>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2009/2010?

Status
Zamknięty.
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Ja postawieum przet startowania sezona na LECH POZNAN za kurs 3,80 expekt
Teraz kto kupili Krivets i wruci Arboleda e bede wruci Ganczarcyk to dla mnie moze wygrac tytul,Wisla nie lubie ten roku,Legia jest dobra druzyna,ale Lech Poznan masz pilkarzi kto zawsze moge ziminic match,jak Peszko-Lewandowski-Stilic-Krivest nawet kiedy graion zle.
 
R 0

rigodon

Użytkownik
Nicolante mieszkasz we Włoszech od zawsze?

A teraz na poważnie,z układu tabeli Legia i Lech zyskały 2 punkty do Wisły.2 punkty straty w kontekście 14 meczy rundy to nie wiele. jedno gorsze spotkanie i po przewade, choć nie wierzę w żadną dłuższą serie tych zespołów.Myślę,że zadecydują wyjazdy do Bełchatowa ,Chorzowa, Wrocławia.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Nicolante mieszkasz we Włoszech od zawsze?

A teraz na poważnie,z układu tabeli Legia i Lech zyskały 2 punkty do Wisły.2 punkty straty w kontekście 14 meczy rundy to nie wiele. jedno gorsze spotkanie i po przewade, choć nie wierzę w żadną dłuższą serie tych zespołów.Myślę,że zadecydują wyjazdy do Bełchatowa ,Chorzowa, Wrocławia.
Tak mieskam we wloche od zawsze,ale oglondam tez co tydzen wasza liga na canal plus sport i orange,i 1 liga na tvp sport. Wiem kto Lech masz trudni match,ale rok temu wygrac u Wisla bardzo latwy tez wygrac w Belchatowie i przegrac tylko w Ruch,ale dla mnie Lech masz duzo szanz dla wygrac liga,bo ten roku Wisla jest slaba od inni rok
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Ma ktoś rozeznanie, gdzie na dzień dzisiejszy najlepiej typować mistrza Polski ? Widzę, że w Tobet faworytem jest Lech - 2.35
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Chciałbym żeby to nie była Wisła ani Legia bez obrazy, ale to co prezentują początkiem sezonu to porażka, Lech ja się tylko obawiam ze wygrali teraz 2 mecze i odrobili z 6 pkt do Wisły i już tylko dzieli ich 2 od pierwszego miejsca, ale ja nie wiem: czuje ze bedzie tak: lech zdobędzie mistrza a potem odejdzie peszko lewy arboleda i będzie po lechu, i znowu levadia talin pokona polska druzyne
 
K 0

krakk

Użytkownik
Jak Lech zdobędzie mistrza to oni na pewno nie będą chcieli odchodzić, zrobią jeszcze jakieś wzmocnienia i mogą coś powalczyć, chociaż w tej lidze europa.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
zamieszczam ponizej najblizsze mecze naszych faworytow do mistrza polski;
Pol. Ekstraklasa 2009/10
Zwycięzca Polska
Wisla Krakow 1.50
Lech Poznan 2.85
Legia Warszawa 10.00
Ruch Chorzow 23.00

kursy na ta sytuacje sa dla mnie wspaniale.... ponizej tabela:
1 Wisla Krakow 23 16 2 5 38:16 50
2 Lech Poznan 23 13 7 3 37:18 46
3 Ruch Chorzow 23 13 4 6 32:20 43
4 Legia Warszawa 23 12 6 5 28:14 42
a wiec tak przewaga wisly to 4 pkt a nie oklamujmy sie mogla by byc 2 pkt a wtedy kurs na lecha bylby w okolicy pewnie 1,8 ale dzieki bledowie polonii mamy taki kurs... 4 pkt jedni powiedza duzo drudzy malo biorac pod uwage ze mecz wisla -lech i legia-wisla przed nami... a w tych meczach dam sobie uciac kazda czesc ciala ze nie zdobedzie wisla 6 pkt czemu - temu ze nie ma skorzy z nami ktory uozyl sobie ten zespol a henio tego nie zkelil i nie zklei w tym sezonie;
ponizej reasumujac mecze jakie nas beda czekac:
24 kol
Lech Poznan vs. Arka Gdynia
Wisla Krakow vs. Slask Wroclaw
podsumowanie: rywale mniej wiecej podobni w tabeli lepszy slask ale forma ostatnichg meczy lepsza arka obydwa mecze to mecze przyjazni; oba zespoly jakie porownuje graja u siebie CHOC TO TAK NA PRAWDE TYLKO LECH GRA U SIEBIE;
typ h2h 3-1 dla lecha w pkt

25 kol
Wisla Krakow vs. Lech Poznan
co tu duzo mowic atut wisla ma ale tylko w postaci kibicow bo boiska juz nie... mecz moze sie skonczyc remisem lub winem lecha;
typ h2h 1-1
26 kol
Piast Gliwice vs. Wisla Krakow
Lech Poznan vs. Lechia Gdansk
obydwa zespoly biorac pod uwage rywali i miejsce gdzie sie odbeda mecze powinni wygrac - piast wg mnie do spadku a lechia na wyjezdzie nie urwie pkt - wg mnie stadion na ktorym lech bedzie wygrywal do konca;
typ h2h 3-3
27 kol
Wisla Krakow vs. Korona Kielce
Slask Wroclaw vs. Lech Poznan
wisla nie powinna tu przegrac bo zagra z rywalem ktory nie muruje bramki tylko gra raczej otwarty futbol i tu wisla powinna wygrac; a lech z slaskiem ktory wg mnie sie nie odrodzi jakos bardzo
typ h2h 3-3
28 kol
Legia Warszawa vs. Wisla Krakow
Lech Poznan vs. Polonia Bytom
co tu pisac wg mnie wisla przegra w warszawie ktora bedzie na pewno chciala sie zrehabilitowac za przegrany sezon choc moze jeszcze beda walczyc z ruchem;ale remisem sie tez moze skonczyc;
lech jak p[isalem u siebie nie bedzie mial rownych szczegolnie wsrod takich rywali;
typ h2h 1-3 dla lecha
29 kol
Ruch Chorzow vs. Lech Poznan
Cracovia Krakow vs. Wisla Krakow
mecz z ruchem ktory bedzie jednym z najtrudniejszych ale jak juz gospodarze pokazali nie potrafia grac z gora tabeli i tym razme lech bedzie gora po wyrownanym meczu;a derby to zawsze derby i tu wisla takze straci pkt remisujac;
typ h2h 1-3 dla lecha
30 kol
Wisla Krakow vs. Odra Wodzislaw
Lech Poznan vs. Zaglebie Lubin
w tych meczach gosp powinni wygrac choc nie zdziwie sie jak padna remisy ale zalezne to bedzie od tego czy odra bedzie jeszcze walczyla czy tez nieale mysle ze zaglebie odpusci bo utrzymanie bedzie mialo juz dawno zapewnione....
typ h2h 3-3 dla lecha

jak kazdy umie liczyc zasluzonego mistrza zdobedzie LECH a Wisla...zapewne zwolni kasperczaka i zatrudni obcokrajowca; lech zapewne sprzeda lewego, peszkę i stilica i kogo my bedziemy ogladac w naszej kopanej - zycze brozkowi by odszedl nawet do rosji ale zeby odszedl gdzies... lub ew niech sie zadeklaruje ze cieszy sie z gry dla wisly i chce tu skonczyc kariere (non stop pokazuje ze chce odejsc ale nie moze) ale to juz na nastepny sezon typy...hehehe

podsumowanie mojego typu na lecha:
- stadion tylko lech gra tak naprawde u siebie...
- kadra lecha lepsza troszeczke od wisly
- forma zespolu zdecydowanie na lecha
- zaciecie sie brozka i maleckiego a szczegolnie slaba forma brozka ( moim zdaniem on sie nie obudzi juz w tym sezonie ON JEST PO PROSTU WYPALONY W WISLE i nic mu juz nie pomoze... bez brozka malecki jest jak jezdziec bez glowy)
- transfery w przerwie w wisle ba tylko moze rywalizowac z kriwcem i tu moze remis...

reasumujac uwazam ze na mistrza zasluzyl lech i on go zdobedzie a kurs 2,85 to kusi choc pewniak to nie jest ale warto zaryzykowac grosza na nich;
lewy+peszko+kriwec+stilic gwarancja ze w kazdy meczu lech cos strzeli - zwlaszcza biorac pod uwage ze kazdy z tych zawodnikow moze procz kriwca chcialby odejsc po tym sezonie na podboj europy moze chcialby za duze slowa ale nalezy im sie to slowa na miejscu wg mnie i kazdy jest juz w optymalnej dyspozycji by odejsc...moze peszko by sie przydal jeszcze sezon ale ... a u wisły szczegolnie zawodzic bedzie mysle bramka a atak maly+brozio+ bogus + nie wiadomo kto ma dzialac w ofensywie nie nie... nie wydaje mi sie ...maly zaczyna gwiazdozyc i bez brozia za jest a pisalem juz to...bogus nigdy nie bylem jego zwolennikiem zawodnik z 1 noga bez warunkow a i szybkosc nie jest jakas fenomenalna a biorac pod uwage ze sie u nas troche walczy to nie pogra za bardzo...jak sie brozek nie obudzi - a sie nie obudzi bo brak mu takiego kopa...jaki dawal mu wczesniej zainteresowanie innych klubow i perspektywa drogi do europy...
LECH NA MISTRZA I NA PODBOJ EUROPY a pan cupial niech sobie da siana bo bez kupowania zawodnikow za kase tylko zbieranie jakis odpadkow to daleko nie zajdzie....
bardzo prosze o nie krytykowanie mojej wyp

jak kazdy umie liczyc zasluzonego mistrza zdobedzie LECH a Wisla...zapewne zwolni kasperczaka i zatrudni obcokrajowca; lech zapewne sprzeda lewego, peszkę i stilica i kogo my bedziemy ogladac w naszej kopanej - zycze brozkowi by odszedl nawet do rosji ale zeby odszedl gdzies... lub ew niech sie zadeklaruje ze cieszy sie z gry dla wisly i chce tu skonczyc kariere (non stop pokazuje ze chce odejsc ale nie moze) ale to juz na nastepny sezon typy...hehehe

podsumowanie mojego typu na lecha:
- stadion tylko lech gra tak naprawde u siebie...
- kadra lecha lepsza troszeczke od wisly
- forma zespolu zdecydowanie na lecha
- zaciecie sie brozka i maleckiego a szczegolnie slaba forma brozka ( moim zdaniem on sie nie obudzi juz w tym sezonie ON JEST PO PROSTU WYPALONY W WISLE i nic mu juz nie pomoze... bez brozka malecki jest jak jezdziec bez glowy)
- transfery w przerwie w wisle ba tylko moze rywalizowac z kriwcem i tu moze remis...

reasumujac uwazam ze na mistrza zasluzyl lech i on go zdobedzie a kurs 2,85 to kusi choc pewniak to nie jest ale warto zaryzykowac grosza na nich;
lewy+peszko+kriwec+stilic gwarancja ze w kazdy meczu lech cos strzeli - zwlaszcza biorac pod uwage ze kazdy z tych zawodnikow moze procz kriwca chcialby odejsc po tym sezonie na podboj europy moze chcialby za duze slowa ale nalezy im sie to slowa na miejscu wg mnie i kazdy jest juz w optymalnej dyspozycji by odejsc...moze peszko by sie przydal jeszcze sezon ale ... a u wisły szczegolnie zawodzic bedzie mysle bramka a atak maly+brozio+ bogus + nie wiadomo kto ma dzialac w ofensywie nie nie... nie wydaje mi sie ...maly zaczyna gwiazdozyc i bez brozia za jest a pisalem juz to...bogus nigdy nie bylem jego zwolennikiem zawodnik z 1 noga bez warunkow a i szybkosc nie jest jakas fenomenalna a biorac pod uwage ze sie u nas troche walczy to nie pogra za bardzo...jak sie brozek nie obudzi - a sie nie obudzi bo brak mu takiego kopa...jaki dawal mu wczesniej zainteresowanie innych klubow i perspektywa drogi do europy...
LECH NA MISTRZA I NA PODBOJ EUROPY a pan cupial niech sobie da siana bo bez kupowania zawodnikow za kase tylko zbieranie jakis odpadkow to daleko nie zajdzie....
bardzo prosze o nie krytykowanie mojej wyp[owiedzi bo jest to moj typ i pomysl na koniec sezonu
2,85 lech mistrzem 8/10
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wg mnie sprawa jest otwarta. Wisła ma trudniejszy kalendarz bo będzie grać głównie z zespołami walczącymi o utrzymanie. Z tymi zespołami gra się ciężko. Z kolei Lech nie gra rewelacyjnie i wg mnie jeszcze nie raz nawet u siebie punkty straci. Być może nawet już za tydzień z Arką, z którą gra mu się ciężko. Kurs na Lecha kusi i można próbować ale nie za dużą stawkę wg mnie.

Na podbój Europy;d;d;d żart Ci się Buzero udał ????
 
Q 0

quello

Użytkownik
ja juz mialem obstawiac w wiosne byl kurs 5 ale kolomnie nie ma zakladow buchmakerskich co mozna obstawiac mistrza polski w sezonie 2009/2010 lech na 99 % wygra wisla 2-3 ruch 3-4 legia 3-4 tak sie skonczy gorna czesc naszej tabeli jak ktos gdzies moze grac podobnie radze obstawiac dopoki kursy nie spadana do dna.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
wisla nie zlapie rytmu i nie zacznie dobrze grac jak brozek nie zlapie formy - moje zdanie - a brozio formy nie zlapie bo brak mu motywacji...i mu sie nie dziwie....przegapil swoja szanse a raczej zrobili to za niego dzialacze wisly - prezes...wisla ma 3 mecze wygrane z rzedu ale prawda jest taka ze ich meczy sie nie da ogladac - szlag mnie trafia jak widze jak graja ....dryblingi ok ale nic wiecej.....a obrona juz nie taka szczelna... dla diaza wg mnie to nie jest pozycja lewa obrona...nie mowiac o tym ze gra łobo ktory zarabia o wiele za duzo i ...nic nie gra....kirm nie wiadomo co sie z nim dzieje podobno to aklimatyzacja i nosi sie z zamiarem odejscia aby utrzymac silna pozycjke w reprezentacji - brozek potrzebuje znowu czasu troche aby grac w 100% na nowej pozycji lewego pomocnika....a w lechu jest wszystko poukaldane....
chodzi mi o to ze cupial popelnil kardynalny blad zwalniajac skorze i zatrudniajac trenera chyba troszke wypalonego nie w formie po niepowodzeniach w gorniku....
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
wisla nie zlapie rytmu i nie zacznie dobrze grac jak brozek nie zlapie formy - moje zdanie - a brozio formy nie zlapie bo brak mu motywacji...i mu sie nie dziwie....przegapil swoja szanse a raczej zrobili to za niego dzialacze wisly - prezes...wisla ma 3 mecze wygrane z rzedu ale prawda jest taka ze ich meczy sie nie da ogladac - szlag mnie trafia jak widze jak graja ....dryblingi ok ale nic wiecej.....a obrona juz nie taka szczelna... dla diaza wg mnie to nie jest pozycja lewa obrona...nie mowiac o tym ze gra łobo ktory zarabia o wiele za duzo i ...nic nie gra....kirm nie wiadomo co sie z nim dzieje podobno to aklimatyzacja i nosi sie z zamiarem odejscia aby utrzymac silna pozycjke w reprezentacji - brozek potrzebuje znowu czasu troche aby grac w 100% na nowej pozycji lewego pomocnika....a w lechu jest wszystko poukaldane....

chodzi mi o to ze cupial popelnil kardynalny blad zwalniajac skorze i zatrudniajac trenera chyba troszke wypalonego nie w formie po niepowodzeniach w gorniku....
Po pierwsze nie da sie tego czytać zdania jak z podstawówki i zamiast wielkich liter kończysz myśl &quot; ...&quot; ..
Człowieku to są profesjonali piłkarze a przynajmniej powinni tak sie zachowywać, więc nie doszukuj sie braku motywacji.
Brożek od początku tego sezonu był kontuzjowany prawie całą tamtą runde zrobiono mu krzywde pozwalając grać &#39; na znieczuleniu&#39;. Według mnie Kasperczak przez całą runde nie pozwoliłby grać na prochach Brożkowi , Skorża na siłe to robił, teraz są efekty. W okresie przygotowawczym znowu kontuzja, źle przepracowany okres.
Co do Łobo to chyba oglądamy inne spotkania bo odkąd przyszedł Henry ( nie twierdze , że to jego zasługa ) , to Łobodziński gra lepiej, to jeszcze nie jest to- ale napewno jest lepiej .
Mała ciekawostka co do spojrzenia na porównanie można powiedzieć znajomości niedoświadczonego w sumie SKorży i Kasperczaka.
Wielu kibiców na forach Wisły wkurzało się z kim przychodzi ich drużynie grać sparingi- z Ukraińcami lepszymi bądź gorszymi. Za Kasperczaka mieli świetne miejsca do przygotowań we Francji i zdarzało sie , że grali przeciwko PSG, Bordo, Monaco , zielona trawka i świetne warunki. To taka mała dygresja.
Druga sprawa, że LEch jest poukładany to racja , ale może zaciekawi cie fakt, że Lech bez LEwandowskiego w dwóch meczach zdobył 1 punkt a o ile sie nie myle jego 13 goli pozwoliło Lechowi zdobyć większość punktów. I tu pozostaje pytanie co będzie dalej bo coś czuje, że Lewandowski odejdzie w przerwie letniej. BRak takiego zawodnika dla Polskiego klubu moge tylko porównac , do braku Żurawskiego na początku w Wiśle. Krakowianie i tak mieli szczęście bo został Frankowski, coraz lepiej i dojrzale zaczął grać Brożek.
A Lech takiego zastępcy nie ma. Ponadtto taktyka Lecha mimo iż ofensywna opiera się głownie na 3 bardzo ważnych graczach PEszce, Stillicu i własnie Lewym. Jak widze tak grające trio to trudno uwierzyć , że całą trójke da sie zatrzymać- mimo iż podobno prezes zapowiedział , że najwyżej jeden z nich opuści już teraz Lecha.
Podsumowując, w Wiśle trudno jest zrobić &#39; coś lepszego&#39; niż w ostatnich sezonach: graczy pozyskuje się albo za darmo albo za grosze a tak zespołu na miarę Europy trudno zbudować. Ponadtto Wisła w ostatnim roku miała ogromny problem z kontuzjami najważniejszych zawodników: Głowacki, Gargula,Boguski,Sobolewski, Brożek to tylko 5 graczy a przecież w miedzy czasie był jeszcze Marcelo,Singlar,Gołoś. To tak jakby odjąc Lechowi Bosackieo,Arboleda i wspomniane wyżej trio, rozumiesz do czego dąże?
Mimo to Lech jest na dziś z naszych drużyn ekipa najbardziej poukładana organizacyjnie i wiedząca czegochce , działają według jakiegoś planu co daje nadzieje na przyszłość.
Mistrzem będzie Wisła z małą przewagą nad Lechem ale mam nadzieje , że będziemy zadowoleni z obu ekip może wkońcu w pucharach, nadzieja.

edit: heh poziom dyskusji w niektórych tematach to padaka
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
czepiasz sie mojej pisowni bo prawda w oczy kole .... bo wisla w tym roku na mistrza nie zasluzyla - piszesz o kontuzjach brozka itd ale prawda jest taka ze swoj moment odejscia z wisly przegapil i na pewno nie ma takiej motywacji jaka mial jak mial zmienic klub - piszesz o lobo ze gra lepiej heheh a zobacz kolego na jego zarobki i zastanow sie do jakiego poziomu jego gre porownujesz chyba do zerowego... nie wazne...
strasznie mocno piszesz jak to lech gra bez lewego ale zauwaz ze lewy gra do konca sezonu w lechu (tak samo piszesz o odejsciach innych pilkarzy lecha a ja typuje na mistrzostwo lecha w tym sezonie a nie w przyszlym !!!) ja rozumiem ze boli cie to ze nasza wisla nie gra tak jakbysmy tego chcieli ale badzmy realistami z taka gra zdobyc mistrzostwo to bylyba niepodzianka...
(zawsze tak pisze bo nie mam czasu na pisanie z polskimi znakami....ale chyba nie masz problemow z doczytaniem sie....)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lech pójdzie pewnie na majstra, to się zgodzę. Nie obchodzi mnie terminarz itp., ale Lech w przeciwieństwie do Wisły i Legii gra w piłkę, coś prezentuje.
Ale parę rzeczy w Waszych wypowiedziach mi się rzuciło w oczy.
wisla nie zlapie rytmu i nie zacznie dobrze grac jak brozek nie zlapie formy - moje zdanie - a brozio formy nie zlapie bo brak mu motywacji...i mu sie nie dziwie....przegapil swoja szanse a raczej zrobili to za niego dzialacze wisly - prezes
Ta, przegapił szansę na skompromitowanie się za granicą, to fakt. Bo o żadnej porządnej grze nie byłoby mowy.
- zaciecie sie brozka i maleckiego a szczegolnie slaba forma brozka ( moim zdaniem on sie nie obudzi juz w tym sezonie ON JEST PO PROSTU WYPALONY W WISLE i nic mu juz nie pomoze... bez brozka malecki jest jak jezdziec bez glowy)
Brożek po prostu taki jest, czy ma formę czy nie, jest słaby. Może w naszej lidze coś strzela, ale po grze w reprezentacji przeciw lepszym obrońcom było już widać jego skila.
A Małecki to już wgl bez komentarza, gwiazdeczka, co to nie on, jeszcze niech książkę o sobie napisze.

Póki co nie chce mi się więcej pisać.
 
bialybetsafe 0

bialybetsafe

Użytkownik
Witam, ja zachowuję duży respekt dla wszystkich drużyn z polskiej ligi, nie wiem czemu są swego rodzaju śmieszące mnie &quot;wojny&quot; pomiędzy kibicami Wisły, LEgii i Lecha. Według mnie lepiej by było gdyby kibice drużyn kibicowali swoim ulubionym zespołom, a nie zajmowali się obrażaniem innych drużyn. Osobiście nie podobało mi się takie zachowanie ale teraz mnie to śmieszy poniewąz Ci którzy zajmuja się wyśmiewaniem innych drużyn są dla mnie poprostu głupi. Ja - niezależnie od tego jaka jest Polska drużyna w Europejskich Pucharach staram się jej kibicować. Myślę, że przez najbliższe pare lat o tytuł będą walczyć tylko zespoły Wisły Kraków. Legii W-wa i Lecha p-n

Pozdrawiam
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Lech pójdzie pewnie na majstra, to się zgodzę. Nie obchodzi mnie terminarz itp., ale Lech w przeciwieństwie do Wisły i Legii gra w piłkę, coś prezentuje.
Tak jak rok temu. I dwa lata temu...

Brożek po prostu taki jest, czy ma formę czy nie, jest słaby. Może w naszej lidze coś strzela, ale po grze w reprezentacji przeciw lepszym obrońcom było już widać jego skila.
A Małecki to już wgl bez komentarza, gwiazdeczka, co to nie on, jeszcze niech książkę o sobie napisze.


Póki co nie chce mi się więcej pisać.
Brozek w formie to najlepszy napastnik w polskiej lidze. Zobacz jego skila w meczu na wyjezdzie z Feye czy nawet w wysoko przegranym z Barca, jak ma forme to jest po prostu inna liga. Malecki jest mocno przereklamowany.


Wyglada na to ze Wisla znow udowodni ze mistrza zdobywa sie w meczach z malymi a nie w meczach na szczycie, jak by na to nie patrzyc to wychodzi ze Wisla jest najrowniejsza, najlepsza lawka, pomimo tego ze dlugimi momentami gra padake to zdobywa kolejne mistrzostwa.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Do końca sezonu pozostało jeszcze trochę czasu więc nie można już dziś wskazać kto zdobędzie tytuł. Szanse na to miają cztery drużyny: Wisła, Lech, Ruch, Legia. W praktyce oceniając formę zespołów, ich potencjał oraz różnice punktowe można powiedzieć, że w tej walce może nie liczyć się Legia, która niczym specjalnie się nie wyróżnia, nie wiadomo także jak zespół zareaguje na informacje odnośnie trenera. Kolejnym zespołem, który raczej nie włączy się do ścisłej rywalizacji jest Ruch Chorzów. Na początku rundy wydawało się, że Niebiescy złapali zadyszkę jednak teraz powrócili do swojej dobrej dyspozycji chociaż ostatni ich remis może rozczarowywać bo faktycznie była szansa na rzeczywiste włączenie się do walki o majstra. Pozostają więc Lech i Wisła. Osobiście również przychalam się bardziej ku drużynie z Poznania. Jest to zespół z ambicjami, który chce grać, chce wygrywać - to jest podstawa. W Wiśle czasami miałem wrażenie, że tej woli walki brakowało. Kadrowo obie drużyny są mniej więcej na podobnym poziomie. W Lechu jest Wielka Czwórka - kręgosłup drużyny, na którym opiera się grę zespołu. Trochę nie pasuje mi tutaj osoba trenera Zielińskiego jednak jak na razie radzi sobie nie najgorzej więc dajmy mu dalej spokojnie pracować. Bardzo wiele o tym której z tych dwóch drużyn do zdobycia tytułu powie nam ich bezpośredni pojedynek.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tak jak rok temu. I dwa lata temu...


Brozek w formie to najlepszy napastnik w polskiej lidze. Zobacz jego skila w meczu na wyjezdzie z Feye czy nawet w wysoko przegranym z Barca, jak ma forme to jest po prostu inna liga. Malecki jest mocno przereklamowany.


Wyglada na to ze Wisla znow udowodni ze mistrza zdobywa sie w meczach z malymi a nie w meczach na szczycie, jak by na to nie patrzyc to wychodzi ze Wisla jest najrowniejsza, najlepsza lawka, pomimo tego ze dlugimi momentami gra padake to zdobywa kolejne mistrzostwa.
Do 3 razy sztuka :razz:

Ale generalnie to Legia i Wisła nie grają ostatnio nic, totalnie nic, a to, że zdobywają punkty z taką grą, to tylko świadczy o naszej lidze.


A co do Brożka to może i jest najlepszy w Polsce, ale dla mnie jest po prostu słaby. Jak widzę przyjęcie i piłkę odskakującą na 5 metrów to po prostu nie jestem w stanie nic innego powiedzieć. A dobre mecze to i Matusiakowi się zdarzały. Prawda jest taka, że jakby Brożek wyjechał za granicę to skończyłby tak jak Matusiak w Palermo.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Wisła będzie mistrzem, w końcu się obudzą, a Lech się zatrzyma.
Kto by nim nie został to i tak LM nie będzie.
Dziękuje, dobranoc.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Do 3 razy sztuka :razz:

Ale generalnie to Legia i Wisła nie grają ostatnio nic, totalnie nic, a to, że zdobywają punkty z taką grą, to tylko świadczy o naszej lidze.


A co do Brożka to może i jest najlepszy w Polsce, ale dla mnie jest po prostu słaby. Jak widzę przyjęcie i piłkę odskakującą na 5 metrów to po prostu nie jestem w stanie nic innego powiedzieć. A dobre mecze to i Matusiakowi się zdarzały. Prawda jest taka, że jakby Brożek wyjechał za granicę to skończyłby tak jak Matusiak w Palermo.
JJakie ty mecze ogladasz?
Mów wszystko , że jest słaby wolny nie przygotowany ale z tym przyjeciem nie przesadzaj to co pisal cygeiro mniej wiecej to jest jeden z najlepszych technicznie zawodnikow napastnikow u nas.
Rzeczowa ocena a nie oczernianie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
JJakie ty mecze ogladasz?
Mów wszystko , że jest słaby wolny nie przygotowany ale z tym przyjeciem nie przesadzaj to co pisal cygeiro mniej wiecej to jest jeden z najlepszych technicznie zawodnikow napastnikow u nas.
Rzeczowa ocena a nie oczernianie.
Oczernianie:?:

Chłopie jeżeli chodzi o wyszkolenie techniczne to cała nasza liga jest słaba, a w 10 najlepiej wyszkolonych technicznie pewnie byś znalazł z 7-8 obcokrajowców. Ale nieważne.

Nadal sobie uważajcie, że Brożek jest świetny, ale jak wyjedzie to i tak skończy jak Matusiak. Nasz czołowy polski napastnik (to też jest masakra) będzie siedział na ławce w jakimś przeciętniaku za granicą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom