>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2009/2010?

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Oczernianie:?:

Chłopie jeżeli chodzi o wyszkolenie techniczne to cała nasza liga jest słaba, a w 10 najlepiej wyszkolonych technicznie pewnie byś znalazł z 7-8 obcokrajowców. Ale nieważne.

Nadal sobie uważajcie, że Brożek jest świetny, ale jak wyjedzie to i tak skończy jak Matusiak. Nasz czołowy polski napastnik (to też jest masakra) będzie siedział na ławce w jakimś przeciętniaku za granicą.
Nie podoba mi sie zwrot chłopie :]

Po co ta podjarka? Rzeczowa dyskusja , bo nikt tu o ile czytam nie napisał , że Brożek jest świetny. A kto wyjedzie i co zrobi to inny temat. Myślisz , że jak LEwy wyjedzie np. do Seria A to zrobi kariere? DAj mu Panie Boże, ale to nie tylko według mnie bardzo trudny start na &#39; początek&#39; , teraz najlepiej dla niego Niemcy lub Anglia gdzie napastnik nawet grający na czubie jako jedyny ma duże wsparcie kompletnie inaczej niż to było we Włoskiej, poczuł to na własnej skórze MAtusiak.
Co do mistrza jestem zdania co Fabik nie ma co sie rozpisywac mistrzem bedzie Wisla. Lech przydałoby się żeby zagrał jeden caly sezon regularnie to wtedy może wyprzedzi ostatnio fartowną i cwaniacką Wisłe:razz:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie podoba mi sie zwrot chłopie :]

Po co ta podjarka? Rzeczowa dyskusja , bo nikt tu o ile czytam nie napisał , że Brożek jest świetny. A kto wyjedzie i co zrobi to inny temat. Myślisz , że jak LEwy wyjedzie np. do Seria A to zrobi kariere? DAj mu Panie Boże, ale to nie tylko według mnie bardzo trudny start na &#39; początek&#39; , teraz najlepiej dla niego Niemcy lub Anglia gdzie napastnik nawet grający na czubie jako jedyny ma duże wsparcie kompletnie inaczej niż to było we Włoskiej, poczuł to na własnej skórze MAtusiak.
Co do mistrza jestem zdania co Fabik nie ma co sie rozpisywac mistrzem bedzie Wisla. Lech przydałoby się żeby zagrał jeden caly sezon regularnie to wtedy może wyprzedzi ostatnio fartowną i cwaniacką Wisłe:razz:

Lewandowski też wg mnie nie poradzi sobie na Zachodzie. To jest już wgl wylansowany przed media piłkarz. Niemniej jednak lepiej, żeby wyjechał za granicę bo tam się czegoś nauczy, u nas raczej nie.

A z Matusiakiem to problem nie leżał w tym, że on odstawał technicznie czy wydolnościowo od tych piłkarzy. Problem był w tym, że był totalnie ataktyczny, co trener chciał to on robił inaczej. Ale to był problem w głowie i tym mniemaniu o sobie, co to nie ja. To jest problem wielu naszych piłkarzy, że mają nie wiem jakie wyobrażenie o sobie, strzeli trochę bramek w naszej lidze i już &quot;ale jestem zajebisty&quot;. A potem przychodzi gwałtowne zderzenie z rzeczywistością, a la Smolarek w Santander albo Matusiak w Palermo.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jak Lewandowski ma wyjechac to teraz jest optymalny moment, moze sie jeszcze czegos nauczyc a nawet jak nie wyjdzie to bedzie na tyle mlody by moc byc gwiazda naszej ligi przez duze G. Brozek przespal najlepszy moment do wyjazdu tak jak kiedys zrobil to Zuraw.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie ma możliwości żeby grajek z poziomu naszej ligi radził sobie na starcie w lidze Włoskie Hiszpanskiej czy Angielskiej niezależnie w jakiej jest formie prędzej czy później przyjdzie kryzys którego nie przełamie, ktoś równie dobry zajmie jego miejsce i już się nie przebije
Nasi gracze powinni zaczynać od krajów typu Grecja, Niemcy, Francja potem myśleć o lepszych ligach.
Z tymi najlepszymi ligami to troche przesadzacie, to jak wziąść chłopa z okręgówki w zyciowej formie do ekstraklasy, zderzy sie z rzeczywistością a umiejętności wiatr wywieje

Co do Mistrzostwa to powiem tak:
Jeżeli Lech nie będzie zawalał meczy i tracił głupio punkty to ma duże szanse, bo gra Wisły ma naprawde wiele do życzenia no ale musi przedewszystkim wygrać z Wisłą, stawiam jednak i tak na pobicie rekordu od 17 lat czyli zdobycie 2 miejsca :p
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja mam nadzieję, że Lech zdobędzie mistrzostwo Polski. Będzie to bardzo trudne, lecz jest możliwe. Tak jak napisał wyżej TommyTSW - jeśli Lech nie będzie tracił głupio punktów to może im się to uda. Wisła prezentuje się średnio, swoje mecze wygrywa niezbyt przekonująco, a nawet niekiedy szczęśliwie (Polonia Warszawa). Za kadencji &quot;Franza&quot; Lech grał jak z nut, lecz jak to zwykle bywa w naszej rodzimej piłce nożnej, wielki trener nie utrzyma długo posady, bo nasi działacze zawsze znajdą jeszcze lepszego (tak im się przynajmniej wydaje). Teraz Lech gra nie najlepiej, jeśli można tak powiedzieć, a ponadto nie prezentuje tak miłego dla oka futbolu, jakie miało miejsce za Franciszka Smudy. Jednak jest skuteczny a transfery z Bałkanów i innych miejsc wydają się być trafne.
Kolejna sprawa - Robert Lewandowski. Według mnie powinien jeszcze przez jeden sezon zostać w polskiej ekstraklasie. Teraz prezentuje się wyśmienicie, pewnie zmierza po tytuł króla strzelców, lecz warto zaczekać z jego transferem. Nie chcę tutaj oczywiście porównywać Lewandowskiego do chociażby Piechny, lecz takie porównanie ma sens. &quot;Kiełbasa&quot; został królem strzelców i wydawało się, że mimo swojego wieku jeszcze coś z niego będzie. Fakt, w klasie obydwu zawodników można dostrzec wiele różnic, które będą przemawiały za zawodnikiem Lecha. Jednak jeśli teraz opuści on szeregi &quot;Kolejorza&quot;, to może być kolejnym niespełnionym talentem. Media rozpisują się o tym, że chcą go nawet Ci najwięksi, jednak to nie będzie dla niego dobrym rozwiązaniem. Trzeba powoli mierzyć do swojego celu, a przecież &quot;Lewy&quot; jest jeszcze młody i jego czas nadejdzie. W Reprezentacji spisuje się równie dobrze, co w polskiej ekstraklasie, więc z roku na rok powinien być coraz pewniejszym punktem naszej kadry, o ile woda sodowa nie uderzy mu do głowy (o to raczej nie ma się co martwić).
 
K 0

krakk

Użytkownik
Kolejna sprawa - Robert Lewandowski. Według mnie powinien jeszcze przez jeden sezon zostać w polskiej ekstraklasie. Teraz prezentuje się wyśmienicie, pewnie zmierza po tytuł króla strzelców, lecz warto zaczekać z jego transferem. Nie chcę tutaj oczywiście porównywać Lewandowskiego do chociażby Piechny, lecz takie porównanie ma sens. &quot;Kiełbasa&quot; został królem strzelców i wydawało się, że mimo swojego wieku jeszcze coś z niego będzie. Fakt, w klasie obydwu zawodników można dostrzec wiele różnic, które będą przemawiały za zawodnikiem Lecha. Jednak jeśli teraz opuści on szeregi &quot;Kolejorza&quot;, to może być kolejnym niespełnionym talentem. Media rozpisują się o tym, że chcą go nawet Ci najwięksi, jednak to nie będzie dla niego dobrym rozwiązaniem. Trzeba powoli mierzyć do swojego celu, a przecież &quot;Lewy&quot; jest jeszcze młody i jego czas nadejdzie. W Reprezentacji spisuje się równie dobrze, co w polskiej ekstraklasie, więc z roku na rok powinien być coraz pewniejszym punktem naszej kadry, o ile woda sodowa nie uderzy mu do głowy (o to raczej nie ma się co martwić).

Według mnie powinien on jednak już po tym sezonie odejść. Powinien się rozwijać więc nie powinien zostawać w Lechu. Najchętniej to zobaczyłbym go w Dortmundzie. Wraz z Błaszczykowskim stworzyli by dobry duet, co można było już zaobserwować w reprezentacji.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Według mnie powinien on jednak już po tym sezonie odejść. Powinien się rozwijać więc nie powinien zostawać w Lechu. Najchętniej to zobaczyłbym go w Dortmundzie. Wraz z Błaszczykowskim stworzyli by dobry duet, co można było już zaobserwować w reprezentacji.
Rzeczywiście, kierunek na Niemcy to mógłby być dobry wybór. Czy akurat Dortmund ? W prasie już pojawiały się takie informacje, że włodarze tego właśnie klubu interesują się naszym zawodnikiem, ale jak wiadomo, żadna konkretna oferta nie wpłynęła. Lewandowski mógłby jeszcze bardziej ograć się w lidze niemieckiej, lecz jest oczywiście jeden warunek : musiałby grać. A czy trenerzy od razu postawią na niego w meczach w razie ewentualnego transferu, tego nie wiadomo.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
obecnie jak pamietacie moj typ kurs byl 2,85 a obecnie jest tylko 1,85 hehehhe wystarczyl 1 mecz.... tak jak mowilem i zdanie podtrzymuje lech zdobedzie majstra... a naszemu krakowskiemu klubowi nie wroze dobrze gdyz w spotkaniach z cracovia i legia na pewno stracimy pkt....a to wystarczy lechowi ...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
obecnie jak pamietacie moj typ kurs byl 2,85 a obecnie jest tylko 1,85 hehehhe wystarczyl 1 mecz.... tak jak mowilem i zdanie podtrzymuje lech zdobedzie majstra... a naszemu krakowskiemu klubowi nie wroze dobrze gdyz w spotkaniach z cracovia i legia na pewno stracimy pkt....a to wystarczy lechowi ...
wszyscy pamiętamy właśnie mieliśmy pisać, spokojnie Lech ma jeszcze pare cięzkich meczy a od wrzesnia wygrał tylkko 2 wyjazdy, obyś się mylił i wargi obgryzał ze zdobytego majstra ????
Fajnie dać przed sezonem na Lecha i trzymać kciuki za porazke swojej druzyny choć sądze patrząc na ogół twoich wypowiedzi twoje wiślactwo i ten herb to zwyły Fake
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Mam wielką nadzieję, że Wisła jeszcze się potknie w najbliższych trzech meczach i Lech zdobędzie mistrzostwo. Jest to bardzo prawdopodbne, ponieważ w najbliższej kolejce zagra ze sobą Legia i Wisła. Drużyna z Warszawy nie przegra tego spotkania, natomiast Lech gra u siebie z Polonią Bytom i nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Kolejorza. Potem mają ciężki mecz w Chorzowie, jednak liczę na Lecha w tym sezonie. Nie jestem ich fanem. Kibicuję Jagiellonii, ale tylko Lech będzie w stanie coś ugrać w LM i tego mu życzę.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no to z pewnego raczej tytułu dla Wisły robi nam się bardzo ciekawa końcówka ligi jak w najsilniejszych ligach Europy ???? Hiszpania , Anglia , Włochy , Niemcy ( tu przed ost kolejką było ciekawie) Ja osobiście sympatyzuje i z Wisłą i z Lechem co wydaje się być raczej nie możliwe (dla nie których). W tym roku jako mistrza chciał bym widzieć Lecha. Bo oni mają największą szanse na awans wkońcu do tej LM. Chciał bym zobaczyć mecz na Bułgarskiej jak zapiernicza sobie Messi Rooney czy Ronaldo ???? Wisły również nie skreślam w LM. Kasperczak to świetny trener i mysle ze jak bedzie mial wiecej czasu to poukłada Wisłe tak że znowu będzie bardzo mocna.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Mam podobne odczucia co konrad z tym, że lipa by była jakby Lech zdobył mistrza i Lewy odejdzie moze jeszze Peszko to juz nie ta drużyna. Z Wisły raczej nikt nie odejdzie bo sezon mieli raczej lipny dopiero zaczeli wygrywac jak wspomniany Henry przyszedł.
Coż niech wygra lepszy...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
być może Lewego zatrzyma na koleny sezon perspektywa gry właśnie w LM czy LE. Fakt faktem że jeżeli miał by odejść to zapewne do takiego klubu co takie rozgrywki miał by pewne. Należy pamiętać że Lech zawsze robi dobre transfery. Może po odejściu Lewandowskiego przyjdzie ktoś z nie mniejszym talentem. Piech z Ruchu chyba sie wybiera do Poznania.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
na obecną chwile żadna z drużyn nie gra na takim poziomie żeby awansować do LM, może i Lech gra ciut lepiej od Wisły ale to i tak za mało
zresztą nie zgadzam się z tezą że Wisła nie zasługuje na mistrza bo grając na reymonta nie zawaliła by tylu meczów u siebie...

w tym sezonie u siebie 8-2-4 wyjazd 10-1-2

sezon 08/09 dom 13-1-1 wyjazd 6-6-3

sezon 07/08 dom 14-1-0 wyjazd 10-4-1

sezon 06/07 8-5-2 wjazd 2-11-2 (8 miejsce)

ten sezon pod względem wyjazdów jest chyba najlepszy od kilkunastu lat a nawet jak nie będzie bo są jeszcze 2 to jeden z lepszych a każdy dobrze wie że mecze na reymonta to wielki atut Wisły w tym sezonie niestety nie zagrała tam ani razu a jako gospodarz zawalała nie jeden mecz co na reymonta nie miało by raczej miejsca...cóż jak to się potoczy dalej zobaczymy w przyszłym sezonie wszystko wróci do normy
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Na poziomie do LM?
Przypominam , że zasady sie zmieniły i teraz conajmniej teoretycznie jest łatwiej. Kiedys Wisła trafiała na Barce, Real, Inter teraz w najgorszym przypadku cos na miare Panathinaikosu. W eliminacjach trzeba trafic z forma co w naszych ekipach jest trudne bo ciagle cofamy sie w rozwoju majac tak dlugie przerwy miedzy rundami i sezonami. Ale do awansu potrzebna jest fura szczescia co bylo widoczne np niebywale na przykladzie ekipy z Petrzalki. Ale czuje ze teraz moze byc lepiej w pucharach i cos sie ruszy ????
 
J 19

jajo

Użytkownik
być może Lewego zatrzyma na koleny sezon perspektywa gry właśnie w LM czy LE. Fakt faktem że jeżeli miał by odejść to zapewne do takiego klubu co takie rozgrywki miał by pewne. Należy pamiętać że Lech zawsze robi dobre transfery. Może po odejściu Lewandowskiego przyjdzie ktoś z nie mniejszym talentem. Piech z Ruchu chyba sie wybiera do Poznania.
Jak już to Sobiech, bo Piech to zdobył przedwczoraj dopiero swojego drugiego gola w ekstraklasie.
Aczkolwiek Artur po meczu w Gdańsku powiedział &quot;Nie mówmy o transferach. Ja jestem w Ruchu. Kontrakt mam ważny do 2013 roku. O ewentualnym transferze nie ma mowy!&quot;
Wracając do tematu:
Jestem kibicem Ruchu, więc obiektywny nie jestem. Z dwójki Wisła-Lech tytuł bardziej należy się Lechowi i to głównie za to jak mądrze budują ten klub w przeciwieństwie do Wisły i tym bardziej Legii.
Sportowo czuję, że Wisła jeszcze potraci punkty, chyba jednak nie tyle, żeby Ruch to mógł wykorzystać, Lech owszem. Jeśli Kolejorz zamierza sprzedać Peszkę i Lewandowskiego, to już chyba lepiej w pucharach wypadnie Wisła.
Przed Wisłą nie ma już łatwego meczu, chyba że Odra Wodzisław będzie miała zapewnione utrzymanie przed ostatnią kolejką. Lech wydaje się, że trudności może mieć jedynie w Chorzowie. Najtrudniejszy terminarz ma Ruch, jednak gdyby wygrał na Jadze i u siebie z Lechem mógłby zostać nawet liderem! Zakładając porażkę Wisły na Legii i remis w derbach Krakowa, co przy obecnej formie Białej Gwiazdy nie jest tak nieprawdopodobne. Z Lechem Niebiescy musieliby ale wygrać 2-0. Wtedy czuję, że w Kielcach Korona mogłaby pozwolić chorzowianom wywieźć trofeum do Chorzowa, zamiast dać cieszyć się Wiśle. Nie wierzę, że nawet komplet punktów da trofeum Legii, bo ktoś z trójki Wisła, Lech, Ruch ten komplet zrobi
Jako kibic, chce tytułu dla Ruchu, jeśli się nie uda to wolę, żeby zdobyło go Amica, bo Wisła miałaby już 13 tytuł.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Na poziomie do LM?
Przypominam , że zasady sie zmieniły i teraz conajmniej teoretycznie jest łatwiej. Kiedys Wisła trafiała na Barce, Real, Inter teraz w najgorszym przypadku cos na miare Panathinaikosu. W eliminacjach trzeba trafic z forma co w naszych ekipach jest trudne bo ciagle cofamy sie w rozwoju majac tak dlugie przerwy miedzy rundami i sezonami. Ale do awansu potrzebna jest fura szczescia co bylo widoczne np niebywale na przykladzie ekipy z Petrzalki. Ale czuje ze teraz moze byc lepiej w pucharach i cos sie ruszy ????
No właśnie mam na myśli drużyny pokroju które wymieniłeś, obecnie nasze drużyny nie potrafią zdominować rywali z dołu tabeli a gdzie tu do awansu z takim PAO które chodz są w zasięgu dalej prezentują lepszy poziom, Lech też w porównaniu do zeszłego roku obniżył znacznie loty, Wisłe to szczerze nie widziałem na fotelu majstra bo wiedziałem ile znaczy ich gra na Reymonta, niby od lipca będą mogli już grać ale z tymi obietnicami wiadomo jak jest
 
S 0

szczelon

Użytkownik
Jestem kibicem Lecha i jak wiadomo na kogo stawiam, ale tak realnie spójrzmy.

Wisła gra to co gra, jeden z najgorszych sezonów w ostanich latach, coś chłopakom nie idzie.

Legia gra znowu ładną piłkę ale skuteczność marna, szkoda bo ich gra prezentuje się naprawdę ładnie.

Ruch, za późno zaczął finisz bo według mnie jest rewelacją końcówki sezonu.

A nasz KOLEJORZ jak wiadomo nawet jak ogra po ładnej grze Ruch na wyjeździe to potknie się u siebie z Zagłębiem i zmarnuje taką szansę. Już kilka sezonów mieliśmy ciekawe szanse na walkę o majstra i wiadomo jak się to kończyło

Ale liczę na wygraną Legii z Wisłą i conajmniej remis Lecha z Ruchem ( mam taką nadzieję ) no i dwie wygrane u siebie oczywiście ????

Walka wciąż trwa i zapewne nic pewnego do ostatniego gwizdka nie będzie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom