigu, Kolumbiany ich zjadają jak chcą [ btw. kogo Kolumbijczycy nie zjadają :] ], a i nie widzę jakiejś super jazdy Samu Sancheza, Antona czy Contadora.Jedynie chyba Amets twardo zgarnia premię.
Dlatego jeśli jutro nie urwie Pistolero to przegra z Porte bo ten szybciej finiszuje.
Nie ma na razie nic ciekawego [ Unibet kroma jak nie wiem, że nie ma oferty ] także może jutro z rana coś napiszę tutaj i zagram.
Przeciwko Slagterowi, ale z Velitsem?Sam nie wiem.
 
qaz09 65

qaz09

Użytkownik
Lekki offtop, ale jak to jest z tym sportingbetem ? Davey Watt, napisał wczoraj o limitach rzędu 30 zł na kolarstwo i ja jestem w tej samej sytuacji. Jest to kwestia blokady indywidualnych kont (chociaż wątpie, że akurat w tym samym momencie ją otrzymałem co Davey), czy ktoś to jednak potrafi pograć za sensowną kwotę ?
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Kwiatek i Santambrogio na Tirreno na Prati di Tivo objezdzali tam Contadora jak chcieli a wy tutaj widzicie jeszcze jego zwyciestwo...?wolne mi zarty :razz: dzisiaj bedzie tak samo tylko ze jego objada Ulissi i Quintana no i oczywisie ktos ze Sky ;)
ja pogralem lekko wczoraj po kursie 2.50⛔ na Porte w parze z Henao i Quintane✅ rowniez z henao. Czuje ze Sky kolumbijczyka zagoni do pomocy bo wiedza ze na czasowce nie ma szans zeby wygrac ten wyscig
Tasmanczyk dzisiaj pokaze moc ????
Porte, who crossed the line in sixth place, was relaxed after the stage and took confidence from his ride.
“That wasn’t as hard as everyone said it was,” said Porte. “We’ll see about tomorrow. I had no problems going with the accelerations. Now we have the jersey to protect, but we have a strong team for that.”
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Przyznam, że bardzo ciekawie ogląda się ten wyścig. W środę fajne zwycięstwo Sergio Henao po walce do ostatnich metrów. Wczorajszy etap również bardzo ciekawy. Duża liczba ataków na ostatnich kilometrach. Prym wiedli zawodnicy Sky, atakował Spilak, próbował Contador jednak wszystkich przechytrzył na końcówce Nairo Quintana. Liderem dalej Henao, ale różnice w generalce są sekundowe.
Dziś kolejny trudny etap, bodajże 12 premii górskich. Na pewno będzie ciekawie. To ostatni moment by namieszać w generalce przed czasówką która jest na zakończenie wyścigu w sobotę.
Richie Porte - Nairo Quintana 2 1,60 sportingbet ⛔ 1 - 4 / jednak Richie Porte pokazał moc
Gram na Kolumbijczyka. Quintana jest w bardzo dobrej formie. Potwierdził to wczoraj wygrywając etap, wcześniej wygrał także w Katalonii. Na obu trudniejszych etapach przyjechał minimalnie wyżej od Richie Porte. Myślę, że dziś zawodnik Movistar będzie atakował pozycję lidera. Wg mnie ma spore szansę. Co do Sky do chyba do końca nie wiadomo kto jest tam liderem. Przypuszczam, że będą bronić przewagi wiedząc jak dobrze czasówki jeździ Richie Porte.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Richie Porte - Nairo Quintana 2 1,60 Sportingbet
Gram na Kolumbijczyka. Quintana jest w bardzo dobrej formie. Potwierdził to wczoraj wygrywając etap, wcześniej wygrał także w Katalonii. Na obu trudniejszych etapach przyjechał minimalnie wyżej od Richie Porte. Myślę, że dziś zawodnik Movistar będzie atakował pozycję lidera. Wg mnie ma spore szansę. Co do Sky do chyba do końca nie wiadomo kto jest tam liderem. Przypuszczam, że będą bronić przewagi wiedząc jak dobrze czasówki jeździ Richie Porte.
Zgadzam się z tym typem. Dzisiaj o wygraną pojadą Quintana i Contador. Nie wiem co z Henao ale raczej nie ma zielonego światła na wygranie tego wyścigu i Sky stawiają na koksownika Porte. Poza tym Quintana o wiele lepiej i szybciej finiszuje.
Richie Porte - Nairo Quintana Rojas 2 @ 1,60 i @1,55 Sportingbet i Betsafe ⛔ 1-4
Drugim moim typem jest podium Pistolero na dzisiejszym etapie. Teoretycznie słabszy jest tylko od dwóch Kolumbjana ale dzisiaj prognozy pogody nie są optymistyczne, tzn nie są optymistyczne dla zawodników oprócz Contadora bo on uwielbia deszcz więc ja ciągle na niego liczę:
Wyścig jest nadal otwarty, ale dzisiaj paru zawodników straciło szansę na zwycięstwo. Moje odczucia nie są złe, ale było dzisiaj naprawdę zimno i w taką pogodę nie zawsze jest dobrze, ale dotyczy to wszystkich. Jutro zobaczymy, co się stanie. To będzie ciężki dzień, w którym wszystko może się wydarzyć.
Kiedyś przed etapem na Giro też tak mówił a zrobił ponad 2 minuty. Co prawda to nie ten sam Alberto ale zobaczymy. Szanse na podium na dzisiaj duże.
5 Etap: Alberto Contador TOP3 @ 3,00 Unibet ⛔ 7
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Klasyfikacja Generalna: Alberto Contador - Richie Porte 1 @ 1,847

Nie przesadzajmy że teraz Porte będzie wystawiany z najlepszymi góralami. Z najlepszym góralem Świata. Sky jedzie w 6 osobowym składzie ten wyścig i na moje odbije się to na ich dyspozycji przy końcówce wyścig. Saxo jedzie najlepszym na ten moment składem jaki mogą wystawić. Alberto Na Tirreno-Adriatico jeździ dobrze brakowało tego ostatecznego depnięcia, o ten typ jestem spokojny tym bardziej że Alberto powiedział że wygra. A jak powiedział to wygra. Koniec kropka.

Klasyfikacja Generalna: Andy Schleck - Jonathan Tiernan-Locke 1 @ 3,00 Bet365

Zagram jednak na tego pusiaka. Będzie porażką jak nie ukończy tego wyścigu w TOP30. Ma mocny zespół nie wymagam od niego cudów bo na to nie ma co liczyć, ale na żadnym etapie chyba nie powinien stracić 20 minut tak jak ostatnio. Jonathan Tiernan-Locke dla mnie anonimowa postać nie wiem jakie suple biorą w Sky ale jeśli ten zawodnik będzie ciągną Porte i Henao na wzniesieniach to stracę wiarę w czystość drużyny Sky. No i jest value mimo tego że Schlek to pusiak roku w kolarstwie.

Klasyfikacja Generalna: Thomas De Gendt - Jonathan Castroviejo 1 @ 2,50 Bet365

Jeśli de Gendt pojedzie na poważnie ten wyścig, a takie ma założenia to będzie liderem Vacansoleil. Do pomocy będzie miał Poelsa i Lagutina więc jest bardzo duża pomoc ze strony zespołu. Jako wolny elektorn pojedzie pewnie Rujano więc nawet nie liczę że on będzie pomagał. W Movistarze Castroviejo nie ma najlepszej pozycji bo jest Quintana na którego pojadą, jest także Intxausti oraz Cobo który jeżdżą lepiej po górach. Do tego Moreno który na pewno nie jeździ gorzej niż Castroviejo. Za Jonathanem przemawia tylko czasówka, ale tak sobie myślę że przed czasówką będzie już wszystko pozamiatane.

Chciałem sobie dzisiaj sprawdzić jak wyglądają te typy i nie potrafię znaleźć de Gendta w generalce. Możecie mi opisać jak to póki co wygląda w tym typie ? Bo Schlecka widziałem przed Lockiem, a pierwsza dwójka wiadomo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom