>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 45: The Return to Wembley (06.10.2018)

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
No właśnie jestem w szoku ciężkim. Kurs na Materle w BAH 2.40. SZOK!!
Ktoś coś wie zza kulis ciekawego? Podejrzenia kontuzji czy coś?
Czy po prostu taka masówka poszła na Janikowskiego? Nawet patrząc po komentarzach na YT to 80% ludzi stawia na Janikowskiego.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
To tylko pokazuje, że jeszcze chwila takiego rosnącego kursu na Materle i będzie mega value.
W Fortunie 1.96, poczekam jeszcze troche i ciężko będzie nie próbować grać przeciwko takiemu publicbetowi jak Janikowski. Koleś, który ma za sobą dwie czy trzy walki w mma a teraz walka z mega doświadczonym Materla i kurs 1.85. No dobra niech gimby lądują kasę w Janikowskiego, to tylko świadczy, że czekanie i próbowanie Materli to dobry pomysł.
Wstępnie Askham,Bedorf,Silva,Krakowski @4,33
A jakieś powody dla jakich akurat tak?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Szostak - Sloane
typ: Sloane @2.20 zwrot▶
lv

Tak jak lubię Akopa, tak go nie widzę w tym pojedynku. Gość jest dobrym trenerem personalnym, ogromna wiedza o żywieniu, treningu i masa medali zdobytych przez jego podopiecznych.Jednak fighterem dobrym już nie jest. Dostał kontrakt od KSW, więc skorzystał. Każdy z nas tak by zrobił.
Ten cały Sloane jakimś super fighterem nie jest, ale ma większe doświadczenie niż Akop. Jest większy od Akopa i ma lepszy zasięg, a Akop słabo radzi sobie, jeśli ktoś masz lepsze warunki fizyczne.
Kurs 1.6 na Akopa słabo wygląda, nie róbmy z niego nie wiadomo jakiego wojownika.
eryk93 właśnie mi przypomniałeś... Oglądając kilka dni temu relację Akopa, sam przyznał że nie jest faworytem, że przeciwnik jest o dużo lepszy i nie będzie miał łatwego zadania.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Do tego trzeba dodać z kim przegrywał Akop... Z bardzo bardzo słabymi zawodnikami. A wygrany z ludźmi, którzy są zawodnikami tylko na papierze (bez urazy), ale taka prawda. Wszyscy ujemne rekordy i nie traktują mma poważnie. Sloane wirtuozem mma nie jest, ale przywalić potrafi i walczył z kilkoma naprawdę niezłymi zawodnikami. okey, przegrywał te walki, ale kim jest Akop a kim chociażby Sakara. Raczej nie będę obstawiać tej walki, ale jak już to stawiałbym na Sloane. Nawet słuchając wywiadu z trenerem Akopa. Zero większej wiary w swojego zawodnika, a to już dużo mówi
karciarz Mam bardzo mocne wrażenie, obserwując linie na KSW, że kursy latają mocno w tych &quot;popularnych walkach&quot;. Wystarczy sobie przypomnieć walkę Bedorf - Pudzian. Kursy 1.50 na Bedorfa to była promocja życia, a zawdzięczałem to typowym Januszom, którzy robią masówki na &quot;znanych&quot; i dobrze wyglądających. Teraz pdoobnie dzieje się z Janikowskim. Okey, może wygra, ale 1.50 i 2.40 na Materle? Żart. Z Szostakiem może być podobnie, gdyby był anonimem to kursy pewnie byłyby odwrotne, a nawet na pewno.
Ogólnie jeszcze biorę pod uwagę dubel Prado + Bedorf = 2.03 w BAH
Uważam, że dubel niezły, ale jeszcze będę musiał się zastanowić + chcę zobaczyć ważenie i w Sobotę typy konkretne. Na razie puściłem Materle tylko, bo boję się, że kursy wrócą jak na sinusoidzie
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Zgadzam się, pytanie tylko jak forma u Sloane. Dowiedział się o walce niedawno, ciekawe jak jego przygotowania. Tak czy siak 1.6 na Szostaka to żart.
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
Witam wszystkich. To mój pierwszy post tutaj.
Co do gali KSW 45- dużo jest tutaj walk, na które nie chciałbym stawiać pieniędzy.
Zacznę od jedynej walki, którą myślę, że jestem w stanie przewidzieć.
Askham- Wójcik: Polak przez długi czas walczył w wadze wyżej. Zrobił kilka wygranych pod rząd, potem przegrał ze Złotoustym, aby później wygrać walkę w wadze CIĘŻKIEJ z mało znaczącym przeciwnikiem( nie potrafił go skończyć mimo, że ten ledwo stał na nogach). Pozostali rywale, których pokonywał także nie prezentowali najwyższego poziomu(w porównaniu do przeciwników, z którymi mierzył się Askham). Wójcik twierdzi, że nie chce trzymać dużej masy mięśniowej i zejście z wagi dobrze mu zrobiło. Oby taka była prawda bo w sobotę zmierzy się z gościem, który po prostu jest lepszym zawodnikiem, bardziej obytym, świetnie trzymającym dystans i będzie dysponował znaczną przewagą zasięgu. Nie widzę możlliwości aby Wójcik wygrał tę walkę, oczywiście siła prawdopodobnie będzie po jego stronie, ale aby wygrindować decyzję trzeba podchodzić do przeciwnika, a to prawdopodobnie będzie kończyło się źle dla Polaka. Jeśli polak wygra to w stójce to pójdę na boso do Częstochowy.
Kurs może nie zachwyca ale dla mnie Askham to pewniak i warto to zagrać.
Reszta gali:
Bedorf- De Fries: Niby Polak powinien to ogarnąć, ale dla mnie to wciąż jedynie król krainy ogórków, może przegrać z każdym- nie obstawiam.
Silva-McSweeney: Gdyby Silva przygotowywał się do tej walki wystarczająco długo nie miałbym żadnych wątpliwości, ale będzie się tu bił z gościem wyższym i cięższym od siebie. Nie wiadomo jak wygląda jego forma i okres przygotowawczy, a anglik walczy u siebie i mimo, że jest zawodnikiem niskiej klasy może być wystarczająco zmotywowany i przygotowany aby wygrać z mniejszym przeciwnikiem. Nie chciałbym widzieć Silvy przegrywającego z takim przeciwnikiem, ale nie wiadomo jak z jego formą i motywacją.- Nie gram
Popek- Erko: Walka roku... Popek przegrał z Oświecińskim, a ten przegrał z Erko, więc można wysnuć prosty wniosek jak potoczy się sobotnai walka. W MMA tak to jednak nie działa. Nawet w takiej pseudo odmianie MMA. W walce z aktorem Erko został podłączony, jego ruchy nie robiły pozytywnego wrażenia, jest strasznie
&quot;drewniany&quot;. Popek prawdopodobnie wyjdzie agresywnie i będzie starał się ustrzelić rywala co MOŻE mu się udać. Jeśli jednak wypompuje swoje siły, a starczy mu ich na ok. 2 minuty- Erko to wygra. Jest również możliwe
że podczas szarży kulturysta ustrzeli go jakąś kontrą, na co po cichu liczę bo chciałbym aby Pan raper zniknął ze świata sportów walki raz na zawsze.( Może odrodzić się jako wielki pogromca na galach FAME- nie ma problemu). Nie ma jednak możliwości, że postawię pieniądze na gościa bez umiejętności i jakiejkolwiek pewności w walce.
Akop- Sloane: Żaden z nich z nikim nie wygrał. Walka dwóch ogórków. Nawet nie chce mi się analizować. Nie ruszam
Materla- Janikowski- Dużo już o nich zostało napisane. Podpisuję się pod tym, że Janik nie jest sprawdzony. Może się okazać super koniem, bogiem MMA. Michał to tak na prawdę pierwszy przystanek, chętnie zobaczę, nie obstawiam.
Prado- Nunes: Obaj panowie preferują stójkę, a Wagner Prado wydaję się w tej płaszczyźnie mocniejszy od sobotniego przeciwnika, kurs w okolicach 1.7 całkiem niezły.

Soldić- Du plesis:
Chętnie to zobaczę. Soldić zaimponował mi demolując Mańkowskiego jednak w walce z Du Plesisem został poskromiony dzięki przewadze zasięgu przeciwnika. Patrząc na ich poprzednią walkę faworyt może być tylko jeden i u mnie Du Plesis nim właśnie jest. Soldić jest jednak bardzo silnym i dynamicznym zawodnikiem i jeśli dostosuje swój gameplan i zawalczy z głową- może coś z tego być. Prawdopodobnie Wygra to Dirucs, ale nie stawiam przeciwko temu Bośniackiemu dzikowi bo to jest gość na prawdę mocno zmotywowany do osiągania najwyższych celów i pokonanie Dircusa na pewno by go do nich przybliżyło.
Krakowski vs Młody angielski kopacz- Może Leszek będzie się kleił całą walkę i wygra decyzją, może jakieś TKO, a może młody go ustrzeli- nie mam pojęcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
plusgresja Wybacz, ale mijasz się z prawdą i nie jesteś mam wrażenie obiektywny.
1. Co ma rekord do tej walki? 26-6 to bardzo dobry rekord jak na tyle lat walk. Mówisz, że ten rekord Cię nie powala, a rekord 3-0 Janikowskiego powala? Bitch please
2. Lepsza kondycja, lepsze umiejętności w parterze? Na jakiej podstawie wysnuwasz takie twierdzenia? Materla od dzieciaka prawie tarza się w parterze i wywodzi się z klubu berserkerów, którzy wymiatają w tym aspekcie.
3. Masz w pamięci walkę, która trwała 30 sekund i? I co? I co ku... z tego? Mało to mistrzów, ludzi ze ścisłej topki w boksie czy mma przegrywało w pierwszej rundzie? No w boksie to może przesadziłem, bo tam wygląda to inaczej, ale mistrzowie też przegrywają przez KO i co w związku z tym? To że materla nie ma szczeki z betonu to wiadomo nie od dzisiaj.
Schowaj swój szacunek w kieszeń, bo stawianie polega na czymś innym niż lubienie czy kochanie danego zawodnika lub klubu.
Janikowski może wygrać, nie twierdzę, że nie, ale robienie z Materli jakieś ofiary losu, a wychwalanie Janikowskiego, który nic jeszcze wielkiego nie pokazał to jakiś żart.
Masz rację, mój post zabrzmiał lekko lekceważąco. I był dość subiektywny i odnoszący się bardziej do sympatii do danego zawodnika. Jednak po prostu samo przeczucie, intuicja i dotychczasowa wiedza na temat KSW po prostu skłoniła mnie do obstawienia na Janikowskiego. Nie jestem jakimś wielkim fanem MMA, oglądam gale od dzwona, ale po prostu czasami może taki &quot;świeższy&quot; umysł pozwala czasami coś wytypować. Janikowski ma doskonałe wejście do KSW, a wydaje mi się, że Materla po prostu przechodzi już pomalutku na drugą stronę księżyca. Wschodząca gwiazda i zachodząca. Po prostu liczę na to, że Janikowski nie okaże się jakimś fenomenem na skale Polski, ale pokaże coś więcej, co już z pewnością nie stanie się w przypadku Materli.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Łukasz Parobiec ️ skrzyżuje rękawice z Wagner Prado .
Max Nunes został zdjęty z kart z powodu braku dostarczenia wymaganych przez KSW i Safe MMA badań.
Jeszcze buki śpią. Pewnie bedzie 1.1 na Prado
 
C 0

cink

Użytkownik
Kolejny punkt w stronę Popka:


Myślę, że Popek choćby dla tej walki byłby dla włodarzy KSW nieoceniony, albowiem pojedynek można by było nazwać mianem Bestii. Sam Popek nie widzi problemu w walce, jeśli tylko będą odpowiednie pieniążki. Cóż, byłaby to na prawdę spektakularna walka, skutkiem czego Popek powinien zostać w KSW. Żeby zostać, wiadomo co musi się stać ????
 
S 105,5K

styrbjorn

Użytkownik
Kurs 2,40 na Materlę to przesada. Ogromne doświadczenie, walczył z wieloma niezłymi zawodnikami. Nierzadko był w opałach, wie jak się w takich sytuacjach zachować, dodatkowo walczył już na przestrzeni pełnych 3 i 4 rund. Nie wiadomo natomiast jak będzie zachowywał się Damian będąc podłączonym lub zwyczajnie przegrywaj ac w stójce (a tu Cipao powinien mieć przewagę). Dodajmy do tego, że Michał ze względu na swoje doświadczenie i przekrojowość jest w stanie lepiej dobrać gameplan i lepiej zareagować na to co będzie dziać się w klatce.
Materla 2,40
No i tak jak już zostało podane wyżej. Mało wiary w obozie Szostaka,. chyba trzeb będzie zagrać na Sloane&#39;a, choć nie lubię takich walk gdzie klatka nie wybucha z nadmiaru umiejętności zawodników, którzy się w niej znajdują. Tak na prawdę nie wiadomo w jakim stopniu będzie przygotowany Sloane i czy nie ściągnęli go trochę z &#39;kanapy&#39;. Ale i tak raczej go pogram.
No i raczej zagram Dricusa, wydaje mi się być lepszym zawodnikiem niż Soldic co było widać w pierwsze walce. Dodatkowo widać po nim, że jest w formie fizycznej, wystarczy spojrzeć na jego fejsbuka.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Czy ktoś kto zna się na rzeczy mógłby w procentach ocenić jak widzi każda walkę najblizszej gali KSW w zagadnieniu: czy skończy się przed czasem czy na punkty.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Popek - Erko Jun
typ: Popek @2.25⛔
lv

Widzę tutaj zwycięstwo Popka... Popek i Erko nie są wirtuozami MMA, ale ten pierwszy to &quot;maszynka&quot; do zarabiania:cash::cash::cash: ma sporo fanów w Polsce, ale również na Wyspach. Będą kluczowe pierwsze minuty, jeśli Popek zepchnie Erko na siatkę, to zasypie go ciosami, chyba że w swojej szarży zostanie trafiony i padnie jak kłoda. Ciężko jest w ogóle cokolwiek napisać. Erko całkiem dobrze zaprezentował się w swoim debiucie, ale była to walka przeciwko Oświęcimskiemu, który pokonał Popka. Czyli wychodzi na to, że Erko powinien wygrać, jednak nie będę szedł tą myślą. 1.57 na Juna nie jest warte gry. Dla mnie walka 50/50 i nie przejdę obojętnie obok takiego kursu.
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
JUn vs Popek 99% szans, ze skończy się przed czasem, 1 %, ze na punkty.
Popek-Jun 100% przed czasem. Gdyby oni zawalczyli 3 rundy to mielibyśmy co najmniej jednego zgon z powodu niewydolności serca.
Co do Akopa- nie polecam tego grać, co prawda akop to nie jest nawet zawodnik, jest koszmarnie slaby, ale zobaczcie z kim wygrywał jego przeciwnik... Akop już miał lepszych rywali. Nie wiem jak ten sloane dostał się na jedną walkę do bellatora, ale widać po rekordzie, że jak przeciwnik cokolwiek sobą reprezentuje to go klepie. Do tego gość miał mało czasu na przygotowanie. Z tego co widziałem to sloane ma dość agresywną ale bardzo chaotyczna stójkę bez techniki. Może rzeczywiście uda mu się ubić Akopa, ale jak dla mnie walka 50/50. Nawet nie przewidywalbym tutaj jak walka się skończy bo może to będzie 15 minut parodii MMA i oddychanie plecami.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Co do Popka zgadzam się o czym pisałem ale dobrym rozwiązaniem też jest próbą grania &quot;walka skończy się przez KO/TKO&quot; obojętnie który zawodnik kurs 1.6. Obaj mają uderzenie, wątpię aby tam było jakieś poddanie.
Natomiast zdecydowanie value tak jak na Sloane tak i na Popka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom