>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do IO w siatkówce mężczyzn

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Iran - Katar 3:1

Za nami 2 kolejki kwalifikacji i coś tam już wiemy albo możemy wyciągnąć własne wnioski.
Iran przegrał oba spotkania 1:3 z Niemcami i 0:3 z Ukrainą, Katar również przegrał oba swoje mecze 0:3 z Brazylią i 0:3 z Włochami.
Oglądałem oba spotkania Kataru i powiem szczerze, wyglądało to o dziwo dużo lepiej niż mogłem się spodziewać mimo przegranych do 0. Fajnie gra Mubarak, Raimi. Renan zagrał solidne spotkanie z Brazylią - nawet mieli szansę wygrać z nimi seta bo ostatni grali na przewagi.
Iran wręcz mnie mocno rozczarował o ile mecz z Niemcami w miarę równy poza 1 setem o tyle już z Ukrainą zostali rozbici.
Mecze bezpośrednie na pewno są po stronie Iranu ale ich ostatni mecz mimo, że wygrany 3;0 to wcale nie był jakiś łatwiutki dla nich a teraz uważam, że Iran jest w gorszej formie. Ogólnie Iran mocno regresuje.

Katar +2,5 seta 1,72 Fortuna
Katar +1,5 seta 3,2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1145
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Polska - Belgia
J. Kochanowski over 8,5pkt



Szybko, bo mecz niedługo.
Gram kolejny raz na over Kuby. Podczas ME pisałem na jego temat i podtrzymuję zdanie, że jest to filar naszej drużyny w tym sezonie. Kręci niesamowite liczby na środku bloku, a 18pkt z Belgią to był majstersztyk. Z Bułgarią 7pkt, ale mecz zamknął się w 3 setach i niestety z powodu wielu błedów w zagrywce z obu stron, miał mniej szans na wykazanie się swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami.
Dziś gramy z Kanadą, która niespodziewanie ograła wyżej notowanych Holendrów i Argentynę. Drużyna klonowego liścia gra tu bardzo dobrze i przede wszystkim mega zespołowo. Nie mają zdecydowanego lidera, jak choćby Holendrzy, ale mają za to jakość na wszystkich pozycjach i ławce. Kręcą świetne staty w zagrywce i bloku. W zagrywce robią mało błędów w stosunku do asów, z Holandią 8 asów- 18błedów, z Argentyną, 5asów na 16błędów. Blokiem w pierwszym meczu 13pkt, w drugim 10pkt więc rewelacyjnie.
Jednak nie chcąc deprecjonować ich dobrej gry, trzeba zauważyć że w obu wygranych meczach dostali mnóstwo pkt od po błędach własnych ich przeciwników - 34pkt i 38pkt.
Dziś już tak lekko nie będzie bo nasza drużyna nie jest tak rozrzutna i jestem pewien że tylu punktów im nie podaruje. Dlatego też uważam, że nie będzie to bardzo trudny mecz dla podopiecznych Grbica, bo swoją jakością powinni przyćmić atuty Kanady. Spodziewam się wyniku 3:0 dla Polski.
Ale co do typu, to uważam, że dziś Kuba będzie miał sporo okazji do wykazania się na środku, choćby z tego powodu, że Kanada nie powinna tak strzelać po autach z zagrywki, jak nasi wcześniejsi rywale. Po drugie, Kanadyjczycy grają tu dobrze blokiem, więc trochę mogą nam zamykać skrzydła, a to będzie powodowało większe wykorzystanie środka. Jak pisałem wcześniej Kuba zdobył magiczne 18pkt w meczu z Belgią pomimo 27 błędów naszych rywali z zagrywki, więc tym bardziej ta liczba jest niesamowita. W drugim spotkaniu był zdecydowanie mniej wykorzystywany przez Marcina, co było spowodowane świetną grą na skrzydłach naszych przyjmujących i ilością błędów na zagrywce naszych rywali. Ten mecz był również trochę słabszym występem Kochanowskiego, co mówią statystyki.
Dziś jednak spodziewam się lepszej skuteczności Kuby zarówno w ataku, bloku jak i zagrywce i złamania lini 8,5pkt.



Kuba 9/10, Norbi 12/15 w ataku. Wspólnie zdobyli 26pkt-10 i 16. Środek bloku mamy najlepszy na świecie💪💪💪
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2365
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Na szybko:

Polska -12.5 (1.52) STS

Kanada wyraźnie przeszacowana, co prawda buki wystawiły kurs z powodu dobrych wyników Kanadyjczyków, jednak to dopiero dwie kolejki i wyciąganie tak daleko idących wniosków, że to już repra która będzie strwarzała zagrożenie tym najlepszym jest bez sensu. Nie widzę w ich składzie zawodników, którzy mogliby zagrozić Polsce, która powinna już dziś zagrać z Leonem - nie wiem jaki jest plan Grbica na ten turniej ale do tej pory zagrał dwa razy zupełnie inną parą przyjmujących, nie grał do tej pory chyba tylko Kubańczyk, także dziś liczę w końcu na jego występ, bo jest nam potrzebny chociażby w polu zagrywki bo tam leżymy i kwiczymy jak do tej pory, atak i przyjęcie są okej ale zagrywka denna do bólu. Zobaczymy jak będzie dziś ale 12.5 to bardzo małe handi patrząc na potencjał rywala

Do tego zagrałem:
Meksyk +15.5 (1.40) -
spodziewam się wyrównanego spotkania, bo Chinole to na tym turnieju naprawdę poziom jakiegoś Meksyku

Brazylia -9.5 (1.62) - No bardzo małe handi, do zrobienia tak naprawdę w jednym secie, Niemcy nie pokazali jakiejś niesamowitej gry do tej pory, nawet set stracony z mega marnym Iranem, no moim zdaniem z Brazylią nie pokazą nic cieawego

Japonia -2.5 seta (1.45) - Spory kurs z Tunezją, a Blain na pewno wyciągnie wnioski i w końcu ogarnie co nie gra w jego drużynie że w dwóch pierwszych setach niszczą a potem nie mają pomysłu jak domknąć mecz

Turcja +20.5 (1.40) - Bardzo duże handi, USA co prawda mega mocny skład, ale Turasy z Lagumdżiją wyglądają naprawdę solidnie i takie handi powinni obronić

Katar +17.5 (1.40) STS - Iran tragiczny na tym turnieju

Kuba (1.32) STS - Kuba o niebo wyższy potencjał od Czechów
 
Ostatnia edycja:
K 355

kretu20

Użytkownik
Serio piszesz że Niemcy nie pokazali tak na prawdę niczego na tym turnieju? Groozer przeżywa drugą młodość. Brazylia prawie przegrała seta z Katarem, i prawie przegrali mecz z Czechami. Może się mylę ale upatruje zwycięstwa Niemiec w jutrzejszym meczu z Brazylią. Co do Kuby, ta reprezentacja byłaby wstanie przegrać z ligowym zespołem grającym w siatkówkę, psycha siada u nich bardzo szybko i potrafią wygrać pierwszego seta dwa kolejne przegrać do 15, zupełnie niestabilna drużyna i w ogóle nie byłbym zdziwiony gdyby to Czesi dzisiaj odnieśli zwycięstwo, przyjęcie mają bardzo dobre, jedynie muszą nadążyć za szybkością gry Kuby i śmiało wygrają 3:1

 
Otrzymane punkty reputacji: +355
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mimo, że Belgia faktycznie gra tutaj bardzo dobrze to Argentyna jest w tym meczu faworytem. Argentyna bardzo dobry mecz z Bułgaria a z Kanada hm po dzisiejszym meczu z Polską okazuje się, że ta Kanada nie jest wcale taka słaba ogrywając Holandie i Argentynę. Mecz o dalsze szanse na awans więc może być ciekawie. Ja mimo wszystko uważam, że win Argentyna.
 
K 355

kretu20

Użytkownik
Jestem podobnego zdania co Pan Zibi. Belgia gra super, ale dla mnie faworytem po ciężkim boju jest drużyna Argentyny, nie ryzykuje jednak stawiając na jedną czy drugą drużynę, grałbym over 3,5 seta.
 
R 43,4K

Rosolski91

Użytkownik
Kuba - Czechy
Typ na Kubę 1,35
Powyżej 3,5 seta 1,48 3:0 dla Kuby, Czesi oddają 1 seta podobnie jak z Brazylia tie-breaka 😅

Kuba zespół chimeryczny, jak idzie gra to nie ma nich bata, jak nie to grają jak juniorzy. Myślę że Czechom może siedzieć w głowie porażka z Brazylia w takich okolicznościach. Ponadto Kuba nadal liczy się w walce o IO - aktualnie 13 w rankingu FIVB a to mocno liczy się w kontekście awansu z rankingu więc punkty trzeba zbierać/bronić - tak naprawdę zostaje później VNL 24

Brazylia - Niemcy
Pow 3,5 seta 1,6
Typ Niemcy 4,0
3:1 Niemcy

Myślę, że możemy spodziewać się dłuższego spotkania niż 3 sety. Niemcy grają bardzo dobrze jak na nich, Grozer w bdb formie, sporo czyści im trudnych piłek. Brazylia no tak średnio, mecz z Czechami uratował im Darlan, przyjęcie też im ucieka. Niemcy mogą pokusić się o sensacje.

Argentyna - Belgia
Powyżej 4,5 seta 3,15
Argentyna 1,42
3:2 Argentyna

Belgia w bardzo dobrej formie na tym turnieju, Argentyna się rozkręca, to może być mecz na 5 setów. Przegrany praktycznie odpada z walki o awans na tym turnieju kwalifikacyjnym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1337
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Po twoim poscie az spojrzałem jaki kurs. Widze 2,20 rewelacji nie ma, ale typ ma prawo wejsc. Mimo wszystko ryzyko dosc spore, ale Belgia jest w gazie, zobaczymy sam jestem ciekaw tego meczu, choc grac akurat tego nie bede. Powodzenia
Aktualnie 2,80 na STS, ale jakoś nie czuję tu wygranej Belgów. O ile dziś wystarczyło wyeliminować Nimira, o tyle jutro będzie czekało Belgię trudniejsze zadanie, gdyż Argentyna to dużo bardziej wszechstronny i wyrównany zespół od Holandii. Choć fakt, że kurs 2,80 przy obecnej dyspozycji Belgii to spore value.
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Aktualnie 2,80 na STS, ale jakoś nie czuję tu wygranej Belgów. O ile dziś wystarczyło wyeliminować Nimira, o tyle jutro będzie czekało Belgię trudniejsze zadanie, gdyż Argentyna to dużo bardziej wszechstronny i wyrównany zespół od Holandii. Choć fakt, że kurs 2,80 przy obecnej dyspozycji Belgii to spore value.
Rano u ang buka bylo 5/4, a teraz jest 2.63. Widze, ze kursy na Argentyne spadaja, myslalem, ze bedzie odwrotnie. Kurs jak piszesz u Ciebie 2.8 juz wyglada sensownie, ale i tak bym tego nie tykal. Swoja droga graty z Belgie z Holandia dobry typ.
 
K 355

kretu20

Użytkownik
Lipa, Czesi bez życia. Chyba po tym meczu z Brazylią, swoje też na pewno dołożyły Czeskie media po tym jak przegrali tego tie-breaka prowadząc trzema punktami.
 
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Argentyna - Belgia typ Argentyna kurs 1.55 Fortuna

Argentyne już przy meczu z Bułgarami w paru zdaniach opisałem. Tak jak przytoczyłem znakomity atakujący Conte, wirtuoz De Cecco na rozegraniu na przyjęciu świetnie rozwijający się w dalszym ciągu Palonksy, który zagra w tym sezonie w Barkomie oraz dobrze prosperujący środek. Wygrana w trzech setach z solidnie grająca Bułgarów pozostawia wiele do myślenia. Ostatnia porażka z Kanada patrząc na dzisiejszy mecz Kanadyjczyków z naszą Reprrzentacja, gdzie losy meczu ważyły się prsktycznie do ostatniej piłki to Argentyna mogła w tym meczu stracić te punkty i straciła. Skąd te kursy Belgowie od początku kwalifikacji prezentują naprawdę ciekawa formę. Rozegrali tie-break z naszą Reprrzentacja, gdzie byli bliscy nawet zwycięstwa w tym meczu. Wyróżniającymi graczami w Belgii, których warto przytoczyć to na pewno Deroo oraz świetny Reggers. Mimo zwycięstwa nad Holandia w trzech setach, strata seta z przeciętnymi Chinami na tym turnieju wedlug mnie oglądając obie Reprezentacje lepiej na ten moment wyglądają Argentyńczycy, ktorzy mają świetnego trenera i myślę, że poprowadzi ich do zwycięstwa. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1017
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Japonia - Turcja
1set Japonia -3,5pkt 2,00 (25:15)



Dziś wziąłem pod lupę mecz Japonii z Turcją.
Gospodarze tego turnieju, jak dotychczas mocno zawodzą. Dla mnie jest kompletnie niezrozumiałe, w jaki sposób mogli przegrać mecz z Egiptem i stracić punkt z Finami. W obu tych meczach w dwóch pierwszych partiach miażdżyli swoich rywali, po czym ich gra całkowicie rozlatywała się od trzeciego seta. Wczoraj nie popełnili już tego samego błędu i rozbili Tunezję w trzech setach.
Nadal są w grze o igrzyska, ale mocno skomplikowali sobie sytuację w tabeli, gdyż najtrudniejsze mecze dopiero przed nimi. Już dziś poprzeczka wędruje wyżej, bo Turcja to znacznie mocniejszy rywal od poprzednich. Nie mogą już kalkulować, gdyż o awansie na IO z tego turnieju może decydować ratio setów, a nawet punktów. Dlatego od pierwszych piłek muszą pokazać Turkom swoją siatkarską wyższość. Mają ku temu argumenty, bo tacy zawodnicy jak Ishikawa, Takahashi czy Nishida to dobrze uznane marki w siatkarskim światku. Mają również za sobą fanatycznych kibiców, którzy nawet w najtrudniejszych chwilach są z tym zespołem.
Z reguły Japonia wchodzi z przytupem w swoje mecze i wygrywa dość wysoko inauguracyjne partie. Schemat ten się powtarza nie tylko na tym turnieju i nie tylko ze słabymi zespołami. Choćby w turnieju finałowym tegorocznej LN, potrafili w półfinale ograć w pierwszej partii naszą reprezentację do 19, a w meczu o brąz Włochów do 18. W turniejach eliminacyjnych, również najczęściej mocno otwierali swoje spotkania, zdecydowanie wygrywając pierwsze partie. Myślę że jest to spowodowane tym że Japonia gra bardzo żywiołową, szybką i kombinacyjną siatkówkę. Najczęściej właśnie tym zaskakują swoich przeciwników i zanim zaczną czytać grę Japonii to okazuje się że jest już po pierwszym secie.
Dziś oczekuję podobnego scenariusza i pewnie wygranej pierwszej partii. Handicap -3,5pkt uważam za bardzo atrakcyjny, bo skoro w Polsce potrafili pokonać naszą reprezentację -5,5pkt, to dlaczego na własnym terenie nie mieliby pokonać braci Lagumdzija czterema punktami!?​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1744
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Spotkanie: Iran - Czechy
Typ: Czechy WIN
Kurs: 2,35



Dziwie sie, ze nikt jeszcze tego meczu nie poruszył. Kurs spadł z 3.0 na 2.35 w 3h od dodania kursu. Czechy na wlasne zyczenie przegrali z Kuba pierwszego seta napedzając jednoczesnie Kubanczyków. Napedzona Kuba, z ta fizycznoscia i dynamika nie dala wiekszych szans Czechom, ktorzy zagrali ponizej swoich mozliwosci, nie byl to ich dzien. Uwazan, ze wygray set moglby podlamac Kube, ale tak sie nie stalo i podłamał czechów. Demony z ostatniego seta z Brazylia wróciły. Dodatkowo Herrera zagral na b wysokiej skutecznosci. Iran juz nie ma tak klasowych zawodników, i chyba są pod forma. Kurs 2.35 dalej atrakcyjny, oby tylko mieli motywację, bo na awans nie maja wiekszych szans. Dam jeszcze raz szanse Czechom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +231
B 357

becia999

Użytkownik
Za nami emocje związane z Paniami a już tuż tuż czekają Nas kolejne emocje tym razem u Panów!
Po zdobyciu Mistrzostwa Europy wydaje się, że ta impreza powinna być dużo łatwiejsza ale nie zapominajmy, że jest dużo ważniejsza!
Nie ma innej opcji - Polska po AWANS na Igrzyska Olimpijskie!


Grupa A.png



W grupie A zdecydowanymi faworytami są oczywiście Mistrzowie Świata Włosi oraz gospodarze turnieju Brazylijczycy.
Kto może zagrozić? Oczywiście Kuba, która jest mocna ale ta drużyna nie wykrzesa z siebie 100% potencjału niestety.
Iran czy Niemcy raczej nie powinni zagrozić - zdecydowanie mogą pozabierać gdzieś tam punkty faworytom jednak półka zdecydowanie niżej uważam.


Grupa B.png



W tej grupie już jest zdecydowanie ciekawiej! Faworyci na pewno USA i gospodarze tego turnieju Japonia, która zrobiła ogromny progres w ostatnich latach ale nie należy zapominać o brązowych medalistach Mistrzostw Europy - Słowenii. Również Serbia może być już mocniejsza bo Uros powinien grać. Niestety szkoda, że Lisinać nie zagra.
Turcja także może powalczyć ale nie wydaje mi się aby znalazła się w top2.


Grupa C.png



No i ostatnia grupa wydaje się najsłabsza jeśli chodzi o drużyny. Oczywiście Polacy ogromni faworyci a za nimi Argentyna a potem Holandia, Bułgaria czy Kanada.
Myślę, że walka o to 2 miejsce może być bardzo ciekawa.


Zapraszam do udzielania się w temacie! Podawania swoich typów, argumentów!
Kto Waszym zdaniem będzie sensacją na podobnym poziomie co Dominikanki u Pań?
Ooo, zapowiada się mega 🏐🚀 W Grupie A fakt, Włosi i Brazylijczycy mogą namieszać, ale trzymam kciuki, żeby też była jakaś niespodzianka. co do Grupy B, Japończycy mogą zaskoczyć na swoim terenie 🇯🇵 ale oczy na Słowenię i Serbię – mogą dać popalic. w Grupie C Polacy, no bez dwóch zdań, muszą pokazać klasę i zdobyć pierwsze miejsce, ale walka o drugie może byc ekstra, szczególnie pomiędzy Argentyną a Kanadą 🤔sensacją? Hmm, może właśnie Japonia – gospodarz zawsze ma to dodatkowe wsparcie i może dzięki temu pokonać niejednego giganta! 🎌💪. A może ktoś z naszej Grupy C zaskoczy i wjedzie wyżej, niż myslimy. tak czy inaczej, czekają nas emocje. No i oczywiście – idziemy po złoto! 🥇🇵🇱. Jakie są Wasze typy, kto zrobi niespodziankę tego turnieju? 🤷‍♂️🔮.
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Tak na szybko, to fajna jest linia na Olka w meczu z Meksykiem. Powinien wyjść w szóstce a linia 8,5pkt nie jest wysoka nawet przy 3 setach i fajny kursik na to bo 1,96. To kapitan i myślę że ma coś do udowodnienia sobie i trenerowi. Ja próbuję
 
R 43,4K

Rosolski91

Użytkownik
Typy na dziś:
Polska - Meksyk
+ 27,5 Meksyk 1,50 75:54 ratio 21 pkt
Polska "2" składem z Leonem i Łomaczem na rozegraniu, nasi mocno zmęczeniu już sezonem reprezentacyjnym, grają formą zrobioną na ME

Japonia - Turcja
-1,5 hcs na Japonię 1,55 3:0 Japonia
Japonia walczy o awans z turnieju kwalifikacyjnego u siebie. Mieli już 2 wtopy, teraz już muszą grać na maksa, Turcy już 2 porażki i nie będą liczyć się w walce o awans.
Uważam, że dużo będzie zależało w tym meczu od 1 seta, który ustawi całe spotkanie.

Chiny - Kanada
165,5 poniżej 1,83 etoto Kanada 3:0 ale 2,3 set na zawale 🙈 szczególnie 2 i 16:11 Chiny

Kanada walczy o awans, z ciężkich meczy zostaje im Belgia, jeśli nie będzie rotowania składem to duża szansa na 3;0 dla Kanady.

Włochy - Niemcy
4 set tak 1,6 3:1 Niemcy 🤓

Bardzo ciekawy mecz się szykuje, na papierze Włosi faworytem, ale Niemcy są na fali, wygrana z Brazylią tylko potwierdza, że zawodnicy Winiarskiego są w dobrej formie. Spodziewam się dużej walki w tym spotkaniu i dłuższego spotkania.

Kuba - Katar
138,5 poniżej 1,66 133 pkt podobnie jak Kanada z Chinami męki pańskie 🙈

Tak jak wczoraj pisałem, Kuba gra jak im zawieje. Tym razem trafiają na Katar, który nie powinien im sprawić problemu. Jeśli nie będzie grania na lajciku to powinno być pewne 3:0

AKO 11,65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1855
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Iran - Czechy @ Czechy (2.45) Fortuna

No chyba kogoś zawiało jak wystawiał te kursy. Iran do tej pory prezentuje poziom jakiegoś Kataru i nie ma tutaj wielkiej przesady bo z właśnie tą drużyną rozegrali 3 równiutkie sety i mogło to pójść w różne strony, poszło na Iran i pewnie stąd ten kurs na Czechów bo z kompletem porażek (a przypomne, że w dwóch poprzednich meczach Irańczycy zaprezentowali się gorzej niż żenująco) to na Iran byłoby pewnie 2.50. Tak czy siak value jest, nie ma porównania do gry obu zespołów na tym turnieju, Czesi mieli na widelcu nawet Brazylie, Iran standardowo dostaje baty w setach do 18 czy 16 z lepszymi druzynami i dziś po prostu powinien przegrać.

Poza tym próbuje:
Japonia -11.5 (2.26)
Kanada -12.5 (1.53)
Włochy -9.5 (1.55)
Kuba -16.5 (1.56)
Brazylia -14.5 (1.88)


Tak bez analizy jakby kogoś ciekawiło jak typuje tą kolejkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na dziś spróbuję taki kuponik AKO: 4,07

Japonia - Turcja Japonia 1,34 3:0
Chiny - Kanada Chiny +16,5 1,54 0:3
Iran - Czechy powyżej 179,5 1,73 1:3

Japonia wczoraj już rozbiła zgodnie z planem Tunezję 3:0 po wcześniejszych wpadkach o ile z Finlandia stracone 2 sety ale wygrana to wygrana o tyle już z Egiptem porażka 2:3 może w dalszej części im mocno przeszkodzić niemniej jednak wchodzimy w decydującą fazę i już mecze najważniejsze. Turcja wczoraj solidne spotkanie z USA ale koniec końców porażka 1:3 i bez punktów.
Japonia u siebie, Japonia na przestrzeni tego roku zdecydowanie mocniejsza.
Chiny wczoraj wręcz zdemolowali Meksyk w 2gim secie do 9! Kanada po bardzo ciężkim meczu z Polską 5 setowy pojedynek mogła im zabrać sporo sił. Uważam, że handi jest dość duże patrząc na to, że nie wykluczam choćby seta wygranego przez Chińczyków.
Ostatnim meczem na kuponie są już drużyny bez szans na walkę o awans. O ile Czesi pokazali się z dobrej strony w meczu z Włochami i Brazylia o tyle już wczoraj gładko przegrali z Kubą 0:3. Oczywiście można gdybać co by było gdyby wygrali 1 seta, którego prowadzili praktycznie do końca. W Iranie wczoraj genialne spotkanie rozegrał ich atakujący Kazemi zdobywając 26 punktów. Z Niemcami wygrali seta, z Ukrainą zaś przegrali wyraźnie. Ja osobiście nie widzę tutaj żadnej drużyny, która zakończyć mogła by mecz w 3 setach. Obie mają spore przestoje a over wydaje się być bardzo sensowny i wcale nie jakiś wysoki.


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +427
Do góry Bottom