>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kupno samochodu - mam do wydania ok. 15.000zł

Status
Zamknięty.
komaro 0

komaro

Użytkownik
Gdybym miał wybór wybrałbym Pb, ale Pb czy ON to istotnej różnicy raczej nie robi. Zastanawiam się również czy jest sens kupować auto (A4) z rocznika 96/97 bo takie głównie są na rynku. Silniki audi ponoć są bardzo wytrzymałe, więc nie wiem czy rocznik ma taką kolosalną różnice.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
nie kupuj francuskich aut, peugoty,renaulty i citroeny
zawsze pada u nich elektronika
Czy zawsze? Tu się można kłócic ale fakt, że elektronika jest słabszą stroną &quot;Francuzów&quot; jest niezaprzeczalny.
Co do samochodu to myślę, że ciekawą propozycją byłby Peugeot 406 (sam mam starszego brata /405/ i nie narzekam na awaryjnosc). Duży, wygodny, do kufra też choc co zmieścisz. Wygląd mimo upływu lat wciąż atrakcyjny (szczególnie po liftingu). 15 tysięcy spokojnie starczy na zakup tego modelu.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Co polecacie do 8 tys? Ważne zeby nie palilo duzo. Interesują mnie raczej sportowe auta. Myslalem nad Mazda 323 ? Rocznik cos ok 95-96. Jak myslicie, a moze polecacie cos innego za ta cene?
 
S 0

samsung6300

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Co polecacie do 8 tys? Ważne zeby nie palilo duzo. Interesują mnie raczej sportowe auta. Myslalem nad Mazda 323 ? Rocznik cos ok 95-96. Jak myslicie, a moze polecacie cos innego za ta cene?

za ta cene mozesz kupić wiele samochodów... porozgladaj sie za magankami bo sa całkiem fajnie
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Lalo ty chyba kiedys załozyles podobny temat, i miales kupowac wlasnie mazde, na co sie zdecydowales :p?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
nie kupuj francuskich aut, peugoty,renaulty i citroeny
zawsze pada u nich elektronika
Jest taka zasada :&gt;

Jeżeli chodzi o Fordy to jest nie niezwykle silna marka ale.. tylko w Stanach. To co jeździ w Europie to kupa w porównaniu z tym co jeździ za oceanem. Warto też wziąć poprawke że tam w autach silnik 3.0 to norma ???? 1.6 - 1.8 to tam maja chyba w kosiarkach od trawy ale przy takiej cenie ropy u nich to moga sobie pozwolić ???? W każdym bądź razie Fordy raczej dla miłośników :)
Na codzień mam styczność z VW Golfem, wiaodomo celem niemców było robienie &quot;samochodów dla ludzi&quot; i myślę że pod tym względem są nie do przebicia. Co do innych marek nie miałem dłuższej przyjemności, wszystko ma jakies wady i zalety :p

pozdro
 
matex 0

matex

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Co polecacie do 8 tys? Ważne zeby nie palilo duzo. Interesują mnie raczej sportowe auta. Myslalem nad Mazda 323 ? Rocznik cos ok 95-96. Jak myslicie, a moze polecacie cos innego za ta cene?
może Honda Civic V ? ???? tylko tu juz trzeba trafić na niezajezdzony model ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Lalo ty chyba kiedys załozyles podobny temat, i miales kupowac wlasnie mazde, na co sie zdecydowales :p?
Hmmm ?;&gt; Ted chyba jakaś pomyłka ^^ Ja dopiero we wrześniu zdałem prawko i jak na razie nie mam swojej bryki ;( Ale mam nadzieje że w przyszłym roku coś wpadnie :spokodfhgfh:
mozesz rozwinąc troche??
Hmmm, czy mogę ? Po prostu nie podoba mi się to auto, autor tematu pisał o wielkim aucie w stylu Passata B5 czy Audi A4 a te auta w porównaniu do Mazdy 323 są ogromne :] Mazda ma mały bagażnik, w środku fatalnie, wygląd zewnętrzny fatalny, może mało pali i to jest jakiś plus :] Kumpel ( mechanik ) też coś gadał o tym aucie - bo kumpel się nad nim zastanawiał , nie pamiętam dokładnie co ale na pewno nie zachwalał :p Bo Zresztą mój trener ma te auto i od razu mnie odstrasza kupno tego auta ???? :jezora:
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Lalo ty chyba kiedys załozyles podobny temat, i miales kupowac wlasnie mazde, na co sie zdecydowales :p?
Ted , to Sawas był z tego co pamiętam :razz: oskubał bet365 z bonusu jak jeszcze dawali do 500 zł :razz:

ja od siebie polecam Passata B5 . jeżeli kupisz z silnikiem TDI to max 6 litrów ropy Ci spali . w domu mam B5 ale po liftingu (2003 rok) z silnikiem TDI . śmiga aż miło i naprawdę mało pali . polecam .
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
tez sie zastanawiam nad autem i niestety powazniejszym groszem nie smierdze, przeszukujac wszelkiego rodzaju ogloszenia wpadly mi w oko Rovery, te auta sa aladne, w srodku komfort nieporownywalny z jakimikolwiek innymi z tych rocznikow i w tej cenie, jakies drewniane wstawki, bardzo czesto skora i ogolnie wyglad jest ich bardzo mocna strona, zewnetrzny i wewnetrzny, czesto wystepuja z silnikami diesela 2.0 (ale nie tylko)
ogolnie mocno mi sie wkrecily te autka, modelu jeszcze nie wybralem ale w gre wchodzi albo seria 200, albo 600, na wybor bedzie czas

zastanawiam sie czy ktos jezdzil Roverem, jakie jest spalanie? jaka awaryjnosc? ceny czesci zamiennych? dostepnosc czesci zamiennych?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
chcesz komfort i ładny wyglad to kupuj Mercedesa W124 (klasyk), stare auto ale automatyczna skrzynie biegów wybrane modele posiadaja ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ted , to Sawas był z tego co pamiętam :razz: oskubał bet365 z bonusu jak jeszcze dawali do 500 zł :razz:
ja od siebie polecam Passata B5 . jeżeli kupisz z silnikiem TDI to max 6 litrów ropy Ci spali . w domu mam B5 ale po liftingu (2003 rok) z silnikiem TDI . śmiga aż miło i naprawdę mało pali . polecam .
Dobra pamięć :]
Witam. Mam pytanie. Co polecacie do 8 tys? Ważne zeby nie palilo duzo. Interesują mnie raczej sportowe auta. Myslalem nad Mazda 323 ? Rocznik cos ok 95-96. Jak myslicie, a moze polecacie cos innego za ta cene?
Mam Mazdę 323C, 95r., 1.5. Bardzo przyjemne autko, idealne na pierwszy samochód. Baaardzo wygodne, dość duży bagażnik, bynajmniej mi wystarcza. Mam go co prawda dopiero pół roku, ale wymieniłem jedynie na początku klocki i coś tam jeszcze i do tej pory śmigam bezawaryjnie.
No i najważniejsze - u mnie tylko 1.5, a depnięcie ma naprawdę w porządku. Ja pamiętam, że zastanawiałem się pomiędzy Golfem, Megane a tą Mazdą właśnie. Golfa odrzuciłem od razu, a Megane i 323 - moim zdaniem bardzo podobne autka. Jak trafisz fajnego Megane, to też myślę, że można spoko brać..
Hmmm, czy mogę ? Po prostu nie podoba mi się to auto, autor tematu pisał o wielkim aucie w stylu Passata B5 czy Audi A4 a te auta w porównaniu do Mazdy 323 są ogromne :] Mazda ma mały bagażnik, w środku fatalnie, wygląd zewnętrzny fatalny, może mało pali i to jest jakiś plus :] Kumpel ( mechanik ) też coś gadał o tym aucie - bo kumpel się nad nim zastanawiał , nie pamiętam dokładnie co ale na pewno nie zachwalał :p Bo Zresztą mój trener ma te auto i od razu mnie odstrasza kupno tego auta :grin: :jezora54:
Mały bagażnik - heh, no nie wiem, mi wystarcza, a myślę, że Deivid wielkich zakupów nie robi :p Ale nawet jeśli to i tak spokojnie wystarczy, naprawdę pojemny tył.
W środku fatalnie- oj kolego zadzierasz :p Nie mówię, że jest pięknie, ale chyba całkiem całkiem. Na nic więcej za te pieniądze nie można liczyć.. A z zewnątrz- jeśli zależy na sportowym wyglądzie, ale i funkcjonalności, to Mazda zapewnia i to, i to. Jest jeszcze Ford Puma podobny, ale to po pierwsze dużo droższe auto w tym roczniku, a po drugie w środku jest bardzo ciasno..
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Ja miałem okazje wiele razy jeździć Roverem. Cóż można o nim powiedzieć. W środku naprawdę robi wrażenie. Świetne wykończenie, wysokie standardy jak na samochód w tej cenie, oraz komfort i wygoda w podróżowaniu tym autem. Spalanie też jest przyzwoite. Przy jeździe mieszanej może spalić nie więcej niż 6-7 l ropy z pewnością. Jednak z awaryjnością nie jest najlepiej. Mój kumpel miał 600 i nie bieżąco nie było zbyt wielu usterek. Jednak jak już coś nawaliło ( z tego co pamiętam to chyba skrzynia biegów) to pociągnęło resztę. Zanim się całkowicie rozsypał sprzedał ten samochód za niewielkie pieniądze. Dlatego m. in. takie niskie ceny tych samochodów są na allegro. Jednak jak znajdziesz pewny egzemplarz w dobrym stanie to polecam ten samochód. ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jak dla mnie Honda civic 5d z roczników 1995-2001. Super samochód, śmigam 2 lata, bezawaryjny, tylko normalne, eksplolatacyjne wydatki. Mam 1.4i silnik, 90KM. Pewnie że chciałoby się więcej, ale z kolei pali 8l benzyny/10l gazu mniej więcej. Więc znośnie. Nie jeżdżę zbytnio oszczędnie;] Samochód bardzo wygodny, zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Bagażnik spory. Wygląda na prawdę nieźle jak na swoje lata, zarówno na zewnątrz, jak i w środku.
W wigilię troszkę się zagapiłem, nie przetarłem szybek z lenistwa wcale, wjechałem na pewniaka i na czuja za autobusem na skrzyżowanie spiesząc się do pracy no i bach. Stłuczka z mojej winy ( nawet Mod popełnia błędy:p ). Mikołaj saniami zaczepił:| Naprawa będzie droga, więc nie wiem czy będę go robił. W każdym razie jestem strasznie na siebie zły, bo fura pierwsza klasa jak za tą kasę ( do 12k dobry egzemplarz). Polecam zdecydowanie!!!

 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
zastanawiam sie czy ktos jezdzil Roverem, jakie jest spalanie? jaka awaryjnosc? ceny czesci zamiennych? dostepnosc czesci zamiennych?
Ogólnie jak Rovery to nie mam pojęcia. Słyszy się różne rzeczy. Niekoniecznie dobre, aczkolwiek jeden model tzw. &quot;szóstka&quot; jest rewelacyjny. Ale przecież to Honda Accord ze znaczkiem Rovera więc nie może być inaczej. Sam chciałem ten model. Nie kupiłem ale znajomy ma i bardzo chwali. Wiadomo, że większość ludzi chwali swój zakup ale akurat wszyscy właściciele Rovery serii 6 zachwalają (w dieslu bo są jakieś jednostki benzynowe nieudane). Jak mówię praktycznie sama Honda, zmieniony tylko lekko wygląd wnętrza i przód. Jak najbardziej godny polecenia. Mówi się, że Rover miał tylko dwa udane model. Jeden zapożyczony od Hondy i &quot;75&quot; ????

@ Prasa
Ładnie żeś rąbnął. Mam nadzieję, że masz dobre ubezpieczenie :p

Edit/Prasa : Jakbym miał AC to bym się nie martwił, uwierz:p
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Odgrzeje troszke temat ;)
A więc, mam maly dylemat gdyż rodzice zmieniają auto, którym pośrednio będę dysponował ja. Warunkiem jest, że musi być nówka z salonu do ok. 45.000zł ( niestety nie potrafie im przetłumaczyc, że lepiej kupić roczne, dwulenie używane a lepsze autko, ale cóż faktem jest że nówka to nówka a z przechodzonymi wiadomo jak bywa także szanuje ich decyzje). Autko ma służyć do miasta, ale i w dłuższe trasy weekendowe czy np ja na studia (300km), najlepiej ekonomiczne i w miarę elastyczne. Dotychczas śmigaliśmy fiatem albeą 1.2 jak wiecie rakietą to ona nie jest;]
W tym przedziale cenowym wynalazłem takie cuda jak:
Toyota Yaris 1.3 benzyna dobre wyposażenie 44.000
Fiat Grande Punto 1.4 ok 43.000
Pegueot 207 lub 308 zależnie od wersji nieco ponad 46.000
Hyundai i30 1.4 benzyna średnie wyposażenie też koło 46.000
i teraz moi faworyci
Fiat punto evo - teraz jest fajna promocja za 44.000 silniczek 1.4 z fajnym wyposażeniem, + ładny design, nowość
Większa Kia pro-ceed - również 1.4 ale już goły, cena ok 46.000
Mieliście/macie kontakt z tymi autkami? może macie jakieś inne propozycje? Jeżeli ktoś korzystal z serwisów i innych usług (o fiata nie pytam bo juz mam własne doświadczenia ) to równiez prosze o pomoc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom