>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Mam pytanie dotyczące pakietu Play Online w sieci Play :p Chcę wykupić taki właśnie pakiet 100MB, ale niestety każda próba aktywacji kończy się komunikatem &quot;błąd sieci&quot; :| Zasięg mam, wszystko wydaje się w porządku, a jednak problem występuje. Czy spotkał się już ktoś z taką sytuacją?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
1. Telefon masz ustawiony w trybie wyszukiwnia sieci na ręczny i wybrana sieć Play? Chociaż nie wiem czy ma to jakieś znaczenie przy aktywacji pakietu, bo przy używaniu ma działa tylko na własnych nadajnikach. Ewentualnie skorzystaj z https://24.playmobile.pl/ i tu aktywuj pakiet lub zadzwoń do BOK-u.
Nigdy nie miałem problemów z aktywacją pakietu.
I jeszcze jedno jest już dostepny pakiet 25MB za 5 zł działający na Play i na Plusie.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Nie ogarniam na razie nic... Postaram się wytłumaczyć Ci dokładniej bo zaszły pewne zmiany. Na stronie którą podałeś w zakładce usługi przy pakiecie 100MB mam jak byk napisane &quot;włączony&quot;, ale stan dostępnych MB = 0... być może muszę cierpliwie poczekać? Druga sprawa - właśnie dotycząca tych 25MB, które o dziwo posiadam do wykorzystania w strefie taniego internetu i łączenie się z netem faktycznie odejmuje mi MB z tego pakietu... ale skąd te 25MB? dziwna sprawa... jakiś gratis dla nowych abonentów? bo umowę zawarłem z nimi wczoraj. Jeszcze jeden fakt, który mnie nurtuje - za dosłowny momencik spędzony w przeglądarce na jakieś stronie internetowej zżera mi 100kb (przy wyłączonych obrazkach) przecież to zdecydowanie za dużo... Jeżeli orientujesz się o co chodzi to proszę daj znać ;)
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Aktywacja pakietu zostanie uruchomiona w ciągu 24 godzin, z reguły wcześniej, ale taki zapis w regulaminie.
Te 25 MB http://www.playmobile.pl/pl/uslugi/pakiet-tani-internet-w-play-fresh/index.html
to zmieniona oferta z 5 MB (dotychczas tylko na nadajnikch Play, teraz większy pakiet i bez znaczenia czy jesteś zalogowany w sieci macierzystej czy korzystasz z roamingu Plusa).
To, że Ci żzera 100kb to w porządku, taką mają taryfikację co 100 kb.

Przypomniało mi się jeszcze, jak masz włączony pakiet 100MB, to możesz sprawdzić ile zostało jeszcze do wykorzystania przez telefon w ten sposób *111# (opcja zadzwoń) następnie 1, 6, 2
http://www.playmobile.pl/pl/pomoc/moje-uslugi/kody-ussd/

Ten kod *108# Stan promocyjnego konta transmisji danych - działałał dla starego pakietu 5 MB, nie wiem czy działa dla 25 MB. Osobiscie korzystam z 100 MB.

Mam nadzieję, że coś zrozumiałeś ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tak, zrozumiałem, ale jeszcze nie do końca ;) Nie rozumiem czemu mam aktywne te 25mb skoro nie korzystałem z tego pakietu, a z tego co widzę na stronie Play to właśnie działa na zasadzie wykupienia, ja dostałem za darmo? coś nie chce mi się wierzyć.
No i nie mam pojęcia czemu:

być może muszę jeszcze poczekać, ale 24h minie już niebawem, 5 zł nie zabrało, 100mb również nie widać.
Jeszcze raz wielkie dzięki za zainteresowanie.
Aha no i poza tym te 25mb to opcja tylko dla klientów oferty Play Fresh, nie dla mnie.
No i wszystko jasne, uzyskałem odpowiedź ;) Mój okres rozliczeniowy rozpoczyna się 10 kwietnia, została mi 1/4 miesiąca właśnie do jego rozpoczęcia stąd dostałem 1/4 z tych 100mb ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Cookie też mam ???? ale jak to jak... zaraz Ci podam jakiego konta ja używam moment ????

Hmmm ja używam punktu dostępowego zwanego &quot;Internet Orange&quot;... nie pamietam czy go ustawiałem czy nie (ale kiedys cos krecilem przy tym)...
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Cookie też mam ???? ale jak to jak... zaraz Ci podam jakiego konta ja używam moment ????


Hmmm ja używam punktu dostępowego zwanego &quot;Internet Orange&quot;... nie pamietam czy go ustawiałem czy nie (ale kiedys cos krecilem przy tym)...
No ja korzystam z tej przeglądarki jaka była, ale mi się strona włącza 2 minuty i ogólnie wolno chodzi i może jakoś można to zaradzić.
(Nie znam się na internecie w telefonie. ???? )
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
może masz słaby zasięg na neta 2 min to długo
skonfigurowałeś WAP, MMS
może to być również wina przeglądarki masz aby standardową, zainstaluj może opere mini
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jaka płyta główna ? Podaj model. Mikrofon zwykły taki czy bardziej specjalistyczny jakiś ?
Mógłbyś też zarzucić screenem z podłączonym gniazdem i odłączonym ???? Chodzi mi oczywiście o screen oprogramowania albo komunikaty w windzie które to pokazują ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
A kiedyś Ci działał ten mikrofon czy co ? Chciałbym zobaczyć screena albo z tego menadżera Realteka gdzie są pokazane głośności dźwięku mikrofonu itd. albo z tego zwykłego który idzie włączyć poprzez klikniecie na ikonkę głośniczka w prawym dolnym rogu :p
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
a podpinałeś ten mikrofon do innego kompa? działa?
na początek odinstaluj sterowniki od dźwięku. to powinno pomóc ???? bynajmniej w większości przypadków taki zabieg jest skuteczny.
 
L 20

lehane

Użytkownik
Hej.
Dawno nie siedziałem w sprawach sprzętowych, więc mam małą wątpliwość. Chcę dokupić 512 ramu do kompa z taką płytą główną:
http://img442.imageshack.us/i/86442315.png/]

Z tego co wyczytałem, to maksymalnie mogę dokupić ram na szynie 267 (czyli de facto 266), tak? Myślałem o zakupie 400mhz, bo pewnie są szybsze, ale wygląda na to, że nie mogę, bo efektowna częstotliwość i tak wynosi 267. Proszę o udzielenie odpowiedzi - mam kupić 266, czy 400? Ceny są podobne, więc nie ma to znaczenia. Oczywiście chodzi mi o DDR.
 
L 20

lehane

Użytkownik
Troszeczkę się zamieszałem, więc jeszcze raz... &quot;DDR SDRAM&quot;, to po prostu popularne DDRy, tak?
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
A ja mam problem troche innej kategorii, ale związany z tematem. Mianowicie chciałem:
Podłączyć PlayStation3 do Laptopa.
Chodzi mi mianowicie o to, aby obraz z konsoli Ps3 był wyświetlany na ekranie w laptopie. Konsola ma wyjście HDMI, w Laptopie też jest takie wyjście i domyślam się że można je wykorzystać w tym celu, jednak nie wiem czy potrzebne jest do tego jakies dodatkowe oprogramowanie itp. W żadnym poradniku ani fachowcy pracujący w różnych sklepach (mediamarkt, Rtveuroagd, Avans) nie potrafia mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nigdy się nie spotkali z takim pytaniem. Jeśli jest osoba która zna się na tym temacie prosze o odpowiedź, lub ewentualne wskazówki. Gdzieś wyczytałem, że potrzebna jest karta telewizyjna, ale to nie potwierdzone źródło.
Dzia za opowiedzi ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Groven z tego co się orientuje to większość lapków ma złacza typu DVI, HDMI, VGA itd. jako outy. Czyli możesz obraz z lapka wyświetlać na innym monitorze, projektorze, telewizorze, ale w drugą stronę to nie działa. Edyyy pisze dobrze ???? Z tym, że koniecznie musisz poszukać takiej która ma wyjście IN bo niekoniecznie każda musi takie posiadać. Z drugiej strony nie wiem jak będzie wyglądać obraz po takich eksperymentach. Pewno będzie ostro skalowany i nie wiem czy Ci się opłaci takie coś. Do gier chcesz używać czy do oglądania filmów ?

Lehan co do Twojego problemu to znalazłem taki link ze specyfikacją Twojej płyty głównej. http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=118 Co oznacza tyle, że masz 2 sloty na całkowicie przestarzałe już SDRAM&#39;ki i 2 sloty na zwykłe DDR&#39;y.
dwa sloty DIMM dla pamięci DDR PC1600/2100 czyli tak jak pisałeś. Maksymalnie możesz kupić DDR&#39;kę 266Mhz. Na allegro jest tego mnóstwo. Z tym, że pamiętaj, że Twoja płyta &quot;uniesie&quot; najwięcej 1GB łącznie pamięci więc wiesz. Nie wiem ile masz teraz w kompie - pewno 512. Poza tym jak będziesz kupowałto lepiej poszukaj w jakimś sklepie na mieście wtedy można się przynajmniej umówić co do zwortu gdyby pamięć nie była kompatybilna z twoją płytą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom