>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Którego smartfona wybrać?

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Chociaż jakbyś zainstalował Opere to w sumie tak źle się nie obstawia ale nie ma to porównania do smartfonów bo na dużym, dotykowym ekranie jest po prostu o wiele wygodniej.
Ja też kiedyś nie chciałem żadnego telefonu z dotykiem, ale jednak kiedyś kupiłem sobie jeden taki smartfon i teraz jestem pewny że już nigdy nie przerzucę się na zwykły telefon bez dotyku. ????
 
C 17

cwiropb

Użytkownik
Witajcie.
Kończy mi się umowa w play i chciałbym wziąć jakiś telefonik najbardziej przystosowany do zakładów.
Korzystam najwięcej z bet365 i co musi posiadać telefon, by móc na nim oglądać mecze na żywo z oferty tego buka? Polecacie jakiś konkretny model? Ile transferu takie oglądanie może ciągnąć?
 
A 0

ashiro

Użytkownik
Polecam coś z HTC ( ja mam Desire ). System android umożliwia sporo działań, do tego spory wyświetlacz no i mnogość opcji. Ja mam w play prepaid i za doładowanie za 50 zł dostaję 1 GB transferu za darmo na okres 5 miesięcy. Jeśli szybciej to wyczerpię to mogę sobie kupić ( nie wiem za ile bo nie kupiłem :p ) a jak nie to uruchamia mi się tzw. lejek. czyli zwalnia do 16 kb/s czyli gg, sprawdzenie poczty itd ;]
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Sytuacja wyglada tak, że bawiłem się Xperią P czy coś takiego i w zasadzie wyświetlacz/jakoś kontrast zrobił na mnie mega pozytywną opinię. Chyba przeboleję brak guzików (w zasadzie od zawsze wolę zadzwonić gdzieś jak pisać sms), ale nie chodzi tu o zwieźanie się.
A o. To iż przez 5/6lat mam ten sam numer i nigdy nie korzystałem z pakietów i innych rzeczy. I tutaj moje fajkiego vouchera czy co tam kupić. znalazłem np. taki http://allegro.pl/orange-free-internet-na-karte-6-gb-9-miesiecy-i3174271095.html ale nie ma się co oszukiwać. Bardziej tym o czym tam piszą sugeruję się liczbą ofert w aukcji :mrgreen:.
Do czego ? Ile korzystania? do forum, livesportu, twittera i zakładów. powiedzmy jakieś 1h dziennie.

a wyburł padł - na xpersie S (budżet na tyle powiedzmy mi pozwala, więc szukam czegoś ładnego)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli kupisz ten starter Orange to będziesz musiał zmienić numer, ja korzystam z Play i po doładowaniu np. za 50zł dostaję 1gb szybkiego internetu na 5 miesięcy i po wyczerpaniu tego pakietu mam nielimitowany internet z tym że z prędkością do 32kb/s.
Ja kilkanaście tygodni temu też kupowałem nowy telefon i nad Xperią S się poważnie zastanawiałem ale nie kupiłem tego telefonu bo ma tylko 4.3 cala, a rozmiary jakby miał 4.7.
Napisz może jaki masz budżet.
Chyba przeboleję brak guzików (w zasadzie od zawsze wolę zadzwonić gdzieś jak pisać sms), ale nie chodzi tu o zwieźanie się.
No to przecież na dotyku się i tak o wiele szybciej piszę, wystarczy zainstalować Swype&#39;a. ????
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
No to przecież na dotyku się i tak o wiele szybciej piszę, wystarczy zainstalować Swype&#39;a.
To coś co się &#39;palcem ciągnie słówka?&#39; widziałem już hoho dawno, fajne -&gt; i nic poza tym :mrgreen:
Napisz może jaki masz budżet.
Budżet to powiedzmy 800pln, ale mogło by byc i z grosz więcej. Lecz nie ma sensu i wybór już raczej zapadł (bo nie potrzeba mi jakiegoś specjalnego smarfona, którego jak dopiero ogarnę to będzie chodził już po 300/350pln)
Wybór pozostał tylko taki - gdzie ew moge przenieść numer, aby było dla mnie najlepiej. Albo czy orange ma jakąś odpowiednią ofertę która mnie zadowoli za przystępne pieniądze. Ale to też juz chyba musze się udać do salonu.
w każdym razie dzięki za pomoc.

Albo jeszcze jedno. Bo kupno to kwestia okazji tego modelu, więc co potrzebuje pobrać aby mi umiloło to życie. Może byc po nazwach.
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Witam. Szukam pomocy. Mam opcje przedłużyć abonament w Play albo iść do innej sieci. Abonament jaki moge płacić max to 69zł miesięcznie więc wypiszę telefony które wpasowują się w ten abonament i mogę je wybrać. Oto one:
LG Swift L9
LG Swift L3 II
Windows Phone 8S by HTC
HTC One S
HTC Desire X
Sony Xperia E
Sony Xperia J
Sony Xperia miro
Huawei Ascend W1
Huawei Ascend G300
Huawei Ascend Y300
Samsung S8600 Wave III
Alcatel one touch Star
Samsung Galaxy Young
Samsung S8600 Wave III
Samsung Galaxy Core
Samsung Galaxy Trend
Samsung S7530 Omnia M
BlackBerry® Curve 9360
ZTE Kis Pro
ZTE Blade III
Ja osobiście myślę nad LG L9 ale może ktoś z forum zna lepiej się na telefonach i poleci coś , bo nie chcę kupić jakiegoś szajsu. Z góry dzięki za pomoc.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Witam. Szukam pomocy. Mam opcje przedłużyć abonament w Play albo iść do innej sieci. Abonament jaki moge płacić max to 69zł miesięcznie więc wypiszę telefony które wpasowują się w ten abonament i mogę je wybrać. Oto one:

LG Swift L9
LG Swift L3 II
Windows Phone 8S by HTC
HTC One S
HTC Desire X
Sony Xperia E
Sony Xperia J
Sony Xperia miro
Huawei Ascend W1
Huawei Ascend G300
Huawei Ascend Y300
Samsung S8600 Wave III
Alcatel one touch Star
Samsung Galaxy Young
Samsung S8600 Wave III
Samsung Galaxy Core
Samsung Galaxy Trend
Samsung S7530 Omnia M
BlackBerryŸ Curve 9360
ZTE Kis Pro
ZTE Blade III

Ja osobiście myślę nad LG L9 ale może ktoś z forum zna lepiej się na telefonach i poleci coś , bo nie chcę kupić jakiegoś szajsu. Z góry dzięki za pomoc.
byłem w play i uciekłem bo nic nie dali za przedłuzenie uciekłem do orange dostałem rabat 100% na pól roku za przejscie a ceny abo prawie takie same co w play a telefon zalezy co cie interesuje w czym ci tel bedzie potrzebny , moim zdaniem procek 2 rdzeniowy minimum i przynajmniej 1 gb ram jak to ma to w sumie reszta nie ma znaczenia bo wszytsko lata na androidzie i te 2 lata gwarancji wszystko w sumie wytrzyma
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
byłem w play i uciekłem bo nic nie dali za przedłuzenie uciekłem do orange dostałem rabat 100% na pól roku za przejscie a ceny abo prawie takie same co w play a telefon zalezy co cie interesuje w czym ci tel bedzie potrzebny , moim zdaniem procek 2 rdzeniowy minimum i przynajmniej 1 gb ram jak to ma to w sumie reszta nie ma znaczenia bo wszytsko lata na androidzie i te 2 lata gwarancji wszystko w sumie wytrzyma
Jaki tel dostałeś i w jakim abonamencie ?
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Jaki tel dostałeś i w jakim abonamencie ?
telefon Samsung Galaxy Beam z projektorem za dopłatą juz nie pamiętam ok 150zł w abonamencie za 130zł z czego mam upustu 15zł za orange open więc płacę 115zł w tym za free bez limitu smsy i rozmowy ze wszytskimi w polsce, 2 giga netu i Orange TV w fonie

no i pół roku abonament upust 100% włąsnie teraz opłacałem pierwszy rachunek :;/:
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Nie będę otwierał nowego tematu, więc zapytam tu:
Ojciec przedłuża ofertę w T-mobile Mix i dostał do wyboru 4 telefony :
Samsung Galaxy Trend (S7560)
LG L5
Sony Xperia E
Samsung Galaxy Young.
Który wybrać ? Mi osobiście wydaje się ten Trend ale nie znam się tak, więc z góry dzięki za pomoc. Do godz. 16 musiałbym wiedzieć. Pozdrawiam
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Sony bym od razu odrzucił ze względu na ekran, dobry LG z serii L to dopiero L9 więc któryś z Samsungów. Osobiście jednak lepiej wziąć najdroższego, sprzedać, dołożyć trochę kasy i mieć telefon naprawdę dobry a nie bawić się w takie słabe modele.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witajcie, mam takie pytanko do Was.

Planuję zakup nowego telefonu. Posiadam Samsung Galaxy ACE S5830 . Ogólnie z marki jestem zadowolony. Ale ten model jest słaby, jako , że dodatkowo zajmuję się programowaniem w androidzie telefon musi być nieco mocniejszy, żeby te moje testy przeżył ;p

Co polecacie z Samsunga w przystępnej cenie &gt;?
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
Samsung S4 - kumpel posiada i bawiłem się nim cały dzien ???? chodzi płynnie no i nie ma mowy o jakimś &#39;zamulaniu&#39; ????
tez posiadam ACE i mnie wkurza łagodnie mowiac..tnie,zawiesza sie,słabo chodzi :/
ewentualnie S3 bo cena znacznie mniejsza
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Witajcie, mam takie pytanko do Was.
Planuję zakup nowego telefonu. Posiadam Samsung Galaxy ACE S5830 . Ogólnie z marki jestem zadowolony. Ale ten model jest słaby, jako , że dodatkowo zajmuję się programowaniem w androidzie telefon musi być nieco mocniejszy, żeby te moje testy przeżył ;p
Co polecacie z Samsunga w przystępnej cenie &gt;?
Skoro jestes posiadaczem Ace, to moze skusisz sie na Ace II ? troszke większy, ale za to 2 rdzeniowy procesor. Z tej niższej półki cenowej telefonów z dobrymi &quot;bebechami&quot;. Ace II jest najrozsądniejszy
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Witam. Mam Pytanie do tych ogarniających temat smartfonów. Planuje kupić na allegro lub tablicy telefon do 600zl mam na oku Samsunga Galaxy Ace 2 i Galaxy S Advance.
Który z nich ma lepszy aparat? Który ogólnie lepiej się sprawuje?
 
Do góry Bottom