>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krótkookresowa analiza formy w MLB

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zasady doboru faworytów będą tu identyczne , jak w metodzie &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; , czyli wyszukujemy takie spotkania , w których obaj rywale mają minimum 3z4 WIN/LOSS v min 3z4 LOSS/WIN , a więc silnie przeciwstawne wyniki w swoich poprzednich 4 meczach.

Kursy wg Bet365:

Na dziś:

Chicago Cubs - San Francisco Giants typ na 2 (wynik 4-3) ⛔

Na noc:

Kansas City Royals - Toronto Blue Jays typ na 1 ⛔

St.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers typ na 1 ✅ @1.7

....................



P.s: jeżeli jest ktoś zainteresowany współpracą w prowadzeniu tego wątku , to zapraszam.

..................

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale ten sport zdecydowanie nie nadaje się do w/w sposobu gry.
1) dużo zależy od wystawionego pitcher&#39;a
2) grając 3 mecze ze słabeuszem kolejny można trafić na silnego
3) zbyt dużo losowości
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@voic3d&gt;&gt;&gt; wobec rychłego zakończenia lig hokejowych , założyłem ten wątek w oparciu o identyczne kryteria doboru jak i w tamtym pod nazwą &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; i dość szybko przekonamy się , co do sensu/bezsensu takiego typowania baseballa...

Akurat nie mam tu żadnych większych doświadczeń , choć pamiętam iż kilka lat temu robiłem jakieś przymiarki tej techniki typowania do wielu dyscyplin , w tym i do baseballa MLB ( i tak jak całkowicie nie dawało to pozytywnych efektów do piłki nożnej , ręcznej i i koszykówki , to baseball był na 2. po hokeju miejscu ) .

Zatem czas pokaże , choć uwierz mi że znam zasady tej gry oraz w niej rolę miotaczy.

..............

Podstawowe linki są na http://forum.bukmacherskie.com/f46/zbior-linkow-z-baseballa-31599.html#post3530724

w tym:

http://www.mlbnews.pl/przewodnik/

http://www.livesports.pl/baseball/

http://www.sportstats.com/baseball/leagues/

http://www.betexplorer.com/baseball/

http://stats.sportsbettingstats.com/Stats/TrendSheet/Baseball/MLB

............
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na noc:

Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds typ na 1 ✅ @2.33

Miami Marlins - Philadelphia Phillies typ na 2 ⛔ ( wynik 2-1)

Los Angeles Angels - Houston Astros typ na 2 ⛔ ( wynik 5-4)

........

Spostrzeżenie na gorąco:

po 7 podanych typach zgodnych z kryteriami wg &quot;Krótkookresowej analizy formy w MLB&quot; weszło 3 z nich , ale wśród tych 4 przegranych , 3z4 meczów zostały przegrane minimalną różnicą tylko 1 pkt , tak więc przy ew. dalszych tego typu wynikach , można będzie rozważyć grę z handicapem +1.5 pkt w kierunku faworyta z algorytmu metody , bowiem w takim podejściu z handi +1.5 , to przy oczywistym koszcie w postaci niższych kursów dla opcji handicapowej , podniosłaby się znacznie skuteczność , gdyż w takim właśnie podejściu dotąd weszłoby 6z7 typów , czyli przy skuteczności trafień rzędu 85.71%

Ale to tylko taka pierwsza moja uwaga - i trzeba będzie to trochę poobserwować , bo sam zbieram dopiero doświadczenia.

.
 
D 1

dimitrij

Użytkownik
Na noc:

Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds typ na 1 ✅ @2.33

Miami Marlins - Philadelphia Phillies typ na 2 ⛔ ( wynik 2-1)

Los Angeles Angels - Houston Astros typ na 2 ⛔ ( wynik 5-4)

........

Spostrzeżenie na gorąco:

po 7 podanych typach zgodnych z kryteriami wg &quot;Krótkookresowej analizy formy w MLB&quot; weszło 3 z nich , ale wśród tych 4 przegranych , 3z4 meczów zostały przegrane minimalną różnicą tylko 1 pkt , tak więc przy ew. dalszych tego typu wynikach , można będzie rozważyć grę z handicapem +1.5 pkt w kierunku faworyta z algorytmu metody , bowiem w takim podejściu z handi +1.5 , to przy oczywistym koszcie w postaci niższych kursów dla opcji handicapowej , podniosłaby się znacznie skuteczność , gdyż w takim właśnie podejściu dotąd weszłoby 6z7 typów , czyli przy skuteczności trafień rzędu 85.71%

Ale to tylko taka pierwsza moja uwaga - i trzeba będzie to trochę poobserwować , bo sam zbieram dopiero doświadczenia.

.
To może dodawaj teraz przy tych zwykłych typach również oddzielną część typów z tym właśnie handi +1,5, i jeszcze jakbyś dodał przy tym handi kursy to byłoby bardzo ładnie ???? .
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na noc:

Toronto Blue Jays - Chicago White Sox typ na 1 (wynik 3:4) ⛔

Milwaukee Brewers - San Francisco Giants typ na 2 ⛔

..............

Po podanych tu 14 typach , bilans L/W wynosi:

przegrane: 9 ( z tego 5 spotkań po porażkach różnicą 1 pkt )

wygrane: 5

zysk/strata dla stałej stawki 1j/typ: ⛔4.23j.

P.s: przy dalszym niekorzystnym rozwoju gry w ramach typowań wg tej metody ich doboru, może okazać się iż granie WBREW tym wskazaniom czyli przeciwnie do wskazań wynikających z zastosowanego tu algorytmu , będzie bardzo dobrym sposobem...

.............

.
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
nie znam sie na baseballu nie gralem tego duzo ale raz sie zainteresowalem to rzadko sa serie 4 i powyzej. czesto sa przelamywane serie z 4 wiec w takim wypadku wchodzic nie bedzie. no ale czas pokaze moze sie myle
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Na noc:

Toronto Blue Jays - Chicago White Sox typ na 1 (wynik 3:4) ⛔

Milwaukee Brewers - San Francisco Giants typ na 2 ⛔

..............

Po podanych tu 14 typach , bilans L/W wynosi:

przegrane: 9 ( z tego 5 spotkań po porażkach różnicą 1 pkt )

wygrane: 5

zysk/strata dla stałej stawki 1j/typ: ⛔4.23j.

P.s: przy dalszym niekorzystnym rozwoju gry w ramach typowań wg tej metody ich doboru, może okazać się iż granie WBREW tym wskazaniom czyli przeciwnie do wskazań wynikających z zastosowanego tu algorytmu , będzie bardzo dobrym sposobem...

.............

.
Ad Ps No własnie rzadkie są serie powyżej 4 więc granie WBREW czyli na przełamanie chyba będzie lepsze co powoli pokazuje to granie
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@czaninho i @Pagni &gt;&gt;&gt; ale metoda nie typuje na podstawie serii 4 poprzednich WIN/LOSS ????

Mnie interesują takie wyniki w ramach 4 poprzednich spotkań dla kryterum WIN ( ostatni wynik jest po lewej stronie ) :

a/ ✅ ✅ ✅ ⛔
b/ ✅ ✅ ⛔ ✅
c/ ✅ ⛔ ✅ ✅
d/ ⛔ ✅ ✅ ✅
e/ ✅ ✅ ✅ ✅

a takie dla 4 poprzednich spotkań dla kryterium LOSS:

a/ ⛔ ⛔ ⛔ ✅
b/ ⛔ ⛔ ✅ ⛔
c/ ⛔ ✅ ⛔ ⛔
d/ ✅ ⛔ ⛔ ⛔
e/ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔

a zatem aż 25 kombinacji wyników ( bo 5^2 ) spełnia kryteria w ramach metody , bowiem tu chodzi o wyszukanie rezultatów silnie przeciwnych w wynikach obu rywali , czyli min 3z4 WIN/LOSS v min 3z4 LOSS/WIN
Tak więc kryterium w postaci serii mnie nie interesuje a tylko te rozmaite rozkłady w ramach wyników min 3z4 LOSS/WIN czy min 3z4 WIN/LOSS , choć oczywiście i seria może się przydarzyć...

.............

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
pagni 138

pagni

Użytkownik
No tak źle trochę się wyraziłem wiem że nie chodzi o serię ale o bilans 4 spotkań a z tym przełamaniem to chodziło mi raczej w sensie przełamania się całej drużyny.
Jednak MLB to wyrównana liga i przynajmniej w pierwszej części sezonu nie ma aż tak odstających zespołów.
W każdym razie śledzę wątek z wielką uwagą
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Szefie.
Może spróbujmy w tym teście zrobić też odwrotność twoich założeń ?
Podejrzewam, że płaską stawką będzie ✅
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Szefie.
Może spróbujmy w tym teście zrobić też odwrotność twoich założeń ?
Podejrzewam, że płaską stawką będzie ✅
Kilka dni temu napisałem coś , co może być przecież realizowane we własnej grze choćby i od teraz:

P.s: przy dalszym niekorzystnym rozwoju gry w ramach typowań wg tej metody ich doboru, może okazać się iż granie WBREW tym wskazaniom czyli przeciwnie do wskazań wynikających z zastosowanego tu algorytmu , będzie bardzo dobrym sposobem...

..........

Natomiast wątek będę prowadził dalej w tej samej formule jak dotąd.
 
Do góry Bottom