>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 22: Błachowicz vs Reljic

Status
Zamknięty.
hayto 631

hayto

Użytkownik
łaaaał ! to nieźle pojechałeś.
KSW - marketing ? Walka Gołoty z Saletą to był dopiero marketing.
Pudzian vs Piliafas. Kogo takiego Grek pokonał ? Samych ogórków, nie rozumiem cie.
KSW to nie sport, masz racje to organizacja MMA - pamiętaj o tym przy obstawianiu.
Co do walki Strusa z Karaoglu to nowe ako 1.44 wbijam all in. ⛔
(Piękna wtopa ogólnie nie wiem co napisać zrozumiałbym porażkę z Abu ale nie z zawodnikiem co nie walczył 4 lata)
----
Edit. Nie chciałbym spamować ;)
W przypadku walki Pudzianowskiego chodziło mi tutaj o to, że gloryfikujesz Piliafasa który wg mnie i chyba nie tylko również jest słaby ;)
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
A kogo pokonał Pudzian ? Takich samych ogórków, ale nie powiesz mi chyba że walka była normalna... tak samo występy Rodney Wallace na KSW i mega szybkie KO. Jeszcze te z Mamedem ok... ale z Materla wyglądało dziwnie. Na trybunach się śmiali że szybciej się przewrócił niż był zadany cios. Promowani mają być Polacy i tak to się odbywa.
Edit. Nie odbiegając od tematu bo poniosło mnie trochę - popieram Dubel podany przez HaYto w 100 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Karol &quot;Coco &quot; Bedorf &amp; Jan Błachowicz - 1.78 - 9/10✅✅✅ - Expekt .
Obydwaj odnoszą pewne wygrane na pkt .
Coco Coco Bedorf Spoko
Oli były strongman rywal Bedorfa to zwykły leszcz . Z niewiadomych przyczyn znalazł się nie tak dawno w UFC gdzie dostał dwa razy bęcki i szybko się go pozbyli .
Nie ma stójki , techniki , zapasów czy bjj . Istne zero nie ma nic na Bedorfa a ze swoją techniką bokserską i klockowatością mógłby się jedynie licytować z Pudzianem .
Coco ostatnio stawia na zapasy z bardzo dobrym efektem tutaj będzie kwestią czasu zanim położy Oliego na plecy i nie puści do końca .
Drugi scenariusz to mordobicie w stójce i wygrana przed czasem .
Easy win for Coco i tyle


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Goran Reljic w miarę solidny ale zawodnik już nie najwyższych lotów . Bezpieczny wybór jako przeciwnik .
Błachowicz jest bardzo sprawnym grapplerem , dokładając do tego jego przewagę w stójce można być pewnym jego wygranej .
Co do przebiegu walki sadzę że Janek zasypie go gradem ciosów zza pleców i sędzia przerwie lub Chorwat odklepie duszenie w 2-3 rundzie .
Camp do walki w USA i sparingi min. z Philem Davisem .
Kolejne znane nazwisko w rekordzie Janka ale jako rywal dupy nie urywa .

Dla mnie nie ma opcji aby któryś z nich przegrał na KSW swoje walki .
Edit : Easy i tak ma być
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Pamiętacie może czy WilliamHill zwykle wystawiał kursy na KSW?
Pytam, bo mam tam bonus do zagrania, któremu powoli kończy się ważność i nie wiem czy opłaca się czekać. Jak nie wystawiają to zagrałbym wcześniej coś innego.
Sorry, że śmiecę, ale na LiveChacie można się tyle dowiedzieć co nic. &quot;Prosimy sprawdzać stronę&quot; albo &quot;Poinformujemy odpowiedni dział w celu dodania zdarzeń do oferty&quot;, a i tak zwykle potem nic się nie pojawia...
Później można usunąć ;)
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Na początku było dla mnie pare niewiadomych w tej karcie walk ale im dłużej się im bliżej przyglądam tym coraz mniej widze jakieś niespodzianki..
Kursy w Betsafe lecą systematycznie w dół dlatego cały czas czekam aż unibet się obudzi i w końcu je wystawi, tam powinne być wyższe, tylko coś doczekać się nie moge już środa a tam dalej pusto ????
Rafal Moks - Marcin Naruszczka
Moim zdaniem gala pod pierwsze zwycięstwo Moksa na KSW, tutaj Berserkersi powinni &quot;rządzić&quot;, za każdym razem dawał dobrą walke tutaj na pewno bedzie tak samo i to jest jak dla mnie typ najbardziej ryzykowny z całej gali.
Piotr Strus - Aziz Karaoglu
Piotrek z tym Abu by wygrał przez decyzje, przeciwnika o pas Niemiec to miał marnego, szkoda, że trafił ten koleś do szpitala, bo na zamiennika kurs niższy, no ale tutaj innej opcji jak zwycięstwo Strusa to nie widze.
Anzor Azhiev - Mariusz Pioskowik
Gdyby Pioskowik nie miał tej kontuzji to nie ruszał bym tego, ale jak sie pół roku nic nie robi a rywal jest w cyklu treningowym to na tym wyrównanym poziomie robi różnice, co prawda Anzor dawno nie robił zapasów, tylko szlifował stójke to pod Pioskowika robił dość intensywnie. Z tego co widziałem to między innymi z kadrowiczami Polski w zapasach od malucha, co prawda w stylu klasycznym a nie wolnym, ale mniejsza z tym ???? Pioskowik w tych wywiadach troche zbyt pewny siebie, chyba troszke za bardzo. Obecnie jak dla mnie za Pioskowikiem przemawia tylko doświadczenie.
Kamil Waluś - Christos Piliafas
Tutaj szczerze mówiąc jest dla mnie ten Grek niewiadomą, gdyby to nie było KSW to nie miałbym wątpliwości w zwycięstwo Piliafasa, ale że to KSW to wygra raczej Waluś.
Karol Bedorf - Oli Thompson
Tutaj Oli całkiem niedawno walczył na UFC chyba jako jedyny z tych wszystkich walczaków z UFC co wystepowali na KSW i może dać dobrą walke, ale tutaj właśnie jest to ale, że robią Bedorfa na gwiazde wagi ciężkiej, podobnie jak w walce-
Paweł Nastula - Kevin Asplund
Miałem tutaj nie grać Pawła, bo ten Asplund jeśli nie zostanie sprowadzony do parteru to bedzie groźny, ale nikt pewnie nie dopuści żeby kolejna gwiazdka KSW tutaj przegrała, jeśli Asplund go nie znokautuje to wynik bedzie tylko w jedną strone, innego scenariusza nie widze. Ta walka to już całkiem typowo pod $$$

Jan Błachowicz - Goran Reljic
No i ostatnia walka o pas. Tutaj nie ma co sie rozpisywać- Janek robi ciągle postepy duże pieniadze są pakowane w jego przygotowania, takie obozy na które lata też dają duuuużo więcej niż treningi w klubie, Waluś też przyjedzie mocniejszy po tym obozie na który wyjechał, niby to krótki czas, ale na obozach jest tylko trening chwila odpoczynku i trening, trening i trening. Chorwat solidny, ale Janek pasa nie odda, nie z takim przeciwnikiem.
AKO ze wszystkich 9,76

&lt;Peace&gt; ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 326

kurekq

Użytkownik
Moim zdaniem to będzie typowa gala na której wygrają zawodnicy ci, którzy mają wygrać. Oprócz niewiadomej Moks-Naruszczka reszta walk będzie jednostronna i to najczęściej na punkty 30-27. Jedyna niewiadoma to Waluś, ale myślę, że on też to wygra.
Piliafas - Waluś.
Piliafas zaprezentował się gorzej niż źle z Pudzianem i jeśli taki wyjdzie do Walusia, który jest prawdopodobnie w najlepszej formie w jakiej był kiedykolwiek, to po prostu to przegra.
Nie wiem co macie na myśli, że Piliafas się &quot;dobrze&quot; rusza (tzn lepiej od Walusia). Gdzie Wy to dobre poruszanie się widzieliście? Z Pudzianem?
Ponadto Grek, czy tam Amerykanin ma już 37 lat, nie będzie na takim gazie na jakim jest w stanie być młody Waluś.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
KSW to przede wszystkim marketing.
Ale stwierdzenie. :grin: Zabijasz precyzją. :grin:

Każde eventy nastawione są na show, nie wiem czy KSW różni się w czymś od gal bokserskich na polskim rynku. Abstrahując od tego, że mają lepszą oprawę walk to same walki i tak stoją na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Z kolei na galach bokserskich np. Wasilewskiego jest gorsza oprawa (czy to dodaje jej powagi albo sportowego wymiaru?) i gorszy poziom sportowy, bowiem zawodnicy dostają kompletnych leszczy, a porażka Polaka zdarza się raz na 5 gal...
 
