>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Krótkookresowa analiza formy w MLB

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zasady doboru faworytów będą tu identyczne , jak w metodzie &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; , czyli wyszukujemy takie spotkania , w których obaj rywale mają minimum 3z4 WIN/LOSS v min 3z4 LOSS/WIN , a więc silnie przeciwstawne wyniki w swoich poprzednich 4 meczach.

Kursy wg Bet365:

Na dziś:

Chicago Cubs - San Francisco Giants typ na 2 (wynik 4-3) ⛔

Na noc:

Kansas City Royals - Toronto Blue Jays typ na 1 ⛔

St.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers typ na 1 ✅ @1.7

....................



P.s: jeżeli jest ktoś zainteresowany współpracą w prowadzeniu tego wątku , to zapraszam.

..................

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale ten sport zdecydowanie nie nadaje się do w/w sposobu gry.
1) dużo zależy od wystawionego pitcher&#39;a
2) grając 3 mecze ze słabeuszem kolejny można trafić na silnego
3) zbyt dużo losowości
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@voic3d&gt;&gt;&gt; wobec rychłego zakończenia lig hokejowych , założyłem ten wątek w oparciu o identyczne kryteria doboru jak i w tamtym pod nazwą &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; i dość szybko przekonamy się , co do sensu/bezsensu takiego typowania baseballa...

Akurat nie mam tu żadnych większych doświadczeń , choć pamiętam iż kilka lat temu robiłem jakieś przymiarki tej techniki typowania do wielu dyscyplin , w tym i do baseballa MLB ( i tak jak całkowicie nie dawało to pozytywnych efektów do piłki nożnej , ręcznej i i koszykówki , to baseball był na 2. po hokeju miejscu ) .

Zatem czas pokaże , choć uwierz mi że znam zasady tej gry oraz w niej rolę miotaczy.

..............

Podstawowe linki są na http://forum.bukmacherskie.com/f46/zbior-linkow-z-baseballa-31599.html#post3530724

w tym:

http://www.mlbnews.pl/przewodnik/

http://www.livesports.pl/baseball/

http://www.sportstats.com/baseball/leagues/

http://www.betexplorer.com/baseball/

http://stats.sportsbettingstats.com/Stats/TrendSheet/Baseball/MLB

............
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na noc:

Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds typ na 1 ✅ @2.33

Miami Marlins - Philadelphia Phillies typ na 2 ⛔ ( wynik 2-1)

Los Angeles Angels - Houston Astros typ na 2 ⛔ ( wynik 5-4)

........

Spostrzeżenie na gorąco:

po 7 podanych typach zgodnych z kryteriami wg &quot;Krótkookresowej analizy formy w MLB&quot; weszło 3 z nich , ale wśród tych 4 przegranych , 3z4 meczów zostały przegrane minimalną różnicą tylko 1 pkt , tak więc przy ew. dalszych tego typu wynikach , można będzie rozważyć grę z handicapem +1.5 pkt w kierunku faworyta z algorytmu metody , bowiem w takim podejściu z handi +1.5 , to przy oczywistym koszcie w postaci niższych kursów dla opcji handicapowej , podniosłaby się znacznie skuteczność , gdyż w takim właśnie podejściu dotąd weszłoby 6z7 typów , czyli przy skuteczności trafień rzędu 85.71%

Ale to tylko taka pierwsza moja uwaga - i trzeba będzie to trochę poobserwować , bo sam zbieram dopiero doświadczenia.

.
 
D 1

dimitrij

Użytkownik
Na noc:

Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds typ na 1 ✅ @2.33

Miami Marlins - Philadelphia Phillies typ na 2 ⛔ ( wynik 2-1)

Los Angeles Angels - Houston Astros typ na 2 ⛔ ( wynik 5-4)

........

Spostrzeżenie na gorąco:

po 7 podanych typach zgodnych z kryteriami wg &quot;Krótkookresowej analizy formy w MLB&quot; weszło 3 z nich , ale wśród tych 4 przegranych , 3z4 meczów zostały przegrane minimalną różnicą tylko 1 pkt , tak więc przy ew. dalszych tego typu wynikach , można będzie rozważyć grę z handicapem +1.5 pkt w kierunku faworyta z algorytmu metody , bowiem w takim podejściu z handi +1.5 , to przy oczywistym koszcie w postaci niższych kursów dla opcji handicapowej , podniosłaby się znacznie skuteczność , gdyż w takim właśnie podejściu dotąd weszłoby 6z7 typów , czyli przy skuteczności trafień rzędu 85.71%

Ale to tylko taka pierwsza moja uwaga - i trzeba będzie to trochę poobserwować , bo sam zbieram dopiero doświadczenia.

.
To może dodawaj teraz przy tych zwykłych typach również oddzielną część typów z tym właśnie handi +1,5, i jeszcze jakbyś dodał przy tym handi kursy to byłoby bardzo ładnie ???? .
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na noc:

Toronto Blue Jays - Chicago White Sox typ na 1 (wynik 3:4) ⛔

Milwaukee Brewers - San Francisco Giants typ na 2 ⛔

..............

Po podanych tu 14 typach , bilans L/W wynosi:

przegrane: 9 ( z tego 5 spotkań po porażkach różnicą 1 pkt )

wygrane: 5

zysk/strata dla stałej stawki 1j/typ: ⛔4.23j.

P.s: przy dalszym niekorzystnym rozwoju gry w ramach typowań wg tej metody ich doboru, może okazać się iż granie WBREW tym wskazaniom czyli przeciwnie do wskazań wynikających z zastosowanego tu algorytmu , będzie bardzo dobrym sposobem...

.............

.
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
nie znam sie na baseballu nie gralem tego duzo ale raz sie zainteresowalem to rzadko sa serie 4 i powyzej. czesto sa przelamywane serie z 4 wiec w takim wypadku wchodzic nie bedzie. no ale czas pokaze moze sie myle
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Na noc:

Toronto Blue Jays - Chicago White Sox typ na 1 (wynik 3:4) ⛔

Milwaukee Brewers - San Francisco Giants typ na 2 ⛔

..............

Po podanych tu 14 typach , bilans L/W wynosi:

przegrane: 9 ( z tego 5 spotkań po porażkach różnicą 1 pkt )

wygrane: 5

zysk/strata dla stałej stawki 1j/typ: ⛔4.23j.

P.s: przy dalszym niekorzystnym rozwoju gry w ramach typowań wg tej metody ich doboru, może okazać się iż granie WBREW tym wskazaniom czyli przeciwnie do wskazań wynikających z zastosowanego tu algorytmu , będzie bardzo dobrym sposobem...

.............

.
Ad Ps No własnie rzadkie są serie powyżej 4 więc granie WBREW czyli na przełamanie chyba będzie lepsze co powoli pokazuje to granie
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@czaninho i @Pagni &gt;&gt;&gt; ale metoda nie typuje na podstawie serii 4 poprzednich WIN/LOSS ????

Mnie interesują takie wyniki w ramach 4 poprzednich spotkań dla kryterum WIN ( ostatni wynik jest po lewej stronie ) :

a/ ✅ ✅ ✅ ⛔
b/ ✅ ✅ ⛔ ✅
c/ ✅ ⛔ ✅ ✅
d/ ⛔ ✅ ✅ ✅
e/ ✅ ✅ ✅ ✅

a takie dla 4 poprzednich spotkań dla kryterium LOSS:

a/ ⛔ ⛔ ⛔ ✅
b/ ⛔ ⛔ ✅ ⛔
c/ ⛔ ✅ ⛔ ⛔
d/ ✅ ⛔ ⛔ ⛔
e/ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔

a zatem aż 25 kombinacji wyników ( bo 5^2 ) spełnia kryteria w ramach metody , bowiem tu chodzi o wyszukanie rezultatów silnie przeciwnych w wynikach obu rywali , czyli min 3z4 WIN/LOSS v min 3z4 LOSS/WIN
Tak więc kryterium w postaci serii mnie nie interesuje a tylko te rozmaite rozkłady w ramach wyników min 3z4 LOSS/WIN czy min 3z4 WIN/LOSS , choć oczywiście i seria może się przydarzyć...

.............

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
pagni 138

pagni

Użytkownik
No tak źle trochę się wyraziłem wiem że nie chodzi o serię ale o bilans 4 spotkań a z tym przełamaniem to chodziło mi raczej w sensie przełamania się całej drużyny.
Jednak MLB to wyrównana liga i przynajmniej w pierwszej części sezonu nie ma aż tak odstających zespołów.
W każdym razie śledzę wątek z wielką uwagą
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Szefie.
Może spróbujmy w tym teście zrobić też odwrotność twoich założeń ?
Podejrzewam, że płaską stawką będzie ✅
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Szefie.
Może spróbujmy w tym teście zrobić też odwrotność twoich założeń ?
Podejrzewam, że płaską stawką będzie ✅
Kilka dni temu napisałem coś , co może być przecież realizowane we własnej grze choćby i od teraz:

P.s: przy dalszym niekorzystnym rozwoju gry w ramach typowań wg tej metody ich doboru, może okazać się iż granie WBREW tym wskazaniom czyli przeciwnie do wskazań wynikających z zastosowanego tu algorytmu , będzie bardzo dobrym sposobem...

..........

Natomiast wątek będę prowadził dalej w tej samej formule jak dotąd.
 
Do góry Bottom