>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KupimyKlub.pl

G 0

gemciu83

Użytkownik
Witam w związku z pomysłem, który narodził się na Wyspach brytyjskich grupa osób w Polsce, dla których piłka nożna jest ich pasją postanowiła przenieść ten pomysł do Nas. Stworzyli stronę www.kupimyklub.pl dzięki, której chcą zbudować klub piłkarski we współpracy z Wami drodzy fani piłki nożnej. Każdy z Was ma szansę stać się jego członkiem po przez zapisanie się do stowarzyszenia. Możemy to zrobić razem i stworzyć nowy/nasz klub w Polsce, więc nie czekajcie zajrzyjcie na stronę, zapoznajcie się z informacjami to nic na początku nie kosztuje dopiero w II Etapie trzeba będzie zdeklarować się uiścić opłatę w wysokości tylko 20zł/rok.
Zapraszam na www.kupimyklub.pl w celu zgromadzenia 50 tysięcy prawdziwych fanów, kibiców piłki nożnej.
P.S: Jeśli możecie to powiedzcie o całej inicjatywie swoim znajomym.
Pozdrawiam
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ciekawy pomysł, pewnie upadnie, chyba że stoją za tym naprawdę profesjonalni ludzie. Ogólnie plan chyba za bardzo rozłożony w czasie.. Rozumiem, że to wymaga czasu, ale rok na zbieranie użytkowników to lekka przesada..
Pozdro i powodzenia ????
 
G 0

gemciu83

Użytkownik
Sądzę, że rok to czas odpowiedni bo znając Polaków to może i tak braknąć czasu na zebranie tylu ludzi.
Niemniej jednak zapraszam wszystkich do zapoznania się z tym projektem.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tak, zgadzam się. Jeśli to ma być profesjonalnie zrobione to taki okres jest odpowiedni. Jednak z drugiej strony to skazywanie pomysłu na porażkę - zamieszczacie ogłoszenia np. na forach, czyli w miejscach okupowanych przez młodych ludzi. Piszesz &#39;znając Polaków to..&#39;. A ja napiszę &#39;znając młodych Polaków to .. za rok większość z nich nie będzie pamiętała, gdzie i po co się zapisywała..&#39;. Przynajmniej ja na 90% uznam w lipcu 09 waszego maila za spam, bo nie zczaję o co chodzi :p
Ok, ale jeszcze raz powodzenia ;)
 
G 0

gemciu83

Użytkownik
sawas jak najbardziej masz prawo portaktować tego posta jako spam. A słowa &quot;znając Polaków to...&quot; miały określić to że nam jest się ciężko do czegoś przekonać i wspólnymi siłami coś zrobić. Co do zamieszczania postów na forach gdzie jest zapewne nie tylko młodzież ma jakiś sens. Napewno z 100 młodych na forum chociaż jeden będzie zainteresowany, zrozumie tą całą inicjatywe by za 20 lat powiedzieć sobie tak brałem udział w tym całym budowaniu.
Myślę, że jeśli każdy chce coś zrobić razem to nie ważne czy młody czy starszy ważne, zę widzi sens w tym wszystkim.
Pozdrawiam
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
gemciu83, chyba nie zrozumiałem postu sawasa. chodziło mu o to że zapisując się teraz młodzi ludzie za rok /bo tyle trwa to zbieranie/ nie będę już pamiętali co to za akcja była i wasze meile po tak długim czasie będą traktować po protu jako zwykły i niepotrzebny spam ;)
pozdrawiam
i powodzenia, chociaż osobiście uważam że w Polsce to nierealny pomysł
 
G 0

gemciu83

Użytkownik
Ale dlaczego uważacie, że młodzi ludzie nie będą pamiętać o tym gdzie się zarejestrowali i po co. Tak jak pisze niech chociaż 1 na 100 będzie pamiętał o tym. Co do sukcesu tej inicjatywy owszem w Polsce może być ciężko ale ja osobiście wierzę w powodzenie, być może nie będzie to 50 tysięcy ludzi ale odzew i grupa tak samo kochających piłkę osób zbierze się na pewno.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Na pewno pomysł ciekawy. Rozumiem, że za tym mają stać prawdziwi fani sportu, ale chyba niezbędna jest jakaś rozpoznawalna marka, chociażby na start..
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
pomysł w obecnej formie nie do zrealizowania... hmmm
załóżcie fundacje... zalegalizujcie to, bo nikt z Polaków nie bedzie placil w ciemno ???? ????

zaproście jakąś dobrą markę do współpracy, pepsi lub nike i zagwarantujcie im przez 10 lat 40% zysków z działalności klubu...
będzie ciężko... zmieńcie nazwe, na nasz-klub, nasza-druzyna, nasza-pilka
nazwa będzie miała coś z popularnego portalu spolecznosciowego...

Na poczatek, to bym wzial kredyt i otworzyl klubik malutki, a strone traktowal jako dofinansowanie
 
G 0

gemciu83

Użytkownik
Powoli:
Po 1. Na razie chcemy tylko zgromadzić minimalną liczbę 50 tysięcy osób, które dopiero 15 lipca przyszłego roku wyrażą 100% chęć/zgodę wstąpić do Stowarzyszenia, które powstanie. Na razie nikt nic nie płaci w ciemno. Etap pierwszy to dotarcie do ludzi.
&quot;Pkt. Regulaminu 1.4 Założenia Etapu I oraz uczestnictwo w tym Etapie mają charakter organizacyjny i niezobowiązujący. Oznacza to, że dokonanie rejestracji nie powoduje żadnych skutków prawnych ani zobowiązań. Dotyczy to zarówno organizatorów inicjatywy kupimyklub.pl jak i samych rejestrujących. Droga formalna przewidziana jest w Etapie II.&quot;

Po 2. KupimyKlub.pl to tylko nazwa strony nie klubu, założeniem jest kupno klubu lub założenie od podstaw nowego klubu. Co do nazwy będzie ona dopiero w przyszłości rozważana.
&quot;Pkt. Regulaminu. 2.3 Na podstawie potwierdzonych deklaracji zostanie opublikowana liczba potencjalnych członków oraz oszacowana zostanie kwota, którą będzie dysponować Stowarzyszenie oraz Klub. Na tej podstawie przeprowadzona zostanie analiza możliwych inwestycji. Pod uwagę będzie brany zakup drużyny z najniższej klasy rozgrywek lub budowa drużyny od podstaw.&quot;

Po 3. Proszę zapoznać się z informacjami w tym punkcie.
&quot;Pkt.Regulaminu. 1.5 Etap I zakłada nawiązanie współpracy z osobami dysponujących odpowiednimi kwalifikacjami do prowadzenia klubu oraz wspierających projekt od strony prawnej i organizacyjnej na jego poszczególnych etapach.&quot;
 
G 0

gemciu83

Użytkownik
Polski projekt KupimyKlub.pl powstał dzięki współpracy szerokiego grona osób - część studiuje, część jest aktywna zawodowo, część osób grała w piłkę zrzeszona w klubach, w lidze okręgowej oraz międzywojewódzkiej. Wszystkich łączy pasja do piłki nożnej. Wstępne założenia projektu zostały opracowane dzięki wspólnej dyskusji.

My tylko się próbujemy odszukać My to znaczy Ci, którzy kochają piłkę nożną i nic więcej dopiero później w kolejnym etapie będziemy szukać ludzi predysponowanych do prowadzenia klubu i całej jego otoczki.
Naszym założeniem jest stworzenie klubu w pełni popieranego i zbudowanego przez kibiców, a nie tak, że przyjdzie ktoś da kasę i klubem rządzi my tak nie chcemy, chcemy decydować, zabierać głos w ważnych dla naszego klubu sprawach.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Spoko. Fajnie, że odpowiadasz na te nasze wątpliwości, bo nieraz jest tak, że ktoś wkleja linki w każdym możliwym miejscu, a później to olewa..
 
G 0

gemciu83

Użytkownik
Nie zamierzam &quot;olewać&quot; nikogo, a tym samy bez skrupułów spamowć i wiać. Korzystałem/korzystam z tego forum, z informacji udzielanych przez użytkowników i dlatego zamieściłem swój post na tym forum.
 
B 59

bula_ldz

Użytkownik
Ja uważam, że to znakomity pomysł i już zapisałem się do projektu. Jeśli nie uzbieramy 50tys, to zbierzemy 40 tys, i też ruszymy. Poza tym, na razie zmasowana reklama nie wchodzi w grę, a dopiero w dalszej fazie projektu. Aby media się nami zainteresowały, potrzeba nam więcej ludzi.
Jeśli projekt miałby w Polsce nie wypalić (bo w Anglii już funkcjonuje) to tylko przez podejście ludzi takich jak Wy, nastawionych wiecznie na &quot;nie&quot;. Niestety w Polsce nadal jest szerokie grono osób, które odrzucają bardzo dobre pomysły z nastawieniem, że i tak nie wyjdzie. A ja nie rozumiem-co szkodzi spróbować?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja uważam, że to znakomity pomysł i już zapisałem się do projektu. Jeśli nie uzbieramy 50tys, to zbierzemy 40 tys, i też ruszymy. Poza tym, na razie zmasowana reklama nie wchodzi w grę, a dopiero w dalszej fazie projektu. Aby media się nami zainteresowały, potrzeba nam więcej ludzi.
Jeśli projekt miałby w Polsce nie wypalić (bo w Anglii już funkcjonuje) to tylko przez podejście ludzi takich jak Wy, nastawionych wiecznie na &quot;nie&quot;. Niestety w Polsce nadal jest szerokie grono osób, które odrzucają bardzo dobre pomysły z nastawieniem, że i tak nie wyjdzie. A ja nie rozumiem-co szkodzi spróbować?
Człowieku, chodzi o to, by nie marnować &quot;sił&quot; na coś, co może nie wyjść [wchodzę, jeśli szanse są 50/50 uda się/nie uda się - ale tutaj brakowało podstawowych info - jeśli brak organizacji na starcie to z czym do ludzi.. :/ ].
To tak ode mnie, jeśli to do mnie piłeś, że &quot;jestem ciągle na nie&quot;..
 
G 0

gemciu83

Użytkownik
Odnośnie deklaracji członkowskiej pojawiły się już te tematy na forum projektu (np. tutaj: [LINK])

W skrócie odnośnie deklaracji
:
1. Deklaracja z pewnością będzie wymagała formy pisemnej, z własnoręcznym podpisem. Inaczej będzie nieważna. Osoby trzeciej nie musi być do potwierdzenia podpisu. To jest indywidualna sprawa każdego z członków i jego pieniądze wpłacone na składkę. Deklaracja niezgodna ze stanem faktycznym będzie po prostu nieważna. Można to rozpatrywać również w kategoriach fałszerstwa, ale chyba nie będzie takiej potrzeby.
2. Zakładamy, że formularz deklaracji będzie do pobrania na stronie projektu i po wypełnieniu będzie go można wysłać na podany adres pocztowy. Zgadza się, będziemy musieli przechowywać 50.000 deklaracji. Obyśmy jednak mieli tego typu zmartwienie! ????
3. Składki będą przelewane na specjalnie do tego celu utworzone konto, więc nie powinno być problemów z ich zaksięgowaniem i z przejrzystością operacji ich przyjmowania. Odnośnie struktury organizacyjnej:
1. Formą prawną będzie konkretnie Stowarzyszenie.
2. Stowarzyszenie będzie posiadało jasną strukturę organizacyjną i podział kompetencji, a więc Prezesa, Skarbnika itd. (zobacz zarys Statutu Klubu: [LINK]

3. Wybór osób na te stanowiska będzie dokonywany w drodze głosowania przez internet. Założenia organizacyjne są takie, żeby głosowanie było jawne (tzn. wg. nicka użytkownika będzie widać kto jak głosował). Każdy będzie mógł zweryfikować swój głos. To są oczywiście tylko niektóre z możliwości. Każdy może przedstawić swój pomysł na organizację poszczególnych Etapów. O to tutaj właśnie chodzi - co więcej głów to nie jedna.
Przeszkód i formalności jest wiele, ale nikt nie obiecuje, że będzie łatwo. Odnośnie możliwości &#39;dorobienia się na cudzej nieświadomości i chęci pomocy&#39; nie będziemy się wypowiadać. Nasze intencje zmierzają jednak w innym kierunku.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych lub po prostu chcących popytać lub pomóc do rejestracji na stronie projektu i udziału w dyskusjach na forum. To chyba najlepsza droga. Rejestracja nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
1. Brak wiarygodności (brak nazwisk, brak formalnej instytucji, czym jesteście? fundacją? stowarzyszeniem? jakiego typu, jakie są wasze dane, konkretne)
2. Brak reklamy, wybaczcie, ale żeby coś osiągnąć w tym kraju, trzeba zainwestować
3. Wasza strona jest graficznie biedna i niedopracowana, a grafika przyciąga nowych!
4. Spróbujcie marketingu wirusowego wypuszczając linki &quot;Twój własny klub piłkarski?&quot; lub &quot;Sportowa rewolucja&quot; link skierujcie do strony, na której będziecie stopniowo ujawniać informacje, w ten sposób by użytkownik nie wiedział o co chodzi do końca kampanii.
5. CMS użyty na stronie to joomla lub bardzo przerobiony phpfusion, taki system nie obsłuży 50 tys użytkowników...będą kłopoty
6. Powodzenia!!!
 
G 0

gemciu83

Użytkownik
Podbijam temat.
Co do wyglądu graficznego to strona ma służyć jedynie jako miejsce informujące, że taki projekt istnieje.
Serwer wytrzyma.
Reklama działa-piszą o nas gazety, byliśmy w TV (TVP Panorama) kilka razy w różnych audycjach radiowych wystąpiliśmy, także portale www piszą o Nas.
 
Do góry Bottom