>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KupimyKlub.pl

G 0

gemciu83

Użytkownik
30 września 2008 o godzinie 18:30 (pod koniec programu) byliśmy w Panoramie dokładnie byłem ja i organizatorzy. Materiał przygotowała Pani Joanna.
Więc chyba wiem co piszę i gdzie byłem. Materiał nagrywany był w dwóch miastach Polski w Szczecinie i Piotrkowie Tryb. (na stadionie Concordii)
Jak nie wierzysz dalej to posłuchaj audycji (nagrania) z radia Strefa.fm Piotrków Tryb. jeden z głosów to ja.
W czwartek kolejny artykuł ukaże się o Naszym projekcie.
 
G 0

gemciu83

Użytkownik
I oto kolejny krok na drodze ku zostania współwłaścicielem Klubu piłki nożnej. Założyliśmy Stowarzyszenie KupimyKlub.pl.
Brakuje tylko NIP&#39;u i REGON&#39;u co jest tylko formalnością, która może potrwać max. 4 tygodnie tj. 30 dni.
Naprawdę warto do Nas dołączyć już teraz. Widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku.


 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja powiem szczerze, że wcześniej nie interesował mnie ten temat.
Teraz po przeczytaniu całego i wejściu na stronę kupimyklub.pl pomysł bardzo mi się podoba.
To naprawdę może się udać. Byłoby niezwykle ciekawie gdyby tak się stało.
 
G 0

gemciu83

Użytkownik
31 maja 2009 w Toruniu odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Kibiców KupimyKlub.pl.
Zebranie założycielskie jest pierwszym formalnie wymaganym krokiem przed rejestracją stowarzyszenia w KRS. W zebraniu wzięło udział 15 osób. Na zebraniu podjęto wymagane uchwały:

1. Uchwałę o powołaniu Stowarzyszenia
2. Uchwałę o przyjęciu Statutu
3. Uchwałę o wyborze Komitetu Założycielskiego (osoby z Komitetu Założycielskiego zostają upoważnione do złożenia wniosku w KRS)
4. Uchwałę o wyborze Zarządu (nie jest to wymóg konieczny, ale ze względów formalnych dobrze to zrobić od razu)
5. Uchwałę o wyborze Komisji Rewizyjnej (nie jest to wymóg konieczny, ale ze względów formalnych dobrze to zrobić od razu)
Na forum po zarejestrowaniu można obejrzeć galerię zdjęć z tego spotkania oraz materiał video.



Może ktoś chciałby obejrzeć spot promujący cały projekt KupimyKlub.pl ?

http://www.youtube.com/watch?v=iMuM3D8Z4FQ
http://www.kupimyklub.pl/spotbyraster.html


Zapraszam wszystkich chętnych do udział w projekcie. Rejestracja jest darmowa, a jak ktoś nie chce się przyłączać to niech zapozna chociaż się z Naszym projektem.
Przypominam ewentualna wpłata składki będzie dobrowolna.
Teraz rejestrując się za darmo do niczego się nie zobowiązujemy. Sami za kilka tygodni zadecydujemy czy chcemy nadal być w projekcie czy zrezygnować z niego.
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
ale jaja!!!!
Ci kolesie na filmiku sa ode mnie z liceum ???? ???? ????
ten ziomal w okularach i bluzie uczy przedsiebiorczosci
ten co pisze na gg uczy religi
a ten co macha bicem w-f
:jezora:
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
bardzo ciekawa inicjatywa. tylko wydaje mi sie ze na tyle osob i znajac nasza polska metalnosc. to beda odchodzily ostre wałki.a apropo gdybyscie potrzebowali szkoleniowca i klub mialby baze na mazowszu to z checia sie pisze ! (mówie powaznie ) ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
bardzo ciekawa inicjatywa. tylko wydaje mi sie ze na tyle osob i znajac nasza polska metalnosc. to beda odchodzily ostre wałki.a apropo gdybyscie potrzebowali szkoleniowca i klub mialby baze na mazowszu to z checia sie pisze ! (mówie powaznie ) ????
sorry ale czy ty jesteś? po jakiejśc szkole treneskiej skoro chcesz być szkoleniowcem(przecież nikt nie weźmie dziecka do trenowania klubu:jezora ????
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
ja się już dawno zapisałem do projektu kupimyklub.pl. Pomysł genialny, lecz jest jeden problem i to bardzo duży: tym przedsięwzięciem zarządzają bardzo niekompetetni ludzie- myślą, że zbiorą 50 000 użytkowników nie wydając ani grosza na reklamę. Śmieszne...
 
G 0

gemciu83

Użytkownik
ja się już dawno zapisałem do projektu kupimyklub.pl. Pomysł genialny, lecz jest jeden problem i to bardzo duży: tym przedsięwzięciem zarządzają bardzo niekompetetni ludzie- myślą, że zbiorą 50 000 użytkowników nie wydając ani grosza na reklamę. Śmieszne...
Chyba nie rozumiesz sam tego co napisałeś.
Po 1 właśnie na tym projekt miał polegać by każda nowa osoba, która zarejestrowała się do Nas poinformowała o tym swoich znajomych i w jakikolwiek sposób zechciała pomóc w promocji.
Po 2 jeśli gdyby organizatorzy chcieli wydać dużą kasę (posiadali ją) na promocje to pytam się po co mieliby informowaćludzi o tym projekcie, skoro mogliby sobie kupić mały klubik gdzieś w Polsce i mieć gdzieś lamenty, prawda ?
Po 3 nikt nikogo nie zmusza/ł do rejestracji. Jeśli nikt nie chce pomagać to efekty jakie są widać.
Po 4 nikt nie obiecywał, że Klub powstanie w dwa miesiące to projekt dla osób cierpliwych, a jak ktoś myślał i myśli inaczej to jest w wielkim błędzie.

Na dniach wystartuje Stowarzyszenie i wtedy zweryfikujemy tych prawdziwych uczestników projektu.
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
Chyba nie rozumiesz sam tego co napisałeś.

Po 1 właśnie na tym projekt miał polegać by każda nowa osoba, która zarejestrowała się do Nas poinformowała o tym swoich znajomych i w jakikolwiek sposób zechciała pomóc w promocji.

Po 2 jeśli gdyby organizatorzy chcieli wydać dużą kasę (posiadali ją) na promocje to pytam się po co mieliby informowaćludzi o tym projekcie, skoro mogliby sobie kupić mały klubik gdzieś w Polsce i mieć gdzieś lamenty, prawda ?

Po 3 nikt nikogo nie zmusza/ł do rejestracji. Jeśli nikt nie chce pomagać to efekty jakie są widać.

Po 4 nikt nie obiecywał, że Klub powstanie w dwa miesiące to projekt dla osób cierpliwych, a jak ktoś myślał i myśli inaczej to jest w wielkim błędzie.


Na dniach wystartuje Stowarzyszenie i wtedy zweryfikujemy tych prawdziwych uczestników projektu.
no dobra, ale zważ na to, że dotychczasowe metody reklamy powodują, że dążymy do 50 000 użytkowników w bardzo żółwim tępie (o wiele wolniej niż zakładano na początku).

ps. nie cierpię osób, które zakładają konto na tym forum dla kilku postów????
 
G 0

gemciu83

Użytkownik
no dobra, ale zważ na to, że dotychczasowe metody reklamy powodują, że dążymy do 50 000 użytkowników w bardzo żółwim tępie (o wiele wolniej niż zakładano na początku).
ps. nie cierpię osób, które zakładają konto na tym forum dla kilku postów????
tempie nie tępie.

Wszystko rozumiem ale nikt z organizatorów nie posiada na stanie przynajmniej 200-300 tys zł na porządną długą reklamę w kilku stacjach TV.

Z zakładanych 50 tysięcy osób być może zostanie tylko 3-4 tysiące.
Sam wiesz jak ciężko w Polsce zmusić ludzi do współpracy.
Anglikom, Włochom i Niemcom udało się to bardzo sprawnie. Pomogły im duże media jak Corielle delo Sport, ZDF itp, Nam na razie nikt nie pomaga. Jest kilka znanych osób, które są za Naszym projektem ale to wszystko. Być może powstałe Stowarzyszenie nada rozpędu i może media się bardziej zainteresują.
 
champion 896

champion

Użytkownik
Projekt na pierwszy rzut oka bardzo fajny ale nie sądzę zeby 50 tys osób miało wpływ na funkcjonowanie klubu.Ja to widzę tak że kilka osób będzie podejmowało decyzje a reszta no cóż będzie przytakiwała.z socjologicznej ciekawości mam pytanie ile osób już się zarejestrowało?
 
Do góry Bottom