>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2015 - Vuelta a Espana (22.08-13.09)

Status
Zamknięty.
R 225

rover

Użytkownik
Dzisiaj 2 typy wydają się być ciekawe do grania.
Majka - Nieve [email protected] Pinnacle
Majka naprawdę trafił z forma widać, że jest zmotywowany, żeby pokazać się dobrze w roli lidera. Jedzie bardzo czujnie, jeszcze trochę brakuje mu do podium, wydaje się, że będzie aktywny. Jest lepszym zawodnikiem na ten moment niż Nieve nie ujmując nic baskowi.
Landa - Rosa [email protected] Pinnacle
Ta para wynika poniekąd z hierarchi. Astana ma lidera i na górskich etapach musi się pilnować, Aru będzie miał wsparcie w Landzie i Rosie, ale to Landa będzie tym który ewentualnie zostanie mu ostatni do pomocy, i także Hiszpan jest lepszym góralem od Włocha
Osobiście ze względu na szukanie wyższych kursów gram dzisiaj odwrotny typ niż ostatnio.
Fabio Aru - Purito Rodriguez [email protected] Pinnacle
Tak jak pisałem Aru w gazie, Purito w 1 tygodniu nie zachwycił, ale ostatni etap pojechał dobrze. Martwi mnie nieco to, że po raz kolejny jest ciągany przez Moreno, a sam nie decyduje sie na mocniejsze ataki. Ale licze że w końcu Purito się zdecyduje na jakiś atak. Ma na pewno w głowie zbliżającą się czasówkę. Wie, że musi zrobić jakieś różnice czasowe, mam nadzieje że dziś pokaże na co go stać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 0

snake.rat

Użytkownik
Etap 15.
Comillas / Sotres. Cabrales 175.8KM

Valverde - Dumoulin / 1,694 / Pinnacle ✅ 9:12
Niesamowita jazda w tegorocznej Vuelcie Holendra, a z drugiej strony sprawiający wrażenie zmęczonego wielką pętlą Hiszpan. 15. etap to przede wszystkim ostatni podjazd z bardzo ostrymi ostatnimi kilometrami. Choć nie są to ulubione warunki Valverde, myślę że pewne są liczne skoki/ataki i spawanie czołówki. Rwane tempo powinno sprzyjać zdecydowanie Hiszpanowi. Przy dojeździe podobnej jak wczoraj grupy w kilkusekundowych odstępach również myślę, że to jednak Valverde będzie nieznacznie lepszy. Po Dumoulinie spodziewam się ponadto podświadomego oszczędzenia się na kolejny etap (na którym przewiduję, że w końcu spotka go kryzys) oraz głównie czasówkę.

Jeandesboz - Sicard / 2,3 / Pinnacle ⛔ 15:23
Świetna jazda Sicarda daje mu aktualnie 10 miejsce! Jego kolega z zespołu plasuje się cztery oczka niżej, lecz różnica pomiędzy nimi wynosi 4,5 min. Myślę, że Europcar nie pogardzi 10 miejscem w klasyfikacji generalnej w ostatecznym rozrachunku i Jeandesboz w głównej mierze swoje siły przekaże Sicardowi o ile zajdzie taka potrzeba, aby utrzymał swoją około minutową przewagę Brambillą i Meintjesem. Zdecydowane value w tym H2H.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Alejandro Valverde - Tom Dumoulin 1 @ 1,65 Pinnacle ✅ 9-12
Dumoulin jest już napoczęty i jeśli Aru i reszta myślą o wygranej we Vuelcie to jutro i w poniedziałek muszą dokładać Holendrowi ile idzie, bo inaczej przegrają na czasówce cały wyścig. Tomek jedzie swoim tempem pod górę, dzisiaj jeszcze znalazł naiwniaka w postaci Valverde który dociągnął go do mety, jutro może być dość podobnie, z tym że Tom na finiszach kompletnie odpuszcza i spokojnie dojeżdża, Valverde natomiast odwrotnie, zawsze z grupy musi pokazać swoje &quot;ja&quot; i doprowadzić grupę do mety. Jutro przed finałowym podjazdem mamy niekategoryzowany 6 km podjazd, nie spodziewam się tam ataków, ale może on mocno zmęczyć Holendra. Liczę na dużo skoków a to plus dla Valverde, bo kiedyś w końcu muszą wcześniej zaatakować czyż nie prawda? :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Pary zarowno jak i kursy sa dzisiaj moim zdaniem dobrze wystawione. Od dobrych 30 minut siedze i probuje sie na cos zdecydowac. Jednak do niczego nie jestem do konca przekonany. Ogolnie widzi mi sie, ze dzisiaj pierwszoplanowa role bedzie odgrywal Kintana, ktory odzyl wczoraj. Nie wiem jakie przyjal srodki, ale moim zdaniem pozamiata reszte i wezmie etap. Wcale nie zdziwie sie jesli dzisiaj straci Chaves. Na 14 etapie, probowal cos atakowac, nawet zarobil nad Majka pare sekund. Jednak moim zdaniem to sie moze odplacic juz dzis. Przede wszystkim to nie jest kolarz w moim mniemaniu gotowy na toury, aby walczyc o podium. Podczas ktoregos etapu moze nadejsc kryzys i straci sporo minut. To samo tyczy sie Dumoulina. Zosaly nam tak naprawde dwa gorskie etapy, konczace sie podjazdami. Reszta z reguly na zjazdach, a tam pewnie nie za wiele sie zmieni. Jesli chca ich urwac, to musza to zrobi dzis lub jutro. Mimo, ze Pozzovivo jedzie srednio ten wyscig, o czym pisalem wczoraj, to jak na zlosc wlasnie na 14 etapie wygladal calkiem niezle. Co prawda stracil pare sekund do Chavesa, ale przy potencjalnym kryzysie Kolumbijczyka to moze dzisiaj byc wyzej, a kurs naprawde jest niezly. Mozna lekko sprobowac te @ 2,70.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pary zarowno jak i kursy sa dzisiaj moim zdaniem dobrze wystawione.
Zgadzam się. Ogólnie wydaje mi się, że na tą Vueltę ktoś inteligentny układa pary i ciężko jest znaleźć jakieś perełki.

Mikel Landa - Pedro Rosa 1,423 Pinnacle
Wczoraj też taką parę wystawili. Opisywałem nawet:
http://forum.bukmacherskie.com/f204/kolarstwo-2015-vuelta-a-espana-22-08-13-09-a-124041.html#post5598554
Od wczoraj raczej nic się nie zmieniło. Sobotni etap Rosa kończył niemal minutę po swoim hiszpańskim koledze z ekipy. Dziś nie wydaje mi się, by cokolwiek miało się zmienić.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Domenico Pozzovivo - Fabio Duarte / 1.80 / Marathonbet ✅ 10 - 118

Pozzovivo jedzie poniżej oczekiwań, jednak cały czas trzyma się czołówki i na bank będzie próbował jeszcze powalczyć o jakieś wyższe cele w tym wyścigu . Duarte daleko w generalce 68m (+1:25 h), nie jest zbyt widoczny na tej Vuelta tak jak i cały Team Colombia. Na każdym z 3 etapów, które kończyły się dłuższym podjazdem, tak jak dziś, to Włoch był zdecydowanie wyżej:
7 Etap: 13m - 40m (+1:39)
11 Etap: 21m - 106m (+23:20)
14 Etap: 11m -25m (+0:58)
Na tych, które kończyły się krótszymi podjazdami, jak etapy: 2, 6 i 9, również i tam x3 wyżej był lider ekipy AG2R.
Moim zdaniem jedyną opcją, że Kolumbijczyk będzie przed Włochem, to zabranie się w ucieczkę i jej dojazd przed faworytami, więc po takim kursie trzeba to grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 0

snake.rat

Użytkownik
Domenico Pozzovivo - Fabio Duarte / 1.80 / Marathonbet
Podpisuję się pod tym typem! O ile z Chavesem miałem też wątpliwości, mimo kuszącego kursu, o czym wspominał zabek to w tym przypadku warto grać. Pozzovivo nieco odżywa, myślę że jutro będzie próbował mocniejszej ucieczki zdecydowanie wcześniej niż na ostatnim podjeździe, ale wątpię żeby dzisiaj sobie odpuszczał.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Mikel Nieve-Domenico Pozzovivo 1@1,72 Bet365✅

Czekam,czekam i się doczekać nie mogę aż kieszonkowy Włoch zaskoczy na plus.Niby nie ma w nogach żadnego GT,ale jedzie jak taki zamulony śledź.Jeszcze nie zaatakował ani razu na podjeździe(poprawcie mnie jak coś przegapiłem),a jak zaczyna się decydująca walka między liderami GC to jedzie na szarym końcu aż w końcu strzela na ostatnich 2-3 km.
Z drugiej strony Nieve,który jedzie równo i zazwyczaj kończy przed Włochem.Jak jutro sie nic nie zmieni to będzie typ wygrywający;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Sergio Luis Henao - Ian Boswell 1 @ 1.57 Bet365 ✅ 32 - 37
Tutaj faworyt dla mnie jest jeden. Ciezko mi sobie wyobrazic, zeby Kolumbijczyk byl za Ianem. Chyba jedynie kolejna ucieczka Boswella moze pokrzyzowac ten bet. Jednak szczerze mowiac watpie, czy znowu brytyjczyk sie zabierze. Duzo wieksze szanse dalbym na to wlasnie Henao. Sergio z racji wycofania sie Froome&#39;a oraz slabszej dyspozycji Roche&#39;a zostal drugim w hierarchii Sky. Mimo, ze nie jest w optymalnej formie to zestawienie takiej pary dziwi, bo umiejetnosc jazdy w gorach to spora przepasc miedzy tymi kolarzami. Boswell pokazal sie na 11 etapie, gdzie uciekal i udalo mu sie dojechac jako 3. Jednak tam kolarze nie gonili zbyt mocno ucieczki. No i wczoraj udalo mu sie przyjechac naprawde wysoko, jednak mimo wszystko za Henao. Szczerze mowiac bylem bardzo zdziwiony, ze az tak dlugo sie trzymal. Jednak jutro moze za to zaplacic i sadze, ze to bardzo realne bedzie zajecie miejsca w granicach 70. Henao jesli nie zabierze sie w ucieczke to bedzie pozostawal jak najdluzej przy Nieve i pewnie spokojnie przyjedzie sobie w trzeciej dziesiatce.
Daniel Moreno - Johan Esteban Chaves Rubio 1 @ 1.74 Pinnacle ✅ 17 - 20
Daniel udowodnil dzisiaj po raz kolejny, ze jak co roku jest swietnie przygotowany na Vuelte. Sadze, ze gdyby nie pomoc Rodriguezowi to moglby powalczyc tutaj o top3, bo momentami w pierwszej czesci wyscigu wygladal zwyczajnie lepiej od swojego kolegi z zespolu. Na wczorajszym etapie zarobil kilka sekund nad Chavesem. Na dosyc podobnym profilowo etapie 11 dolozyl Kolumbijczykowi ponad minute. Im ciezszy etap tym lepiej dla Moreno, ktory jest lepszym goralem, a przede wszystkim jest bardziej doswiadczony od kolarza Orici. Chaves jedzie wyscig zycia, naprawde patrze z szacunkiem na to jak to robi. Moze umiejetnosci troche brakuje, jednak hartem ducha nadrabia. Jednak w koncu musi za to zaplacic. Jutro musi pojsc mocne tempo, jesli chca odpiac i wylaczyc z walki o zwyciesto Dimoulina, poniewaz on jest w stanie odrobic nawet 2-3 minuty na ITT. Przy okazji moim zdaniem urwa Chavvesa. Moreno prawdopodobnie bedzie staral sie utrzymac jak najdluzej z Purito, ktory jutro ponownie bedzie atakowac. Na zmiane beda chcieli rowniez umeczyc Aru, ktory prawdopodobnie znowu zle rozplanowal sily i w koncowce wyscigu znowu mu brakuje mocy, co wybitnie pokazal dzisiejszy etap. Co by nie mowic Katiusza jutro bedzie jechac bardzo aktywnie, a kurs naprawde dobry do gry.
Polecam rowniez bet, ktory podal levy. ✅ 13 - 18
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 0

snake.rat

Użytkownik
Etap 16 Luarca / Ermita de Alba. Quirós

Fabio Aru - Joaquim Rodriguez / 2,75 / Bet365 ⛔

Vuelta #16 Fabio Aru / 7,5 / Bet365 ⛔
(proporcjonalnie mniejsza stawka oczywiście)

Włoch i Hiszpan przed życiową szansą. Wygrana Purito na 15 etapie zdecydowanie przeważyła jego notowania u bukmacherów. Moim zdaniem zbyt pochopnie. 16 etap to po pierwsze zdecydowanie więcej podjazdów, a po drugie widmo czasówki kolejnego dnia. W zeszłym roku Aru dwukrotnie tracił do Purito na ITT. Jednak brać tu pod uwagę należy jedynie tę z 10 etapu, kiedy to Purito był lepszy o kilkanaście sekund. Taka różnica + ewentualna bonifikata mogą przy obecnym status quo mieć ważne znaczenie. Na korzyść Fabio powinien przemawiać profil etapu. Aru przygotowywał się w drugiej połowie roku stricte pod Vueltę, natomiast Purito ma przejechany,marnie bo marnie, ale jednak TDF. To również może mieć znaczenie po dwóch tygodniach jazdy w Hiszpanii. Kurs zdecydowanie wart grzechu. Purito będzie bardzo ciężko powtórzyć ponowny sukces nad Aru.
Finałowy podjazd, sytuacje w generalce, powyższe przemyślenia skłaniają również do pogrania Aru, jako zwycięzcy etapowego. Zapewne pójdzie mocna ucieczka (może w końcu Rolland bo dzisiejszym sprawdzeniu nogi?), nastawiona pewnie na jakieś roszady w klas. górskiej, ale wątpię aby została odpuszczona, a zmęczenie całym etapem i konieczność jazdy na ostatniej ścianie wymusza pewnie koło 2,5 minuty przewagi przed rozpoczęciem podjazdu. Aru albo zaatkuje wcześniej i sięgnie po wszystko, albo moze pozostac mu 2-3 miejsce w generalce.

Paweł Poljański - Jesper Hansen / 1,649 / Pinnacle ✅
Jestem zaskoczony tym H2H. Poljański do tej pory był główny przybocznym Majki, wątpię żeby jutro się to zmieniło, choć zapewne Rafał zostanie sam dużo wcześniej niż to miało miejsce na 15 etapie. Wątpliwość budzi jedynie fakt, że przed górami Hansen nie przyjeżdżał w głównej grupie zwykle, a przez to może być trochę świeższy w ostatnim tygodniu. Mimo tego próbujemy.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Bez sensu byłoby żebym powielał typu kolegów więc powiem tylko, iż podpisuje się pod typami na Moreno i Nieve, aczkolwiek mam odmienne zdanie co do typu na Pawła Poljańskiego. Polak to jeszcze młody kolarz i czasami po trudnym jednym odcinku zdarza mu się wcześniej spłynąć. Hansen też młodziak, ale osiągnięć już parę miał vide wyścig Dookoła Norwegii. Czuję tu małą niespodziankę, a kursy na Hansena zachęcają.
Poza tym ode mnie:
Bart de Clercq - Kenny Elissonde 1 @ 1.714 Pinnacle ✅
Belg to solidna firma jeśli chodzi o górskie etapy. Może bez błysku, ale zawsze solidnie i wysoko tuż za najlepszymi. Coś taki typ ala Monfort. W generalce się specjalnie nie liczy więc jedzie sobie swoim spokojnym tempem. Jego sąsiad w klasyfikacji Kenny elissonde to młody i zdolny kolarz. Jednak na wczorajszym etapie już miał problemy i mam wrażenie, że dzisiaj będą trwały. Wczoraj obu kolarzy na mecie dzieliło 11 sekund na korzyść Belga dziś powinno być ich jeszcze więcej. Ostatnia ścianka jest bowiem jeszcze bardzie stroma, zaś profil etapu wymagający. Za Francuzem nie przemawia również jego młody wiek, w którym ciężko zbudować wytrzymałość na cały trzytygodniowy wyścig oraz fakt, że na wcześniejszych etapach dużo mocniej szalał od Belga, który powinien zachować więcej sił na resztę wyścigu.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Fabio Aru - Joaquim Rodriguez typ 1 kurs 2.75 Bet 365⛔
Według mniedziś może dojść do kontrataku Włocha po wczorajszym etapie. Moim zdaniem etap bardziej pod Włocha. Zgadzam się z przedmówcą, że Purito może oszczędzać się na czasówkę gdzie powinien nadrobić cenne sekundy nad Aru. Włoch zaś będzie chciał urwać kilka sekund przed czasówką. Również uważam że Aru jest mniej wyjechany zaliczył Giro i relaksował się na Tour de Pologne zaś Purito mimo słabego wyścigu zaliczył Tour de France. Uważam, że dziś Astana stanie na głowie aby nadrobić cenne sekundy nad Hiszpanem, który bardziej nastawi się na czasówkę.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mikel Landa - Alejandro Valverde 1,72 Bet365 ✅
Valverde mnie nadal zaskakuje. Bardzo dobra wiosna w jego wykonaniu, TdF również przejechane ponadprzeciętnie. Vueltę także jedzie dobrze. Może o wygraną już nie powalczy ale TOP10 jak najbardziej do ogarnięcia. Widać jednak, że forma jest słabsza i ma coraz większe problemy z utrzymaniem się wśród najlepszych przy mocnym tempie. Landa natomiast w generalce jest dość daleko jak na kolarza z takim potencjałem (17. miejsce). Wygrał jednak etap, więc swoje zrobił. Teraz pomaga Aru i dowozi go niemal do mety. Landa jest bardzo mocny i gdyby jechał na siebie to walczyłby o najwyższe lokaty.
 
psotnick 853,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Vuelta a Espana 2015 - Stage 16
Domenico Pozzovivo - Louis Meintjes
Typ: Louis Meintjes @ 2.25 ✅ 18-15
betsejf

Dzisiaj lżejszy etap niż ten królewski w Andorze, ale i tak nagromadzenie podjazdów wystarczające, żeby osłabić nawet najlepszych. Na trasie 7 trudnych podjazdów (plus kilka nieoznaczonych) w tym ten ostatni mega sztywny na Alto Ermita de Alba (6.8km 11.1%), początek dość regularny, ale potem już momentami jest 20% a nawet 30%. A pamiętajmy, że w nogach kolarze będą mieć cały etap, tam będzie rzeź dla niektórych. Pozzovivo jak dla mnie jeden z większych zawodów, chyba nawet większy niż wielcy faworyci, bo oni przynajmniej mają w nogach Tour, a Włoch przyjechał świeżutki, ale bez wielkiej formy i jedzie prawie zupełnie anonimowo. W Andorze wyglądał słabo, chyba takie nagromadzenie podjazdów mu nie służy, przyjechał 1.37 za Meintjesem i dzisiaj nie widzę powodu, żeby widzieć w nim faworyta w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Louis Meintjes - Tom Dumoulin 1 @ 1,675 Pinnacle ✅ 15-16
Konsekwentnie przeciwko Dumoulinowi. Jest już napoczęty, dzisiaj najtrudniejszy etap. Przed dniem przerwy i potem czasówką, więc wszyscy pójdą w trupa. Meintjes to po prostu lepszy góral. Ostatni podjazd jest piekielnie sztywny i dlatego gram na kolarza MTN.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 0

snake.rat

Użytkownik
Vuelta #16 LIVE P. Rolland vs F. Schleck / 2,50 / Bet365 ⛔ (5vs1)
Screen: screenshot sh/n9nneTMA66jMj

Tak jak przewidywałem po wczorajszym sprawdzeniu nogi Rolland znów w ucieczce. Ten sezon słaby w jego wykonaniu. Warto dodać jednak, że ostatni tydzień w TDF to jego aktywna jazda (2 i 6 miejsce na trudnych etapach). Podobnie może być i w Vuelcie, gdzie do tej pory całkowicie sobie odpuszczał i taki sukces w dniu dzisiejszym może być dobrą rekompensatą za dotychczasowe niepowodzenia.
Dodam, że Rolland wygrał w tym sezonie Vuelta a Castilla, wyprzedzając wielu świetnych kolarzy jak: Moreno, Anton, Intxausti, a również Torres, który jest w ucieczce.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Dosc niespodziewany przebieg etapu choc wyniki okazuja sie w miare przewidywalne ...

Aru wielka niewiadoma czy to byla jakas gierka czy faktycznie dzis nie czul sie najlepiej
Purito troche za bardzo asekurancko bo mogl w pewnym momencie powiedziec sprawdzam

Dumoulin - tutaj nie wiem co napisac - najwieksze zaskoczenie dnia - bylem przekonany ze dzis ze 2 minuty dostanie w plecy jak nic a w tej sytuacji to mamy powaznego kandydata do wygrania Vuelty a przynajmniej do zabrania podium naszemu Rafalowi ;/
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Aru wielka niewiadoma czy to byla jakas gierka czy faktycznie dzis nie czul sie najlepiej
Hipoglikemię miał, tak pisano na twitterze. Zobaczymy jaki będzie komunikat Astany, bo to nieoficjalnie oczywiście.
No i było widać że jak spływał to jadł żel i uzupełniał cukry, ale to już było za późno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom