>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krykiet

sandman. 0

sandman.

Użytkownik
W zasadzie można powiedzieć, że spacerek i śmiało można było grać czyste 2 ????

Chennai Super Kings won by 5 wickets (with 5 balls remaining)

Wygrana przede wszystkim dzięki Haydenowi, i jego 93 runom (w tym siedem SIXow!), nie wspominając już o jego Mongoose ;)
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Spotkanie: Bangalore Royal Challengers vs Chennai Super Kings✅
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet
Choć przed sezonem o wiele lepszym zespołem wydawali się być Super Kings, pierwsze spotkania IPL 2010 wywróciły sytuację do góry nogami. Bangalore zajmuje obecnie drugie miejsce z trzema zwycięstwami (w tym nad świetnymi Mumbai Indians), z kolei Kings wygrali zaledwie (jak na przewidywania) dwa spotkania - ostanie z Kings XI Punjab, gdzie nie zdołali pobić 136 runów... W uzyskaniu lepszych wyników nie pomoże im z pewnością nieobecność kontuzjowanego Dhoniego - największej gwiazdy zespołu, na którym miała w największym stopniu opierać się ich. Dodatkowo wątpliwy jest występ i tak słabo spisującego się Kempa. Zawodzą również Gony, Sharma i Tyagi.
Dla gospodarzy z kolei siłę napędową stanowią przede wszystkim otwierający batsmani - Pandey oraz w szczególności niepokonany w czterech spotkaniach Kaliis (trzykrotnie zdobywający 50+ runów). Należy też pamiętać, że na dalszych pozycjach wchodzi również bardzo dobry Eion Morgan. Na dzień dzisiejszy nie widzę innej możliwości jak wygrana gospodarzy, szczególnie jeśli dla Kings nie wystąpi Dhoni. Jedyną nadzieją było szybkie pozbycie się Pandeya, Kallisa i Morgana, jednak biorąc pod uwagę słabą postawę linii bowlingu Kings jest to mało prawdopodobne.
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Royal Challengers Bangalore won by 36 runs
Miło, łatwo i przyjemnie, pomimo dość statycznego początku Challengers i szybkiego wyeliminowania Kallisa. Super Kings nie stanowili dzisiaj większego wyzwania dla gospodarzy. Choć gdyby wykorzystali część szans, które mieli na wyeliminowanie batsmanów Bangalore mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej. Na szczęście do tego nie doszło;) Kolejna nieudana pogoń i z taką formą nie widzę ich w półfinałach. Wiele zależy od tego w jakiej formie wróci Dhoni (jest szansa, że zagra w czwartek w meczu przeciwko Mumbai).
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Spotkanie: Punjab v Rajasthan
Typ: 1
Kurs: 1.625
Buk: Sportingbet
Spotkanie dwóch ostatnich drużyn w tabeli IPL 2010. Obie jak dotąd odniosły po jednym zwycięstwie w czterech rozegranych spotkaniach. Obie jak dotąd nie zdołały pokazać nic ciekawego. W tym spotkaniu jednak zdecydowanym faworytem wydaje się być drużyna Kings XI Punjab. Do składu dołączają Brett Lee i Shaun Marsh, a trzeba pamiętać o obecności takich zawodników jak Yuvraj Singh, Kumar Sangakkara, Mahela Jayawardene czy Ravi Bopara. Każdy z nich może mecze wygrywać w pojedynkę, o ile zagra na swoim najlepszym poziomie. Dla Rajasthan wciąż niedostępny pozostaje Shane Watson, a kontuzje wykluczyły Smitha i Mascarenhasa. Zupełnie bez formy pozostaje Tait. Ciężko mi dzisiaj sobie wyobrazić inny wynik jak pewne zwycięstwo gospodarzy. Rajasthan zwyczajnie na chwilę obecną nie ma wystarczających argumentów, w żadnym elemencie gry, żeby przeciwstawić się swoim dzisiejszym przeciwnikom.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Chennai Super Kings - Mumbai Indians ⛔

typ 2 7/10 najwyższy kurs w Pinnacle 1,847



Dwukrotnie obydwa teany spotkały sie w eliminacjach IPL.Bilans jest remisowy 1-1.Dziś powinien być w pełni siły Sachin Tendulkar bożyszcze fanów krykieta,który w półfinałowym meczu z Bangalore zranił się w prawą ręke co skutkowało założeniem jemu 5 szwów.Sachin zajmuje 2 miejsce w statystykach najlepiej punktujących w turnieju.Brakuje mu tylko 2 pkt do 1 w rankingu Jacques Kallisa ,który ma 2 mecze więcej.Liczę,że w partnershipie z Dhavanem zdobędą przynajmniej 70-80 pkt,dorzucą napewno coś od siebie grający bardzo widowiskowo z dużą ilością boundaries zawodnicy z reprezentacji Indii Zachodnich ---&gt;Bravo i Pollard.
Bowlerzy Mumbai to Elita światowego krykieta z Malingą na czele,o McLarenie,Khanie i Singhu nie wspomnę.Łopatologicznie drużyna Mumbai to taka krykietowa Barcelona.

Obawiam się dyspozycji meczowej dwóch perełek z Chennai ,młodziutkiego Vijaya oraz kapitana Super Królów Dhoniego.

P.S.Meczyk będę oglądał tutaj---&gt; [URL='http://www.youtube.com/ipl']http://www.youtube.com/ipl[/URL]
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Spotkanie:Zimbabwe- Sri Lanka
Typ: Sri Lanka - No of extras typ over 15,5 ZWROT
Kurs:1,83
Bukmacher:Ladbrokes

Bowlerzy Zimbabwe często popełniają błędy podczas rzucaniu piłek.W 1 meczu z serii Tri -Nation z Indiami ,pozwolili na zdobycie,aż 29 pkt extra.
Extras (b 1, lb 1, w 26, nb 1) 29 pkt.
Jedynym problemem co do korzystnego wyniku tego zdarzenia jest ,aby losowanie wygrali zawodnicy ze Sri Lanki i oni pierwsi wybijali.Przy pierwszym odbijaniu Zimbabwe,można niestety liczyć się z szybkim wyautowaniem całej druzyny i mecz nie będzie trwał pełnych 50 overów,co zmniejsza szanse na zdobycie extrasów.Młody Elton Chigumbura mam nadzieje,że będzie rzucał w conajmniej 10 overach,liczę nawet na jego 5 wides.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Glamorgan - Sussex krykiet Provident T20 - Total Match Boundaries typ over 31,5 kurs 1.83 wynik 28⛔

kurs 1.83| STAWKA 20.00 GBP| EW 36.67 GBP William Hill

Allenby w wysokiej formie,B McCullum zasilił wreszcie Sussex ,rekordzista dwudziestek miedzypaństwowych wraz z Priorem zaszaleją.Luke Wright dołoży też z kilka czwórek.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mimo,że zapowiadaja w dniu dzisiejszym deszcz zaryzykuję.WilliamHill w przypadku rozliczenia D/L nie daje zwrotów.Mecz odbędzie się w Southampton.
Somerset dysponuje dużą siłą ognia: Trescothick,Craig Kieswetter,Peter Trego,Hildreth.
Hampshire zostało wzmocnione kapitanem narodowego zespołu Pakistanu Shahidem Afridi ,jest to jeden z najwybitniejszych bowlerów na świecie po Malindze.Zadebiutuje on w dzisiejszym meczu otwarcia z Somerset.Zawodnicy Hampshire potrafią jednak też mocno uderzyć za sprawą Jimmy Adamsa,Michaela Lumba który wraz z innym bowlerem z Pakistanu Imran Tahirem wzmocnia w dzisiejszym meczu w dwudziestkach Hampshire.Mój typ over 32,5 boundaries.

Hampshire - Somerset krykiet Friends Life t20 Suma boundaries w meczu typ over 32,5 kurs 1.83 wynik 33 ✅

kurs 1.83| STAWKA 12,63 j | EW 23,11 j WilliamHill
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Typ z gatunku bardzo ryzykownych,lecz pod uwagę wziąłem,że dziś w Port-of-Spain zapowiadane jest nasilenie opadów deszczu ,więc liczę ,że nie będą odbijać pełnych 50 overów, tylko je zredukują do niższej liczby.Betfair rozliczy zakład prawidłowo jak odbędzie się co najmniej 20 overów.
West Indies - India krykiet 1st ODI - Total Fours typ 0-30 kurs 3.50
wynik 26 ✅
kurs 3.50| STAWKA 4,06 j | EW 14,21 j Betfair
 
K 1

king84

Użytkownik
Witam. Mam pytanie początkującego z tym pięknym sportem. Chodzi o mecze testowe...
Czy jest jakaś inna możliwość remisu w meczu testowym jak taka sama liczba runów po 4 inningsach i wyelminowaniu wszystkich batsmanów z obu drużyn? Czy to prawda, że dotychczas w historii padły zaledwie dwa remisy w testach?
Pozdrawiam i będę wdzięczny za odpowiedź
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Witam. Mam pytanie początkującego z tym pięknym sportem. Chodzi o mecze testowe...
Czy jest jakaś inna możliwość remisu w meczu testowym jak taka sama liczba runów po 4 inningsach i wyelminowaniu wszystkich batsmanów z obu drużyn? Czy to prawda, że dotychczas w historii padły zaledwie dwa remisy w testach?
Pozdrawiam i będę wdzięczny za odpowiedź
Sama tylko Anglia w ostatnich meczach testowych od listopada zeszłego roku miała 6 draw
http://www.espncricinfo.com/england/content/team/1.html?template=results.
W sumie co do meczy testowych rozgryzam je ,ale idzie mi to bardzo ciężko.
Co do remisu i równej liczby runów zwróć uwagę na to spotkanie remisowe
http://www.espncricinfo.com/england-v-sri-lanka-2011/engine/match/474465.html
sam nie wiem jak to się rozlicza w testach...
 
K 1

king84

Użytkownik
Mnie interesuję tylko testy. W ODI remisy się zdarzają, w testach to prawie niemożliwe. Czy obie opcje TIE i DRAW są uznawane za remisy w krykiecie? Przecież draw to w sumie brak roztrzygnięcia?
Widzę że gdy nie ma roztrzygnięcia po 5 dniach to głaszany jest draw? Jak draw jest rozliczany przez buków - przecież to nie remis... chodzi mi o zakłady na zwycięstwo w test match 1X2 i obstawieniu X ... powinno tylko TIE pod to podchodzić, a każdy draw anulować zakład ... Wiesz może coś o tym?
Moje wywody popieram tym...
hatetepe ... pl.wikipedia.org/wiki/Mo%C5%BCliwe_wyniki_w_krykiecie
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mnie interesuję tylko testy. W ODI remisy się zdarzają, w testach to prawie niemożliwe. Czy obie opcje TIE i DRAW są uznawane za remisy w krykiecie? Przecież draw to w sumie brak roztrzygnięcia?
Widzę że gdy nie ma roztrzygnięcia po 5 dniach to głaszany jest draw? Jak draw jest rozliczany przez buków - przecież to nie remis... chodzi mi o zakłady na zwycięstwo w test match 1X2 i obstawieniu X ... powinno tylko TIE pod to podchodzić, a każdy draw anulować zakład ... Wiesz może coś o tym?

Moje wywody popieram tym...
hatetepe ... pl.wikipedia.org/wiki/Mo%C5%BCliwe_wyniki_w_krykiecie
Ja swoje wywody popieram jako takim doświadczeniem, draw w testach to remis.

Zapodałem linka all meczy od listopada 2010 Anglii i tu masz mecze testowe zremisowane ,nie liczyłem ODI panie kolego,looknij na linki później pisz.W ODI remisy są raz na ruski rok.Match tied masz w piećdziesiątkach zwanych ODI.

1 remis Anglii http://www.espncricinfo.com/england-v-sri-lanka-2011/engine/match/474465.html

2 remis http://www.espncricinfo.com/england-v-sri-lanka-2011/engine/match/474464.html

3 remis http://www.espncricinfo.com/the-ashes-2010-11/engine/match/428749.html

4 remis http://www.espncricinfo.com/the-ashes-2010-11/engine/match/446952.html

5 remis http://www.espncricinfo.com/the-ashes-2010-11/engine/match/446954.html

.
 
K 1

king84

Użytkownik
Masz racje FOX71 ... żle mnie poinformowali polscy konsultanci na live czatach SB i bet 365... powiedzieli że chodzi o TIE ... uwierzyłem i ostawiłem grubo ten mecz ... Pogoda niepewna, a jak padnie draw jestem kilka tysiąc w plecy (jeśli pogoda będzie ok Australia na 80% wygra to będzie ok, ale coś wolno grają) ... Może podpowiesz mi, jakie są szanse na draw w tym meczu ... Pallekele, Sri Lanka, pogoda burzowa przewidywane na trzy dni w przód, obecnie grają drugi innings i Australia pewnie dociągnie gdzieś do 350-400 runów ... jak padnie draw tracę 1000zł... zastanawiam się czy się zabezpieczyć i obstawić z 200zł po kursie 4.0 ... Tak mnie konsultanci utopili że mała głowa, do tego żle przetłumaczone teksty na polski w plikach pomocy (w angielskiej wersji wszystko jest jasne), a powalczyć z nimi o anulowanie (nawet z ich winy) nie ma szans
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Masz racje FOX71 ... żle mnie poinformowali polscy konsultanci na live czatach SB i bet 365... powiedzieli że chodzi o TIE ... uwierzyłem i ostawiłem grubo ten mecz ... Pogoda niepewna, a jak padnie draw jestem kilka tysiąc w plecy (jeśli pogoda będzie ok Australia na 80% wygra to będzie ok, ale coś wolno grają) ... Może podpowiesz mi, jakie są szanse na draw w tym meczu ... Pallekele, Sri Lanka, pogoda burzowa przewidywane na trzy dni w przód, obecnie grają drugi innings i Australia pewnie dociągnie gdzieś do 350-400 runów ... jak padnie draw tracę 1000zł... zastanawiam się czy się zabezpieczyć i obstawić z 200zł po kursie 4.0 ... Tak mnie konsultanci utopili że mała głowa, do tego żle przetłumaczone teksty na polski w plikach pomocy (w angielskiej wersji wszystko jest jasne), a powalczyć z nimi o anulowanie (nawet z ich winy) nie ma szans
Patrząc na składy ,pogodę, aktualny wynik ,Michael Hussey w grze,brak Malingi w składzie Sri Lanki,dla mnie WIN,,Kangurów&quot; na 75%.Pzdr fox71
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Patrząc na składy ,pogodę, aktualny wynik ,Michael Hussey w grze,brak Malingi w składzie Sri Lanki,dla mnie WIN,,Kangurów&quot; na 75%.Pzdr fox71
Po 3 dniu testów kursy diametralnie się zmieniły WilliamHill na Win Sri Lanki 41 ,nieszczęsny draw 1,73 ,Win Australii 2,10.Test mecze jednak to wielka zagadka. King84 obstawiłeś ten Test na Win Kangurów czy draw?Napisz tutaj lub zapodaj mi na PW, obmyślimy szybką kontrę, choćby na zwrot środków włożonych na ten zakład.Pzdr fox71.

P.S.Michael Hussey zrobił swoje 142 runy ,13 century w testach...
 
K 1

king84

Użytkownik
cześć FOX. No coż, w chwili obecnej kurs 1,14 na draw. Ja mam obstawione 1 i 2 , pogoda odebrała Australii 100 overów (dzień 2 i 3) i mecz jest już dla mnie pozamiatany. Srilanka w ostatnim dniu pogra sobie spokojnie, jak dla mnie draw na 100% (pogoda też ma być taka sobie w poniedziałek). A propo kontry, nie mam już kasy - wtopiłem tam wszystkie oszczędności. Ale dzięki za propozycje pomocy. Pozdr
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
cześć FOX. No coż, w chwili obecnej kurs 1,14 na draw. Ja mam obstawione 1 i 2 , pogoda odebrała Australii 100 overów (dzień 2 i 3) i mecz jest już dla mnie pozamiatany. Srilanka w ostatnim dniu pogra sobie spokojnie, jak dla mnie draw na 100% (pogoda też ma być taka sobie w poniedziałek). A propo kontry, nie mam już kasy - wtopiłem tam wszystkie oszczędności. Ale dzięki za propozycje pomocy. Pozdr

W niektórych bukach np WilliamHill testy można obstawiać dwudrogowo ,draw ZWROT.King84 mam nadzieję,że odrobisz z nawiązką .Pozdrawiam fox71.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom