>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do Eurobasketu 2013

Status
Zamknięty.
rbrsnr1 3

rbrsnr1

Użytkownik
Szwajcaria-Finlandia
Typ: wyniki gości/ powyżej 84.0 @ 1,85 betsson ✅
Finlandia prowadzi w grupie E z 3 zwycięstwami na koncie. Wygrali z Albanią, Polską i Belgami. W 3 spotkaniach rzucili łącznie 290 pkt (112 Albanii, 81 Polsce i 97 Belgii, ~ 97 pkt na mecz. 84 pkt powinni rzucić bez problemów, zwłaszcza, że grają ze Szwajcarią, która wygrała tylko z najsłabszą w grupie Albanią
 
P 1

pawko12

Użytkownik
Słowacja-Czarnogóra H (21,5-0) 1.65
Belgia-Albania H (0-38,5) 1,85

to moje finanse na dzis

czarnogora wyraznie prowadzi w tabeli i raczej szalenczego tempa nie bedzie prowadzic a slowacja u siebie walczy
belgia bo batach w finlandii bedzie juz myslami w meczu za 3 dni z polakami

mysle jeszcze o cyprze +23,5 i ausrii +16,5 cos z tego wybiore choc bardziej sklaniam sie ku austrii
Ja gram te same zdarzenia ale typuje je zupełnie odwrotnie.
Słowacja zespół strasznie słaby i od Czarnogóry dostanie lanie myślę że nawet 30 pkt. U siebie słowacy dostali od islandii co wg mnie było niespodzianką.

Natomiast belgia spokojnie każda kwarte jest w stanie wygrać przewaga 10 pkt z albanią. Skoro Nasi na wyjeździe albanię rozbili to belgia tym bardziej pokona albańczyków z dużą przewagą.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Według mnie spokojnie dziś można pobierać typ na over 155 w meczu Belgia - Albania, tutaj myślę że sytuacja będzie podobna jak w spotkaniach Albanii przeciwko Polsce i Finlandii gdzie rywale zdobywali odpowiednio 105 i 112 punktów, przy czym Albania zazwyczaj ponad 50 punktów rzuca, więc dlaczego dziś miałoby być inaczej. Co więcej myślę że zagranie tego overa, może okazać się lepsze od grania hendi bo jednak 38 punktów to dość spora różnica. Inny aspekt to na pewno fakt iż Belgowie po porażce z Finami, będą chcieli pokazać się z lepszej strony i motywacji na pewno nie zabraknie, aby narzucać 100 punktów ;)
over 155 / 2.05 Pinnacle ✅
 
S 0

sk88

Użytkownik
Ja dziś postawiłem na mecz Szwajcaria-Finlandia -14 pkt. handicap. Finlandia wysoko wygrała z Albanią (112:77) i Belgią (97:60) a także jak pamiętamy z Polską (79:81). Polska wygrała w Szwajcarii różnicą 14 punktów więc myśle,ze ten handicap jak najbardziej można dziś postawić ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Polska +5,5✅
Betsson 1,87
Mi taki kurs bardzo odpowiada. Cały czas nasza ekipa jest lepsza a prawdziwy poziom Belgów pokazali Finowie gromiąc ich. Polacy muszą zagrać z jajami,mocno w obronie i powinno być dobrze.
W pierwszym spotkaniu rzucający obrońcy(Berisha,Pamuła,Wiśniewski) rzucili skandaliczne 2pkt w 40 minut,no a Ignerski rzucił tylko 8 oczek. Jednak w kolejnych spotkaniach zwłaszcza Berisha i Ignerski grali lepiej i z Belgami równiez muszą zagrać dobrze. Myślę że warto zagrać handi na naszych zwłaszcza że mają świadomość o co grają i wreszcie muszą się obudzić.
EDIT: Zapomniałem o najważniejszym. Widziałem już przed meczem z Albanią że ma grać Lampe. Jeśli zagra przeciwko Belgom to bardzo wzrosną szanse naszego zespołu.
I kolejny fakt:trafiliśmy tylko 1 rzut za 3pkt na 18 prób a mimo tego przegraliśmy w samej końcówce. No nie ma szansy żeby powtórzyć tak tragiczną statystykę. Jestem dobrej myśli przed tym spotkaniem.

Włochy powyżej 80✅
Betsson
Włosi zmierzą się ze słabą Portugalią którą gładko ograli u siebie zdobywając ponad 90pkt. Dla zespołu tej klasy rzucić ponad 20 oczek na kwartę nie powinno być najmniejszym problemem. Portugalia przegrywa wszystko i na pewno gładko ulegną Włochom
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Po wczorajszym meczu nie moge nieomieszkać od napisania ogólnej analizy.

Powiem a raczej napiszę krótko: Gortat żal mi cie chłopie że musisz grać z takimi
patałachami w zespole. No dobra Koszarek ci pomagał jak mógł ale w 1,5 jeszcze nikt meczu nie wygrał;/
I tutaj muszę pogratulować reszcie zespołu która dzielnie trafiała trójki, aż zawrotne 5,6%!!! Chłopcy trafili aż 1/18 rzutów za 3 pkt. Oczywiście walkę na tablicach tez przegrali. A co na to Belgowie?? Ano punkty rozłożyły się w miarę równo na wszystkich, czyli można powiedzieć że grali zespołowo. Szacun naprawde szacun dla MARCINA który w pomeczowym wywiadzie winę za przegrany mecz wziął na siebie, chociaż nie musiał bo grał dobrze cały mecz (23 pkt 9zb 0STRAT)
Pewnie że w końcówce nie trafił 2 osobistych ale nie ma sie co oszukiwać mecz był przegrany już po 5 minutach 4 kwarty.
Gortat powiedział jedno istotne zdanie pod koniec wywiadu:
&quot;Musimy pogadać czy dalej jest sens się w to bawić..&quot;
Tak Marcin ty możesz sie bawić i szacunek dla niego że jeszcze nie przyjął obywatelstwa innego kraju, który OPŁACIŁBY mu ubezpieczenie, nie wspominając o sukcesach i forsie za gre w reprezentacji..
Kiedyś ktoś powiedział nie wiem czy w filmie czy gdzieś indziej takie zdanie:&quot;Z gówna rzeźby nie ulepisz&quot; nie muszę chyba pisać jak to rozumieć..
Polacy nie są stworzeni do żadnego sportu (no może w siatke mają swoje 5 minut).
Więc czyżby nasi &quot;rzucacze&quot; mieli pójść w ślady &quot;kopaczy&quot;??? Wszystko na to wskazuje. I dziwić się dlaczego koszykówka jest w polsce niszowym sportem...
To by było na tyle.


P.S Nie napisałem tego bo nie wszedł mi kupon i jestem rozgoryczony, bo to byłoby żenujące, poprostu analiza tego meczu myśle przyda sie innym którzy będą chcieli grać na Gortata w następnym meczu ????

Pozdro
wiem, że to odgrzewanie rzeczy sprzed ponad tygodnia, lecz jeśli Gortat jest dla Ciebie tak fajny i tak dobry, to szkoda że jakos bez niego byliśmy w stanie wygrać z vice mistrzami świata rok temu, a przecież wg Marcina &quot;każdy miał nas lać minimum 20 pkt&quot;.
 
rbrsnr1 3

rbrsnr1

Użytkownik
Jeśli Polacy chcą wygrać z Belgami to musi działać obwód. Nie może być tak jak w pierwszym meczu, 1 celny rzut na 16 czy 17 prób i dopiero w 4 kwarcie. Osobiście liczę na Mateusza Ponitkę, który z Albanią się &quot;odblokował&quot;. Zastanawia mnie jedno, dlaczego Koszarek nie gra z Gortatem akcji pick&#39;n&#39;roll. Musimy wykorzystywać to co mamy. W dobrej formie wydaje się też być Ignerski. Chyba najlepiej grał we wszystkich meczach razem z Marcinem. Typować nie będę, bo może się wszystko zdarzyć, ale liczę na wygraną naszych.
 
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
Jeśli Polacy chcą wygrać z Belgami to musi działać obwód. Nie może być tak jak w pierwszym meczu, 1 celny rzut na 16 czy 17 prób i dopiero w 4 kwarcie. Osobiście liczę na Mateusza Ponitkę, który z Albanią się &quot;odblokował&quot;. Zastanawia mnie jedno, dlaczego Koszarek nie gra z Gortatem akcji pick&#39;n&#39;roll. Musimy wykorzystywać to co mamy. W dobrej formie wydaje się też być Ignerski. Chyba najlepiej grał we wszystkich meczach razem z Marcinem. Typować nie będę, bo może się wszystko zdarzyć, ale liczę na wygraną naszych.
chyba nie ogladałeś zadnego meczu Polakow, Koszarek stara sie ale jak skoro Gortat jest podwajany i wszyscy wiedza jakas sila dysponuje grajac sam na sam, moglismy zauwazyc w 1 meczu z Belgia co z nim zrobili
 
M 16

masterp

Użytkownik
nie da sie ukryc, ze obwod naszej repry nie jest wizytowką tej kadry. moim zdaniem Koszarek nie jest zawodnikiem wokol ktorego buduje sie druzyny, nie mozna na nim polegac, z całym szacunkiem dla jego 16ppg i rekordu asyst w finale w naszej lidze. jego zmiennik Skibniewski? facet zrobil niesamowity postęp w ostatnich latach (tylko czemu prawie w 30 roku zycia?), jemu jako jednemu z niewielu posłużyła gra za granicą, ale nadal brakuje mu tego czegos, moze po prostu mocnych jaj? Wisniewski natomiast to na prawde fajny potencjal, ale wyplywa na gleboka wode rowniez pare lat za pozno. na skutek naszego opoznienia w rozwoju wiekszosci zawodnikow przychodza FRAJERSKIE porazki z Belgami i Finami. mam rowniez wrazenie, ze tempo rozwoju Berishy nieco sie spowolniło. do tego dochodza sami młodzieńcy, którzy mają problemy zeby decydowac o losach meczow. mamy jednak solidnych skrzydlowych, swietnego centra, a nad wszystkim czuwa średni trener. ale spojrzymy prawdzie w oczy - przeciez my nawet takim skladem, nieustabilizowanym, ktoremu troche brakuje chyba chemii, ogolimy Belgów! kim w koszykowce sa Belgowie? personalnie bijemy ich na glowe mimo wszystko.
Kurs zlapalem jeszcze 3.2, ale spada szybciutko. grac grubo!!!!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Serbia vs Islandia
Serbowie mieli być nie do zatrzymania, a tu dość przykry psikus, w grupie póki co tylko 3 miejsce i dwie porażki na koncie. Dziś na pewno bilans po stronie zwycięstw podniesie się o jedno oczko bo rywalem Islandia która wymagającym rywalem nie jest, ale też nie można odmówić im chęci do gry i walki, w pierwszym meczu mimo tego że przegrywali już z Serbami bodajże 25 punktami, w drugiej połowie zdołali zmniejszyć rozmiary porażki do 13 pkt. Dziś buki wystawiają ofertę z hendi -33 na Serbię i szczerze powiedziawszy myślę że takie hendi można z pocałowaniem w rękę pobierać ale na plus dla Islandczyków którzy w tych eliminacjach żadnego spotkania nie przegrali różnicą 30+ punktów, najdotkliwsza porażka z Izraelem 27 punktami, a tak poza tym to różnice mniejsze niż 20 punktów. Także chyba warto pobierać ;)
Islandia (+33) / 1.96 Pinnacle ⛔
Islandia (+32) / 2.13 Pinnacle ⛔
e: Bodajże 56 punktów różnicy :rolleyes:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie wgłębiałem się za bardzo w składy i nie wiem nic o brakach bądź osłabieniach ale tak na 1wszy rzut oka +6,5 na Bułgarię ze Szwecją nie wydaje się złym betem. Bułgaria u siebie wygrała ze Szwecją 78-73. Teraz mecz na wyjeździe. Bułgarzy obecnie są na 4 pozycji głównie przez porażkę z Azerami. Bardzo ważny mecz dla obu drużyn, ale porażka stawia Bułgarów w bardzo złym położeniu w dalszej walce o EuroBasket. Jeszcze lepszy bet wydaje mi się +9,5 po kursie 1,48 w bet365.
???? Szwecja - Bułgaria (HC 0/+6,5) --&gt; 2 - 1,90 (expekt) 2/10 ⛔ 85-71
???? Szwecja - Bułgaria (HC 0/+9,5) --&gt; 2 - 1,48 (bet365) 3/10 ⛔ 85-71
e:// W sumie to nie wiele brakło. Cały meczyk na styku a w 4 kwarcie nagły odjazd Szwedów 23-11.

Co do spotkania Polaków...Szansa na zwycięstwo jest. W ogóle to jest straszne, że piszemy, że jest szansa na walkę czy zwycięstwo z...Belgią...To powinno być oczywiste, ale niestety polski basket leży :;/: Jeśli Gortaty zepną się - szczególnie w obronie - i będzie siedział trochę lepiej dystans niż ostatnio jest szansa na zwycięstwo...Może jestem naiwny, ale jednak w to wierzę...Trzeba pamiętać o tym, że Belgia ledwo z nami wygrała w Polsce przy naprawdę tragicznej grze Polaków - bodajże 1/18 dystans. No gorzej być chyba nie może niż było w Polsce :|
???? Belgia - Polska (HC 0/+5) --&gt; 2 - 1,90 (expekt) 4/10 ✅ 73-87 :browar565:
???? Belgia - Polska --&gt; 2 - 2,70 (expekt) 3/10 ✅ 73-87

No i 3ci meczyk to spotkanie na wyjeździe Estonii ze słabiutką Słowacją grającą już towarzysko w zasadzie w tych eliminacjach. Estonia zaś realnie walczy o awans. Na podbicie ako powinno być ok. Wydaje mi się, że Estończycy powinni wygrać w granicach co najmniej 5-7 pkt. W 1wszym spotkaniu delikatny pogromik w Estonii 95-74 na korzyść oczywiście Estończyków.
???? Słowacja - Estonia --&gt; 2 - 1,30 (expekt) 9/10 ✅ 70-84
???? Słowacja - Estonia (HC 0/-3,5) --&gt; 2 - 1,48 (bet365) 8/10 ✅ 70-84

edit://
Generalnie to udane typowanie. Bułgaria nie siadła, ale kurs na Gortatów fajny ustrzelony. Estonia na lajcie wygrała. Nic tylko się cieszyć, że Gortaty wreszcie zrobiły swoje.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
u szwedow nie wiadomo czy zagra najlepsy awodnik jerebko , grajacy w nba ostoja druzyn skrecil noge i nie wiadomo czy zdarza go poskladac, z tym ze bulgarzy to tylko zostala nazwa odmlodzenie sladky ze starej gwardii zostal tylko videnow cos podobnego jak u belgow zreszta tam zostal van rosom .... pozdrawiam
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Serbia vs Islandia

Islandia (+33) / 1.96 Pinnacle
Islandia (+32) / 2.13 Pinnacle
Ryzykowny typ. Serbia gra słabiutko, ale z doświadczenia wiem że po przegranym spotkaniu zespół ma dodatkową mobilizację nawet przeciwko słabemu przeciwnikowi.
Islandczycy mają tylko jednego klasowego zawodnika i jeśli zagra słabo to mogą przegrać bardzo wysoko. Serbowie muszą też zdobyc sporo punktów aby miec wiekszą szansę na wyjście z trzeciego miejsca z grupy. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi ekipami nie zagrał Krstic. No a on jest na tyle przyzwoitym centrem że może bardzo utrudnić obronę Islandczykom i może zdobyć wiele łatwych punktów i wymusić kilka przewinień.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Polska - Szwajcaria - over 146,5 za 1,85 we wszystkich ziemniakach.

Linia wystawiona solidarnie przez wszystkich ziemniaków. W mojej ocenie za niska. Oparta została na danych z pierwszego mezcu ( 146 oczek ), ale od tamtego czasu w mojej ocenie trochę się zmieniło. Przede wszystkim Helweci nie grają już o nic i idą w radosną wymianę ognia ( pokazał to mecz z Albanią). Polacy trzy dni temu rzucili na wyjeździe nieźle grającej w obronie Belgii 87 oczek i dziś powinni to spokojnie powtórzyć, jak nie dołożyć jeszcze z 8-10 punktów. 85 oczek naszych spokojnie wystarczy, bo Helwecie swoje 60 parę dołożą. Dodatkowo poza pierwszymi grami w grupie, obydwie drużyny regularnie linie łamią. Dla mnie pewniak i pobieram - Powodzenia !

Islandia - Słowacja 1 za 1,46 STS
I jedni i drudzy na wakacjach. Skoro więc Islandia wygrała na SŁowacji, to dlaczego u siebie miałoby być inaczej ? . Ustawka ? nie sądzę by wchodziła w grę. Słowacy po dalekiej podróży do dzikiej krainy pewnie nie będą zbyt chętni do podjęcia walki. Idę w kierunku gospodarzy.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Serbia -34⛔
1,87 betsson
Serbowie muszą wygrać wysoko bo wcale nie są pewnie wyjścia z 2 miejsca,a dobry bilans małych punktów pozwoli im wyjść z 3 chociaż.Słowacy prezentują podobny poziom co Islandczycy.Mają jednego dobrego zawodnika,ale ciężko opierać grę na 1 graczu,bo jak zagra słabo to robi się pogrom.Sądzę że będzie podobny wynik jak w spotkaniu Serbia-Słowacja.
Edit:Gavel nie zagra,jedyny dobry Słowak, rzucał średnio 26pkt na mecz i rozdawał 5 asyst.
Coś czuję,że Słowacja może mieć duży problem rzucić choćby 50 punktów

Czechy pow 80✅
1,86 betsson
Czesi grają całkiem nieźle i powinni miło,łatwo i przyjemnie uporać się z Portugalią i tym samym przypieczętować awans. Gospodarze mają kilku liderów i wynik rozkłada się na kilku zawodników,a rzucić po 20 oczek na kwartę nie powinno stanowić najmniejszej przeszkody zwłaszcza,że Portugalczycy nie mają atutów.

Włochy +5,5✅
1,87 betsson
Mimo tego,że Włosi mają już awans w kieszeni,to nie wierzę,że odpuszczą to spotkanie. Turcy natomiast muszą się bardzo sprężać.Ale mają slaby skład i nie sądzę,że odniosą zwycięstwo.Włosi wygrali u siebie różnicą 9 oczek ale kebaby wcale mnie nie przekonują a handi 5,5 wygląda optymalnie.Włochy są lepszym zespołem,a jak Preldzic albo Erden zagrają słabo to Turcja dostaje bęcki.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Holandia - Łotwa --&gt; 2 - 1,36 (expekt) 8/10 ✅ 81-86
???? Holandia - Łotwa (HC 0/-4,5) --&gt; 2 - 1,58 (bet365) 7/10 ✅ 81-86
Najwyższy kurs na zwycięstwo Łotyszy oferuje expekt. Wszędzie jest kurs po ok. 1,25-1,30. Wg mnie na podbicie ako spokojnie do wzięcia. Chyba, że ktoś gra w bet365 to można pokombinować z HC. Spodziewałem się kursów z 1,15-1,20 i są trochę większe chyba tylko dlatego, że jakimś cudem Holandia pokonała u siebie ostatnio Gruzinów różnicą 3 pkt. Sytuacja w tabeli jest jasna. Łotysze muszą wygrać ten mecz, żeby dalej walczyć o awans. I wcale nie stoją na straconej pozycji dzięki Gruzinom, którzy w sobie tylko znany sposób przegrali z Holandią. Dziś Gruzini grają z 1wszą w tabeli Bośnią więc też różnie może być. W 1wszym spotkaniu Łotwa ograła Holendrów u siebie 85-70. Dziś również spodziewam się wygranej Łotyszy. Może w mniejszych rozmiarach, ale 6-9 pkt na plusie powinni ugrać Łotysze.

???? Finlandia - Polska (HC 0/+7,5) --&gt; 2 - 1,45 (bet365) 6/10 ✅ 91-96
Za typowanie zwycięzcy się nie biorę, choć chyba jednak większe szanse daję Finom, którzy w swojej hali są groźni, a znów Polacy na wyjazdach grają średnio. Ale po ostatnich meczach można powiedzieć, że Gortaty są w formie, więc spodziewam się zaciętego spotkania - w końcu jest to mecz o 1 miejsce w grupie, a i Polacy nadal w 100% pewni awansu z 2 miejsca nie są, więc nawet jeśli przegramy - to mam nadzieję, że po zaciętej walce i małej różnicy punktowej.

e://
Znów udane typowanie kfali. Tyle tylko, że Łotwa na dużym farcie. Spotkania nie oglądałem, bo i chyba nie było gdzie, ale Łotysze wygrali 1wszą kwartę 35-17 i na tym bazowali cały mecz przegrywając 4 kwartę 25-18...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 35

tabascco

Użytkownik
Serbia-Słowacja SP 162 --- 2 przy 65-68 punk slowakow wejdzie serbia poprawia bilans koszy na + wiec duzo beda rzucac
Szwajcaria-Belgia SP 146 --- 2 zdecydowanie szwajcaria podobnie j/w mecz derbowy duzo fauli i osobistych ,belgia czeka na ostatni wazniejszy mecz
Austria-Węgry SP 146 ---- 2 radosna koszykowka austryjacy rzut za 3 wegrzy min pilnuja wyniku
Czechy-Portugalia SP 143 --- 2 portugalia przy 65 punktach czyli sr 16 na kwarte sa wstanie spokojnie
jeszcze zastanawiam sie nad
Czarnogóra-Estonia

[ilość punktów w meczu 148.5] na 2 ale mam male ale
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket, kwalifikacje
Data: 5.09.12 (18:00)
Spotkanie: Finlandia - Polska
Typ: Powyżej 150,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Pinnacle
Kwalifikacje do Eurobasketu, grupa E. W Finlandii zmierzą się dziś ze sobą w pojedynku rewanżowym ekipy gospodarzy oraz Polski. W pierwszym meczu na naszym terenie Biało-Czerwoni dość nieoczekiwanie przegrali 79:81 dlatego dziś będą mieli coś do udowodnienia miejscowym, którzy z kompletem 5 zwycięstw zdecydowanie liderują w naszej grupie. Polacy z bilansem 4-2 zajmują drugie miejsce. Obie ekipy już sobie zapewniły awans także mecz będzie miał charakter bardziej ambicjonalny bo z typowo sportowego znaczenia niewiele już raczej zmieni. W takim przypadku moim zdaniem zamiast typować zwycięzcę tego spotkania lepiej pochylić się nad opcjami overowymi. W pierwszym meczu padło w sumie 160 punktów a przecież zespoły grały pod presją. Dziś bez tego napięcia powinno być łatwiej w ataku i luźniej w defensywie pod obiema tablicami. Ciekawie na overy zapatrują się też buki bo zarówno w kursach jak i liniach zaobserwować można spory rozrzut. Przykładowo Pinnacle over 150,5 pkt wycenia w tej chwili na 1,88 a Bet365 prawie tyle samo (1,90) płaci za over 155 pkt. Nie rozpisując się zbyt długo (bo kursy spadają) sądzę, że w dzisiejszym spotkaniu oba zespoły zagrają otwarty basket i linia 150,5 pkt padnie bez większego problemu. Tym w moim odczuciu warty gry nawet za większą stawkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom