>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2013 - Vuelta Ciclista al Pais Vasco (01.04-06.04)

Status
Zamknięty.
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
De Gendt wycofal sie wiec typ przegrany jesli Castrovejo dojedzie do mety
Schleck i Locke dzis przekroczyli limit czasu lub wycofali sie na trasie, obaj DNF wiec tutaj zwroty
Na czasowce jutro tylko okolo 70 kolarzy
Argos w ogóle już nie jedzie, BMC tylko z Moinardem, Cannondale z Sarmiento, a FDJ z Pinotem.
z rowery.org. to pokazuje jak trudny jest wyscig po kraju Basków
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
to pokazuje jak trudny jest wyscig po kraju Basków
Raczej pokazuje jakie koksy mają w Sky że ujechali na podjazdach prawie całe inne drużyny. Bo że biorą to nie podlega wątpliwością. Za 4-5 lat jak już będę na Emeryturze Moderatorskiej to wejdę do tego działu i zacytuję ten post.
Poza tym SB nałożył limity nie wiem czy tylko u mnie czy wszystkim ale mogę zagrać za 37 zł typ na kolarstwo. Śmiechu warte. Więc dzisiaj zlecona wypłata i adios amigos.

Nairo Quintana - Sergio Luis Henao 1 @ 2,02 Pinnacle
✅ 2-7
Okropnie idzie typowanie na tym wyścigu. Ale jeszcze raz spróbuję bo widzę sporą okazję w Pinnacle. Czekałem na taką parę bo wiedziałem że ktoś się za mocno wychyli. Kintana jest o wiele lepszym zawodnikiem na czas aniżeli Henao. Tegoroczne czasówki jeździli tak:
Kintana:
Górska czasówka na Paris Nice - 3 miejsce i tylko 27 sekund straty do zwycięscy koksiarza Porte.
Henao:
Czasówka na Tirreno-Adriatico - 33 miejsce
Volta ao Algarve - 14 miejsce
Ogólnie na czas lepszy jest Kolumbjana z Movistaru do tego motywację będą mieli, co przemawia za Henao? koszulka lidera, ale raczej nic więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Podbijam Kintane.W Betsafe on stoi po 1,62.Chyba najlepszy z Kolimbijczykow w jezdzie na czas,w tym roku jezdzol dobrze,co prawda krotsze ale jest dobra forma i szansa na dobry wynik w koncowej klasyfikacji.O Henao nigdy nie slyszalem aby dobrze jezdzil na cza co potwierdzaja jego wyniki.Dobry bet na kolarza Movistaru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Poza tym SB nałożył limity nie wiem czy tylko u mnie czy wszystkim ale mogę zagrać za 37 zł typ na kolarstwo. Śmiechu warte. Więc dzisiaj zlecona wypłata i adios amigos.
Taki jest sportingbet ;)
Wystarczy jedna solidna wypłata i już jest limicik.
EDIT: Typ przeciwko Henao wydaje się bardzo dobry.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No z tym Quintaną to ja bym uważał. Przy kursie 2,02 można było próbować ale przy obecnych 1,54 w Sportingbet czy 1,75 w Bet365 to chyba nie bardzo się opłaca. Piszecie, że Henao nie umie jeździć na czas. Może i racja, ale Nairo też jakiś wielkich wyników nie miał w tej specjalności.
W zeszłym roku na Vuelcie, na równie ciężkiej i nawet dłuższej czasówce (39k) Henao stracił 4 minuty do Contadora, ale Quintana aż 6 minut. Czasówka w Paryż-Nicea chyba niezbyt miarodajna, bo to niespełna 9,6 km. Podobnie zresztą wyniki Henao, bo w Tirreno-Adriatico byly płasciutkie 9 km a w Volta Algarve nie walczył o końcowy triumf. Jak dla mnie to jedna wielka niewiadomo jak Kolumbijczycy przejadą taką ciężką ITT.
Ja nie kombinuje i pobieram prosty typ na zwycięstwo Porte na tym etapie (1,70).Dla Tony&#39;ego Martina to za ciężką czasówka. Dużo pagórków, zakrętów, zjazdów. Dodatkowo ma padać. To nie jest żywioł. Contador jeszcze nie jest w tak dobrej formie, by tu powalczyć z Diabłem z Tasmanii. Podobnie Samu.
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
@dawid, @Qozi, piękne dzięki za Quintanę. Zagrałem go za płaską nad ranem na Pinnacle, po kursie 1.58. Po przeczytaniu Waszych postów ugruntowała się moja wiara w Kolumbijczyka i pograłem grubiej po skoku kursu (ok. 10:30 na sPinaczu @1.85). Dzięki za Wasze analizy.
post ofc do usunięcia.
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
Ja niestety nie moge edytowac wiec rozliczam tak
szkoda kraksy Broecka bylo by duzo lepiej no ale coz takie wlasnie jest kolarstwo chwila nie uwagi jeden upadek i po wyscigu...
Kolumbijzycy pozamiatali sprawe Nastepna etapowka z oferta bedzie najprawodpodobniej Trentino licze ze tam bedzie lepiej ????
Klasyfikacja generalna Alberto Contador v Richi Porte 2.40 B365 ✅✅✅✅
Klasyfikacja generalna V an Den Broeck - Damiano Cunego 2.40 B365 ⛔⛔⛔⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom