>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kumulacja -> 35 milionów, co zrobicie z kasą?

jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Mogę coś dodać?
- dom - jak już to z basenem :]
- kilka tysięcy dostali by Ultrasi , na fajną oprawę np. sektorówka -&quot;Jacek dziękujemy &quot; ????
Ja sobie takiego życia nie wyobrażam... wolę sam dojść do co prawda nie takiej kasy, ale mieć tyle kasy na spokojnie kilkanaście lat i w miarę dzięki ciężkiej pracy - spełniać swoje marzenia.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ty chyba czytasz mi w myślach co ? ???? U mnie praktycznie to samo tylko, że to wszystko najlepiej z kimś u boku ???? Znaczy się z kobietą... żeby nie było ????
Rodzina to wiadomo. Niestety czytać w myślach nie potrafię. Widać, mamy podobną wizję życia ;). Bardzo mnie to cieszy.
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Mogę coś dodać?
- dom - jak już to z basenem :]
- kilka tysięcy dostali by Ultrasi , na fajną oprawę np. sektorówka -&quot;Jacek dziękujemy &quot; ????
Ja sobie takiego życia nie wyobrażam... wolę sam dojść do co prawda nie takiej kasy, ale mieć tyle kasy na spokojnie kilkanaście lat i w miarę dzięki ciężkiej pracy - spełniać swoje marzenia.
Z kolei Jacekk czyta w moich myślach ????
Jak usłyszałem o kumulacji w telewizji to próbowałem skombinować co bym z tym zrobił ale nic mi nie wychodziło - pasuje mi moje życie, na które chciałbym zapracować sam i czuć z tego satysfakcję. Pasuje mi może średnio okraszone finansowo życie, ale szczere, prawdziwe, z przyjaciółmi od serca i normalnym otoczeniem. Zdecydowanie wolałbym wygrać najwyżej jakiś milionik niż 35mln... bo pieniądze szczęścia nie dają ???? Zresztą...

... JEST HAZARD, Z TEGO MOŻNA WYCIĄGNĄĆ 300 BANIEK TYGODNIOWO! ????
 
P 0

pavlinho

Gość
W sumie wystarczyłby mi domek gdzieś gdzie nie sięga ludzi wzrok, spokojne życie, bez szczególnych szaleństw...
A co do marzeń...
Z chęcią otworzyłbym sieć &quot;budek z kebabami&quot; takie moje marzenie ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
większość kasy na jakieś inwestycje, kupienie Śląska Wrocław /piłkarskiego :p / i zrobienie z niego ManU wschodniej europy :p
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Za 35 mln zł nie utrzymałbyś drużyny dłużej jak 2-3 lata ???? na średnim poziomie (już nie mówiąc o europejskim). Pograj w FMa lepiej ????
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
hmm pomarzyć można, więc ???? :
- jakies cele charytatywne
- kilka milionów na klub piłkarski z mojego miasta :spokodfhgfh:
- domek z basenem, fajniutkie lamborghini ????
- spokojne życie bez szaleństw najlepiej gdzieś w Hiszpanii
to tyle :spokodfhgfh:
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
- odpalenie trochę tej sumy rodzicom.

- załatwienie sobie stałego pobytu w Kanadzie.

- Tylko patrzeć na &quot;ludzi lizaków&quot; czy &quot;blachary&quot; które by się garnęły do Ciebie za kasą i spoglądać na nich z góry.

- Reszta floty do banku.

Oczywiście tutaj jest wszystko ładnie napisane zarządzanie pieniędzmi bez wielkich rozrzutów lecz z moim charakterem nie zdziwiłbym się jakbym stracił w chwilę połowę tej floty, lub może nawet &quot;większą połowę&quot;.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
- na pewno dal bym rodzicom tak zeby starczylo im do konca zycia

- zainwestowal bymw firme okolo 3 mln

-jakis domek nie jakas willa zwykly domek , moze basen

-samochod



PS a czytaliscie o tej osobie ktora wygrala w lotka i cale miasto pilo za jego kase i z wygranej zostal mu tylko dom wybudowany w surowym stanie ;&gt;
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
ale by była progresja co ? ehehhehehehehe
haha dobre....xDD 1 stopien od 100k xDD

hmm pomarzyć można, więc ???? :

- jakies cele charytatywne
- kilka milionów na klub piłkarski z mojego miasta :spokodfhgfh:
- domek z basenem, fajniutkie lamborghini ????
- spokojne życie bez szaleństw najlepiej gdzieś w Hiszpanii

to tyle :spokodfhgfh:
jak byś kupił lamborginhi to pewnie musiałbyś od razu autostrady i drogi budowac xDD
 
lechu_pb 0

lechu_pb

Użytkownik
jak byś kupił lamborginhi to pewnie musiałbyś od razu autostrady i drogi budowac xDD
szacując, że jeden kilometr autostrady do wydatek ok. 6-7 mln euro(zależy jaki teren i inne pierdoły) to by się za dużo tym lambo nie najeździł :p:p
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A kto mówi, że kaczmar123 by jeździł po polskich drogach?:]
Za ile dzisiaj graliście? Ja za 10 zł :] A jakie kolejki...... ja pier.... ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
ja jeszcze nie grałem ???? ale wczoraj udało sie na zakladach troche wygrac to dzisiaj na lotka pojdzie.
Jacekk zagrales 5 kuponow? ;]
 
Do góry Bottom