>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2009/2010?

Status
Zamknięty.
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Według mnie jest jeszcze za wcześnie na typowanie mistrza. Do rozpoczęcia sezonu pozostały bodajże niecałe 4 tygodnie. Kluby mogą jeszcze kupić bądź sprzedać jakiś zawodników.

Np. Arsenal, sprzedał Adebayora a więc osłabienie w ofensywie, a tu proszę Nasri kontuzja która może go wykluczyć na 3 miesiące. Co do wielkiej czwórki to najmniejsze szanse mają Kanonierzy, niestety trzeba spojrzeć na to realnie. Potrafią grać w piłkę i zaś mogą mieć takie serie jak w tamtym sezonie (chyba 16 meczy bez porażki). Jednak od kilku lat nie są już liczącą się ekipą o mistrza.

Manchester United pozbył się Ronaldo i Teveza. Wielu was zarzuca, że Tevez to był tylko zmiennik, ale on przecież odegrał dużo ważniejszą rolę w tamtym sezonie niź Rooney... Strzelał bramki na wagę zwycięstwa, i to kilka razy w końcówce meczu lub zaraz po wejściu. Ronaldo, wiadomo klasa światowa. Szybkość, dryblingi, świetnie bite wolne. Tego może zabraknąc Czerwonym Diabłom. A może Owen zastąpi któregoś z nich? Napewno nie! Mają świetną obronę i bramkarza, ale jak staną ze strzelaniem bramek to może być ciężko. I jak dla mne najważniejszy fakt, że ManU nie będzie mistrzem to taki, że wygrywali ligę w ostatnich 3 latach, czas by to przerwać. Każda seria się kończy i poprostu nie wierzę, żę mogą wygrać po raz czwarty z rzędu.

Liverpool będzie groźny w walce o zwycięstwo w Premier League. W tamtym sezonie pokazali, że mogą skutecznie włączyć się do walki o mistrzostwo. Mają ciekawy skład i świetnego trenera. Liverpool od wielu lat nie zdobył tytułu mistrzowskiego. Klub i kibice chcą tego triumfu bardziej niż wygrania Ligi Mistrzów. Determinacja jest duża, a to napewno pomoże. Kadra zbytnio się jak narazie nie zmieniła, jednak dużo mówi się o odejściu Alonso i Mascherano. A to są ważni gracze w układance Beniteza. Jak dla The Reds to groźny rywal i trzeba będzie się ich obawiać.

Chelsea to dla mnie kandydat do Mistrza Anglii. Jednak przy tym muszę przyznać iż również taka niewiadoma. W Chelsea dużych osłabień nie będzie, wzmocnienia już jakieś są. Jeśli chodzi o skład, to się nie ma co martwić. Jest dobry i równy. Najważniejszym czynnikiem potrzebnym do sukcesu zapewne okaże się postawa Ancelotteigo. Jeśli się zaaklimatyzuje w lidze to może zdziałać dużo. Popatrzmy na Scolariego, był świetnym selekcjonerem ale słabym trenerem klubu. Nie podołał, w klubie pojawiła się zła atmosfera, bariera językowa itp. Przyszedł Hidink i Chelsea grała jak z nut. Pod jego wodzą w lidze tylko jedna porażka na odwiecznie trudnym terenie White Hart Lane. The Blues wygrali Puchar Anglii, stoczyli niebywały bój z Liverpoolem, byli praktycznie lepsi do Barcy. A wszystko to gdy stery przejął holender. Jeśli Ancelotti, pokaże taki kunszt jak z Milanem z poprzednich lat to Chelsea może być najlepsza w lidze.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tevez to akurat był zmiennik (czy silne ogniwo ? na pewno przydatne) w Sparingach błyszczy Owen , ja wierze że jego forma sie odbuduje , Ronaldo to fakt silne ogniwo ale juz przestancie pisac ze jest nie do zastapienia , jak juz pisalem wczesniej Beckham czy van Nisterlooy tez mial byc nie do zastapienia a bylo inaczej. A to ze Ferguson sobie gada ze wzmocnien nie bedzie to nie znaczy ze tak tez musi byc.

Arsenal nie dość że oddał Adebayora to i jeszcze dziś ofensywnie grający Nasri złamał noge. Teraz to juz wogóle mogą mieć problem nawet na top 4. Nasri popauzuje conajmniej 3 miechy
Tak się składa, że Arsenal w poprzednich sezonach również miał ogromne problemy z kontuzjami. Wystarczy przypomnieć sobie choćby poprzedni, przez długi czas pauzował Cesc Fabregas, Theo Walcott, Nasri również opuścił kilka spotkań, do tego nie grał oczywiście Tomas Rosicky, a Arszawin dołączył do drużyny w zimie. Z roku na rok drużyna Wengera jest mimo wszystko coraz bardziej doświadczona i jestem przekonany, że brak Samira w początkowym okresie nowego sezonu nie przeszkodzi Kanonierom w walce z najlepszymi drużynami Premiership. Piłkarsko Arsenal wcale nie jest słabszy od Liverpoolu, Manchesteru Utd czy Chelsea, nie wspominając nawet o Manchesterze City, który o top 4 może raczej tylko pomarzyć. Jeżeli ludzie dają im większe szanse na czubek tabeli aniżeli Arsenalowi to chyba nie mają pojęcia o piłce nożnej, nie mówiąc już konkretnie o Premiership...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Według mnie faworytem jest Chelsea. Wzmocniła skład Jurijem Żyrkowem, którego uważam za jednego z najlepszych piłkarzy świata. Wiele on Chelsea pomoże. Może grać na obu skrzydłach, w środku pola. Wszędzie gdzie będzie potrzeba. Jest nowy trener który może ostatnio radził sobie bardzo słabo w Milanie ale jednak jest to dobry specjalista, któremu potrzeba było nowego wyzwania. A materiał w Chelsea ma świetny. Zapewne i tutaj będzie wprowadzał swoje słynne chionkowe ustawienia ale mając takiego napastnika jak Drogba może to wyglądać zdecydowanie lepiej niż Mediolanie.
Jako głównego rywala Chelsea wymieniłbym Liverpool. Mają zgrany i silny skład, który został jeszcze wzmocniony Glenem Johnsonem. By jednak walczyć o mistrzostwo koniecznie muszą kupić napastnika, bo sam Torres to trochę mało. Babel, Kuyt to nie są gracze którzy są w stanie grać skutecznie na szpicy. A młodzi jak El Zahr czy N&#39;gog jeszcze nia mają odpowiednich umiejętności. Ale myślę, że jak przehandlują Xabi Alonso to zdołają ściągnąć jakiegoś napastnika.
Ta dwójka - według mnie - zdominuje rozgrywki.
Dalej stawiałbym na ... Arsenal. Wiele osób twierdzi, że to Arsenal jest najbliższy wypadnięcia z Wielkiej Czwórki ale ja tak nie uważam. Odszedł Adebayor ale po kontuzji wróci Eduardo. I Rosicky a będąc w pełni formy obu stać na bycie czołowymi piłkarzami Premiership. Wielu młodszych zawodników może zrobić wielki krok w przód. Sam jestem zwolennikiem talentu Veli i Barazite. Doszedł Vermalen który może się przydać na każdą pozycję w obronie a największym wzmocnieniem Arsenalu byłoby jakby ... unikali kontuzji które napadały ich notorycznie w poprzednim sezonie. Jeśli w tym okienku Wenger kupi jakiegoś solidnego piłarza mającego więcej niż 22 lata to wierzę że stać ich będzie na dołączenie do wspomnianej dwójki.
Dalej powinny być kluby z Manchesteru. The Citizens przeprowadzili już wiele spektakularnych transferów. Doszedł były cel nr. 1 Liverpoolu Gareth Barry który razem z Irelandem powinni stworzyć superduet w pomocy. Do tego Santa Cruz, Tevez i Adebayor. Mają czym straszyć ale by liczyć się w walce o TOP 4 muszą wzmocnić obronę, bo ta formacja nie wygląda najlepiej. Przypomina bardziej przeciętniaka Premiership.
Także mimo wszystko obecnie wyżej stoją według mnie akcje United. Nie ma co się jednak oszukiwać. Valencia, Diouf, Owen, Obertan czy Ljajić to nie są transfery które mogą zastąpić takich graczy jak Tevez czy Ronaldo. Jestem przekonany, że Rooney może wznieść się jeszcze na wyższy poziom gdyby grał na samej szpicy. Obronę mają wciąż bardzo solidną ale według mnie brakuje trochę alternatyw w środku pola i w ataku. Choć Owen może okazać się ciekawym wzmocnieniem to jednak po stracie dwóch kluczowych graczy MU musi przeprowadzić jakiś spektakularny transfer, bo obecnia siła rażenia MU nie imponuje już tak bardzo. Ja nie wierzę, że w tym roku z przeciątniaków (choć perspektywicznych) pokroju Obertana, Naniego, Gibsona, Valencii itd. wyrosną prawdziwe gwiazdy, a już napewno nie w tym sezonie. Ale np. transfer Riberiego sprawiłby że stawiałbym ich na tej samej półce co Chelsea czy Liverpool a może nawet jako głównych faworytów. Także nie przekreślam MU zbyt szybko i pochopnie. Podwaliny są i to bardzo mocne. Ferguson twierdzi, że już nie zrobi transferów. Kłamie i pewnie nikt mu nie wierzy ale pytanie czy pójdzie w kierunku obecnych transferów &quot;na przyszłość&quot; czy wzmocni skład poważnym zawodnikiem. Ciekaw jestem jak MU po tych wielkich osłabieniach będzie się prezentować. Oceniam ich w sumie nisko ale jakby potrafili takim składem nawiązać walkę o mistrza to będę pełen uznania dla Fergusona.
Dalej - 6 miejsce - tradycyjnie Everton. Może nawet troszkę wyżej jak City nie wzmocnią obrony.
Reasumując stawiam na :
1. CHELSEA
2. LIVERPOOL
3. ARSENAL
4. MANCHESTER UNITED
5. MANCHESTER CITY
6. EVERTON
A reszta to już loteria.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP

Everton TOP 6 2009/2010
Kurs: 2.37 bet365

W Evertonie nie ma wielkich indywidualności, lecz gracze tworzą zgrany kolektyw. Moyes dostaje co roku znikome pieniądze na transfery, a mimo to potrafi ‘siedzieć na ogonie’ Big Four. Na razie konsekwentnie zespół z Liverpoolu odrzuca oferty City za Lescotta i jeśli uda im się zatrzymać tego gracza, to będą w stanie wywalczyć piątą pozycję, a może coś więcej. Moyes kupuje bardzo tanio, lecz bardzo opłacalnie. M. Fellaini, 20- latek z Belgii to objawienie zeszłego sezonu Premier League. W tym oknie Everton ponownie wypożyczył Jo, który w tamtym sezonie okazał się bardzo dobrym posunięciem. Bramkarz, Tim Howard to pewny punkt drużyny. Mocny jest też atak – Jo, Saha, Yakubu, czy młodzi Vaughan i Anichebe. Z pewnością na Goodison Park zawita jeszcze jakiś gracz, więc można z optymizmem zapatrywać się na kolejny sezon. W ostatnich 5 sezonach, 4- krotnie zajmowali miejsce w pierwszej szóstce. Kurs bardzo atrakcyjny.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Wg mnie mistrzem Anglii w sezonie 2009/10 będzie oczywiście Manchester United. Sir Alex dokonał mądrych zakupów, większą rolę w drużynie zacznie odgrywać Nani, Fabio, Rafael czy Evans więc to pozwoli Fergusonowi na rotację składem, co jest niezbędne aby utrzymać wysoką formę przez 38 kolejek.

Na 2 miejscu wg mnie zamelduje się Chelsea Londyn, podopieczni Ancelottiego będą na pewno cały czas naciskać na Manchester United ale już nie są tą ekipą prowadzoną przez Mourinho która przez 2 sezony nie poniosła porażki na własnym stadionie i mistrzostwo wygrywała w cuglach.

3miejsce zajmie Liverpool a 4 Manchester City

Niestety wg mnie bardzo prawdopodobne jest, że Arsenal nie zakwalifikuje się do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Nie dokonali dobrych transferów, stracili Adebayora i Toure więc mogą zapomnieć o wysokiej lokacie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dawno mnie tu nie było.
I biorąc pod uwagę to co się wydarzyło przez ostatnie tygodnie obiektywnie muszę przyznać, że klasyfikacja Jacquesa jest ogromnie prawdopodobna.
Reasumując stawiam na :
1. CHELSEA
2. LIVERPOOL
3. ARSENAL
4. MANCHESTER UNITED
5. MANCHESTER CITY
6. EVERTON
Chelsea będzie strasznie mocna. I to właśnie Oni będą walczyć z Liverpoolem o tytuł. ManUtd raczej jest skazane na 3 miejsce. A Aresnal chyba ponownie 4.
Zapatrywania swoje zmieniłem lekko pod wpływem transferów w ostatnim czasie.
Jedno jest pewne. Ligi nie wygra Manchester. Zrobi to Chelsea lub Liverpool. Chociaż póki co wydaje mi się, że to The Blues przed pierwszą kolejką PL są faworytem.
Mam nadzieję, że będzie jednak inaczej... ;)
Jak będzie zobaczymy za ledwo &quot;kilka&quot; miesięcy ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jedno jest pewne. Ligi nie wygra Manchester. Zrobi to Chelsea lub Liverpool. Chociaż póki co wydaje mi się, że to The Blues przed pierwszą kolejką PL są faworytem.
Mam nadzieję, że będzie jednak inaczej... ;)

Jak będzie zobaczymy za ledwo &quot;kilka&quot; miesięcy ;)
A co w tym pewnego ? I dlaczego to jest pewne ? Mówisz to na podstawie odejścia Ronaldo i Teveza ?:-|

Jak dla mnie to LFC także stracili dwa bardzo wazne ogniwa i raczej nie powalcza o mistrza. Swoją szanse mieli w poprzednim sezonie i jej nie wykorzystali to w tym roku moze byc jeszcze gorzej.
ManU w dalszym ciagu posiada bardzo mocny skład. Jak tutaj wypadnie jakiś zawodnik to bez problemów jest zastępca na ławce rezerwowej. Kiedy w LFC wypada Gerrard czy F.Torres o wartościowych graczy jest ciężko. N&#39;Gog ma zastąpic El Nino ? Nie sądze. Strata Xabi ALonso będzie bardzo bolesna w skutkach. Tak samo odejście Arbeloi to wielka strata. W sumie w jego miejsce jest Dosenna ale to i tak nie to samo co Riise.. w sumie dziwie się od dawna czemu Rafa pozwolił mu odejśc .
Chelsea owszem ma silną pake, ale widac że dąrzą do celu nie zważajac na zasady nawet Fair Play , patrz sytuacja z meczu o Tarcze Dobroczynności...

Man.City ma &quot;gwiazdy&quot;, ale nie ma zespołu. W dodatku kiepski trener na ławce. Kimś kto będzie walczył o TOP4 w tym sezonie w moich oczach będzie Tottenham. Od paru lat im się to wróży, ale chyba wreszcie na nich przyszla pora. SKlad mają bardzo wyrównany i zdaje się żę Redknapp to poukładał. W końcówce poprzedniego sezonu było widac już tego efekty kiedy grali o wiele lepiej.
Arsenal jak już wspominałem w tym temacie z kazdym rokiem jest silniejszy o kolejne doświadczenia. ZObaczcie że Ci młodzi chłopcy typu Walcott mają już mnóstwo meczów w różnych rozgrywkach. To nie sa zółtodzioby które nie wiedzą jak grac w Premiership. Swoje tzw &quot;frycowe&quot; już placili w poprzednich sezonach. Dla mnie nadal będą znaczącą siłą w Premiership i o wiele wyżej niż ManCity. Oby tylko nie przydarzały im się kontuzje jak w poprzednim sezonie , bo już słyszymy o urazie Nasriego i ponownej kontuzji Rosicky&#39;ego naszczęście niegroźnej.

Jak dla mnie tabela końcowa :

1. MANCHESTER UNITED
2. CHELSEA
3. ARSENAL
4. LFC
5. TOTTENHAM
6. AV
7. MAN CITY
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
chelsea jest na pewno w gronie faworytów ale wątpię ze Ancelotti został sprowadzony zeby powtórzyć to co zrobił Murinio, chyba celem numer jeden jest triumf w Lidze Mistrzów ,o który tak często się ocierali, ale MU po znacznym osłabieniu siły ofensywnej może długo nie zabawić w Lidze Mistrzów i skupi sie na lidze angielskiej moja propozycja wyglada tak :
1.MU
2.CFC
3.Arsenal
4.LFC
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Dokładnie. Ancelotti na pewno skupi się na tym co potrafi najlepiej, czyli na podbojach w Lidze Mistrzów. Z Milanem w ciągu tylu sezonów w Serie A triumfował tylko raz. Całe to gadanie, że mają świetnego trenera i wreszcie mogą wszystko zgarnąć wszystko przypomina mi gadanie przed poprzednim sezonem, że pozyskali wspaniałego Scolari&#39;ego, a pozbyli się nieudacznika Granta...
Jeśli ktoś potrafi przewidzieć Mistrza i dalsze miejsca po kolei to jest jasnowidzem. Arsenal z pewnością nie będzie się liczył w walce o końcowy triumf, Manchester United, Chelsea lub Liverpool to główni kandydaci. Czerwone Diabły straciły wiele po sprzedaży Ronaldo, ale za to zaczynają grać 4-4-2, które jest bardziej nieprzewidywalne od ciągłej gry na Cristiano. Skrzydła wyglądają nieźle, ale Ferguson mógłby wykorzystać jeszcze część funduszu na klasowego bocznego pomocnika. O Chelsea już powiedziałem, będą groźni. Liverpool ma żałosną ławkę rezerwowych. Aquillani w Romie w ostatnich dwóch sezonach grał bardzo mało z powodu kontuzji, w Anglii może być z nim podobnie. Świetnego zmiennika dla Johnsona sprzedali Realowi. W środku pola najmocniejszym rezerwowym jest chyba Lucas... Resumując walka rozegra się między tymi trzema ekipami, pewnie dopiero w ostatnich kolejkach.
Dalsze miejsca to Aston Villa, Everton i Man City. Trudno powiedzieć w jakiej kolejności. Everton się nie osłabił, ale wielkich transferów tradycyjnie zrobił, a mimo to Moyes wykonuje dobrą robotę. City to na razie zlepek gwiazd, nie warto grać na nich w początkowych kolejkach.
 
1 0

1mcat

Użytkownik
Nie sądze. Strata Xabi ALonso będzie bardzo bolesna w skutkach.
Myślę, że niektórzy przeceniają umiejętności Alonso. Fakt, w poprzednim sezonie był to kluczowy piłkarz, jednak jak było wcześniej? Na 5 sezonów może z półtorej sezonu grał na poziomie jaki chciałoby się widziec. Kto wie, czy jego forma byłaby utrzymana. Oczywiście jest to strata wielka, jednak najbardziej martwi czas transferu. Zdecydowanie za późno, chociaż Benitez niby przez ten czas szukał zmiennika, to i tak miał on za mało czasu na zgranie. Dodatkowo nie jestem przekonany do tego, czy nie połamie się w Anglii, skoro jest tak podatny na kontuzję. Jedyny plus to dosc dobrze prezentujący się Lucas, który normalnie był żałosny, jednak w spotkaniach towarzyskich pokazywał się z dobrej strony i może wykorzysta swoją szansę.
Zakup Glena to imo świetna decyzja, są jeszcze spekulacje nad zakupem kogoś jeszcze, jednak jak wiadomo na drodze stoją pieniądze.
Co do samego sensu tematu, to oczywiście wierzę, że będzie to Liverpool jednak ze względów sportowych na czele stawiam Chelsea. Manchester? Sam nie wiem, czy to okienko wyjdzie im na dobre, z jednej strony stracili kluczową postac, która potrafiła sama odwrócic losy meczu, z drugiej mogą teraz stworzyc większy kolektyw. Jednak uważam, że to nie oni sięgną po mistrza w tym sezonie, ale wszystko rozstrzygnie się na boisku.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem triumfatora nowego sezonu trzeba szukać w dwójce Chelsea Londyn/Liverpool FC. Oba zespoły personalnie dużo się nie zmieniły, można powiedzieć że zmiany nastąpiły &quot;delikatne&quot;. Moim cichym faworytem jest Liverpool, mają świetnego trenera, zgrany skład i jak jeszcze Aquilani zagra na miarę oczekiwać to wyniki powinny się pojawić. Chelsea wzmocniona Żirkowem szanse ma również spore, choć jak zauważono już przede mną nowy trener może mieć problemy z wywalczeniem pierwszego miejsca w Premier League w swoim debiutanckim sezonie, tym bardziej że oceniam go osobiśćie gorzej aniżeli np Fergusona, Beniteza, Mourinho czy Hiddinka. Czerwone Diabły uszczupliły się najbardziej, dwie tuzy zespołu zmieniły barwy klubowe dlatego nie wróżę im obrony tytułu, ale miejsce w czołówce jest gwarantowane. Sir Alex nie raz udowodnił, że nie ma piłkarzy niezastąpionych, czy to po odejśćiu van Nisterloya czy Beckhama, ale w tym roku &quot;zastępcy&quot; wydają się jacyś bardziej mizerni, a już w szczególności Owen.

Ktoś pare postów wcześniej typował Arsenal. Dla mnie obrona 4 pozycji dla Kanonierów była by sukcesem. Wzmocniony Tottenham, Man City to ekipy które będą dybać na najsłabsze ogniwo wielkiej czwórki. Triumf Arsenalu i awans z 4 miejsca na 1 to w tym roku tylko pobożne życzenie.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dużo osób typuje Manchester United jako zwycięzcę Premiership. Może to być prawdą, bo Sir Alex Ferguson chce zdobyć po raz trzeci z rzędu koronę mistrzowską, jednak moim zdaniem, będzie to bardzo ciężkie, przede wszystkim dlatego, że w tym sezonie na tytuł mistrzowski będzie miało jeszcze kilka innych drużyn i rywalizacja będzie niezmiernie ciekawa. Osobiście jako nowego mistrza typowałbym drużynę Chelsea Londyn; prawdą jest, że nie poczynili wielkich transferów, poza Zhirkovem, ale również niewiele stracili, nie pozbywali się piłkarzy na siłę. Frank Lampard z pewnością będzie się starał, aby &quot;jego&quot; drużyna grała jak najlepiej, bo w końcu chce z nią wywalczyć tytuł mistrzowski, choć krążyły plotki o jego rzekomym odejściu z drużyny &quot;The Blues&quot;.
Największą zagadką wydaje się być drużyna Manchesteru City. Wielkie transfery, wielkie sumy wydawane na nowych zawodników, ale czy to coś zmieni? Moim zdaniem nie, Manchester City będzie zajmował miejsce w środku tabeli i Szejkowie dalej będą się zastanawiali nad finansowaniem tego klubu. Zwycięstw nie da się kupić.
Jakby nie patrzeć, ten sezon zapowiada się znakomicie, już nie ma pewniaków do zdobycia tytułu mistrzowskiego, bo każda drużyna ma jakieś szanse, więc pozostaje nam jedynie czekać i bacznie obserwować tabelę angielskiej Premier League.
 
P 0

patyk

Użytkownik
Dużo osób typuje Manchester United jako zwycięzcę Premiership. Może to być prawdą, bo Sir Alex Ferguson chce zdobyć po raz trzeci z rzędu koronę mistrzowską,
Manchester już zdobył mistrzostwo Premiership 3 razy z rzędu. Teraz ewentualnie mogą zdobyć czwarty z rzędu.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Może to być prawdą, bo Sir Alex Ferguson chce zdobyć po raz trzeci z rzędu koronę mistrzowską,


Frank Lampard z pewnością będzie się starał, aby &quot;jego&quot; drużyna grała jak najlepiej, bo w końcu chce z nią wywalczyć tytuł mistrzowski, choć krążyły plotki o jego rzekomym odejściu z drużyny &quot;The Blues&quot;.
Przyjacielu, ten post powinien znaleść się na tym forum rok temu:-D Manchester o trzeci tytuł z rzędu walczył rok temu i pogłoski o odejściu Lamparda również dotyczą zeszłego roku. Frank ma podpisany nowy kontrakt, nie było żadnych informacji o jego rzekomym odejściu.

Jutro inauguracja sezonu, czekamy z niecierpliwością! Chyba każdy już oddał typ na mistrza w sondzie, także za kilka miesięcy zobaczymy kto wiedział:razz:
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było.
I biorąc pod uwagę to co się wydarzyło przez ostatnie tygodnie obiektywnie muszę przyznać, że klasyfikacja Jacquesa jest ogromnie prawdopodobna.

Reasumując stawiam na :

1. CHELSEA
2. LIVERPOOL

3. ARSENAL

4. MANCHESTER UNITED
5. MANCHESTER CITY
6. EVERTON

Chelsea będzie strasznie mocna. I to właśnie Oni będą walczyć z Liverpoolem o tytuł. ManUtd raczej jest skazane na 3 miejsce. A Aresnal chyba ponownie 4.
Zapatrywania swoje zmieniłem lekko pod wpływem transferów w ostatnim czasie.
Jedno jest pewne. Ligi nie wygra Manchester. Zrobi to Chelsea lub Liverpool. Chociaż póki co wydaje mi się, że to The Blues przed pierwszą kolejką PL są faworytem.
Mam nadzieję, że będzie jednak inaczej... ;)

Jak będzie zobaczymy za ledwo &quot;kilka&quot; miesięcy ;)
Vader, zmieniłeś tok myślenia wreszcie? Przed tygodniami pisałeś, że Liverpool wielka peFFka, ja odpowiedziałem, że według mnie lepsza taka, że nie wygra. Oczywiście podtrzymuję, odszedł do tego bardzo dobry zawodnik - Xabi Alonso, po Stevenie, według mnie najlepszy. No i tutaj, co do Chelsea się zgadzam. Według mnie The Blues powinni wygrać ligę. Co sezon, czegoś im brakuje, a to w lidze, a to w Champions League. Teraz trafił się świetny trener i według mnie on znacznie pomoże, w wywalczeniu mistrzostwa. Manchester City szasta kasą, ale tak było już sezon temu i niewiele osiągnęli. Oczywiście sprowadzenie Teveza czy Adobayora robi wrażenie, ale według mnie pozostaną z tyłu, za Arsenalem, który najprawdopodobniej powinien zakończyć ostatnią kolejkę na miejscu 1-5 (maks. 6). Manchester 2, Liverpool może 3.
 
P 13

pankracy

Użytkownik
Przelatujac wszystkie wypowiedzi jakos nie zauwazylem by ktos wspomnial o Mistrzostwach Afryki w styczniu. A jak to mowia, w styczniu pierwsze rostrzygniecia w Premiere League jesli chodzi o mistrza...
A wiec tzreba wziasc pod uwage ktory klub bedzie musial graczy odstawiac...
Wiadomo, ManU i jak Liverpool nie musza sie zabardzo martwic. Ale juz inaczej wyglada to np w Chelsea.. Brak Drogby, Essiena czy Kalou na jakis miesiac to jednak duze oslabienie.. Niewiem dokladnie czy Togo zagra, jesli tak to napewno ManCity straci Adebayora........
Moim zdaniem w tym roku o mistza beda graly tylko ManU i Liverpool. Sir Alex zawsze tracac jakies &quot;Keyplayera&quot; potrafil cos wymyslec i ManU po tym wcale nie byl slabszy. Liverpool zas pokazal w tamtym zesonie juz ze moga siegnac po mistrzostwo. Jezeli nikt z czolowych graczy zadnej kontuzji nie zlapie mysle ze w tym sezonie beda do konca o majsta grac......
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dużo osób typuje Manchester United jako zwycięzcę Premiership. Może to być prawdą, bo Sir Alex Ferguson chce zdobyć po raz trzeci z rzędu koronę mistrzowską, jednak moim zdaniem, będzie to bardzo ciężkie, przede wszystkim dlatego, że w tym sezonie na tytuł mistrzowski będzie miało jeszcze kilka innych drużyn i rywalizacja będzie niezmiernie ciekawa. Osobiście jako nowego mistrza typowałbym drużynę Chelsea Londyn; prawdą jest, że nie poczynili wielkich transferów, poza Zhirkovem, ale również niewiele stracili, nie pozbywali się piłkarzy na siłę. Frank Lampard z pewnością będzie się starał, aby &quot;jego&quot; drużyna grała jak najlepiej, bo w końcu chce z nią wywalczyć tytuł mistrzowski, choć krążyły plotki o jego rzekomym odejściu z drużyny &quot;The Blues&quot;.
nie ma to jak rzeczowe argumenty ????
co roku kilka kilkanaście drużyn ma chęć na mistrzostwo , a rywalizacja w Anglii o koronę jest największa , to nie jest liga gdzie z ost 10 lat 9 razy wygrywała jedna drużyna a z tym Lampardem ze bedzie sie starał grac jak najlepiej to mnie rozwaliłes ???? każdy lider drużyny stara się grać najlepiej , myślisz że Fabregas ? Gerrerd i mam nadzieję teraz Rooney nie będą się starać ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ten cały temat tak samo jak wszystkie inne tematy z serii &quot;kto zostanie mistrzem&quot; to istna farsa. 97% ludzi wypowiadających się nie kieruje się przesłankami sportowymi w ocenie szans a wyłącznie własnymi sympatiami kibicowskimi.
Nawet jak napisałem, że przed pierwszą kolejką w mojej ocenie największe szanse na mistrza ma Chelsea to i tak zaczęły się kolejne napinki.
Jedyną osobą, która chłodno oceniła szanse moim zdaniem to jest Jaques. Wszyscy inni oceniają to przez pryzmat własnych sympatii.
W sumie to jedyny temat z tej całej śmiesznej serii gdzie wypowiedziałem swoje zdanie. Ale w każdej innej lidze jest tak samo. Beznadziejne napinki między kibicami Wisły, Legii czy Lecha. Napinki między kibicami Barcy i Realu.
A sensownego i rzeczowego podejścia do sprawy brak.
Dlatego daję sobie spokój z jakimkolwiek pisaniem w tego typu tematach.
To w odpowiedzi na opinie innych z podtekstem do mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom