>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do IO w siatkówce mężczyzn

MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Na poranne mecze doświadczeniem dnia wczorajszego zaproponowałbym coś takiego:

USA -17.5 (1.77) STS

Nie oszukujmy się ale Finlandia wczoraj kompletnie nie istniała do momentu, aż Japończycy pozwolili im wejść do tego spotkania swoją lekceważącą postawą w trzecim secie, a jak wiadomo takie historie z reguły nie kończą się dobrze. Nie ma to jedna nic wspólnego z klasą Finów, która moim zdaniem jest bardzo niska i zupełnie nie warto wchodzić w ich strone w żadnym spotkaniu. Amerykanie wczoraj przespali początek pierwszego seta, ale pokazali, że są drużyną świetnie serwującą, kto nie wejdzie na zagrywę w zasadzie wali bombe z wyskoku i to akurat jest ogromny atut przy graniu handi punktowego, dlatego na poranną sesje wchodzę dziś w Amerykanów na to handi 17.5 które jest akurat niskie patrząc na potencjał drużyny przeciwnej.

Do tego dołoże:
Japonia -19.5 (1.85) STS
Polsa -14.5 (1.90) STS


Japończycy u siebie podrażnieni wczorajszą stratą punktów, dziś nie popełnią tego samego błędu i przed własną publicznością stłamszą słabiutkich Egipcjan, u których naprawdę wczoraj nie funckcjonował żaden element, a Amerykanie robili serie w zasadzie co chwile, niestety oddawali im też dużo punktów po własnych głupich błędach, myślę że Japonia nie powtórzy tego błędu.

Grbic dziś już tak sądze, że nie zlekceważy rywala i da zagrać Leonowi w podstawowym składzie, a przynajmniej taką mam nadzieję, bo wczoraj przez jego roszady i sukcesywne trzymanie Fornala na boisku prawie przegraliśmy mecz z Belgią, to się nie może powtórzyć. Bułgarzy wczoraj tak naprawdę nie mieli przeciwnika bo Chiny to dno i 5 metrów mułu, dziś zderzą się z podrażnioną Polską i moim zdaniem zostaną mocno pokarani
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +595
Alfred Chodźko 4K

Alfred Chodźko

Użytkownik
Chińczycy nie istnieli w bloku i zagrywce w spotkaniu z Bułgarią, której skrzydłowi mieli pole do popisu w szczególności Sokolov. Belgowie bardzo dobrze zaprezentowali się z Polską i pomimo porażki na ten moment mogą z nadzieją podchodzić do dalszych gier. Mają dobre przyjęcie. W kapitalnej formie jest Reggers i Deroo i ta siłą na skrzydłach wydaje się wystarczająca. Biorąc pod uwagę jak kombinacyjną i cierpliwą siatkówkę grają Belgowie uważam, że Chińczycy nie będą w stanie na dłuższym dystansie podjąć rywalizacji. Spodziewam się lepszej gry gospodarzy jednak czy są w stanie wejść na tak wysoki poziom ? Szczerze wątpię.

Chiny - Belgia, Belgia -1,5 seta @ 1,68 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1169
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Chińczycy nie istnieli w bloku i zagrywce w spotkaniu z Bułgarią, której skrzydłowi mieli pole do popisu w szczególności Sokolov. Belgowie bardzo dobrze zaprezentowali się z Polską i pomimo porażki na ten moment mogą z nadzieją podchodzić do dalszych gier. Mają dobre przyjęcie. W kapitalnej formie jest Reggers i Deroo i ta siłą na skrzydłach wydaje się wystarczająca. Biorąc pod uwagę jak kombinacyjną i cierpliwą siatkówkę grają Belgowie uważam, że Chińczycy nie będą w stanie na dłuższym dystansie podjąć rywalizacji. Spodziewam się lepszej gry gospodarzy jednak czy są w stanie wejść na tak wysoki poziom ? Szczerze wątpię.

Chiny - Belgia, Belgia -1,5 seta @ 1,68 Fortuna
Popieram ten typ, myślę i zagrałem tak samo - tak jak mówiłem już wcześniej Chińczycy w siatkówkę to się chyba nie nauczą grać nigdy :LOL: w przeciwieństwie do Pań z ich kraju, które też o dziwo mają jakiś kryzys ostatnio, może jak wróci Zhu to coś się poprawi u nich

Belgia -1.5 (1.67) STS

Do tego dołożyłbym:
Kuba (1.70) STS -
To co wczoraj Kubańczycy zrobili z Ukraińcami to aż chciało się oglądać siatkówkę w ich wykonaniu, cóż Niemcy groźnego rywala nie mieli po drugiej stronie siatki a męczyli się przez długi okres spotkania. Kubańczycy mają wiele młodych, głodnych gry twarzy, którzy uczą się siatówki już w Europie po tym jak zniesiono u nich ten komiczny zakaz wyjazdu z kraju i kontunuowaniu kariery na starym kontynencie, myślę że będa się tam pojawiały coraz to nowsze twarze które dojdą do poziomu Leala czy Leona
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Brazylia - Czechy typ: (Handicap setowy +2.5 seta Czechy) kurs: 2.20 Fortuna

Ogladalem wczoraj obie Reprezentacje. Brazylia rozgrywała swój mecz z Katarem gdzie bardzo przeciętna Reprezentacja Kataru była bliska zdobycia seta z teoretycznie mocna Brazylia. Brazylijczycy wyglądali jakby byli za karę na tym parkiecie mimo, iż grali przed własną publicznością. Na turnieju kwalifikacyjnym zabrakło w składzie czołowego przyjmującego Brazylii Leala. W Reprezentacja Czech urwała wczoraj seta bardzo mocnej Reprezentacji Włoch i byli blisko doprowadzenia nawet do tie-breaka. Bardzo dobrze spisywał się w ataku w dniu wczorajszym Janek Hadrava, który kończył kluczowe sytuację. Bardzo dobrze prezentował się również Vasina były przyjmujacy Bełchatowskiej drużyny. Czesi graja poukładana siatkówkę wiadomo, że Brazylia na papierze wyglada lepiej jakościowo, ale patrzac na ich dyspozycję wczorajszą to dzisiaj Czesi są beż wątpienia są ugrac przynajmniej seta z Brazylijczykami. Wczorajszy występ z Włochami potwierdził, że są w dobre dyspozycji, a gra z Brazylia to ogromna motywacja dla tych chlopakow i mysle, ze dadzą radę ugrac dzisiaj przynajmniej seta. Czesi nie tak dawno rozegrali tie-break z Reprezentacja Turcji, gdzie nie raz już ten zespół sprawiał niespodzianki z topowymi Reprezentacjami. Włosi wczoraj mieli lekkie problemy z Czechami i jak Brazylijczycy zagraja tak jak wczoraj to Czesi są wstanie sprawić nawet jakaś niespodziankę. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2970
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj dość udany dzień z małymi błędami - niestety zdarzają się. Lecimy z 2gim dniem.

Japonia - Egipt 2:2 (25:14 25:10 23:25 23:25 13:15)

Japonia wczoraj rozegrała 2 mecze, pierwsze 2 sety - kapitalne ale już następne 3 sety to zupełnie inna ich gra. O mały włos a nie przegrali by tego meczu i była by wtopa na dzień dobry.
Egipt wczoraj przegrał 0:3 zgodni z planem jednak uważam, że pokazał się na tle przemocnej USA dość solidnie i coś tam pograł - wiadomo jak na ich potencjał.
Egipt to mistrz Afryki, który wygrał ostatnio African Championship. Wczoraj z USA przegrali 20 małymi punktami i liczę, że dziś nie przegrają większą ilością..

Egipt +20,5 1,73 Niezłe jaja...

Chiny - Belgia 1:3 (18:25 25:22 19:25 17:25)

Wczoraj Chiny zagrały bardzo słabe spotkanie z Bułgarią i słusznie przegrali 0:3. Belgowie natomiast zagrali powyżej swojego potencjału i minimalnie przegrali 2:3 z Polską.
Ja bym nie robił z Belgii aż takiego faworyta oczywiście wygrać mogą, mogą nawet i wygrać 3:0 ale kurs na ich zwycięstwo strasznie niski, miało to wpływ na wczorajsze wyniki ale ja bym jednak popatrzył nieco głębiej i Chiny oceniam nie aż tak dużo niżej jak pokazują to kursy. Grają u siebie i osobiście kusi kurs na ich zwycięstwo.
Liczę, że ten mecz będzie dłuższy niż wczorajszy mecz Chińczyków.

powyżej 176,5 1,74 176 punktów... kolejny dzień i kolejny mecz o 1 punkt heh

Kuba - Niemcy 1:3 (25:21 14:25 22:25 15:25)

Kuba o dziwo gładziutko poradziła sobie z Ukrainą wygrywając 3:0 i te sety były na pełnej kontroli w sumie to bardzo dobrze dla nich bo już kilkanaście godzin grają kolejne spotkanie z Niemcami. Wczoraj również i Niemcy wygrali swój mecz z Iranem nieco dłuższym 3:1.
Kursy dość wyrównane i chyba słusznie. Niemcy w ostatniej LN wygrali z Kubą 3:0 choć sety były mocno wyrównane.
Moim zdaniem obie drużyny czeka dłuższe spotkanie, może minimalnym faworytem jest Kuba ale z nimi nigdy nic nie wiadomo.

powyżej 181,5 1,72
Kuba + powyżej 172,5 2,3 Betclic Wróciła w tym meczu stara dobra Kuba​
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Brazylia - Czechy
Czechy +15.5 handicap punktowy
william hill
kurs 2

Dobry kurs, Czechy dalej nie doceniane, choc naprawde potrafia zagrac na duzej koncentracjii z topowymi druzynami, oczywiscie zachowajmy poroporcje. Brazylia gra u siebie, ale handicap +15,5 i jest solidny i uważam, ze kurs na to zdarzenie jest warty gry. Czechy potrafia wygrywac sety nie tylko naprzewagi, potrafia czesto zdominowac jednego z seta, wiec ja to gram.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1179
R 688,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Kwalifikacje olimpijskie
Godzina: 03.10. 07:00
Spotkanie: Holandia - Belgia
Typ: powyżej 174,5 pkt
Kurs: 1,7
Bukmacher: LVBet

Analiza:
Belgowie potrafili postraszyć Polaków i w drugiej kolejce pokonali 3:1 Chiny. Holandia, nieoczekiwanie przegrała z rewelacyjną Kanadą i gładko odprawili Meksyki. Patrząc na ostatnie pojedynki między sąsiadami z Beneluxu to zapowiada się zacięty pojedynek. Linia 175 punktów spokojnie jest do osiągniecia w 4 setach, a to w meczach drużyn o zbliżonych poziomach nie powinno być trudnym wyzwaniem. Idę w te stronę i będzie trochę emocji od samego rana we wtorek. Przed piłkarską LM wieczorem
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Panowie co powiecie na takiego „tripla”: Argentyna, Holandia, Chiny ?
Holandii bym nie ruszał, a jeśli to over pkt w tym spotkaniu bo Belgowie grają naprawdę całkiem fajnie w porównaniu do tego co prezentowali na ME. Oranje to przede wszystkim Nimir, który będzie się tu zmagał z trudnym blokiem Belgów.
Analogicznie Argentyna, gdyż Bułgaria również gra dużo lepiej niż na ME i jutro dla jednych i drugich to mecz o wszystko. Bułgarzy mają perełkę w postaci 17letniego Simeona Nikołowa i jeżeli Planem zaryzykuje i postawi na niego, to może być ciekawie. Cwetan również staje tu na wysokości zadania i kończy dużo trudnych piłek.
Chiny powinny to ogarnąć, ale nic mnie w tym meczu nie zdziwi, patrząc na to co prezentuje ta reprezentacja.
 
S 72

szpak007

Użytkownik
Turcja coś tam gra, Lagumdżija trzyma to całkiem ale końcówek ze Słowenią nie wytrzymali i skończyło się 3-0. W meczu z USA to wszystko zależy od Amerykanów. Jak się sprężą to zrobią 3-0 i pod prysznic. Według mnie jest to najmocniejsza kadra obecnie i jak nie będzie kontuzji za rok to pierwszy kandydat do złota.
Kolejne dwa mecze które piszesz to być albo nie być dla drużyn także mecze nie powinny się szybko zakończyć.
 
K 355

kretu20

Użytkownik
Też tak uważam, ciekawy jest też mecz Kuby z Czechami, nie faworyzowałbym tak Kuby, Czesi grają bardzo ładnie o czym może świadczyć ich ostatni mecz, szczerze mówiąc poszedłbym w ich zwycięstwo w tym meczu. Polska - Kanada, Kanada myślę że jest wstanie nam urwać seta.
 
AndrzejKoziol 1,3K

AndrzejKoziol

Użytkownik
Serbia - Egipt | Serbia 3-0 @2 wszędzie❌❌❌ 3-1

Kurs wydaję mi się delikatnie przeszacowany, sam osobiście wystawiłbym około 1,6-1,7. Egipt prawdopodobnie z największą niespodzianką tego sezonu ale jak to często bywa w takich przypadkach po świetnych spotkaniach przychodzi powrót do normalności i szybka porażka z lepszymi reprezentacjami. Serbia porażką z Turcją ekstremalnie skomplikowała sobię sytuację w grupię i nie oszukujmy się, szanse na awnas nie są zbyt duże by napisać iluzoryczne ale by zachować cień szans wypada wygrać 3-0 i czekać na kolejne spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Spotkanie: Kuba - Czechy
Typ: Czechy WIN
Kurs: 3.40


Dziwie sie, ze nikt jeszcze tego meczu nie poruszył. Zwyciestwo Czechów za 3,40- biore to! Liczylem, ze kurs bedzie w okolicach 2,50. Bomba, moim zdaniem spore value. Wczoraj typ na Ukraine za 3,25 siadl gładko, bezstresowo. Przejechali sie po Iranczykach, cala moja analiza sie sprawdzila, kazdy argument, obawy potwierdzil sie. Ok, na temat meczu powiem tyle, powtorze sie, ale dalej Czechy nie docenione przez bukow, w to mi graj. Oczywiscie bardziej klasowych zawodników ma Kuba, ale czy drużyna, kolektyw? Zawodnicy w topowych druzynach wloskich, ale w momentach gdy nie idzie to maja glowy w chmurach, obrazenia spogladaja na siebie. Dziś typuje zwyciestwo Czechów, druzyna ktora gra wyrachowaną, stabilną siatkówkę. Co mi sie podoba, to jak na tak wycenianą druzyna, rzadko maja przestoje w swojej grze. Kuba przeciwnie jak sie zagotuje, traci punkt za punktem, jak PIS w sondazach przed wyborami. Ostatnio prowadzac 13-9 w piatym secie przegrali piątego seta, ale z kim? Z Brazylia u nich w domu, i tuaj umiejetnosci i koncentracja Brazylii zadecydowala. Kuba ograła Ukrainę, gładko i bez problemow kontrolujac mecz od pierwszej piłki w kazdym secie. Mozecie sie ze mna nie zgodzic, ale dla mnie Czechy maja lepsza druzynę niz Ukraina. Przede wszystkim Czechy maja mocniejsza psychike, potrafia grac na wiekszej koncentracjii, i sa podbudowani wyrownana grą z Brazylią. Wyjda z glowami do góry, z wiara w zwyciestwo. Jakosc siatkarzy podobna, ale psychicznie sa mocniejsi, nie zwiesza głów, nawet gdy mecz nie bedzie szedł po ich mysli. Dla mniej odwaznych jakis handicap setowy dodatni na Czechów mozna pograc. Chlopaki z Czech naprawde tworza druzynę i jutro zobaczymy jak ten kolektyw ogrywa faworyzowanych Kubanczyków. Uważam, ze przelamią Kube mentalnie, tylko oby dali sobie rade z tempem, fizyka, i dynamika kubańczyków. Mam nadzieję, ze nadąża za szybką siatkówką Kuby, w przeciwienstwie do ukrainców. Dla mnie to Value, i juz dziś to gram. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +240
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Argentyna - Bułgaria typ (Handicap setowy -1.5 seta Argentyna) kurs 1.80 Betfan

Bułgarów w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich oglądałem w meczu z Chinami oraz Polską. Mecz z Chinami bardzo pewnie wygrany, ale patrzac na gre Chińczyków mimo, iż graja na swoim terenie to prezentują się bardzo przecietnie. Następny mecz z naszą Reprezentacja tutaj Bułgarzy natomiast przegrali w trzech setach, gdzie nasi zawodnicy mieli pełna kontrolę w całym spotkaniu. W Reprezentacji Bułgarii w głównej mierze to Sokołow oraz Nikolov. Na zagrywkę w chodzi na zmiany zadaniowe Simeon brat Nikolova, który jest z rocznika 2006. Patrząc na Reprezentacje Argentyny zdecydowanie bardziej zespół poukładany. Kursy wystawione w głównej mierze pewnie dlatego lekko zawyzone na Argentyne ze względu na ostatnio porazke w czterech setach z Kanada. Na ten mecz aż tak bardzo nie przywiązywałbym jakieś znaczącej wagi. Argentyna jak juz wspomniałem bardzo poukładany zespół z świetnym rozgrywającym De Cecco, znakomitym atakującym mającym przeszłości w naszej PlusLidze Conte, oraz Dananim libero Zawiercia w poprzednim sezonie aktualnie zagra w drużynie rosyjskiej. Świetny środkowi Zerba i Loser. Na przyjęciu Martinez znany z Trefla Gdańsk,.który grał pierwsze skrzypce w poprzednim sezonie oraz dobrze zapowiadajacy się w przyszłym sezonie PlusLigowym Palonsky. Nie tak dawno Bułgarzy potrafili przegrać z przeciętna Reprezentacja Chrowacji, natomiast Argentyńczycy z trenerem Mendezem wygrali ostatnio z Brazylia, USA, Niemcami, Serbia czy Iranem. Jutro polecam zagrać coś w strone Argentyńczyków. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1562
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Holandia - Belgia
Belgia
Argentyna - Bułgaria typ (Handicap setowy -1.5 seta Argentyna) kurs 1.80 Betfan

Bułgarów w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich oglądałem w meczu z Chinami oraz Polską. Mecz z Chinami bardzo pewnie wygrany, ale patrzac na gre Chińczyków mimo, iż graja na swoim terenie to prezentują się bardzo przecietnie. Następny mecz z naszą Reprezentacja tutaj Bułgarzy natomiast przegrali w trzech setach, gdzie nasi zawodnicy mieli pełna kontrolę w całym spotkaniu. W Reprezentacji Bułgarii w głównej mierze to Sokołow oraz Nikolov. Na zagrywkę w chodzi na zmiany zadaniowe Simeon brat Nikolova, który jest z rocznika 2006. Patrząc na Reprezentacje Argentyny zdecydowanie bardziej zespół poukładany. Kursy wystawione w głównej mierze pewnie dlatego lekko zawyzone na Argentyne ze względu na ostatnio porazke w czterech setach z Kanada. Na ten mecz aż tak bardzo nie przywiązywałbym jakieś znaczącej wagi. Argentyna jak juz wspomniałem bardzo poukładany zespół z świetnym rozgrywającym De Cecco, znakomitym atakującym mającym przeszłości w naszej PlusLidze Conte, oraz Dananim libero Zawiercia w poprzednim sezonie aktualnie zagra w drużynie rosyjskiej. Świetny środkowi Zerba i Loser. Na przyjęciu Martinez znany z Trefla Gdańsk,.który grał pierwsze skrzypce w poprzednim sezonie oraz dobrze zapowiadajacy się w przyszłym sezonie PlusLigowym Palonsky. Nie tak dawno Bułgarzy potrafili przegrać z przeciętna Reprezentacja Chrowacji, natomiast Argentyńczycy z trenerem Mendezem wygrali ostatnio z Brazylia, USA, Niemcami, Serbia czy Iranem. Jutro polecam zagrać coś w strone Argentyńczyków. Pozdrawiam.
Typu nie neguję, ale proszę nie pisz że w meczu z Bułgarami mieliśmy pełną kontrolę w całym spotkaniu, bo to że nie przegraliśmy pierwszego seta to cud, a raczej prezent od Atanasova, który mając na siatce piłkę setową wywalił ją w aut. Myślę że Bułgarzy jutro powalczą bo tu jeszcze oba zespoły mają szansę na awans.
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
KHolandia - Belgia
Belgia 3,15



Na jutro bukmacherzy dali nam kilka fajnych kursów w kwalifikacjach do IO.
Mi wpadł w oko znacznie zawyżony kurs na Belgów. Kogoś tu poniosło wystawiając takie kursy w tym spotkaniu. Owszem, gdybym miał typować ten mecz zaraz po ME, to kurs byłby dobrze wystawiony. Jednak to było kilka tyg temu, a tu mamy nowe rozdanie i zespoły w zupełnie innej dyspozycji. O ile na ME Belgowie grali bardzo słabo, o tyle na tym turnieju ich gra wygląda naprawdę dobrze. Duży wpływ ma na to dyspozycja ich kapitana Sama Deroo, który jest ostoją w trudnych momentach i kończy ważne piłki. Również atakujący Reggers, kręci fajne liczby, bo 25pkt w meczu z Polską i 24pkt z Chinami to naprawdę dobry wynik. Na środku D`heer i Coolman też punktują zarówno w bloku jak i ataku. Z Polską fajne spotkanie rozegrał ich przyjmujący Rotty. Zaskoczyli nas skutecznym blokiem i w tym elemencie wygrali 13:8. Co tu dużo pisać, przecież minimalnie wygraliśmy mecz z Belgami, a nawet mieli piłkę meczową, która spadła kilka cm obok linii bocznej po ich bloku. To był dziwny mecz bo Belgia oddała nam 32pkt z własnych błędów, z czego 27 po zagrywce, a mimo to doprowadzili do tie-breaka. Fakt że my również popełniliśmy 24błedy(18 zagrywka), ale gra podopiecznych Zaniniego wyglądała o niebo lepiej niż na ME.
W drugim meczu pokonali 3:1 Chiny i była to dość pewna wygrana i przede wszystkim dobra gra Belgów. W przeciwieństwie do pierwszego meczu znacznie poprawili zagrywkę, bo 7 asów na 12 błędów to fantastyczny wynik. Brylował w tym meczu Deroo zdobywając 25pkt(4 asy), ale przede wszystkim cały zespół zagrał bardzo dobrze.

Natomiast Holandia jest dla mnie zaskoczeniem in minus. Na ME prezentowali się znacznie lepiej jako drużyna, bo tutaj jak do tej pory jest Nimir i długo, długo nic. Przegrali z rewelacją tego turnieju Kanadą po tie-breaku i to niespodzianka, ale ich gra w tym meczu wyglądała kiepsko. Popełnili 34 błędy własne, a ich statystyka na zagrywce była katastrofalna, bo 3 asy na 26 błedów to nieporozumienie.
W drugim meczu gładko wygrali z Meksykiem, ale to zdecydowanie najsłabsza drużyna w tym turnieju, więc o niespodziankę byłoby trudno.

Reasumując, myślę, że jeśli Belgom uda się zneutralizować blokiem Nimira, to ich szanse na wygraną w tym meczu są naprawdę duże.
Patrząc na obecną obecną formę obu drużyn, szanse na zwycięstwo oceniam tu 50% - 50%, więc kurs 3,15 na Belgię to duże value i próbuję z tego skorzystać.


Kolejny świetny mecz Belgów, z profesorską grą Deroo, który sprzedał Nimirowi kilka czap💪💪💪


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2639
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Hej, tutaj takie przemyslenia odnosnie zblizajacyh sie meczy, oczywiscie podanie dokladnego wyniku w siatkowce nie nalezy do latwych, ale takie wyniki czuje nosem. Kursy podane z fortuny.

Słowenia - Finlandia 3-1
3.15

Finowie potrafia zagrac jeden set na wysokiej koncentracji i tak to widze, jednego seta ugraja. Uwazam, ze Slowenia bedzie miala w jednym secie przestoj i to finowie wykorzystaja.

Argentyna - Bulgaria 3-2
4.50

Argentyna mysle, ze wcale nie bedzie miec latwej przeprawy i tutaj typuje ciezki 5 setowy pojedynek zakonczony ich zwyciestwem.

Chiny - Meksyk 3-1
3.05

Chiny beda chcialy w koncu zagrac na miarę swojego potencjalu, a ten wystarczy na Meksyk, wydaje mi sie, ze Meksyk jest w stanie ugrac seta.

Holandia - Belgia 3-2
4.55

Holandia z Belgia to ciekawy pojedynek bratobojczy, uwazam, ze bedzie tutaj dlugi pojedynek i overy sa do gry, ja typuję zwyciestwo Holendrów, ktory sa dosc znacznym faworytem, ale latwo mieć nie będą. I tutaj kolega pinio1111 podał typ na Belgie, i zgodzę sie z nim, że 3,15 jest sporym value mimo wszystko.
 
Do góry Bottom