>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 11-12.10.2008 (Europa)

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jutro sie przekonamy ???? .Ja pozostaje przy swoim.


&quot;Pokonali załamanych po euro Rumunów którzy myślami jeszcze rozpaczali swój występ, a następnie wielką Austrię która cudem pokonała Francję wszyscy się nimi zachwycali bo zagrali JEDEN dobry mecz i tak było ale to był tylko JEDEN mecz.&quot;

Pokonali rumunow,i austrie.To malo?A serbia co zrobila.Litwa sobie da rade.Nie jestem zwolennikem tych wszystkich statystyk,bo to nie one graja.Ja ciesze sie z takiego kursu na mojego faworyta.Rumuni zalamani?Trafili do grupy smierci,mogli sie z tym liczyc.
Dobra nie o to mi chodziło że byli załamani swoją grupą. Po Euro wszyscy no może prawie wszyscy faworyci zagrali jakoś bardzo przeciętnie. Rumuni byli jeszcze myślami na przegranym dla nich jak i dla nas EURO. Teraz Euro poszło w niepamięć i gdyby ten mecz odbył się np. jutro ten wynik na 100% by się nie powtórzył. Nie jestem przekonany czy Serbowie na pewno wygrają ale ogromna przewaga własnego boiska może im w tym pomóc. Kurs może i fajny na Litwę ale bez szans na wejście to tak jak byśmy stawiali że Cluj zajmie pierwsze miejsce w grupie LM po dwóch dobrych meczach co jest niestety w praktyce niemożliwe ...
 
johny-p 0

johny-p

Użytkownik
Nie rozumiem cie.Bez szans na wejscie?A co mam powiedziec na twoj typ polska-czechy?
Moim zdaniem litwa wygra,i koniec tematu.Mowisz ze caly czas rumuni mysleli o euro ble ble ble.Ale skad to wiesz?Myslisz ze pare miesiecy po mistrzostwach sa zalamani i sie tną?
To sa wasze domysly.Nie chodzilo mi o grupe,lecz o to ze mogli sie przygotowac na przegrane z takimi druzynami jak wlochy,francja czy holandia.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nie rozumiem cie.Bez szans na wejscie?A co mam powiedziec na twoj typ polska-czechy?
Moim zdaniem litwa wygra,i koniec tematu.Mowisz ze caly czas rumuni mysleli o euro ble ble ble.Ale skad to wiesz?Myslisz ze pare miesiecy po mistrzostwach sa zalamani i sie tną?
To sa wasze domysly.Nie chodzilo mi o grupe,lecz o to ze mogli sie przygotowac na przegrane z takimi druzynami jak wlochy,francja czy holandia.
A wiem to z własnego doświadczenia jestem kibicem i także po Euro w pierwszej kolejce meczy eliminacyjnych jak oglądałem Polska - Słowenia to pamiętałem występ z Euro i to było widac po naszych zawodnikach no i ten brak świeżości. Wszystkie drużyny które na Euro nie wypadły najlepiej (Polska, Francja, Szwajcaria, Niemcy (?) ) zagrały swoje pierwsze mecze nie mówiąc o wynikach tylko grze po prostu słabo...

A jeśli chodzi o mecz Polaków zauważ że Polacy zawsze na przełomie października i listopada gra bardzo dobrze i zawsze gdy gra pod presją ze świetnym rywalem wypada nieźle. A wracając do Serbów to ile ich meczy widziałeś w życiu ?? Dwa ? Czy nawet dwóch nie widziałeś ?
 
D 0

damianleo

Użytkownik
Rumunia-Litwa rumunia odpuscila ten mecz atmosfera byla nienajlepsza w tej druzynie zostali obrazeni przez dzinikarzy w ruh polecialy kamienie wedlug mnie rumuni specjalnie przegrali ten mecz zrobili nazlosc dzienikarza i dzialacza
 
P 0

papajus

Użytkownik
na dzisiaj proponuje gruzje- jest u siebie groźna i gra na własnym terenie natomiast cypr na wyjazdach dużo traci i nie ma co porównywać żę drużyny cypryjskie dobrze grają w pucharach , jakby nie grali tam zagrniczni piłkarze to kluby by nieistniały na piłkarskiej areni
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
co do meczu Polska - CZechy to co wy mowicie o aurze stadionu? moze i jest cos takiego, ale jutro Polacy nie wygraja tego meczu. Ktos mi pewnie zarzuci, ze nie jestem patriota. JEstem, ale w bukmacherce nie ma co stawiac na Polakow, bo maja jakies kompleksy i tym bardziej jak sa w roli faworyta to dostaja jeszcze bardziej.

Blaszczykowsci, Boruc, Roger i Majewski to za malo. Krzynowek na obronie? no wezcie przestancie.

Jak ogladalem mecz Polakow z Ukraina to mialem kaca przez reszte dnia:p
 
P 0

papajus

Użytkownik
następny mecz to zwycięstwo algierii-pierwszy mecz u siebie wygrali 3-0 a ten po prasty muszą wygrać żeby grać dalej w eliminacjach a poza tymliberia to najsłabsza drużyna w grupie
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Rumunia-Litwa rumunia odpuscila ten mecz atmosfera byla nienajlepsza w tej druzynie zostali obrazeni przez dzinikarzy w ruh polecialy kamienie wedlug mnie rumuni specjalnie przegrali ten mecz zrobili nazlosc dzienikarza i dzialacza

No wiekszej glupoty to nie slyszalem.
Tego nie powiedziałem. Co przemawia za Serbami pytasz? A to np. że mają świetnych piłkarzy w świetnej formie takich jak: Nemenja Vidic i Ivanovic w obronie, Dusko Tosic, Dejan Stankovic, Rukavina, Zigic, Pantelic czy Lazovic to są gwiazdorzy ich kadry których dobrze znam nie wiem jak ty. Myślę że nie wymieniłbyś z głowy dwóch Litwinów. Pewnie napiszesz że nazwiska nie grają ale w tym przypadku nawet nie o to chodzi chodzi o to jakich klasowych graczy ma Serbia, a zwycięstwa Litwy to wielki fart...
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
serbia to aktualnie typowy sredniak w europejskiej pilce wiec nie ma sie co nad nimi zachwycac. a jesli sadzisz ze gracze ktorych wymieniles sa w swietnej formie to nie wiem skad bierzesz takie informacje. napewno litwinow stac na punkty w jutrzejszym meczu
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Polska wygra!
Dajcie spokój myśle że Polska poradzi sobie z Czechami. Będzie chciała zatrzeć złe wrażenie z poprzednich meczy gdzie powinni mieć 6 punktów a nie 4. Sytuacja kadrowa wraca do normy możemy znów liczyć na Dudke. Pozatym do bramki wydaje mi sie wróci Artur Boruc i tez cos pokaże. W ataku może w końcu szanse dadza od 1 min Lewandowskiemu a obok może bedzie biegał Brożek. Lewandowski młody więc ambicji mu nie zabraknie a po meczy z Austrią Wiedeń jestem przekonanay że jeśli zagra od 1 min to będzie nękał bramkarza rywali a sił mu napewno ne zabraknie aż do końca. Na boku myśle że Błaszczykowski będzie często atakował a bezradni Czesi będą uciekać się do faulu i będzie dobra okazja. Po drugie po cichu liczę na przełamanie się w końcu Ebiego.

Według mnie mecz będzie ciekawy i myśle ze Polska w przedziale 0-30 min strzeli już 1 bramkę. Stawiam na 1:0 dla Polaków.
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Turcja - Bośnia i Hercegowina -2
Kurs 6,75

Bośniacy są objawienie tej grupy. Najpierw przegrali po zaciętym meczu z Hiszpanią zaledwie 1-0 na wyjeździe , a później u siebie rozgromili Estonie 7-0. BiH dysponuje niesamowicie silną ofensywą z Edinem Dżeko na czele. natomiast Turcy wygrali z Armenią 0-2 oraz zremisowali 1-1 z Belgią. Zespoły te spotkały się w EME 2008 i wtedy padły wyniki 3-2 dla BiH oraz 1-0 dla Turcji. Nie jest to jakiś pewny typ , ale tak mi podpowiada intuicja i można się na tym meczu wzbogacić. Zawsze mozna postawić z podpórka i tez jest niezły kurs:-D
 
johny-p 0

johny-p

Użytkownik
Tak.Przyznam sie.Znam tylko pilkarzy grajacych w heart.
Wymieniles dobrych zawodnikow,ale to nie zmienia faktu ze litwa sobie poradzi.
Moze za rok te nazwiska beda juz znane?Przed euro do wyjscia typowalem hiszpanie i kogos z dwojki:grecja,szwecja.Moj tata upieral sie ze rosja wyjdzie.I co? Mial racje.I dotego grali piekny futbol,ktory mogl zaowocowac mistrzostwem europy.
Wszystkie kraje/kluby wschodnie sa grozne.Cluj,S. bukareszt,zenit,wisla,lech zaskakuja gra.Moim skromnym zdaniem,na finalach mistrzostw swiata,nie bedzie juz faworytow.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
O, i serbia stracila swietnego pilkarza na czarnogorze.Vucinica,ktory mimo mlodego wiku jest kapitanem druzyny.
Stary jak ty sie ta upierasz na ta Litwe to za ile ich stawiasz 4zł?????:jezora:
Jak to taki pewniak to go przyładuj za tysiaca i niebedziesz musial stawiac wogole przez jakis czas.Daje rece uciac ze wiecej niz 10 zł na nich nie postawisz. Pozdro


&quot;I wszystkie wschodnie kluby sa mocne&quot; - chyba dla naszych Polskich druzyn hahahah
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
O, i serbia stracila swietnego pilkarza na czarnogorze.Vucinica,ktory mimo mlodego wiku jest kapitanem druzyny.
No i stracili także wielki talent Czarnogóry i Fiorentiny Jovetica ale co z tego? Mają na prawdę dobrą obronę która gra bardzo, bardzo pewnie do tego niezły potencjał ofensywny i swój stadion na którym każdemu gra się ciężko. Kłócisz sie a stawiasz na nich za 10 zł co to ma być? Powiem szczerze nie sądzę żeby zdołali strzelic chociaż jedną bramkę...
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Les Bleus mają wielkie szczęście, że dysponują szeroką i wyrównaną kadrą, bo aż strach pomyśleć, co by się działa w innym razie. Lista nieobecności jest naprawdę długa i co więcej, są to gracze ważnie dla drużyny. Nie zagrają William Gallas, Lassana Diarra, Samir Nasri i Sidney Govou. Niepewni gry są z kolei dwaj inni bardzo ważni gracze – Hatem Ben Arfa oraz Nicolas Anelka.
Do tego dochodzą zagorzali Rumuńscy kibice i mega mobilizacja piłkarzy i wychodzi typowy no bet ????
Ale jak najbardziej do rozkminienia under 2,5 - taka jest moja opinia nt tego meczu ????
 
D 5

devil13england

Użytkownik
&quot;I wszystkie wschodnie kluby sa mocne&quot; - chyba dla naszych Polskich druzyn hahahah
devil13england is online now Raportuj zły post Odpowiedź z Cytowaniem

No.Powiedz to chelsea,romie,ManU,juve,bayernowi
wymieniles wsród tych klubów wisłe lecha:-D nie przypominam sobie by ograli kogos z wymienionych wyzej hahaha i jeszcze dlugo nie ugraja z nimi nic a to ze wisla pokonala barcelone to jakies dwa dni temu Ingolstad pokonal Bayern Monachium

A patrzac na twoje przekonanie co do Litwy to ja postawie na Luksemburg z Izraelem bo miesiac temu pokonali silna Szwajcarie haha
 
P 0

papi

Użytkownik
a ja zamiast stawiac wygrane po glupich kursach, postawilem ze nie strzela bramki:
armenia 1,8, moldawia 1,65, wyspy owcze 1,8, azerbejdzan 1,95,kuba 1,45, estonia 1,7, islandia 1,45. kursy sa z toto-mixu. ako 36, ja puszczam to 5 z 7. jak dla mnie najlepszy wybor na dzis.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Według mnie dziś porażka z Czechami nas nie uniknie.Nie ma co się oszukiwać.Mamy dużo mniejszą siłę zespołu a ostatnio gra reprezentacji pozostawia wiele do życzenia.Dziury w obronie ,brak klasycznego napastnika który przełamał by się w kadrze i przedewszystkim brak gry w klubach piłkarzy z pierwszej jedenstki.Czesi to nie Słowenia ani San Marino i nie obecność Artura Boruca który był filarem destrukcji napewno da się odczuć.Beenhacker się wypalił i nie ma już pomysłu na grę reprezentacji...ot takie moje zdanie na teamt dzisiejszego meczu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom