>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;)

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 277 Bukmacher Fortuna
Hurkacz - Andreozzi (Handicap +1.5 Hurkacz) @1.58
Hurkacz świetny występ w turnieju wielkoszlemowym French Open. Hurkacz przeszedł kwalifikacje i w pierwszej rundzie pokonał Sandgrena w tym meczu oczywiście z doświadczonym Sandgrenem ,który nie raz sprawiał niespodzianki mimo to pokonał świetnego zawodnika po czterech setach. Następnie trafił na aktualnie czwartą rakietę świata Cilica. Oglądając ten mecz mimo pierwszych dwóch setów nie zagranych w bardzo dobrym stylu Hurkacz się podniósł i wygrał trzeci set w tie-breaku z Chorwatem. Szkoda czwartego seta ,ponieważ Hurkacz mógł zagrać z Cilicem w piątym secie niestety po dziesięciu gemach został przełamany. Znakomita przygoda naszego tenisisty. Na pewno czuję się coraz pewnie i czuję ,że jutro to udowodni. Jeśli chodzi o Andreozziego ,także zagrał bardzo dobrym turniej w French Open. Przeszedł kwalifikacje trafiając w pierwszej rundzie na Fritza. Wygrana po pięciosetowym pojedynku. Następnie trafił na Verdasco tutaj za wiele do powiedzenia nie miał. Jutro spodziewam się wyrównanego meczu. Bezpiecznie idę w ugranie przez Hurkacza seta ,ale oczywiście chciałbym żeby zagrał w kolejnej rundzie. Dodatkowo mecz rozgrywany jest w Poznaniu przed własną publicznością. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 278 Bukmacher Fortuna
Kalinina - Linette (Handicap +1.5 seta Linette) @1.40
Na jutro idę w stronę naszej reprezentantki w kobiecym tenisie. Madzia ostatnio nie dysponuje jakąś wybitną formą ,ponieważ na siedem spotkań wygrała zaledwie jeden mecz. Linette jest waleczną tenistka co pokazuje ze mimo nieciekawej formy ma siedem oatatnich meczy potrafiła w czterech ugrać seta. Ukrainka na ten moment patrząc po wynikach jest w minimalnek lepszej formie. Rankingowo Polka zajmuje 68 pozycje natomiast Kalinina 126 pozycje rankingu WTA. Ja jutro gram bezpiecznie chociaż czuję jutro zwyciestwo Magdy i dodatkowy oddech w poataci przełamania złej passy przed najbliższymi meczami. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 279 Bukmacher Fortuna

Daniel Taro - Bourgue typ 1 @1.65
Daniel Taro aktualnie plasuję się na 82 pozycji rankingu ATP natomiast Francuz - Bourgue jest 267 w rankingu. Daniel pokonał w Poznaniu Kecmanovica w dwóch setach. French Open dość krótka przygoda wygrana w kwalifikacjach z Estrella w trzech setach następnie porażka z Novakiem w trzech setach. Wygrany turniej w Istambule wygrana m.in z Berrettinim,Bedene,Dutra Da Silva,Chardy,Jazirim. Lisbonie wygrana z Monteiro,Rosolem porażka w cwiercfinale z Garinem. Taro dobrze czuję się na kortach ziemnych udowodnił to chociażby w Istambule wygrywając ten turniej. Jutro zmierzy się z przeciętnym zawodnikiem z Francji który pokonał w Poznaniu Brkicia. Porażka Hoangiem,Eliasem,Collarini. Słabo prezentuję się ten zawodnik na kortach ziemnych. Grali ze sobą 3 lata temu Daniel pokonał dość pewnie Bourgue. Można tutaj spróbować zagrać zwycięstwo Daniela w dwóch setach ,ale jednak zagram bezpiecznie na samo zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 280 Bukmacher Totolotek

Włochy - Polska typ 2 @1.65
Głównie w lidze narodów trzeba patrzeć na aktualną tabelę i składy obu ekip. W &quot;Lidze Narodów&quot; trenerzy bardzo rotują swoimi składami. Włosi bez swoich najmocniejszych gwiazd m.in zabraknie w tym meczu: Zajceva, Juantoreny. Nie oznacza to ,że do Azji poleciały rezerwy włoskiej siatkówki będzie m.in świetny rozgrywający Giannelii,na przyjęciu Lanza,środkowy Anzani. Mimo wszystko ja jutro idę w stronę naszej drużyny ,która chce utrzymać miejsce w czołowej trójce. W naszej drużynie mamy kim postraszyć z atakujących mamy Schulza,Konarskiego oraz Kaczmarka.Środkowi Nowakowski,Lemański,Bieniek. Przyjęcie Szalpuk,Bednorz,Śliwka,Kwolek. Libero Zator i Żurek. Miałem grać handicap w stronę naszej reprezentacji -1.5 seta po kursie około 2.28 ,ale zdecydowałem się pograć bardziej zachowawczo. Jutro liczę na kolejne zwycięstwo naszej reprezentacji. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 281 Bukmacher Fortuna
Włochy - Bułgaria (Handicap - 1.5 seta) typ Włochy @1.88
Ogladając dzisiejszy mecz Włoskiej ekipy z naszą reprezentacja mimo porażki w tie-breaku pokazali sporo dobrej siatkówki. Pisałem o braku głównych gwiazd Zajceva oraz Juantorena mimo wszystko Parodi oraz Lanza dwaj świetni przyjmujący zastępują godnie swoje gwiazdy. Spore problemy naszej reprezentacji dzisiaj sprawiał atakujący Nelli. Znakomity gracz dokładnie nie znam statystyk akurat tego gracza, ale na pewno bardzo wysokie. Ten gracz praktycznie się nie mylił, znakomity serwis chociaż dużo zepsutych serwisów. Jednak oceniam mimo porażki zespół pod dowództwem Blenginiego grał z naszą reprezentacja bardzo wyrównane sety oprócz pierwszego. Jeśli chodzi o zespół z Bułgarii nie zobaczymy w nim gwiazdy bułgarskiej ekipy Sokołowa. Dzisiaj zwycięstwo z słabymi Chinami w trzech setach ale ten mecz mógł skończyć się zdecydowanie inaczej ponieważ sety były bardzo, wyrównane. Porażka z Australia, Rosja w trzech setach. Oglądając mecz Bułgarii z Argentyna zespół Bułgarii mnie w żadnym stopniu nie przekonywał. Bardzo monotonny mecz ze sporą ilością błędów mimo iż spotkanie było przez Bułgarów wygrane. Czuję jutro że Włosi ogarną ten mecz może nawet w trzech setach. Nie widzę jutro innej opcji jak tylko zwycięstwo Włoskiej ekipy. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 283 Bukmacher Fortuna
USA - Kanada typ USA @1.62
Dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy USA a Kanadą. Na ten moment można powiedzieć ,że jeśli chodzi o formę to lepszą na ten moment dysponuje Kanada. Jeśli chodzi o składy lepszym według mnie dysponuje USA. Porażka z Niemcami oraz Brazylia i urwanie seta przez Australie jeszcze o niczy nie świadczy. Mają Amerykanie słabszy okres gry ,ale dzisiaj czuje że odpalą. Kurs pobieram z miłą chęcia. Jeśli chodzi o tabelę jest tam bardzo ciasno. Takie reprezentacje jak Rosja oraz Włochy na pewno będą chciały zagrać w rundzie finałowek &quot;Ligi Narodów&quot;. Wyróżniającymi graczami wśród Amerykanów to na pewno m.in: Jaeschke,Anderson,Christenson,Holt,Shoji,Smith,Watten. Jesli chodzi o wyrózniajacych sie zawodnikow z Kanady warto uwzględnić m.in: Derocco,Sanders,Schmitt,Hoag.
Można spróbować dzisiaj handicap -1.5 seta w stronę Amerykanów po nieco wyższym kursie. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 284 Bukmacher Fortuna
Vanni - Gulbis typ 2 @1.52
Vanni zawodnik ,który większości stara się grać w swoim kraju we Włoszech. Uczęszcza także nawet na turnieje wielkoszlemowe. Ostatnio w French Open w kwalifikacjach pokonał Chiudinelliego w dwóch setach. Następnie przegrał z Kovalikiem. Kurs na Gulbisa według mnie bardzo dobry trzeba pobierać puki jeszcze nie spadł. Na pewno taki kurs również zadecydował ,że Włoch gra ostatnimi czasy dosyć dobrze na nawierzchni ziemnej. Grał z graczami z którymi co mecz praktycznie był faworytem. Niezbyt prestiżowe turnieje. Ostatni mecz przegrany z Grigelisem. Jest to Litwin ,który jest znacznie dalej w rankingu ATP od Włocha natomiast natomiast w meczu przełamał go czterokrotnie. Jeśli chodzi o Gulbisa to jest do bardziej doświadczony zawodnik. Bardzo dobry występ w French Open. Przeszedł bez problemu kwalifikacje, pierwsza runde z doświadczonym Mullerem. Odpadł w drugiej rundzie z zawodnikiem ,który można powiedzieć ,że jest w szczycie formy - Berrettinim. Gulbis bardzo dobrze radzi sobie na kortach ziemnych. Ja tutaj nie widzę innej opcji jak tylko zwycięstwo Łotewskiego zawodnika. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 285 Bukmacher Fortuna
Copil - Sugita typ 2 @1.84
Patrząc na ostatnie wyniki na nawierzchni ziemnej Copil nie odnosi nadzwyczajnych. Porażka z Cecchinato,Johnsonem,Basilashvili,Struffem. Rozpoczynamy granie na kortach trawiastych. W pierwszej rundzie Copil pokonał Bedene w trzech setach. Jesli chodzi o jakies osiagnieca Copila na nawierzchni trawiastej to praktycznie brak. Ostatnio na Wimbledonie porazka z Gojowczykiem. Tutaj zagram w stronę Sugity ,który gładko pokonał Basilashvilego w dwoch setach. Sugita bardzo dobrze czuje na nawierzchni trawiastej. Pokazują to następujące wynikiz ubiegłych lat m.in: zwycięstwo z Mannarino,Bahgdatisem,Ferrerem,Fritzem. Ja jutro pogramw stronę bardziej zwrotnego zawodnika. Według mnie to właśnie Sufita znajdzie się w następnej rundzie. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 286 Bukmacher Fortuna

Gulbis - Giannessi typ 1 @1,72

(6-2,5-3) i serwis Gulbisa szkoda tego meczu...
Obaj zawodnicy spotkali się dość nie dawno w maju tego roku. Spotkanie wygrał Gulbis w trzech setach. Gulbis w pierwszym swoim meczu w Caltanissetta wygrał z Vannim bez straty swojego podania. W kolejnej rundzie czeka na niego następny gospodarz ,który prezentuję się na kortach ziemnych całkiem dobrze. W miarę dobry turniej w Poznaniu wygrał m.in: Sousa,Estrella,Balazs. Przegrał z naszym reprezentantem Hurkaczem ,który po French Open uwierzył w siebie i widać ,że z meczu na mecz jest coraz lepszym zawodnikiem. Na swoim terenie pokonał Janvierego zawodnika ,który w rankingu jest drugie tyle dalej od Giannesiego. Gulbis w mojej ocenie jest zawodnikiem lepszym udowodnił to m.in ostatnio w French Open,czy na sowich kortach Bordeaux. Jutro według mnie to właśnie Gulbis będzie w kolejnej rundzie. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 287 Bukmacher forBet

Federer - Kyrgios (Ilość gemów w meczu powyżej 23.5) @ 1.95


Wszystko rozumiem Federer jest faworytem tego meczu i tego nie podważam ,ale linia gemowa jak najbardziej do grania moim zdaniem. Australijczykowi nawierzchnia trawiasta jest bardzo dobrze znana. Pokonał m.in Zvereva,Raonica,Rafe i wielu innych bardzo dobrych tenisistów. Oglądając dzisiejszy mecz z Lopezem stwierdzam ,iż serwis Kyrgiosa jest naprawdę bardzo dobry. Kyrgios nie od dawna wiemy ,że w meczach z zawodnikami z top10 gra lepiej niż z zawodnikami z niższej rangi. Jutro czuję wyrównany mecz z małą ilością przełamań. Federer na tym turnieju jest do pokonaniu pokazał to chociażby Mischa Zverev ,który ugrał ze Szwajcarem seta. Patrząc rok temu Roger przegrał w pierwszym meczu z niemieckim tenisistą Haasem w trzech setach. Była to niewątpliwie sensacja. W przypadku wyniku zakończonego w dwóch setach np. przez Rogera przy wyniku (7-5,7-5) wynik rozliczamy jako plus,więc myślę ,że jest on na spokojnie to pokrycia przez obu panów. Roger świetnie się czuję na trawie ,ale czuje ,że ten turniej mu do końca nie leży. Jak Haasowi udało się w ubiegłym roku wygrać spotkanie z przysłowiową &quot;maszyną&quot; to myślę ,że minimum dziesięć gemów jak najbardziej w zasięgu Kyrgiosa. Myślę ,że jutro jak najbardziej Kyrgios ma szanse na zdobycie przynajmniej seta ,a może i coś więcej. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 288 Bukmacher Fortuna
Cilic - Querrey (Handicap +1.5 seta Querrey) @1.71

Na jutro wybrałem spotkanie dwóch serwisantów. Obaj zawodnicy grają znakomity sezon na nawierzchni trawiastej. Kurs na Querreya nadal rośnie przynajmniej w fortunie tutaj tego zjawiska nie rozumiem. Querrey w tym roku na dwa spotkania wygrał wszystkie z Clarke oraz Warwinka. Na turnieju Wielkoszlemowym - Wimbledon w tamtym roku znalazł się w półfinale. Wygrał m.in z Fabbiano,Basilaszwili,Tsonga,Andersonem,Murrayem. W półfinale przegrał własnie z Cilicem po czterosetowym pojedynku. Cilic ostatnio pokonał Mullera oraz Verdasco. Luksemburczyk urwał seta Chorwatowi mimo ,iż widać wielki potencjał u Mullera to wiek jednak powoli przemawia. Ja jutro widzę wielką szanse na Querreya. Set myślę ,że spokojnie w Jego zasięgu ,a może i coś więcej. Ten turniej znakomicie sprawdza formę przez nadchodzącym Wimbledonem. Wart obejrzenia wyczuwam także tie-breaki w tym meczu i można spróbować overek gemowy. Mecz prawdopodobnie będzie pokazywany na antenach polsatu sport lub extra. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 289 Bukmacher Fortuna
Fucsovics - Wawrinka typ 2 @1.70
Kursy na to spotkanie trochę mnie zaskoczyły. Stan w pierwszym meczu w Kanadzie pokonał Krygiosa w trzech setach. Pierwszy set co prawdapozostawia wiele do życzenia. Stan przegrał wygrywając jednego zaledwie jednego gema. Drugi oraz trzeci set wyglądały już zupełnie inaczej. Stan trzymał bardzo dobrze swoje podane i w koncówkach każdego z setów przelamywał swojego rywala. Jesli chodzi o Fucsovica w meczu z Sousa został przełamany aż trzykrotnie. Mimo iż wygrał spotkanie w dwóch setach. Patrząc na ostatnie wyniki Węgra spisuje sie na kortach twardych całkiem przyzwoicie ,ale nadal uważam że mimo różnicy pomiedzym Szwajcarem a Węgrem chodzbyw rankingu to jest to typowy średniak. Według mnie jutro Stan bez straty seta wygra to spotkanie ale to typ trochę ryzykowny więc polecam pograć na same zwycięstwo Szwajcara. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 289 Bukmacher Fortuna
Dimitrow - Tiafoe typ 1 @1.74
Dimitrov grał ostatni mecz z tytułowym weteranem tenisa - Verdasco. Pierwsze seta zwycięzył Hiszpan przełamując Grigora na samym początku meczu, natomiast drugiego zwyciężył Dimitrov przełamując rywala dwukrotnie. Trzeci set rozstrzygał się w tie-breaku ,gdzie mogło wydarzyć się praktycznie wszystko. Presje wytrzymał Dimitrov i zwyciężył ten mecz ostatecznie w trzech setach. Jeśli chodzi o mecz Tiafoe oglądałem cały z Raonicem i tutaj muszę mocno pochwalić Tiafoe z dnia na dzień ten zawodnik robi niesamowite postępy. Przełamań serwis Raonica dwukrotnie to naprawdę wielki szacunek i to w decydującym secie. Dimitrov bardzo dobrze czuję się na kortach twardych i nie ukrywajmy jest o półkę wyżej jeśli chodzi o umiejętności. Polecam pograć po tak wysokim kursie ,ale pewnie głównie spowodowanym zwycięstwem przez Tiafoe z Raonicem ,który grał na swoim terenie i był na pewno przymierzany przez wiele osób ,że dojdzie w drabince wysoko ,a może i nawet wygra cały turniej jednak tak się nie stało. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 289 Bukmacher Fortuna

Stoke - Brentford
typ 1 @2.40

Stoke aktualny spadkowicz z Premier League. W tym sezonie według mnie powinni awansować bez problemu. Sporo zawodników pozostało w składzie. Kurs nadal rośnie a już mamy 2.40. Według mnie ten kurs jest wyśmienity do zagrania w stronę Stoke. Grają na swoim obiekcie. Po ostatniej porażce na pewno zrobią wszystko ,aby piąć się górę tabeli. Brentford w ostatniej kolejce wygrał, aż czterema bramkami z Rotherhamem spora zaliczka. Mimo to ja dzisiaj idę na zespół według mnie, który jest o klasę wyżej od dzisiejszych gości. Stoke grają m.in Crouch,Diouf,Allen,Ndiaye,Williams,Butland i paru innych bardzo doświadczonych graczy. Po takim kursie to nie ma się co zastanawiać tylko grać na Stoke. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 290 Bukmacher Fortuna
Japonia - Belgia typ 1 @ 3.95
Dzisiaj typ na plus bo bardzo wysokim kursie pograłem na Amerykanów handicap. Na jutro próbuje także zagrać po wysokim kursie w stronę tym razem Japończyków. Oglądałem całe spotkanie Japonii z Słowenia. Mecz został przez Japończyków przegrany po.czterech setach, ale w tym meczu reprezentacja Japonii spokojnie mogła doprowadzic ten mecz do tie-breaku. Mówi się że Japończycy maja za niskich zawodników do siatkówki to jest zupełna bzdura. Japończycy maja swoich wieżowców do tego dochodzi także znakomity wyskok i znana nie od dziśwalecznosc. ReprezentacjaBelgii dzisiaj rozegrała długie spotkanie z Słowenia przegrane po tie-breaku. Belgowie prowadzili po dwóch setach. Mimo to rozegrali piorunującedługie spotkanie co na pewno dobrze nie wpłynie na waleczny Japonię. Japończycy mieli dzień przerwy. Po takim kursie nie ma się co zastanawiać tylko trzeba jak najbardziej próbować.Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 291 Bukmacher Fortuna
Djokovic - Chardy (Handicap setowy +1.5 seta) typ Chardy @3.70

Chardy bardzo doświadczony Francuz. W Szanghaju pokonał młodego Marterera w dwóch setach. W Tokio zwycięstwo w dwóch setach z Dzumhurem oraz porażka z Struffem w trzech setach. Na US OPEN zwycięstwo z Rublowem oraz porażka z serwisantem Andersonem. Widać że ostatnimi czasy Chardy gra przeciętnie. Djokovic patrząć na ostatnie wyniki to widać ,że Djokovic po dłuższej przerwie wrócił już do formy na czternaście spotkań Djokovic przegrał tylko ostatnie z Andersonem w Laver Cup ,natomiast wszystkie trzynaście z takimi graczami jak Federer,Cilic,Raonic,Dimitrow Gasquet i wielu świetnych zawodników odniósł zwycięstwo. Widać ,że tacy zawodnicy jak Sangren,Fuscovics,Mannarino,Tsitsipas potrafili wygrać spotkanie bądz urwać przynajmniej jednego seta. Chardy w ostatnim meczu doprowadził z Serbem do tie-breaka oraz przegrał w drugim secie 6-4. Widać ,że za wiele nie odstaję od Serba mimo wszystko każdy wie ,że Serb jest w czołówce najlepszych tenisistów świata i Chardiemu wiele brakuje do Djokovica. Według mnie mimo to Chardy jest w stanie powalczyć z Djokovicem i ugrać przynajmniej jednego seta. Po takim kursie jak najbardziej można spróbować. Dla mniej lubiących ryzykować polecam typ z handicapem gemowym w stronę Francuza. Podrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik


 



Zaczynamy po krótkiej przerwie dalsze typowanie. Zapraszam do śledzenia. Poniżej pierwszy typ.

KUPON 291 Bukmacher fortuna

Czarni Radom - Warta Zawiercie typ Czarni Radom kurs 1.63 Lvbet

Tutaj akurat widziałem po kursach na zwycięstwo Radomian jest od 1.60-1.69 w niektórych bukach tak to się właśnie ma, ale ja typ wziąłem z Lvbet gdzie kurs jest aktualnie najwyższy i mimo wszystko według mnie to jest duża promocja. Nawet tutaj po kursie 1.60 jak najbardziej można grać na Radom. Radomianie wcale w pierwszym meczu w play-offach nie odstawali od swoich rywali. Oglądałem całe spotkanie i według mnie mogli nawet wygrać to spotkanie, ale atut tej małej hali wypełnionej po brzegi do tego gra Zawiercia która była z minuty na minuty na ogromnej pozytywnej fali przybliżyła ich do zwycięstwa. W Radomiu już Zawiercie wygrało, ale według mnie ciężko będzie to powtórzyć ponownie. Radomianie mają mecz o być albo nie być w play-offach. Są mimo wszystko drużyną która gra już któryś sezon w bardzo podobnym składzie. W Radomiu każdej drużynie z Plus Lidze grało się zawsze bardzo ciężko i ja tutaj nie widzę innej opcji jak tylko zwycięstwo Radomian. Myślałem nawet nad handicapem w stronę Radomian, ale zagram bardziej bezpieczniej na samo zwycięstwo niedzielnych gospodarzy. Tutaj w przyjęciu Zaliński, Fornal srodkowi Pajenk, Huber w ataku wspomaga Filip czy Żygałow znakomity rozgrywający wzmagający się nie tak dawno z lekka kontuzją Vincic ale już jest gotowy i w pełni sił na to spotkanie. Zawiercie także ma dobry skład w ataku Bociek, Malinowski, na przyjęciu Semeniuk Ferreira znakomicie sprawuje się na przyjęciu również Koga. Według mnie czeka nas bardzo ciekawy mecz,ale jestem wręcz pewien że trzeci mecz powinien się odbyć. Pozdrawiam trzymajcie się.

Stawka: 500zł

EWK: 717.20zł



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik


Zaczynamy typowanie z nowym regulaminem:



1 KUPON



Gulbis - Klizan (Handicap gemowy +4.5) typ Gulbis kurs 1.46



STAWKA: 5/10j



Sonego - Fucsovics (Handicap setowy +1.5) typ Fuscovics kurs 1.36



STAWKA: 5/10j



De Minaur - Domingues typ De Minaur kurs 1.69



STAWKA: 7/10j



 
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik


Podsumowanie miesiąca kwietnia co prawda zacząłem pod koniec kwietnia i dodałem zaledwie trzy typy, ale w maju poprawię ilość typów mam nadzieję, że skutecznych.



Bilans za kwiecień: 1/2 (trafione, nietrafione typy) = -10.20j
 
Do góry Bottom