>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2009/2010?

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP



W tym temacie postarajmy się wytypować kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2009/2010. Zachęcam do dyskusji i wyrażania swoich opinii, argumentów... ????

No to ja zacznę, mój typ jest jasny i z pewnością oczywisty, Mistrzem Anglii w sezonie 2009/2010 zostanie Arsenal Londyn. Od roku 2005 Kanonierzy nie zdobyli żadnego poważniejszego trofeum, nie licząc takich imprez jak Emirates Cup czy Amsterdam Tournament. Od kilku lat zawsze przed rozpoczęciem nowego sezonu w Anglii moje marzenie jest tylko jedno, chciałbym w końcu ujrzeć cieszących się zawodników Arsenalu po zakończeniu ostatniej kolejki Premiership, niestety za każdym razem muszę obejść się smakiem i czekać na ten kolejny sezon wielkich emocji. Mam nadzieję, że ten rok oraz następny będą przełomowymi i Kanonierzy w końcu zaprezentują równą formę począwszy od sierpniowych pierwszych spotkań aż do tych ostatnich, rozgrywanych w maju. Zdaje sobie sprawę z tego, że nikt z wyjątkiem kibiców Arsenalu nie dopuszcza do myśli faktu, że &quot;dzieciaki&quot; Wengera są w stanie sięgnąć po puchar za zwycięstwo w Premiership. Nie raz i nie dwa razy Kanonierzy pokazali, że stać ich na równorzędną walkę z czołówką, niestety brakuje im tej równowagi formy, która zawsze pozbawia ich mistrzostwa. Kolejnym czynnikiem na minus jest fakt, iż Arsenal traci po prostu zbyt wiele bramek, defensywa zespołu z Emirates Stadium jest zdecydowanie słabsza od tej ze Stamford Bridges czy Old Trafford. Martwi mnie trochę fakt, iż Arsene Wenger nie zbyt chętnie sięga po nowych, doświadczonych graczy, konkretniej chodzi mi tutaj o obrońców i defensywnych pomocników. Jak na razie jedynym zakupem klubu jest Thomas Vermaelen, ale to póki co za mało, zdecydowanie za mało, potrzeba jeszcze co najmniej jednego jak nie dwóch solidnych zawodników. Jeżeli chodzi o piłkarzy ofensywnych, myślę, że ani Liverpool, Manchester United czy Chelsea nie są wcale pod tym względem zespołami lepszymi. Jestem w 100% pewny, że żadna z wyżej wymienionych drużyn nie gra piłki ładniejszej dla oka, takiej, która cieszy kibiców z całego świata. Jeżeli tą piękną grę, Kanonierzy połączą z solidną defensywą i nieco lepszą skutecznością pod bramką przeciwnika włączą się do walki o mistrzostwo Anglii i nie wykluczone, że je zdobędą.

Jeżeli to możliwe - proszę o dołączenie do tematu sondy, takiej jak w temacie z ubiegłego roku. Z tego co widzę, ja takowej zrobić nie mogę .​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oczywiście ankieta jest możliwa do zrobienia , własnie to uczyniłem.
Jak dla mnie wszystko rozstrzygnie się między Manchesterem , Chelsea oraz Liverpoolem będzie walka do samego końca jednak jestem pewny że Manchester nie zdoła obronić tytułu po prostu stracili ważne ogniwo Cristiano Ronaldo i uważam że będzie trudny do zastąpienia a nie wiadomo czy ktoś jeszcze nie odejdzie, wielkim błędem było również nie zatrzymanie Argentyńczyka Tevez który potrafił zawalczył i w ważnych momentach strzelać bramki stawiam w tym roku na Chelsea.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Myślałem, że któryś mod działu założy temat o mistrzostwie i o awansie do EPL.
Ale jak już jest to wypowiem się.
Sprawa jest jasna. Arsenal nie ma szans w starciu z Liverpoolem, Manchesterem i Chelsea.
Nie te czasy dla chłopaków Wengera Kanonier0392.
Top 2 tego roku ma się następująco. MU osłabienia brakiem Krystyny i brzydala.
LFC brak osłabień i wzmocnienie W postaci Johnsona. Minimalnie zmiany kadrowe, które wiele nie zmienią.
Przydałby się jeszcze jakiś jeden dobry zmiennik do Torresa.
No ale generalnie wiadomo jak jest... Liverpool na majstra. Bo są z roku na rok coraz bliżej tego.
A poniżej świeża wypowiedź przystojniaczka z Hiszpanii.
Fernando Torres uważa, że pięć drużyn będzie uczestniczyło w walce o mistrzowski tytuł w nadchodzącym sezonie Premier League. Zdaniem El Niño, Liverpoolowi, Manchesterowi United, Chelsea oraz Arsenalowi przybędzie w najbliższych rozgrywkach poważny konkurent - Manchester City.
Powiedział: Jestem pewien, iż Manchester United i Chelsea będą naszymi najgroźniejszymi rywalami, ale nie można zapominać o Arsenalu oraz Manchesterze City.
Man City buduje silny zespół, dokonując dobrych transferów. Manchester United nie pozyskał jeszcze nikogo za pieniądze ze sprzedaży Ronaldo, którego stratę, jak i Carlosa Teveza, boleśnie odczuje. Musimy uzbroić się w cierpliwość i zobaczyć, kogo do siebie sprowadzą.
Torres przyznaje, że Liverpool musi w sezonie 2009/2010 przede wszystkim poprawić grę przed własną publicznością, gdzie zgubił sporo kosztownych punktów w minionych rozgrywkach.
Premier League ponownie będzie naszym priorytetem - dodał.
Zamierzamy w pierwszej kolejności skoncentrować się na wywalczeniu mistrzowskiego tytułu, a co za tym idzie, starać się być bardziej bezlitośni u siebie w starciach z tzw. słabszymi drużynami. W zeszłym sezonie sprawiły nam one sporo problemów.
Fernando i jego rodacy grający w LFC udadzą się teraz na urlop po starcie w turnieju o Puchar Konfederacji, zanim dołączą do swoich klubowych kolegów tuż przed wylotem na tournee po Azji.
Następne lato będzie bardzo intensywne, z dużą ilością gier, dlatego musimy teraz trochę odpocząć przed nowym sezonem, który będzie długi, ale oby także udany - zakończył.
&gt;&gt;&gt; źródło &lt;&lt;&lt;
Mój głos oczywiście poszedł na Liverpool. Tym razem się nie pomylę jak w zeszłym sezonie.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Man Utd ? Bez Ronaldo to już nie ta sama drużyna, i nie mówcie, że zastąpią go Valencią :p
Liverpool ? Jakoś nie pasują mi na mistrza, skład przeciętny.
Chelsea ? Pasują mi najbardziej, silny skład, nowy dobry trener klubowy, a przy osłabieniu MU dla mnie kandydat do mistrzostwa.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
W obecnym momencie nie ma co za bardzo wychylać się z oficjalnym typowaniem zwycięzcy Premiership, bo okno transferowe trwa na dobre i znając potencjały finansowe wszystkich faworytów, te szanse mogą się obrócić o 180 stopni. Tak więc na dzień dzisiejszy możemy tylko gdybać...

Jednak postaram się dorzucić swoją opinię, która jednak może ulec zmianie zważywszy na wspomniane transfery. A więc zacznę może od Manchesteru City. Nawet nie dopuszczam myśli, żeby ów drużyna mogłaby nawiązać realną walką o mistrza do 25 kolejki. Nawet gdyby udało im się sprowadzić Eto&#39;o i Tevez&#39;a, to poważnie wątpię, żeby udało im się stworzyć zgrany kolektyw, który powalczyłby o najwyższe pozycje w najsilniejszej lidze świata. Jeśli chodzi o Arsenal, to ta drużyna powinna eksplodować formą za 2, 3 lata, ale na pewno nie teraz... Argument jest prosty i chyba niepodważalny: Dzieciaki Wengera są za młode i brakuje im większego doświadczenia i tej wspomnianej przez Kanoniera0392 regularnej formy. Mam nadzieję, że nikogo nie urażę tym zdaniem, ale... Oni jeszcze nie mają jaj... United wiadomo... Sprzedali Ronaldo, który był kręgosłupem tej drużyny oraz Teveza (co dla mnie było wielkim błędem), który nawet wchodząc z ławki rezerwowych potrafił odmienić losy spotkania. Manchester z pewnością jeszcze zaszaleje w tym okienku transferowym zważywszy na pieniądze jakie otrzymali za transfer Cristiano, tylko pytanie, czy Fergusonowi uda się uzupełnić luki w składzie? Po sprzedaży Beckhama, czy Van Nistelrooy&#39;a udało się zakleić te dziury. Jak będzie tym razem? Liverpool... Już w tym sezonie pokazali wspaniałą determinację i niezwykłe pragnienie wygrania przeklętej od 19 lat Premier League. W niektórych meczach bardzo mi imponowali i i wzbudzili we mnie wielki szacunek. Jeśli Benitez zatrzyma najważniejszych piłkarzy, co nie powinno być problemem i dokona kosmetycznych korekt w kadrze, to Liverpool powinien być bardzo poważnym kandydatem do końcowej glorii. No i na koniec Chelsea ;) nie bez przyczyny piszę o nich na końcu, ponieważ całym sercem jestem z tą drużyną od ładnych paru lat i to tryumf właśnie The Blues mi się marzy. No ale postaram się postawić jakieś plusy i minusy przy CFC. A więc najważniejsza jest chyba zmiana managera. Carlo Ancelotti... Naprawdę jestem neutralny co do tego człowieka i nie wiem, czy jest odpowiednią osobą na tym stanowisku, ale na pewno go nie skreślę. Bardzo mnie ciekawi jak po tylu latach pracy w Milanie i zmianie otoczenia sobie poradzi... Martwi mnie bariera językowa, która była zmorą feralnego Scolariego (pozdrowienia do Uzbekistanu :) ). Jak przyznał sam Carlo nauka idzie mu mozolnie, ale zrobi wszystko aby język nie był problemem. Jeśli chodzi o transfery to do Chelsea na dniach ma zawitać Yuri Zhirkov. Jak dla mnie genialny transfer! Pokorny Rusek będzie świetnym zmiennikiem i rywalem zarówno dla A. Cole&#39;a i Florenta Maloudy, Zhirkov jest uniwersalnym piłkarzem i może grać na obydwu pozycjach (LO i LP). Jednak wolę zbytnio się nie cieszyć i wychylać, bo w końcu oficjalna strona jeszcze tego nie potwierdziła. Przesądzone wydaje się odejście Carvalho i Deco do Interu. Kwestią jest tylko kwota jaką ma zapłacić drużyna Mourinho. Dużo mówi się o Aguero i Pato, ale wątpię, by któraś z tych młodych gwiazdek zdecydowała się na przeprowadzkę na Stamford Bridge, choć nie ukrywam, że jestem zwolennikiem talentów tych napastników. Osobiście marzy mi się David Villa, no ale niestety muszę wybić sobie z głowy Hiszpana w niebieskiej koszulce...

Reasumując moimi faworytami są Chelsea i Liverpool i na dzień dzisiejszy, to te drużyny są dla mnie poważnymi kandydatami do wygrania Premier League. Sercem oczywiście jestem przy The Blues ;) Jak będzie zobaczymy, a teraz śledźmy uważnie okienko transferowe i czekajmy na I kolejkę...

Pozdrawiam.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Jak zwykle wszystko rozegra się pomiędzy Manchesterem United, Chelsea i Liverpoolem. Jeszcze trochę za wcześnie na typy, bo nie wiadomo kim wzmocnią się owe kluby, a kogo sprzedadzą. Liverpoolu tradycyjnie nie widzę jako Mistrzów, jeśli zastępcą Torresa mają być gracze pokroju Voronina, a Xabi i Mascherano odejdą to LFC będzie walczyć o trzecie miejsce. Manchester z kolei stracił Ronaldo, którego bezpośrednio nie są w stanie zastąpić. Trzeba zmienić styl gry. Strata Teveza to nie jest duże osłabienie, łatwo można go zastąpić. Jeśli oprócz Valencii przyjdzie inny skrzydłowy, z renomą, jak A.Young czy Ribery to jestem spokojny. Co do Chelsea to trzeba poczekać na transfery, bo jak zwykle wokół nich wiele zamieszania, od nowego trenera po potencjalne nowe twarze w drużynie.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Również uważam, że ani Arsenal ani Manchester City nie powalczą o miejsce w Top3. Nie da się zbudować zespołu na mistrza w jeden sezon, mowa tutaj o klubie panów szejków. Mało kto chce tam iść ze względu na brak miejsca w pucharach, oraz z innych czynników.
Arsenal ma fajną drużynę, ciekawą dla oka, ale brak wzmocnień i z taką samą grą mogą powalczyć co najwyżej o miejsce w LM.
Manchester bez Ronaldo powinien dać sobie radę. Równie ważni zawodnicy zostają, będą potrzebowali kogoś, kto będzie potrafił zdobywać bramki, na razie chyba takiego zawodnika nie ma. Nie mniej jednak to będzie największy rywal Chelsea.
Chelsea - w 80% jestem pewien, że wygrają Premier League, a w 40% że wygrają Ligę Mistrzów. Sporo czytam co tam się dzieje, i jestem przekonany, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Wzmocnienia jeszcze będą na pewno, plotek krąży dużo. Atmosfera w drużynie ponoć jest bardzo dobra, trener wyśmienicie dogaduje się z zawodnikami i na wzajem robią na sobie dobre wrażenie. Ligę Mistrzów mogli wygrać już w poprzedniej edycji, lecz Barcelona miała niezwykle dużo szczęścia w drugim spotkaniu.
Gdy pojawi się oferta u jednego bukmachera stacjonarnego, natychmiast pójdę postawić nieco grosza, że wygrają Ligę oraz Ligę Mistrzów.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To może i klika zdań ode mnie ;)

Mój głos oczywiście poleciał na Manchester United . No ale po kolei opisze w kilku zdaniach szanse inncyh zespołów mogących się w walke o czołowe miejsca wliczyć.
SAF mimo licznych wypowiedzi że nie odda Ronaldo zrobił inaczej i United wiele straciła. Osobiście nie za bardzo lubiałem Ronaldo ale co jak co musze powiedzieć że w piłke grać potrafi. Wiele razy sam przesądzał o losach meczu.
Już sama jego obecność na boisku powodowała że rywale znacznie większą uwage poświęcali jemu co umożliwiało innym zawodnikom trochę więcej swobody. Wielu kibiców United uważa że to będzie nie możliwa do załatania dziura lecz ja jestem zupełnie innego. Kiedyś już dziury po Beckhamie czy po van Nisterlooyu miały być nie możliwe do załatania a jednak się dało. Wg mnie pałeczkę po Ronaldo na prawej stronie powinien przejąć albo Nani albo nowy nabytek Valencia. Naniemu ostatnio w PL sie nie wiodło , mało grał choć gdy przychodził na Old Trafford był wielką nadzieją. Antonio Valencia to jeszcze młody skrzydłowy który na pewno jest głodny sukcesów w Europie jak i na wyspach , w Wigan zbytnio takiej szansy nie miał. W poprzednim sezonie co prawda zbyt strzelny nie był ale nie ma co porównywać słabszego o dwie klasy Wigan od MU. Zupełnie inne gwiazdy w United niż w Athletic i zupełnie inne style gry. Moim zdaniem gdyby któryś z tych dwóch piłkarzy miałby zaklepać sobie miejscówkę w składzie to będzie to jednak Ekwadorczyk , w minionym sezonie jednak on był podstawowym piłkarzem swojego zespołu więc napewno ma więcej tego ogrania a Nani był tylko zmiennikiem choć Nani zapowiada że to on zajmie miejsce po swoim koledze z reprezentacji i ma zamiar odbudować zaufanie u kibiców.
Głupim posunięciem było poddanie sie z walki o Teveza. Joker znakomity choć nie dziwie sie że nie chciał być tym Jokerem. Tevez moim zdaniem jest dużo lepszy od Berbatova , waleczniejszy i bardziej pracowity. Berbatov aby wykorzystuje sytuacje w sumie od tego jest ale Tevez podobnie jak i Rooney był wszędzie. W miejsce Teveza SAF sciągnął Owena którego forma stoi pod znakiem zapytania oraz młodziutkiego Obertana po którym ciężko się spodziewać aby od razu w pierwszym sezonie pełnił role podobną do Teveza że w razie potrzeby wchodzi i strzela. Aczkolwiek bardzo chciałbym aby tak było. Wielu fanów MU ( w tym ja ) bardzo chciało by aby Owen wrócił do swojej dawnej dyspozycji. Jeżeli pech (kontuzje) go minie jest wielka szansa aby tak też i się stało. Fergusson za samego Ronaldo &quot;zwinął&quot; 94mln € ledwo wydał około 20 i już zapowiedział koniec transferów. Mowi się że są jeszcze prowadzone jakieś rozmowy z Eto&#39;o nt przenosin kameruńczyka na Old Trafford , a także Adebayorem. Szanse są na pewno duże skoro Eto nie chce przedłużyć kontraktu z Barcą tylko problem w tym co wybierze. Bo City ponoć też jest nim zainteresowane. Mówi się także o wymianie na linni MU- Atletico Madryt. Że niby jako Berbatov ma odejść w zamian za Aguero , choć ja osobiście z dużą ostrożnoscią podchodze do takich newsów. Faktem by było że gdyby na Old Trafford trafił któryś z tych snajperów było by świetnie i na pewno razem z Roneyem tworzył by zabójczy duet. Rooney po tym jak Ronaldo odszedł na pewno będzie miał trochę więcej swobody , bo gdy grał Ronaldo musiał grać wszędzie , teraz mam nadzieję że zajmie się tym do czego jest czyli do strzelania bramek. Siak czy tak do zakończenia okienka jeszcze trochę czasu i United kupią jakąś maszynke do bramek.
Reszta drużyny bez zmian. Najlepsza defensywa z ubiegłego sezonu zostaje i nie zanosi sie na nic aby miało się coś zmienic. Siłą na pewno będzie Old Trafford gdzie nie zwykle ciężko jest komukolwiek wywieźć punkty. Tak więc mam nadzieję że dominacja MU przez ostatnie lata zostanie podtrzymana i po raz kolejny majstra zdobędą.

Najgroźniejszym rywalem moim zdaniem w walce o mistrza powinna być chyba jednak Chelsea. Skład ten sam uzupełniony Zirkovem choć nei wiadomo czy wielka ka$a z MC nie skusi filara defensywy Johna Terrego. Jeżeli tak by się stało Chelsea u mnie traci jakie kolwiek szanse na walke nawet o vice mistrzostwo. The Blues skład ma piekielnie silny tylko trochę tak jak by nie był wykorzystany w pełni. Na minus na pewno jest obsadzenie jako trenera Carlo Ancelottiego. Wogóle coroczna zmiana trenera nie może pozytywnie wpłynąć na zespół. Ancelotti jak dla mnie jest ... przeciętnym trenerem. W Milanie wiele osiągnał ale już ostatnie lata pokazały że jednak coś jest nie tak. Chelsea a Milan to jednak zupełnie inne zespoły , Serie A a PL zupełne inne ligi i zupełnie inaczej sie w nich gra. Nie wiem czy Ancelotti po tylu latach spedzonych we Włoszech przyzwyczajony do takiego systemu gry bedzie probował wpoić The Blues włoski system gry czy jednak samemu się dostosowac. Na pewno słaba znajomość języka angielskiego może dodatkowo sprawić że komunikacja po między wielkoma piłkarzami a trenerem będzie dosyć uciążliwa. Gdyby Chelsea prowadził dalej Hiddink no to Chelsea była by prawdopodobnie najpoważniejszym kandydatem na swiętowanie mistrzostwa.

Liverpool stawiam w kontekście walki o mistrzostwo podobnie jak Chelsea, szanse mają i to nawet duże. Na pewno te kilkanaście lat bez tytułu musza tak wielki klub frustrować i może to podziałać jak kopniak mobilizacyzjny bo z takimi zawodnikami , i swietnym trenerem nic jak tylko wygrywać. No ale właśnie bolączka The Redds twki w tym że na własnym obiekcie szokują nieskutecznością , przez co te 7 remisów z niekoniecznie silnymi rywalami na Anfield pozbawiło ich jak by nie było mistrzostwa. Wystarczyły by tylko dwa mniej zremisowane mecze u siebie i to LFC by swiętowało. I pewne jest to że choć trochę poprawią skuteczność gry u siebie , i dopisze im wkońcu więcej sportowego szczescia też mogą być bardzo groźnym rywalem Czerwonych Diabłów. I tego się właśnie obawiam. Choć nie wiem czemu ale odnosze wrażenie że Benitez zawsze większą wage przywiązuje do LM niż do PL. Jeszcze jeżeli Torresa ominą kontuzje to już wogóle mogą sporo zdziałać.

Arsenal to jeszcze jednak za młody zespół na odnoszenie takich sukcesów. Potęgą mogą oni być ale za jakies 2-3 lata , kiedy to forma już tak definitywnie eksploduje. Póki co sądze że powinni powalczyć do 4 miejsce.

No i jeszcze został Mench€$ter City. Wielka ogromna kasa wpompowywana w ten zespół może i nawet powinna przynieść skutki tym bardziej że City jak juz coś kupuje to z własnej ligi nie to co Real a to z Anglii a to z Francjii a to z Włoch. Takie działanie jak szejków z City skutki przynieść powinno ale nie sądze że trójce MU-LFC-CFC może zagrozić co najwyżej powalczyć z Arsenalem o prawo gry w LM. Bo jednak dobry skład i wielka kasa , to nie wieloletnie zgranie i kolektyw.

Tak więc moim zdaniem po raz kolejny tytuł zdobędzie MU mimo braku Ronaldo. O Vice powalczą jak ostatnio Chelsea z Liverpoolem a o dalsze lokaty Arsenal , City , Tottenham no i może Aston. Ale okienko jest jeszcze otwarte przez co wiele może się zdarzyć choć by np Terry w City czy Adebayor w United.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Ja oddałem swój głos na FC Chelsea. Myślę, że z wymienionych klubów mają najsolidniejszy skład i niewiele ubytków w oknie transferowym. Sam Nicolas Anelka pokazał w poprzednim sezonie, że jest w wysokiej formie i myślę, że w tym sezonie ją podtrzyma. Poza tym napewno pozostał im jakiś niedosyt z poprzedniego sezonu.
Manchaster United może i stracili Ronaldo ale to przecież nie sam portugalczyk tworzył drużynę. Posunięcia na rynku transferowym czerwonych diabłów nie były wcale najgorsze. Oni mieli zawsze nosa do udanych transferów i tak może być i tym razem.To jest wielka i ostatnia chyba szansa dla Owena aby się pokazać a Obertan i Valencia jeśli trochę się ograją to mogą być bardzo przydatni dla drużyny. Jednak czy mimo wszystko stać ich na mistrzostwo.
Machaster City: chyba nikt tutaj nie daje mu szans. Zgadzam się, pieniądze to nie wszystko żeby ugrać mistrzostwo ale mimo wszystko patrząc na ilość zawodników sprowadzonych Rowsley Street no to jednak jakieś efekty musi to przynieść. Może nie na początku sezonu bo dopiero zawodnicy będą się &quot;poznawać&quot; ale myślę, że wraz z kolejnymi meczami ManCity doścignie poziomem gry czołówkę.
Jak dla mnie
1. Chelsea
2. ManUtd
3. ManCity
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak dla mnie
1. Chelsea
2. ManUtd
3. ManCity
To jakieś nieporozumienie...
Różnica między Liverpoolem, Chelsea i Manchesterem a innymi ekipami jest znaczna. Te 3 zespoły to trochę inna bajka. Man City mogą powalczyć o 4 miejsce w lidze. Jak im się uda to będzie dla nich sukces. Dlaczego? Bo jak będą nadal pompowali tam grubą kasę to będą mieli argument w postaci gry w LM. Bo kasą... niektórzy przyjdą dla kasy. Ale grać w LM też chcą.
Szanse na 4 miejsce mają realne. Bo Arsenal póki co jakoś nie bardzo ma zamiar robić progres w stosunku do poprzedniego roku. A szkoda. Bo fajnie jakby dołączyli do top3 kosztem CFC lub MU ;)
Typowanie Man City w top3 uważam za grube nieporozumienie... A jeszcze kosztem Liverpoolu to już całkowite herezje...
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dla mnie faworyt do tytułu w tym sezonie jest jeden - Liverpool. Jakoś nie widzę Chelsea z nowym trenerem, a jeśli nawet będą w czołówce to Benitez jest lepszym strategiem więc spotkania Lpool - Chelsea widzę dla czerwonych, MU bez Ronaldo i Teveza dużo straci, nie sądzę by Owen był godnym następcą któregokolwiek z tych grajków, Arsenal na rynku transferowym nic nie robi więc pewnie znowu powalczą o 3-4 miejsce, a o nie będzie bardzo ciężko, bowiem ManCity (niestety) jest coraz lepsze, Tottenham, może Everton powalczą o LM.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Bo fajnie jakby dołączyli do top3 kosztem CFC lub MU
????

Jak dla mnie
1. Chelsea
2. ManUtd
3. ManCity
Ale niektórzy z City już mocarzy robią :| Kasa to nie wszystko. Tottenham przed rozpoczęciem zeszłego sezonu, czy dwa sezony temu na papierze miał skład porównywalny do Arsenalu, a jak się skończyło to każdy wie. Manchester C musi się zgrać i przede wszystkim wzmocnić obronę, którę na tę chwilę leży. Okno się jeszcze nie skończyło, ale i tak wróżę im 5 miejsce.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po co powiedź dziecko się napinasz? Twój poziom inteligencji jest tak niski jak
Przemysław Edgar Gosiewski stojący obok Romana Giertycha.
Równie dobrze mogłem wyśmiać Ciebie.
Liverpoolu tradycyjnie nie widzę jako Mistrzów
Tyle, że ja śmieje się z Ciebie cały czas. Więc jaki byłby sens cytować Twoje wypowiedzi i śmiać się z Ciebie na forum? No dla mnie żaden.
Wskazówki:
- ode mnie, moich wypowiedzi 5 kroków w bok,
- nie kasuj tego posta,
- nie pisz na PW, GG bo jesteś na liście prostaków, którym nie mam zwyczaju odpisywać.
Żegnam.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam panów typerów
moim skromnym zdaniem mistrzem Anglii zostanie FC Liverpool lub Chelsea Londyn.uzasadnienie , pierwszy typ , stabilny skład zgrany już dobrze , dobry strateg na ławce,noi &quot;bardzo głodni sukcesu&quot; o ile nie dostaną zadyszki w czasie sezonu ( jak poprzednim ) to na 60 % mają majstra
drugi typ , to mocny skład , dobry trener,lecz tylko jest jedno ale , czy potrafi znależć wspólny język z piłkarzami , taki wczesny Capello a już mający sukcesy na koncie,sam jestem bardzo ciekaw jak wyjdzie im sezon - dla mnie 40 % szans na tytuł.
A teraz kto moim zdaniem zaliczy sezon do przegranych ? to Arsenal i M.U . pierwsi bo sprzedali najlepszego snajpera , skład mocny , lecz góra na 3 miejsce
A drudzy bo również pozbyli się swojego najlepszego gracza , a ile jest wart Ronaldo to pokaże sezon , a zastąpić jego prawie wręcz niewykonalne,w czubie będą , ale równia pochyła w dół dla Czerwonych Diabłów.
Czarny koń to dla mnie Aston Villa lub Everton może jeszcze Tottenham Londyn
( moja ocena subiektywna oczywiście , więc żadne polemiki nie wchodzą w grę)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A teraz kto moim zdaniem zaliczy sezon do przegranych ? to Arsenal i M.U . pierwsi bo sprzedali najlepszego snajpera , skład mocny , lecz góra na 3 miejsce
A drudzy bo również pozbyli się swojego najlepszego gracza , a ile jest wart Ronaldo to pokaże sezon , a zastąpić jego prawie wręcz niewykonalne,w czubie będą , ale równia pochyła w dół dla Czerwonych Diabłów.
Czarny koń to dla mnie Aston Villa lub Everton może jeszcze Tottenham Londyn
( moja ocena subiektywna oczywiście , więc żadne polemiki nie wchodzą w grę)
Arsenal mimo iż sprzedał Adebayora to ma nadal silny skład i młodzieży calej masy. Mimo iż odszedl Adebayor to dalej z przodu są dobrzy gracze. Pamiętaj że Eduardo miał cały sezon poprzedni stracony a teraz wraca po kontuzji więc zastąpi Adebayora. Do tego po długiej kontuzji wraca Rosicky który już gra normalnie patrz sparing z Barnet. Arszawin teraz od początku będzie grał, więćj eszcze lepiej pojmie taktyke Wengera. SKład mlody i perspektywiczny. O ile omina ich kontuzje to są w stanie radzic sobie lepiej. Napewno mają więcej szans na sukces niż Man.City.

A co do Manchesteru United to nie przesadzaj że idą w dól bo mnie rozbawileś????
To co że odszedł Ronaldo i Tevez? Pare lat temu odchodzili Beckham, van Nistelrooy a Manchester jak był tak nadal jest wielki. W poprzednim sezonie Tevez nie odgrywal wielkiej roli w drużynie mimo iż jest bardzo waleczny i przydatny i dawal pare razy bramki na wage zwyciestw, ale Fergie już go często sadzał na ławce. O luke po jego odejściu jestem spokojny. Rooney z Berbatowem to bdb atak, a na zmianie Owen i młode wilczki Macheda i Wellbeck. Szczególnie dwaj ostatni są bardzo zdolni. Bramke Machedy z AV widział chyba każdy i pokazal tam swój kunszt. Wellbeck to bardzo elastyczny z dobrym wyszkoleniem gracz. Jestem pewien że sobie poradzi ale szans będzie dostawał malo to oczywiste.
Luke po Ronaldo zapelni ... caly zespół. Nani dostanie więcej szans i powinien udowodnic nieprzeciętne umiejętnosci bo przy CR9 to niue mógl się rozwinąc. No i czekamy co pokaże Obertan. Podobno talent pierwszej klasy. Podoba mi się że MU nie szuka na siłe sprowadzenia Zlatana czy Aguero za dużą kase tylko penetruje rynek i wyszukuje dobrych graczy.

Liverpool owszem dobry sklad +Rafa = mistrzostwo? Byc może ale jeżeli nie dokonali tego w poprzednim sezonie to teraz może byc cięzko. Jeżeli odejdzie Xabi ALonso to wyrwa w środku pola. JEdnak Rafa coś już wymysli napewno. Oby tylko kontuzje nie prześladowały najlepszych czytaj Torres i Gerrard.
Jak dla mnie to walka o mistrza rozstrzygnie się pomiędzy ta samą trójką co przed rokiem. Doświadczenie wskazuje na LFC, bo CFC to dla mnie zagadka jak poprowadzi ich Carlo Ancelotti. Arsi jak zwykle TOP4, a mistrz może byc tylko jeden Manchester United i tak też zaglosowałem oczywiście;)

Mistrz spoza Wielkiej czwórki nie wchodzi raczej w gre. Namieszac może AV chociaż czy tu można mówic o namieszaniu? Ten klub ma dobrego coacha i jeszce się wzmocnili DOwningiem. Dobry ligowy średniak ze wskazaniem na puchary.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Hehe Vader jaki urażony ???? ????
Ja tutaj nic odkrywczego nie napisze. Dla mnie faworytem jest Chelsea i jeśli miałbym typować to właśnie na nich bym postawił :p Piłkarsko kilka drużyn jest blisko siebie ale Chelsea prezentuje sie najlepiej jako drużyna. Poza tym jeśli nawet The Blues będą mieli słaby bilans z &quot;najlepszymi&quot; to i tak mają spore szanse na sukces gdyż wydaje mi sie że nie powinni głupio tracić punktów z jak ja to nazywam &quot;leszczykami&quot; ????
Dalej ManU, LFC i Aresnal bo prawda jest taka e między tymi drużynami a resztą jest przepaść choć uważam że w tym sezonie możemy mieć niespodziankę i ktoś wbije się na miejsce w czwórce kosztem któregoś z utytułowanych rywali :p
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam panów typerów
moim skromnym zdaniem mistrzem Anglii zostanie FC Liverpool lub Chelsea Londyn.uzasadnienie , pierwszy typ , stabilny skład zgrany już dobrze , dobry strateg na ławce,noi &quot;bardzo głodni sukcesu&quot; o ile nie dostaną zadyszki w czasie sezonu ( jak poprzednim ) to na 60 % mają majstra
to samo mieli przed rokiem i jednak nie wystarczyło , założe się że jeżeli sprzedadzą Alonso to będą mieli tak samo trudno zalatac dziure jak i po Ronaldo -MU.
moje przeczucie na najblizszy sezon to tabela bez zmian ???? przynajmniej pierwsze 4 miejsca
 
serj-tankian 0

serj-tankian

Użytkownik
Sezon transferowy w pełni i jeszcze wiele może się zmienić w kadrach poszczególnych drużyn, jednak pogdybać zawsze można... Według mnie największe szanse na sięgnięcie po tytuł mistrzowski w przyszłym sezonie ma londyńska Chelsea. Pomijając fakt, iż jestem jej kibicem, po prostu najbardziej mi pasują na fotel mistrzowski gdyż:

1. Manchester jak wiadomo stracił Ronaldo i Teveza, dwa bardzo silne ogniwa. Nie wzmocnił się znacząco i sam Ferguson przyznaje, że wielkich wzmocnień nie będzie. Na siłę próbuje się zrobić liderem drużyny Rooney&#39;a, jednak ja osobiście go nie widzę w tej roli. Moim zdaniem United są słabsi personalnie niż w ubiegłym sezonie i nic nie da gadanie o wielkim Manchesterze.
2. Liverpool owszem - będzie w czubie tabeli i po Chelsea jest drugą ekipą mającą największe szanse na tytuł. Odszedł Hyypia oraz kilku młodych zawodników, sprowadzono Johnsona. Z roku na rok the Reds stają się silniejsi i jak sam Benitez mówi - priorytet to mistrzostwo Anglii, dopiero później Liga Mistrzów.
3. Arsenal - zdecydowanie nie widzę go w roli mistrza. Za małe doświadczenie, skład wzmocniony Vermaelenem, poza tym strata Adebayora. Lubię Wengera, jednak jego młodzi chłopcy nie są jeszcze przygotowani na zwycięstwo w lidze na takim poziomie.

Lekką niewiadomą pozostaje Manchester City. Wzmocniony kilkoma najwyższej klasy zawodnikami może pokrzyżować szyki najlepszym, jednak moim zdaniem na tytuł mistrzowski za wcześnie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tevez to akurat był zmiennik (czy silne ogniwo ? na pewno przydatne) w Sparingach błyszczy Owen , ja wierze że jego forma sie odbuduje , Ronaldo to fakt silne ogniwo ale juz przestancie pisac ze jest nie do zastapienia , jak juz pisalem wczesniej Beckham czy van Nisterlooy tez mial byc nie do zastapienia a bylo inaczej. A to ze Ferguson sobie gada ze wzmocnien nie bedzie to nie znaczy ze tak tez musi byc.
Arsenal nie dość że oddał Adebayora to i jeszcze dziś ofensywnie grający Nasri złamał noge. Teraz to juz wogóle mogą mieć problem nawet na top 4. Nasri popauzuje conajmniej 3 miechy
 
womanizer 0

womanizer

Użytkownik
Nie tylko jako kibic, ale też jak napisze, że obiektywnie podchodząc do sprawy, wygrają The Reds, przede wszystkim za stabilność i przemyślaną politykę klubu. Czarodziej Rafa z niejednego pieca chleb jadł, i wie, że ten sezon to doskonała okazja, co by tytuł powrócił na Anfield Road. Nie będę się specjalnie rozpisywał kto i co i gdzie i z kim i jak, dlaczego nie MU, czy The Gunners, albo Chelsea. Każdy widzi jak jest, a i tak 90% podchodzi do tej zabawy w typowaniu Mistrza sercem, niżeli trzeźwym spojrzeniem. Napisze tylko tyle, że liczę na w gruncie rzeczy małą sensację w tym sezonie...MU poza podium.

Saludos! :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom