>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 24 - 28 września

Status
Zamknięty.
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
w porównaniu do Mario to chyba tylko Bazelak i Burneika mają mniejsze pojęcie o parterze ???? Co nie zmienia faktu że obalić i &quot;obijać&quot; jest w stanie, a wyglądałoby to normalnie, nawet jakby miał być wałek
A Kardio Soa ma podobne do Pudziana, maks na 2 minuty
 
R 2,8K

rua

Użytkownik
Soa ma pojęcie o MMA i parterze w porownaniu do Mario :p zawsze 1wsza runde tak rozgrywa bo pozniej jest wycienczony co bylo widac na ostatnim jego ufc kiedy walka 3 rundy trwala ????
No chłopie nie gadaj i nie obrażaj Soa, bo on ma czarny pas BJJ. Chciał reprezentować Australię w zapasach na olimpiadzie w Sydney. Aby zapracować na czarnula to trzeba troche życia spędzić na macie. Cardio może nie najlepsze ale umiejętności ma. Szkoda tylko że paliwo pali jak Boeing. Przypuszczam że walka Soa z Pudzianem trwała by tyle samo co ostatnia walka Mariusza na KSW i skończyłaby się w podobny sposób. Tylko głupiec by nie wykorzystał tej słabości Mariusza jaką jest parter.
Nastek na ważeniu porządnie wyglądał. Zainwestuję w niego trochę pieniędzy jednak.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Co sie stało?
Gdzie jest pudzianomania?
Odkąd pamietam, im bliżej było do walki, tym hurraoptymizm w narodzie rosł i nasz heros stawał się coraz wiekszym faworytem.

Czaiłem się, żeby postawic na McCorkle a tu kurs na niego spada.
W szczytowym momencie był 2 na sportingbecie, teraz jest bodajże 1.65 max.

Z punktu sportowego nie ma porównania.
Nie zdziwiłbym się, gdyby znowu Big sexy w minute poddałby znowu kimurą naszą Bestie.

Oczywiście istnieje faktor x, czyli ewentualnego przewału.
Dlatego nie biore McCorkle po 1.65

Kącik edukacyjny pod tytułem:
Parter w mma a parter zapaśniczy.

Judocy i zapaśnicy są specjalistami od sprowadzeń na ziemie. Natomiast specjalistami od walki na ziemi juz nie są.
Wynika to z tego, że w walce sportowej (judo i zapasy) walka w parterze jest okrojona. zarowno czasowo jak i ilości dozwolonych technik.
Zapaśnik i judoka może być dobry w technice ground and pound , czyli przewroc i obijaj z gory ale już kulanka na ziemi w dodatku z ciosami, zakładanie technik konczących to juz wyższa szkoła jazdy.