R 1

rafalr

Użytkownik
Ogladalem wlasnie media trening i Pawel Nastula przy calym moim szacunku dla niego dalej nie umnie boksowac wiec jesli amerykaninda da rade bronic obalen, to moze tu sprawic duza niespodzianke,chyba sie pokusze na postawienie paru zlotych
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - KSW
Spotkanie: Karol Bedorf – Oli Thompson
Typ: 2
Kurs: 3,55
Bukmacher: Betsafe
Witam,
W sobotę wieczorem KSW a nocy UFC a tam walka St Piera z Diazem. Ale my nie mamy UFC (ani Premiership) i musimy się zadowolić KSW (albo Ekstraklasą) ;-)
Ale do rzeczy. Wybrałem walkę trzeciego, polskiego ciężkiego Karola Bedorfa (8-2) z Anglikiem Olim Thompsonem (10-4). Faworytem bukmacherów jest Polak. W tej walce z sobotniej gali upatruję niespodzianki.
Najpierw Karol. Zawodnik Berserkers team. Jego domeną jest parter. Ostatnią walkę stoczył na KSW 20 we wrześniu 2012. Walczył z mało znanym Amerykaninem – Karlem Knothe (20-9). Wcześniej pokonał Davida Olivię, który nie walczył przez tamtą walką 1,5 roku. Wcześniej Karol miał roczną przerwę spowodowaną kontuzją. Z Knothe wygrał tylko na punkty a pod koniec walki miał olbrzymie problemy z kondycją. Na tamtej walce ważył 109,4. W tej 113,8 (przy 188 cm wzrostu) więc o 4,4 kg więcej! Tona pewno nie pomoże mu w lepszej kondycji.
Teraz Oli. Na wagę wniósł 111,9 (prawie 2 mniej od Karola przy 185 cm wzrostu). Były strongman. Walczył w UFC (2 walki przegrane). W przeszłości też miał problemy z kondycją. Ostatnia walka wygrana w listopadzie. Skończył debiutanta w 45 sekund. Jest niższy i bardziej krępy od Polaka i dlatego będzie trudno go przewrócić. Bardziej doświadczony od Karola. To nie konkurs piękności ale na ważeniu prezentował się lepiej od Polaka.
Wiadomo że lokalnemu zawodnikowi pomagają ściany (a na KSW też sędziowie). Ale wydaję mi się, że walka skończy się przed czasem na korzyść Anglika. Jest to waga ciężka i jeden cios może przesądzić o walce. Myślę, że Oli ostro ruszy na Polaka. Będzie agresywny, bardziej aktywny a Karol będzie dążył do obalenia i poddania. Gdy zabraknie mu sił będzie się starał przeleżeć na Thompsonie jeśli uda mu się go przewrócić. Boję się, że może wymęczyć decyzję w której pomogą mu sędziowie ale tak jak pisałem w tej walce szukam szansy na niespodziankę.
Pozdrawiam
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Nastula to pewniak. Na ważeniu Asplund dowiedział się, że ma nadwagę bo walka jest w limicie... 115! Gdzie na całym świecie ciężka jest do 120. Miał 1,5 nadwagi. Teraz każą mu zbijać żeby wymęczyć grubasa żeby przepadkiem nie wygrał z Nastulą. Tak się pomaga swoim w Polsce ;-)
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
1,5 kg przy jego wadze to tyle co nic, przetruchta sie chwile w ortalionie albo nie zje kolacji i to znika ???? Nastula na pewno będzie szukał parteru w stójce może dostać, moim zdaniem przeleży walke na Aplundzie jeśli ten go wcześniej nie trafi
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Tylko że kazali mu zbijać po ważeniu. Wypocenie 1,5 kg wody dzień przed walką na pewno wpłynie na jego kondycję jutro. Zwłaszcza że Asplund ostro zapuszczony.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
No jutro wreszcie długo oczekiwna gala. KSW w ostatnim czasie regularnie daje solidnie zarobić, mało tam niespodzianek, wygrywa ten kto ma wygrać...

Oczywisto oczywistością tej grali to Tripel: Nastula,Błachowicz,Bedorf. Jeszcze tydzien temu byłem w stanie na ten tripel postawić swoją chate, ale teraz sam nie wiem... Błachowicza ogólnie nie lubie. Jest promowany na gwiazde, wygrał to co miał wygrać. Ale czy dał jakies walki na KSW jak np Materla? Mówi się jakie to ma umiejetności a jakoś tego nie widac, ze niby blisko UFC a moim zdaniem nie zasługuje nawet na bycie gwiazdą KSW. Może po tym pojedynku zmienie zdanie, rywal na pewno grozny. Zobaczymy czy wygra ten kto ma wygrać...

Nastula po kursie 1.20 po takiej przerwie, nie do przyjecia. Pisałem tutaj jedne ze speców już chyba, że jak nie skonczy w 1r to w tym pojedynku może się wszystko wydarzyć. Stójka przewaga rywala ogromna i na pewno może trafić Polaka. Mogą się 2 rundy turlać po ziemi i wiadomo kto wygra. Po takim kursie nie można brać tego pod uwage. Nastula chce zawalczyć dwie, może trzy walki i skończyć kariere. Sam własciciel KSW dzisiaj mówił, że Nastula szukuje sie do godnego zakończenia kariery a nie zawojowaniu KSW.

Co do Bedorfa. Jest kreowany na mistrza KSW w wadze ciężkiej. Jego ostania walka pokazała, ze nie potrafił skończyć słabiutkiego rywala. Obijał go całą walke a nie dał rady skończyć przed czasem za co miał do siebie ogromne pretesje. Teraz Oliego już pewni tak się zdominuje. Polak pewnie wygra i tak przez decyzje.

Fajnie zapowiada się walka Kamil Waluś - Christos Piliafas.
Coś czuje, że Grek pokaze swoją siłę w tej walce. Z drugiej strony ciekawe jak będzie wyglądał Kamil, 2 miechy treningów w USA z mocną ekipa, ciekawe. Typowanie nie ma sensu bo to wielka niewiadoma.

Zawsze i wszedzie kibicowałem Polakom, ale na tej gali mam nadzieje, że wreszcie zobaczymy niespodzianki i porazki przynajmniej jednego z tej głownej 3. Mam nadzieje, że Błachowicz przegra, wtedy KSW zyska w moich oczach bo strasznie mi się nie podoba robie gwiazd na siłę, ale pewnie znowu się rozczaruje i wygrają Ci którzy mieli wygrać...

P.S gratulacje dla Materli za zgarniecie dwóch &quot;Heraklesów&quot; wielkie gwiazdy pormują sie same ???? Dając takiej walki jak Materla w zeszłym roku!
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Zna ktoś stronę, na której można sprawdzić ruchy kursów i ogólne porównanie kursów u poszczególnych bukmacherów ? Bo na Oddsportal.com nie ma KSW.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Ten zakład podoba mi się:

Jan Błachowicz - Goran Reljic

Błachowicz by decision
2.95 w Betsafe



Wygrana Janka przez decyzje jest najbardziej prawdopodobnym zakonczeniem. Wiekszosc fachowcow typuje takie rozstrzygnięcie.
Reljic jeszcze nigdy nie przegrał przed czasem, Błachowicz ostatnio walczy ostroznie.
Value w prostym zakładzie na Polaka za 1.42 nie widze, 2.95 wygrana przez decyzje , gdzie daje ok. 50 % szans powodzenia to jest to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
KSW 22 : Czas Dumy - Wyniki
Main Event:
93 kg.: Jan Błachowicz pok. Gorana Reljica przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-26, 30-25).
Open.: Paweł Nastula pok. Kevina Asplunda przez poddanie (klucz na rękę), 1. runda, 2:33.
Open.: Karol Bedorf pok. Oliego Thompsona przez jednogłośną decyzję (30-26, 30-28, 29-27).
66 kg.: Anzor Azhiev pok. Pavela Svobodę przez KO (prawy overhand), 1. runda, 2:05.
84 kg.: Aziz Karaoglu pok. Piotra Strusa przez TKO (uderzenia), 1. runda, 2:17.
80 kg.: Rafał Moks pok. Marcina Naruszczkę przez poddanie (gilotyna) 3:01.
Open.: Kamil Waluś pok. Christosa Piliafasa przez poddanie (uderzenia), 1. runda, 1:45.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie wiem jakie są Wasze odczucia ale dla mnie to była najlepsza gala od lat. Szkoda że Bedorf nie znokautował Thompsona, tylko dał mu się pobawić w trzeciej rundzie, bo nokautów byłoby jeszcze więcej. Nastula rewelacja, chociaż to raczej przez słabego rywala. Generalnie mnie bardzo się podobało, ale niechaj wypowiedzą się eksperci ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom