>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
matex 0

matex

Użytkownik
Mam problem z laptopem. Kilka dni temu wskaznik baterii wskazywal 30% naladowania, chcialem troche podladowac ale nadal stalo w miejscu. Po wgraniu nowego systemu blad ustapil. Dzis jednak powrocil. Mimo ze wszystko jest podlaczone do sieci bateria niechce sie naladowac
może ładowarke masz zepsutą ? ????
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Panowie, planuje troche zaoszczędzić kasy i zamienić sobie telefon, planuje kupic sobie coś bardzo taniego ???? , myślałem nad tym LG KU800, bo tak do 120 można wychaczyć. Macie może jakieś inne propozycje? ????
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Od jakiegoś czasu mam problem z kompem.Myślę ze może coś się po przestawiało ale nie wiem nawet co i gdzie??? Mój problem polega na tym ze jak naciskam na klawiaturze literkę &quot;a&quot; to w witrynie internetowej wyskakuje mi ulubione zakładki po lewej stronie.Gdy wcisnę &quot;1&quot; to na nowo włącza się witryna(jak bym ją odświeżył) .Następną denerwująca sprawą jest literka&quot;z&#39;.Gdy naciskam guzik to czy w windows czy w necie odrazu mi kasuje wsio co napisałem /tak samo jest w gg.Któregoś nawet dna normalnie mi wszystko chodziło jak należy ale zowu sie zepsuło.Prosiłbym o pomoc bo juz powoli staje sie to meczące.
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Od jakiegoś czasu mam problem z kompem.Myślę ze może coś się po przestawiało ale nie wiem nawet co i gdzie??? Mój problem polega na tym ze jak naciskam na klawiaturze literkę &quot;a&quot; to w witrynie internetowej wyskakuje mi ulubione zakładki po lewej stronie.Gdy wcisnę &quot;1&quot; to na nowo włącza się witryna(jak bym ją odświeżył) .Następną denerwująca sprawą jest literka&quot;z&#39;.Gdy naciskam guzik to czy w windows czy w necie odrazu mi kasuje wsio co napisałem /tak samo jest w gg.Któregoś nawet dna normalnie mi wszystko chodziło jak należy ale zowu sie zepsuło.Prosiłbym o pomoc bo juz powoli staje sie to meczące.
Spróbuj nacisnąc Ctrl+Shift w tej kolejności. Zamienia znaki z &quot;z&quot; na &quot;y&quot; i odwrotnie?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Spróbuj nacisnąc Ctrl+Shift w tej kolejności. Zamienia znaki z &quot;z&quot; na &quot;y&quot; i odwrotnie?
Masz chyba zapamiętane skróty klawiszowe. Sprawdź w tych programach, w których pojawia się problem. Gdzieś w opcjach to na pewno jest.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
witam
mam maly dylemat z laptopem, jest on nieco juz stary, 1,7 Ghz, 1 GB RAM, grafika zintegrowana, jakis fujitsu siemens, jest na nim vista home od nowosci i chodzi juz fatalnie wolno, tak czy inaczej pora na format
i tu pojawia sie pytanie - jaki system?
czy warto wracac sie do XP? w sumie laptop sluzy tylko do neta, gg, filmow i office; zero gier, jesli juz to stare, ktore na tym pojda, konfiguracja sprzetowa nie powala i dlatego moze starszy system, czyli XP?
jesli chodzi o viste, to vista raczej nie, jakos nie podejme sie drugi raz walki z tym czyms, poza tym nigdy (nawet nowe) nie chodzilo to tak zeby bylo spokojnie do przyjecia, ogolnie ciagle cos mulilo
a moze poczekac na Win7? mial ktos juz z tym do czynienia? podobno jakies wersje beta mozna bylo za free pobrac z neta... czy Win7 pojdzie na tym sprzecie? podobno jest szybki i nie muli...
w sumie moje pytanie sie sprowadza do tego czy XP czy Win7?
z gory dzieki za opinie, pozdrawiam
 
matex 0

matex

Użytkownik
witam

mam maly dylemat z laptopem, jest on nieco juz stary, 1,7 Ghz, 1 GB RAM, grafika zintegrowana, jakis fujitsu siemens, jest na nim vista home od nowosci i chodzi juz fatalnie wolno, tak czy inaczej pora na format

i tu pojawia sie pytanie - jaki system?

czy warto wracac sie do XP? w sumie laptop sluzy tylko do neta, gg, filmow i office; zero gier, jesli juz to stare, ktore na tym pojda, konfiguracja sprzetowa nie powala i dlatego moze starszy system, czyli XP?

jesli chodzi o viste, to vista raczej nie, jakos nie podejme sie drugi raz walki z tym czyms, poza tym nigdy (nawet nowe) nie chodzilo to tak zeby bylo spokojnie do przyjecia, ogolnie ciagle cos mulilo

a moze poczekac na Win7? mial ktos juz z tym do czynienia? podobno jakies wersje beta mozna bylo za free pobrac z neta... czy Win7 pojdzie na tym sprzecie? podobno jest szybki i nie muli...

w sumie moje pytanie sie sprowadza do tego czy XP czy Win7?

z gory dzieki za opinie, pozdrawiam
wg. mnie z takimi podzespołami to tylko XP ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Panowie mam problema ;]
Wstaje rano, załączam kompa i co widzę ? Coś mi się z monitorem stało ... Dolna część i lewa strona straciła jakby kolory, pasek jest zielony ;/ Pulpit też mi uciekł ale na ustawieniach już go mnie więcej naprawiłem, chociaż u góry i na dole dalej mam pod skos ;/ Ja za bardzo się na tym nie znam ... Myślicie że coś się spaliło ? Czy może można to naprawić ? Z góry dzięki za opowiedz ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Eeee znalazłem problem ???? Siostra położyła mi obok monitora ciężki magnes :| I coś się psuło ;]
Dzięki Kanonier za chęć pomocy ;)
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Jeżeli ktoś będzie miał w planach kupno aparatu fotograficznego to zapraszam do mnie na PW ????

P.S. Nie wiem czy dobry dział. Ale o tematyle kup/sprzedaj nie widziałem.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
o kosiarka sie pojawil ten oszust ???? juz ban ci sie skonczyl? polecam kupic od niego aparat na pewno przelejesz kase i sie obejdzie bez aparatu. ile razy przegrales challange i kasy nie wplaciles? 5? 20? ...
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Witam!
Mam SE550i, dziś trochę zalał mi się wodą... Klawiatura działa, ale co z tego skoro wyświetlacz jest czarny. Da się jeszcze jakoś uratować telefon?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Potrzebuję Waszej pomocy. Nie jestem teraz &quot;na czasie&quot;, ale potrzebuję jakiegoś laptopa do 2,5- 3 tys. złoty, głowne przeznaczenie multimedia, internet, praca biurowo-zarządzająca forum ;)
Do tego jaki net bezprzewodowy polecacie. Chodzi mi głownie o neta w &quot;od czasu do czasu&quot; jak gdzieś wyjadę na weekend lub wczasy to chcę mieć dostęp do neta. Może jakieś net na kartę np. z play lub w niskim abonamencie?
Za wszystkie wskazówki byłbym wdzięczny.
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
http://x-kom.pl/index.php?search_var=dell+1555&amp;amp;szukaj=Szukaj
Możesz sobie zobaczyć, która konfiguracja ci odpowiada.
Recenzja na porządnym forum:
http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=20844&amp;amp;st=0&amp;amp;start=0
http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=20500&amp;amp;st=0&amp;amp;start=0
Jeżeli chodzi o sklep to szczerze polecam, porządna firma ????
Ewentualnie zobacz sobie tez Dell 1537, ale moim zdaniem 1555 lepszy i w x-komie ma super gwarancję NBD (naprawa następnego dnia w domu klienta).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom