>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krecz w Fortunie.

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
witam mam pytanie
wie ktos moze czy w przypadku gdy postawilem na pare deblowa i ona w trakcie meczu skreczowala to czy bedzie anulowane to spotkanie w fortunie czy kupon nie wejdzie?
dwa posty wyżej:
Ich regulamin wygląda na ten moment tak...
Jeśli stawiasz czysty typ na zwycięstwo to w przypadku kreczu przeciwnika wygrywasz, a w przypadku kreczu &quot;Twojego&quot; zawodnika przegrywasz. I nie ma mowy tu o żadnym zwrocie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam,

Wiem, że już jest to napisane tutaj, i że raczej krecz=przegrana, ale chciałbym wiedzieć czy napewno, ponieważ miałem dzisiaj do wygrania sporą kwotę w fortunie tylko querrey musiał wygrac z roddickiem, ale skreczował przy stanie 2:5 w pierwszym secie... Jesteście na 100% pewni, że krecz rozliczany jako porażka ;/ ?
Przykro mi, ale tak jest. Działa to też w dwie strony, bo gdy kiedyś skreczuje przeciwnik zawodnika, na którego postawiłeś, to będziesz miał zakład wygrany, a nie zwrot.
 
L 3

lewandowski171

Użytkownik
Witam,

postawiłem dzisiaj zakład Mathieu-Simon, że ten pierwszy wygra przynajmniej seta. Przy stanie 0:1 w setach i 4:5 w drugim secie, Mathieu skreczował. Co w tym momencie? Jak to rozliczą? Nie był to zakład na mecz, a na seta.

Proszę o pomoc.

edit
Ten bukmacher to największe ścierwo. Zakład niezaliczony.
 
G 2

garbaty

Użytkownik
Witam,
postawiłem dzisiaj zakład Mathieu-Simon, że ten pierwszy wygra przynajmniej seta. Przy stanie 0:1 w setach i 4:5 w drugim secie, Mathieu skreczował. Co w tym momencie? Jak to rozliczą? Nie był to zakład na mecz, a na seta.
Proszę o pomoc.
edit
Ten bukmacher to największe ścierwo. Zakład niezaliczony.
A co ci mieli zaliczyc? jak zawodnik sie poddal
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
W dobie panjującej konkurencji, jeżeli uważasz ich za ścierwo, zawsze możesz swoje pieniądze zostawić gdzieś indziej. Tylko zdaje się w Twej opinii wszystkie ziemniaki będąścierwem, bo zdaje się, że każdy rozlicza to dokładnie tak samo. Tak jak ktoś wyżej napisał - to działa w dwie strony, kiedyś postawisz na typa , którego rywal skerczuje pomimo iż będzie wygrywał i będziesz do przodu. Suma szczęscia zawsze równa się zero....
 
F 0

fortuniak

Użytkownik
Wczoraj po tej informacji zadzwoniłem do centrali Fortuny i rozmawiałem z jakimś analitykiem (o dziwo łączą tam z nimi przez telefon jak się dzwoni na numer ze stronki) ????

Po 10minutowej rozmowie zostałem poinformowany, że nie ma byc zmieniane nic w tenisie, powiedział mi że taka zmiana to musi byc zgłoszona do Ministerstwa Finansów i następnie zatwierdzona a na to się czeka miesiącami.

O nowym systemie też nic nie wiedział, mówił jedynie że co jakiś czas zmienia się system na punktach ale że to są poprawiane błędy w oprogramowaniu itp. - taki update.

Więc jestem w kropce z tymi zmianami - wychodzi na to, że trzeba czekac do RG i zobaczyc co bedzie.
Bo numer ze stronki jest do centrali, przeciez to logiczne ze nie siedzi tam tylko jedna osoba...! rozwalaja mnie takie teksty :grin:
 
mariusz90 2

mariusz90

Użytkownik
W takich sytuacjach jednak dalej proszę o rozwagę i dokładne sprawdzenie!!! Bo to, że dziś jest zaliczone to nie znaczy, że jutro dalej tak będzie!!
Tak miałem w sytuacji podczas EURO postawiłem zakład, uznali jako trafiony. TO ja sobie za to zagrałem, a potem co!!! Po 3 dniach wchodzę i tam -120. Pytam się why?? I co się okazało?? Że się pomylili i dobrze mi rozliczyli po czym zabrali, zabrali to dopiero po 3 dniach. Ogólnie nie polecam Fortuny oszuści i tyle !!
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
oj nie wiem czy zwrot na 100% kiedys fakt dawno temu cos pisalo ze zalezy ile tych gemow bylo rozegranych i w zaleznosci co grales moze byc zwrot lub nie, wlasnie w Fortunie taki dziwny regulamin mieli (na over/under gemowy) bo handicapy to zwrot na 100%
 
Do góry Bottom