Dlatego n.p. gadki w stylu silną stroną Nastuli jest parter, bo był mistrzem olimpiskim w judo, kiedy zaczynał kariere w mma było fałszywą tezą.
W dodatku lansowaną przez wielu &quot;znafców&quot; w mediach.
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Ktoś u góry pisał że Silva na TRT, Pudziao pewnie też skoro zrobił 10kg masy na treningach wytrzymałościowych ???? .
Do ringu wniosę 126, może 126 kg a nie 115 jak ostatnio. Ta masa została wypracowana na macie, a nie na siłowni! Masę zrobiliśmy na treningach wytrzymałościowych.
Nie wiem jak to jest możliwe żeby łapać mase na cardio, no ale ok.
Generalnie na jutrzejszą galę wybieram się dla Gamrota. Gamer według mnie zdominuje zapaśniczo Andre. Postawię na niego jakieś drobne żeby emocje podczas oglądania były jeszcze większe. WAR GAMER, WAR ANKOS !
Poza tym, zapowiada się że jest to jedna z tych gal, na których granie na faworytów mija sie z celem. Tak więc na jutro kilka singli z betsafe:
Simona Soukupova @ 5.15 ⛔
Sowiński @ 3.75 :zwrot:
Jay Silva @ 4.25 ✅
Mateusz Gamrot @ 1.87 ✅
Pierwsze trzy kursy są po prostu przesadzone imo. Kowalkiewicz która wyrobiła sobie renomę poprzez walkę z Bońkowską jest uznawana za bóstwo. Solidna zawodniczka i tyle. Nie znamy jej poziomu na tyle dobrze, żeby grać nią po kursie ~1.15. To by była według mnie bzdura. Simona Soukupova, nie znam jej, ale jeżeli wygrywa walkę dla największej kobiecej organizacji MMA (żeby nie było niedomówień, za największą uważam Invicte, ponieważ ich rozpiski składają się jedynie z walk kobiet. Nie oznacza to że poziom sportowy akurat tam jest najwyższy, bo jak wiadomo UFC niepodzielnie rządzi) , to oznacza że nie jest jakimś ogórem przyjeżdżającym tylko i wyłącznie po wypłatę.
Kurs na Anzora to też według mnie trochę dziwna sprawa. Gość jest młody i niesprawdzony z nikim porządnym, co jak dla mnie wystarczy aby go nie grać po kursie 1.25. Niby ma te swoje medale w zapasach jak jeszcze mieszkał w Czeczeni, ale nie zapominajmy że Kornik jest porządnym zawodnikiem i z pleców też umie walczyć... Przewaga warunków fizycznych w stójce spora na korzyść Kornika. Pewnie Anzor wygra tę walkę zapasami, ale po kursie 1.25 nie do grania z na tyle mocnym rywalem.
Materla. To co wspominali poprzednicy. Po każdej walce jego twarz wygląda jak przecież pomidorowy. Kompletnie porozbijany i jedyne czym nadrabia to serduchem, przez co udało mu się przyciągnąć fanów. Strasznie go lubię za jego luźne wypowiedzi, widać że się nie spina. Ale przy jego umiejętnościach bokserskich i dziurawej gardzie, nie ważne z kim by nie walczył, poniżej kursu 1.35 nie zagram go. Granie 1.22 na zawodnika który używa głowy jako gardy, to trochę narażanie własnego portfela na straty. Silva jeżeli rzeczywiście jest na TRT to pewnie będzie mieć paliwa na 3 rundy jeżeli dobrze przepracował okres przygotowawczy (a po zdjęciach z ważenia, bez problemu można powiedzieć że pracował solidnie nad formą).
Gamrot według mnie to nasz przyszły towar eksportowy. Bardzo dobrze przystosowane zapasy pod MMA, doświadczenie zdobyte na amatorskich zawodach MMA, w tym również dwa złote medale na mistrzostwach organizowanych przez FILA. Bardzo mocne gnp, kontrola z góry na wysokim poziomie. Kocur i walczak jakich mało. W stójce pewnie będzie przegrywać z Winnerem, ale jeżeli nastawi się na obalenia to wygra. W KSW sędzia ringowy pewnie będzie ciut dłużej czekać na pasywność, więc Andre trochę poleży na plecach. O suba z pleców od Andre sie nie martwię, bo to by musiał być jakiś kuriozalny błąd Mateusza. Tak więc przez obalenia do zwycięstwa! WAR GAMER !
Gala rekreacyjna, na zysk ciężko się nastawić, ale dla lepszego oglądania na żywo można puścić. Pozdro dla fanów MMA, których ciągle przybywa w naszym jakże pięknym i deszczowym kraju :grin:. A już dzisiaj w nocy Heldinho w bellatorze. WAR HELD !
Edit: Gala czysto bukmachersko wypadła bardzo dobrze, dzięki porażce Materli. Z jednej strony szkoda, z drugiej $$$, ale jak wiadomo w bukmacherce nie ma miejsca na sympatie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arjen 18

arjen

Użytkownik
Przepraszam, że w tym temacie piszę, ale może wiecie jak wygląda rozpiska walk, która pierwsza i jaka jest dalsza kolejność? ????
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Przepraszam, że w tym temacie piszę, ale może wiecie jak wygląda rozpiska walk, która pierwsza i jaka jest dalsza kolejność? ????
Wydaje mi się że w takiej kolejności jak wstawione zdjęcia na oficjalnej stronie, czyli:
Gamrot vs Winner
Anzor vs Kornik
Różal vs Słowiński
Karolina vs Simona
Borys vs Lagman
Materla vs Silva
Nastula vs Bedorf
Pudziao vs McCorkle
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=kwehvuRhccc
największy ekspert od Polskiego MMA typuje Pudziana, więc ostrożnie z typami! :razz:
na 100% zagram Paula, do tego dorzucę kogoś typu Materla, tak żeby wyszedł kurs ogólny koło dwójki. Za grubszą kase nie ma sensu tej gali grać, za groszę dorzucę pewnie jakieś tasiemce, plus ze 2 niespodzianki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
spinache 96

spinache

Forum VIP
Cytat:
Napisał Lyb
-&gt;
czy na Bet365 jest oferta na ksw ?? chyba nie ma, przynajmniej ja nie znalazłem
Pytałem przed chwila na czacie bet365, kursów na ksw nie będzie w ofercie na pewno.
Co do dzisiejszej &quot;gali&quot; mysle, ze organizatorzy nie pozwola sobie na kolejna przegrana Pudzianowskiego, bo automatycznie kasa z transmisji itp spadnie im o jakas 1/3. Ludzie w tym kraju jeszcze nie chodzą na takie wydarzenia zeby zobaczyc zawodników z najwyzszej swiatowej półki tylko po to zeby zobaczyc &quot;swoich&quot; dobrze znanych z mediów zawodników. Ciekawe jaką galę oglądałoby więcej ludzi w Polsce ? UFC na żywo ze stadionu narodowego czy walkę Pudziana z Burneiką na przykład. Ja myślę ze ta druga opcja dla gawiedzi bylaby bardziej atrakcyjna. Pamiętajmy od czego zaczął się tak na prawdę medialny sukces KSW, od walki Pudzian - Najman, od tamtej pory zaczeli robic tak na prawde pieniądze na tym sporcie.
Dlatego sądzę, że coś dzisiaj będzie nie tak. Albo McCorkle to nie bedzie ten sam zawodnik co w pierwszym starciu, albo został opłacony aby tego pojedynku nie wygrać, albo decyzje sędziowskie, albo dziwna kontuzja kolana kostki itp. Ktoś tu pisał, że KSW nie bedzie w stanie się ośmieszyc jak w walce z Thomsonem. Proszee Cie ;)) myslisz ze ktos oprocz paru ludzi na tym forum jeszcze pamięta ;) ? Juz dobry PR tej &quot;organizacji&quot; dobrze zadbał aby jak najszybciej zapomnieć, a kto jeszcze pamięta ten &quot; nie jest prawdziwym fanem Mariusza&quot; ;)
Osobiscie nie stawiam tej walki bo dla mnie to juz nie sport tylko walka tych plastelinowych ludzików z MTV. Ale osobiście uważam, że nikomu nie opłaca się zeby Mariusz tę walkę przegrał. Ani organizatorom ani TV ani zawodnikom.

e: Dziwne ? Kolejna gala i to samo będzie z Materlą. Ta naiwność w czysto sportowy aspekt rozważań mnie po prostu przeraża.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mradam 388

mradam

Użytkownik
Dla mnie jedynym pewnym typem jest zwycięstwo Paula Słowińskiego. Mnóstwo razy widziałem go w akcji w K-1. Różal nigdy nie umiał tyle co Paul i nie sądze aby Słowiński przyjechał po kasę. Ewentualna wygrana daje mu szansę na kolejne walki. Różalski w ostatnich występach skompromitował się, to jest taki fighter jak z koziej .... trąba.

Win Słowiński po 1.55
 
R 2,8K

rua

Użytkownik
Na Kornika 4.20 teraz w bahu to grzech nie wziąść
Jakieś szersza analiza ?/Konrad
Edit: Pisałem wcześniej
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Racja Rua.
Chyba poraz pierwszy BAH ma lepsze kursy na KSW od Betsafe
Aż nawet w koncu zalozyłem sobie tam konto pare dni temu, żeby zagrac Słowinskiego po 1.55 i kurs wciaz taki tam jest.
Mój pakiecik, wszystko w BAH:

Marcin Rozalski - Paul Slowinski 1.55; 5/10⛔
Niech Lucypher zejdzie mi z oczu po tej walce i zakończy kariere, bo te jego mędrkowania o zyciu irytuja mnie. W dodatku mierny poziom sportowy , jesli chodzi o mma.
Anzor Azhiev - Artur Sowinski 4.2 ; 1/10 no contest
Gruba przesada, Kornik ma zasięg, technike uderzen i w parterze. Nie daje sobie w kasze dmuchać.
Michal Materla - Jay Silva 4.5 ; 1/10 ✅
Tak jak pisze Napoleoni, Materla zbyt duzo ciosow blokuje twarzą a Jay Silva to podobny poziom sportowy
Karolina Kowalkiewicz - Simona Soukupova 5.5 ; 1/10 ⛔
Soukupova to sprawdzona , przyzwoita zawodniczka, Karolina w zasadzie wciąż jest no name. Na minus Simony- zawodniczka z kategorii nizej i bierze walke z biegu. Ale ma umiejetności i doświadczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
Oto moje typy, kursy z STSa.

Mariusz Pudzianowski (5-3) vs. Sean McCorkle (17-5)
1,80✅✅✅
Karol Bedorf (9-2) vs. Paweł Nastula (5-4)
1,30✅✅✅
Michał Materla (19-3) vs. Jay Silva (8-8)
3,60✅✅✅
PIĘKNY KO ???? , BRZYDKIE ZACHOWANIE CIPAO, W JAKIEJ FEDERACJI PRZEGRANY ZACHOWUJE PAS?! TO MOŻLIWE JEST TYLKO W KSW ????
Ps. W tej walce zagram na przemian

Borys Mańkowski (13-5-1) vs. Ben Lagman (6-4)
1,15✅✅✅
Karolina Kowalkiewicz (3-0) vs. Simona Soukupova (4-2)
4,90⛔⛔⛔
Marcin Różalski (3-2) vs. Paweł Słowiński (1-0)
1,50⛔⛔⛔
Anzor Azhiev (4-0) vs. Artur Sowiński (13-7)
1,22????ZWROT
Mateusz Gamrot (4-0) vs. Andre Winner (14-7-1)
1,70✅✅✅

Całkowity kurs: 147,68
Stawka: 10,00
Ewentualna wygrana: 1299,58
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom