>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2015 - Vuelta a Espana (22.08-13.09)

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Peter Sagan - Jelle Vanendert 2 @ 1,416 Pinnacle ✅ 95 - 51
Podlaczam sie do slow kolegow wyzej. Nie ma co sie rozwodzic, dzisiaj Sagan w grupetto, aby naladowac akumulatory. Vanendert spokojnie jest w stanie w 30 sie zalapac i na taki wynik licze. Trzeba brac, poki kurs jeszcze odpowiedni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
suckout 692

suckout

Użytkownik
na Sagana w tej parze było na starcie 2.25, teraz to już ości zostały
Ja tam planuję na dziś pograć w H2H Joaquin Rodriguez - Alejandro Valverde w kierunku Purito, końcówka sztywna, może Katusha wreszcie ruszy dupy i coś pokaże, bo póki co to biednie to wygląda, a Rodriguez i Moreno mogą pokarać, jutro gorszy etap pod nich i trzeba dziś coś zyskać.
Na 2 etapie Purito był 5, Valverde 9, dziś liczę, że będzie podobnie, etap zbliżony.
pre takiej pary nie widzę, garam na live, bo będzie na 100%, kursik ok. 2.50-3.00

e: jednak Valverde lepszy 5 -6, ale na live nikt nie dał, ku mojemu zdziwieniu, fart jest ;p
 
R 225

rover

Użytkownik
Dzisiaj zaczne od małego wariata.
Wygra etap - Alessandro De Marchi @121.00 William Hill
Pamiętam jego zwycięstwo rok temu na podobnym etapie i 3 miejsce później na bardziej górzystym, ten sezon włoch ma stracony przez kontuzje ale w lipcu wrócił do ścigania i może dzisiaj coś pojedzie fajnego, charakteru chłopakowi nie można odmówić.
Podpinam się pod wszelkie typy przeciwko Saganowi, etap nie dla niego, słyszałem też jakieś zapowiedzi mam nadzieje, że nie blefuje bo na upartego mógłby w czołówce dojechać.
Mój typ dnia to Chris Froome - Nairo Quintana i 2.46 na kolombijczyka u Pinnacle. Zupełnie nie rozumiem takiej różnicy kursów. Quintana jedzie dobrze czujnie, wczoraj stracił na sprinterskim finiszu 6s. do Frooma bo się zrobiła dziura, ale to tyle jeśli chodzi o jego straty. Nawet etap wydaje mi się bardziej pod kolumbijczyka. Dostrzegam w tym typie pewne value i mam nadzieje, że Nairo dzisiaj nie zawiedzie.
Chris Froome - Nairo Quintana [email protected] Pinnacle
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Zanim zagrałem dzisiaj typ na win etapowy Purito, zastanawiałem się nad zagraniem innego zawodnika, mianowicie @ Nicola Roche Bet365 19,00.
W dotychczasowych etapach zawodnik Sky przyjeżdżał w na dobrych pozycjach (3, 25, 4, 22).
Myślicie, że może tutaj powalczyć o zwycięstwo etapowe??
Tym bardziej, że zajął na Vuelcie 2013 całkiem dobre miejsce na koniec.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
@Live nie ma co, Movistar pracuje będzie jazda na Valverde, który wczoraj się nie napinał trzeba próbować Win Valverde ja złapałem po kursie 3,00 , teraz jest 2,75 w bet365 rzecz jasna
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Johan Esteban Chaves - Rafał Majka 2 @ 2.05 WilliamHill ✅ 6 - 5
Majka dogiem w tej parze na jutro? Moim zdaniem warto to brac, zanim kursy sie odwroca. Chaves wygral dwa etapy, co jest dla niego wielkim sukcesem i tak. Do tego jest liderem wyscigu i jego glownym celem bedzie utrzymanie jej i kontrolowanie Dumoulina. Nie widze jutro szans na kolejne wysokie jego miejsce, szczegolnie jesli pojdzie jakies mocniejsze depniecie. Zwyczajnie jest za slaby, zeby konkurowac z najlepszymi w tym wyscigu, a do takich zaliczam wlasnie Rafala. Majka na 4 i 6 etapie dosyc czujnie i wysoko przyjezdzal, nawet udalo mu sie pare sekund nadrobic. Nie ma co ukrywac, ze Vuelta jest rozgrywana w odpowiedniej porze i miejscu dla Polaka. On uwielbia upaly i radzi sobie w nich naprawde niezle. Jutro jest moim zdaniem kandydatem do zwyciestwa etapu. Widac, po slabym 2 etapie, gdzie troche zaspal i zostal z tylu + kraksa, ze zaczyna odzywac. Na pewno jest mocniejszy w gorach niz kolarz Orici.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 225

rover

Użytkownik
Patrze na profil jutrzejszego etapu i tylko 2 słowa przychodzą mi do głowy. Rafał Majka.
Dzisiaj widzieliśmy, że w peletonie brakuje ekipy która by kontrolowała wydarzenia na trasie. Movistar nie ma ekipy która by pociągneła i na końcówkach zostają tylko Valverde i Quintana. Katusha ma Purito i Moreno i identyczna sytuacje jak Movistar. Astana nie ma w tym żadnego interesu, a Sky zdaje się nie być zainteresowany kontrolą i liczy, że ktoś ich wyręczy. Jedynie Orica jutro będzie starała się bronić koszulki lidera, a nad nimi Majka ma taką przewagę paradoksalnie, że ma tę półtora minutową stratę z 2 etapu. Na 4 i 6 etapie widać było, że polak jest w formie. Głowni faworyci raczej nie traktują go serio jeśli chodzi o rywalizacje w generalce, a widząc frywolną jazdę drugich noży zawodnik Tinkoffu może poczuć swoją szanse. Myśle, że jutro na pierwszych kilometrach finałowego podjazdu Majka zaatakuje i może nikt za nim nie pojechać.
W podobnej sytuacji jest Pozzovivo jednak w jeździe Włocha brakuje mi tej determinacji którą ma Polak.
Esteban Chavez - Rafał Majka [email protected] Bet365
Wygra etap: Rafał Majka @21.00 Bet365
Ps.Na chwilę obecną takie typy bo jeszcze nie wszystkie buki wystawiły oferte.
@Edit - Pozdrawiam Cię zabek za ten post, który napisałeś w czasie pisania moich wypocin ????
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
W pinnaclesports jest pomyłka w parze.
Zamiast Rollanda z Dombrowskim jest Meijntes.B
Brać póki wisi,było 2.8 zostało 2.4 ale nadal warto.
@edit
Już tylko 1.625
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP


Tidżej van Garderen - Tom Dumoulin 1 @ 1,683 Pinnacle ⛔ 28-14 Tidżej to jednak gów.no a nie kolarz ????
Chyba za dużo jutro dla Dumoulina, dzisiaj już mocno się wyjechał goniąc Chavesa. Ok 7% na ostatnich 8km to jest dość duża petarda a jeszcze ściana na 14%. Tidżej wygląda dobrze, powinien kontrolować sytuację. Jeśli Tidżej będzie coś zyskiwał nad rywalami to musi to robić już teraz bo nie wiadomo jak będzie wyglądał w 2 tygodniu. Jak będzie pod nogą to jutro może z Majką coś ugrać na tym etapie, bo nie ma kto trzymać w ryzach peletonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 225

rover

Użytkownik


Tidżej van Garderen - Tom Dumoulin 1 @ 1,683 Pinnacle
Chyba za dużo jutro dla Dumoulina, dzisiaj już mocno się wyjechał goniąc Chavesa. Ok 7% na ostatnich 8km to jest dość duża petarda a jeszcze ściana na 14%. Tidżej wygląda dobrze, powinien kontrolować sytuację. Jeśli Tidżej będzie coś zyskiwał nad rywalami to musi to robić już teraz bo nie wiadomo jak będzie wyglądał w 2 tygodniu. Jak będzie pod nogą to jutro może z Majką coś ugrać na tym etapie, bo nie ma kto trzymać w ryzach peletonu.
Także myślałem o tej parze. Jedyna szansa dla Dumoulina w tym typie to moment słabości Chavesa i wtedy nagły przypływ mocy Holendra - Koszulka lidera czasem czyni cuda, ale działa to w obie strony.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Daniel Martin - Daniel Moreno Typ: Moreno @ 2.42 Pinnacle ⛔
Martin jest wyżej w klasyfikacji generalnej i wczoraj po bardzo agresywnej jeździe zajął drugie miejsce. Sęk w tym, że on nie jest GC contender i dzisiaj choć miałby szansę powalczyć na samej końcówce, gdzie jest bardzo stromo (14%), to jednak ta góra jest za długa, jak na niego. Martina bardziej określiłbym bowiem jako typ hilly rider, a dzisiaj potrzeba mountainous rider. Takim bezsprzecznie jest Daniel Moreno, który obok Purito jest najważniejszym liderem w Katiuszy. Wczorajsze 22 miejsce może i nie robi wrażenia, ale nie było też potrzeby aby się zarzynać, gdyż Purito był wysoko i kontrowanie jego pozycji byłoby bez sensu i słusznie Hiszpan oszczędzał siły na dzisiejszy odcinek. W mojej ocenie kursy powinny być ustawione na odwrót.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dan Martin-Nicholas Roche 2@2,61 Pinnacle✅11-10
Za wysoki ten kurs na Roche&#39;a.Zgadzam się z Valverde co do Martina.Ta górka za długa dla niego.Dziś już powinno iść tempo konkretne,hiszpańskie śnięte królewny powinny się obudzić.Jak nie oni to jest Sky i Astana.Roche jak na razie wygląda świetnie,wiadomo że w SKy to nie na niego będą stawiać ale na razie jest najwyżej w generalce.Na dłuższym podjeździe myślę,że jest w stanie utrzymać się dłużej w czołówce niż Martin.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Dzisiaj fajny etap i w końcu niezłe pary. Po tym etapie powinniśmy już wiedzieć kto na pewno będzie się bił do końca o najwyższe miejsca w KG a kto jednak na tyle dobrej nogi nie ma.
Zdecydowanie popieram typ na Majkę z Chavesem.✅ To chyba jednak zbyt trudny podjazd dla Kolumbijczyka. W dodatku po wczorajszym etapie powinien być mocno zmęczony i dzisiaj wydaje mi się, że za to zapłaci. Majka z wyjątkiem drugiego etapu prezentuje się coraz lepiej, wczoraj wyglądał dobrze a profil dzisiejszego etapu powinien mu odpowiadać. Kurs powyżej dwóch w parze z Chavesem to ewidentne value.
Na Tidżeja w parze z Dumoulinem też warto pograć, argumenty w sumie podobne jak w przypadku pary Majki z Chavesem, ale tutaj kurs już dość mocno poleciał w dół.⛔
Dodałbym jeszcze typ na Samu Sancheza w parze z Meintjesem @ 2.00 Bet365. Obaj na razie jadą solidnie, ale dzisiaj jak już pisałem pierwszy naprawdę ciężki etap. Meintjes w ostatnim czasie zrobił spore postępy, ale to ciągle młody kolarz i pewna niewiadoma. Po Sanchezie mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać. Powinien przyjechać gdzieś między pierwszą a drugą dziesiątką co na Meintjesa moim zdaniem wystarczy.⛔
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Daniel Navarro - Frank Schleck @ 2.25 Bet365 LIVE ✅✅✅

A czemu taki wysoki kurs na Schlecka w tej parze? Ostrzegam, że za bardzo nie oglądam wyścigu, ale z tego co widzę to nie powinno być takiej różnicy w kursach. Wczoraj Frank przyjechał w grupie z głównymi faworytami, Navarro stracił do nich 9 sekund. Niby nic, ale czemu w takim razie kolarz z Luksemburga jest takim dogiem w tej parze? Zdaje się, że kursy z dupy wystawione, więc pobieram. Dałbym tu po równo lub z lekkim wskazaniem na Schlecka.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Dzisiejszy etap strasznie trudny do typowania. Moim zdaniem nie wszyscy sprinterzy dadza rade tym podjazdom trzeciej kategorii. Ja ze swojej strony odradzam granie grubo tutaj. Moze na live pojawia sie jakise fajne typy to jesli czas pozwoli to podrzuce.
Nicolas Roche - Andre Cardoso 1 @ 1.57 bet365 ✅ 10 - 16
Tutaj mozna sprobowac w strone Irlandczyka. Po pierwsze, przyjezdza na tych w miare plaskich etapach wysoko, z reguly tuz za peletonem okolo 20 miejsca. Cardoso natomiast odpowiednio miejsca w trzeciej i czwartej dzesiatce. Co wiecej na kazdym z dotychczasowych etapow wyzej byl kolarz Sky. Jest to raczej typ oparty wylacznie na statystykach oraz nawykach graczy co do zjamowanych miejsc na takich etapach. Raczej zaden z nich nie powinien liczyc sie w walce o etap, gdyz zwyczajnie maja za slaby finisz. Przyjada sobie spokojnie w peletonie, z tym ze moim zdaniem Roche zaraz przy boku Froome zamelduja sie tuz za czolowymi sprinterami.
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
http://www.youtube.com/watch?v=omO9JabfbiA

Vuelta a Espana - Stage 8
(Sagan, Peter – Którykolwiek Inny Kolarz)
Typ: Którykolwiek Inny Kolarz @ 1.30 junibet ✅

Etap 8: Puebla de Don Fabrique - Murcia
Typ: A. Valverde Miejsce 1-3 @ 3,25 expekt ⛔

Nie wiem czy faworyzowanie Sagana na dzisiejszym etapie jest rozsądne. Po pierwsze są inni, którzy ten etap maja zaznaczony w swoim kajeciku. Zresztą nie jest powiedziane, że Sagan w ogóle będzie się dzisiaj zaginał, nie zdziwię się jak zrobi sobie kolejny dzień odpoczynku. Przecież to rodzinne strony Valverde, całkiem możliwe, że wczoraj nie zaginał się, żeby oszczędzić siły na dzisiaj. Trasa pasuje mu idealne, dwa krótkie ale sztywne podjazdy i tyle samo wąskich, technicznych zjazdów (na filmiku powyżej), a potem jeszcze kilkanaście kilosów płaskiego. W takich warunkach Hiszpan czuje się świetnie, wystarczy że tylko Movistar odpowiednio depnie na podjazdach to odczepią wszystkich sprinterów włącznie z Saganem i wtedy nawet umiejętności zjazdowe mu nie pomogą. Ze zredukowanej grupy bez sprinterów nie widzę równorzędnych rywali dla Valverde.

Winning Margin (sec.)
Typ: 0-1 – No @ 8.10 ⛔
Marathon

No nie wiem, jak dla mnie mocno przesadzony kurs, że czołowa grupa (ktokolwiek w niej będzie ), będ zie czekała na ostatnią kreskę . Ileż to już razy widzieliśmy samotne finisze na takich końcówkach? Na Tourze chyba ze dwa włącznie z etapem co Sagan gonił jak szalony na zjazdach ale nie dogonił. Dwa sztywne podjazdy, dwa trudne strome i techniczne zjazdy po wąskich drogach to idealne warunki na jakiś samotny atak z wyselekcjonowanej grupy (pewnie już bez sprinterów), zyskanie 20-30s przewagi a potem już deptanie przez kilkanaście kilometrów do mety. Po takim kursie żal nie spróbować.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Rzeczywiście wyjątkowo trudny etap do typowania. Jak dla mnie chyba pierwsza realna szansa na klasyczną ucieczkę. Nie bardzo widzę tutaj kogoś kto by się sprężał, aby taki odjazd kasować. Porobiły się już pewne różnice w KG a profil na tyle nieprzewidywalny, że zespoły sprinterów zaginać się raczej nie będą.
Peter Sagan - John Degenkolb 2 @ 2.62 WilliamHill
Sagan ostatnie dwa etapy zgodnie z planem przyjechał z tyłu, ale mam wrażenie, że swoje na Vuelcie jednak już zrobił. Oficjalnie mówi się, że Sagan wyścigu nie ukończy, co nie powinno dziwić w kontekście walki w MŚ. Już na tym etapie gdzie przegrał z Ewanem było widać, że brakuje mu depnięcia. Degenkolb moim zdaniem wyglądał lepiej i nie zdziwię się jeśli dzisiaj przyjedzie wyżej. Po tym kursie dostrzegam tutaj value w typie na Niemca.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mega ciężki etap do przewidzenia, tym bardziej że dwa razy kolarze pokonają Alto de la Cresta del Gallo. W 2010 roku kolarze raz pokonywali ten podjazd przed metą i dojechała duża grupa z której wygrali sprinterzy. Natomiast w 2009 roku także raz był pokonywany ten podjazd, ale urwała się tam 4 kolarzy która dojechała do mety czyli Fuglsang, Hesjedal, Vinokourow i zwycięzca tamtego etapu Gerrans. Co prawda wcześniej jechała duża ucieczka i Ci kolarze w niej byli.
Dzisiaj według mnie może być podobny scenariusz czyli ucieczka, a z niej jakaś rekontra na ostatnim podjeździe i 3-5 kolarzy powalczy o wygraną. Tylko z drugiej strony w klasyfikacji generalnej jest ciasno i zawodnikom którym powinien odpowiadać ten etap mają stosunkowo niewielkie straty w generalce i ciężko będzie o ich odpuszczenie.
Dzisiaj moje typy to: Goncalves, Lu Lu Sanchez, Sagan, Palaza, Martin, Hansen. H2H nie gram bo kursy nieadekwatne do ryzyka i wszystko zależy jak się uformuje ucieczka, ewentualnie na live coś zagram i podam.
 
R 225

rover

Użytkownik
Ja dzisiaj typuje mimo wszystko sprinterów, żałuje jedynie że jest tak mało ciekawych par. 1.60 Na Bouhanniego w parze z Ewanem to troszkę za mało, dlatego zaryzykuje i zagram francuza na Top 3 kurs 4.00. Wedlug mnie górka jest do przejechania przez sprinterów, nie sądze aby nagle sky,astana czy movistar rzucili sie do nadania wielkiego tempa, żeby zgubić sprinterów. Tinkoff musi pojechac tak żeby tempo wytrzymał Sagan a wiec tez Degenkolb i byc może Bouhanni który wspina się lepiej niż wszyscy sądzą. Orica również ma Ewana którym będą starali sie dzisiaj zagrać. Na finiszu francuz może być szybszy niz Degenkolb i Sagan. Mało okazji dla sprinterów w tym roku więc ucieczkę wykluczam. I nie rozumiem typów na Valverde, nawet jak urwą sprinterów to po pierwsze nie wszystkich, po drugie w peletonie są naprawdę szybsi zawodnicy na płaski finisz z grupki niż Hiszpan.
Tak słabych par i kursów dawno nie widzialem.
Nacer Bouhanni - Top 3 @4.00 Expekt
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
Fabrice Jeandesboz - Andre Cardoso 2 @2.00 Bet365
Cardoso został liderem zespołu po wycofaniu się Daniela Martina i ma szansę zająć na tej Vuelcie miejsce w top15. Na 7 etapie to Francuz był wyżej, ale tam etap kończył się dłuższym podjazdem, a dzisiaj końcówka będzie podobna do tych z 2 i 6 etapu.
Bart De Clercq vs Gianluca Brambilla 1 @ 2.76 Pinnacle
Duże value w tym kursie.Powinno być po równo.
Fabio Aru - Rafał Majka 2 @2.43 Pinnacle
Obaj zawodnicy w formie i obaj z szansami na podium,. Widać, że Rafał ma nogę na tym wyścigu, a kurs chętnie biorę.

Joaquin Rodriguez - Alejandro Valverde 2 @1.943 Pinnacle

Nie wierzę już w Purito, ten kolarz nie ma już tego przyspieszenia. Jeszcze 2 lata temu ten kurs byłby promocją na Rodrigueza, a dzisiaj jest na Valverde.

Johan Esteban Chaves - Nairo Quintana 2 @2.48 Pinnacle

Po prostu podoba mi się ten kurs i ta para.
Louis Meintijes - Domenico Pozzovivo 1 2.10 Pinnacle

Domenico jak zwykle przeceniany przez buki. Para wyrównana z lekkim wskazaniem na młodego Meintijesa.

Mikel Nieve - Mikel Landa 1 @1.714 Pinnacle

Liczyłem, że Landa coś zdziała w tym wyścigu, ale póki co jedzie bardzo przeciętnie jak na swoje możliwości. Sky nie zagina się tutaj na Froome&#39;a i kolarze tacy jak Nieve czy Roche mają swoją szansę na dobry wynik. Kurs nie powala, ale prawdopodobieństwo wejścia spore.
Ricardo Zoidl - Stephane Rossetto 1 @2.88 Pinnacle
Przyjemny kurs i to wszystko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom