>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lacrosse

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Niedługo (noc z 9 na 10 stycznia) startuje National Lacrosse League. Myślę, że z tej okazji warto założyć temat na tą dyscyplinę, może znajdą się ludzie, którzy to grają i są tym zainteresowani.
Na pierwsze mecze ciężko szukać jakichś sensacji i wielce wymyślnych typów.
Od siebie proponuję 2 faworytów, którzy moim zdaniem nie powinni mieć zupełnie problemów z pokonaniem swoich rywali.

Minnesota Swarm - Calgary Roughnecks -2.5 1.85 ✅
bwin
Zwykły ML 1.45 ✅
Calgary, czyli mistrzowie zeszłego sezonu. Minnesota to 2 zespół od końca. O play-offach nie było mowy. Calgary ma przewagi wszędzie. Lepsi bramkarze, tracący mniej goli. Lepiej punktujący zawodnicy. I to zdecydowanie. Najlepiej punktujący zawodnik Minnesoty zdobył o 10 punktów mniej niż 4 zawodnik Calgary. Pod tym względem Roughnecks deklasują rywali. W Calgary gra 5 z 7 najlepszych strzelców zeszłorocznych play-off i najlepszy bramkarz. To moim zdaniem nawet nie trzeba za bardzo się wysilać na analizę. Calgary to peFFunia i bardzo się zdziwię jak rezultat będzie inny niż wysoka wygrana Roughnecks.
12-7 dla Calgary, chociaż przyznam, że na początku meczu to Roughnecks mieli lekkie problemy ze zdobywaniem bramek.

Philadelphia Wings - Orlando Titans ML 1.65 ✅
bwin
Handi -1.5 po 1.85 ✅
Tu podobna sytuacja jak wyżej. Tylko Orlando to wicemistrz zeszłego sezonu, jeszcze jako New York Titans. 2 bramkarz, 1 i 4 strzelec play-off. Phili niestety w fazie play-off nie było. Orlando gra u siebie, Phila na wyjeździe gdzie radzi sobie po prostu słabiej, no nie ukrywajmy. Orlando podobnie jak Calgary wyżej dysponuje po prostu lepszym składem, lepszymi zawodnikami niż przeciwnicy i też nie widzę możliwości porażki Orlando.
✅
Orlando win 13-8, bramkarz Orlando 84% obron

Wiem, że te analizy to takie średnie są, ale chcę od czegoś zacząć. Zapewniam, że w miarę jak sezon będzie się rozwijał, to analizy będą lepsze i bardziej wartościowe.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Buffalo Bandits ML - Rochester Knighthawks 1.65 ⛔
under 24.5 1.85 ✅
oba Bwin
Jak ktoś lubi to można spróbować:
Handi -1.5 po 1.85 ⛔
Buffalo to 3 ekipa zeszłego sezonu, w półfinale play-off przegrali z New York (dziś Orlando) Titans. Rochester nawet nie do PO nie awansowało. Mieli co prawda najlepszy bilans jeżeli chodzi o mecze u siebie. Jednak Buffalo miało minimalnie gorszy na wyjazdach więc tutaj nie upatrywałbym zbyt wielkiej przewagi Knighthawks. w Buffalo występuje 2 najlepszych strzelców ligi zeszłego sezonu Tavares i Steenhuis. Ten 2 jest w dodatku 8 asystentem ligi. Niestety notuje także niemałą ilość strat. Buffalo ma najlepszego bramkarza ligi. Jedynego, którego średnia traconych bramek jest mniejsza od 10. Ma najwyższy save% w lidze. Bramkarzy Rochester nie znajdziemy w czołówce. Jednak w meczach u siebie prezentują oni dobrą obronę, tracą wcale niedużo bramek. Buffalo ma na wyjazdach dość dobre statystyki jeżeli chodzi o obronę, w ataku nieźle, ale nie powalają. Dlatego też upatrywałbym w tym meczu poza wygraną gości undera. A linia 24.5 moim zdaniem zdecydowanie zachęca do gry. Osobiście spodziewam się około 21-22 bramek.
Niestety chyba nie doceniłem siły Rochester u siebie.
5-10 dla Rochester, underek piękny
Jeszcze co to tej &quot;kolejki&quot;, tzn meczów z 10.01, to moim cichym faworytem jest zespół ✅Washington✅ (ex San Jose), który co prawda stracił najlepszego punktującego ligi, Doyle&#39;a, który wrócił do Toronto, ale bardzo dużo w meczach u siebie zawdzięczali przede wszystkim dobrej obronie. A w sytuacji gdy z Colorado odszedł 2 najlepszy punktujący może mieć to spore znaczenie.
A co do meczu Toronto - Boston to jedynym sensownym wyborem tak na 1 rzut oka wydaje się mi ✅under 24.5✅, ale nie wiem czy będę to wgl ruszał.

Washington pięknie, zniszczyli Colorado 17-8. Żywicki, Duch i Sedgwick mnie nie zawiedli.
Toronto - Boston, 17-7 dla Toronto, czyli under jest. Ale winu Toronto to bym się nie spodziewał. Doyle, w 1 meczu w Toronto 9 asyst ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na 17.01 dopiero co prawda, ale fajna linia jest, a nie chcę, żeby wzrosła.

Rochester Knighthawks - Buffalo Bandits
over 22.5
bwin
W poprzednim spotkaniu 10-5 dla Rochester. 15 bramek, mało. Na pewno tym sugerował się oddsmaker w dużej mierze przy ustalaniu tej linii. No, ale tym razem to Buffalo gra u siebie, a Rochester na wyjeździe. Rochester u siebie to się jeszcze jakoś prezentuje, ale na wyjazdach są najgorszym teamem ligi, obrona to jest koszmar, tracą prawie najwięcej bramek w lidze, średnio ponad 14. A Buffalo u siebie to jest po prostu mistrzostwo, najlepszy atak w lidze, prawie 16 bramek na mecz. Już wyżej pisałem o tym, że mają 2 najlepszych strzelców ligi. Mam nadzieję, że tym razem Tavares już zagra, bo ostatnio nie wystąpił z powodu jakiegoś urazu tułowia . Nie wiadomo jeszcze czy zagra w tym spotkaniu, ale prognozy są raczej pozytywne. Z nim w składzie, no może Bandyci nie są w stanie sami pokryć tej linii, ale na pewno koło 18-20 bramek przy słabiutkiej obronie Rochester są w stanie zdobyć. No, a nie widzę opcji, żeby Knighthawks nie zdobyli co najmniej kilku goli.

I jeszcze jeden typ na ten sam mecz, bo kurs moim zdaniem bardzo wysoki.
Rochester Knighthawks - Buffalo Bandits ML 2.10
bwin
Analiza właściwie post wyżej, z tym, że Rochester o czym już pisałem gra tym razem na wyjeździe, a tam są najgorszą ekipą ligi. Buffalo u siebie, najskuteczniejszą.

Olo // Kurs na Buffalo już spadł do 1.85 na bwin. Dobrze, że zagrałem wcześniej xD
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Calgary Roughnecks - Minnesota Swarm 1.57 ⛔
Handi -2 po kursie 1.95 do gry też ⛔

Calgary ostatnio wygrało z Minnesotą 12-7. Ostatnio Calgary grało u siebie. A teraz ciekawostka, Calgary gra lepiej na wyjazdach, podobnie Minnesota. Roughnecks najlepszy bilans, najlepsza obrona i najlepszy atak w lidze, jeżeli chodzi o wyjazdy. Minnesota najgorszy bilans u siebie i prawie najgorszy scoring. Dla mnie noł czens, że Roughnecks nie wygrają. Uważam wręcz, że wygrają dość wysoko, dlatego handi wg mnie też do gry.
Niestety dziś Roughnecks przegrali 10-12. I znowu mieli problemy ze zdobywaniem bramek. Zwłaszcza rzucało się w oczy słabe wykorzystywanie sytuacji sam na sam z bramkarzem. Wydawałoby się, że to żaden problem, ale oni jednak z 5 czy 6 takich zmarnowali. A starczyłoby na pokrycie handicapu. No, ale cóż, typ nietrafiony, trzeba wyciągnąć wnioski i lecieć dalej.

Edmonton Rush - Washington Stealth -2.5 1.75 ✅
Kurs na win jednak trochę niski, ale myślę do dubelka jakiegoś może się nadać. Wash zrobili na mnie spore wrażenie w swoim pierwszym meczu, który to wygrali z Colorado 17-7. Edmonton jeszcze nie grało w tym sezonie, nie wiem więc za dużo, bo tam sporo się zmieniło w tej ekipie. Ale tak mi się wydaje, że to nadal będzie ekipa swojego podwórka. Poza tym wrażenie, które zrobiło na mnie Wash jest zbyt silne. Dla mnie win i to z handi Stealth.
Wash znowu rozstrzelali przeciwników. Tym razem win 15-7. Mają po 2 meczach bilans 32-15. Jeff Żywicki znowu nie zawiódł. Co prawda nieco gorsze spotkanie zagrali Sedgwick i minimalnie gorsze Duch, ale tego pierwszego ładnie zastąpił Ratcliff zdobywając 2 gole i 5 asyst. Wash póki co wyglądają bardzo mocno, tylko czekać na ich mecz z Buffalo czy Toronto.

Co do Boston - Toronto, to nie ogarniam za bardzo tego meczu i nie ruszam. O następnych meczach będzie później.
A co do meczu Bostonu, to bałem się trochę, że Blazers wyciągną wnioski z poprzedniego meczu i Toronto nie zagra drugiego tak dobrego spotkania, no i bałem się słusznie. Toronto po poprzednim zmieceniu Bostonu 17-7 tym razem potrzebowali dogrywki, żeby pokonać Blazers. Mecz ciekawy, były kontrowersje, nieuznawane bramki i mimo nienajwiększej ilości goli, fajne spotkanie. Znowu Doyle i Leblanc zakozaczyli.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Co do typów Olo - bardziej skłaniałbym się do handi w pierwszym niż w drugim meczu. Calgary ma świetną paczkę i powalczą w tym sezonie o czołowe lokaty. Washington nie ruszam, ponieważ nic nie wiem o graczach z Edmonton. Natomiast mogę sie wypowiedzieć co do Boston - Toronto. Pierwszy mecz za nimi - Toronto na wyjeździe rozniosło rywali 17-7. Znakomicie spisał się kapitan Doyle, który zaliczył bramkę i 9 asyst! MVP meczu został Billings który trafił 5krotnie (w tym jedna bramka-kuriozum ;) ). Dawson próbuje dominowac w Bostonie, ale nie ma takiej siły przebicia jak Doyle w Toronto. Jak dla mnie dziś znów easy win Rocks - handi -2,5 (1,71) jak najbardziej do grania ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Coś na dzisiejsze mecze NLL:

Boston Blazers
- Philadelphia Wings 1.95
bwin
Boston kiepsko zaczął sezon, od wysokiej porażki 7-17 z Toronto przed własną publicznością. Widać, że już otrząsnęli się po tej porażce, bo wczoraj w bardzo zaciętym meczu przegrali z Rocks po dogrywce 7-8. Prezentowali się dużo lepiej niż w 1 spotkaniu. Myślę, że dziś wygrają z Wings. Phila w pierwszym meczu poległa z Titans 8-13, a w ostatniej kwarcie Orlando już odpuściło i Phila wygrała ją 4-1. Dziś spodziewam się również wyrównanego spotkania, ale jednak zakończonego wygraną Bostonu, a kurs 1.95 zachęca do gry.

Edmonton Rush - Colorado Mammoth
Under 24.5 1.85
bwin
Oba zespoły grały póki co po jednym spotkaniu. Oba z mocnym Washington. Oba zespoły poległy. Nie sposób więc moim zdaniem ocenić ten mecz pod kątem 1x2. Choć kurs wskazuje na Colorado, mnie nie zdziwiłaby za bardzo wygrana Rush. Dlatego polecam bardzo fajny typ na under. Linia ustawiona wysoko. Moim zdaniem zbyt wysoko, dlatego warto z niej skorzystać. Oba zespoły ofensywnie nie grają za dobrze. Mają średnie obrony. Nie spodziewałbym się gradu bramek, myślę, że 16-18 goli tak mniej więcej padnie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zbliżają się Mistrzostwa Świata w Lacrosse.
Mam nadzieję, że temat będzie &quot;żywy&quot;. Jeśli po moim poście pojawi się co najmniej 5 rzeczowych postów to będzie już sukces. Link do mojego postu podsyłam dwóm osobom, które wiem, że interesują się i grają lacrosse.
Może temat i mistrzostwa zainteresują innych tym sportem.
W zeszłym roku odbyły się mistrzostwa kobiet. Mimo sporo poświęconego czasu (głównie gra live) ładnie zarobiłem.
Informacyjnie:
&gt; CYK 1 &lt;
&gt; CYK 2 &lt;
W tym roku czas na panów. Faworyci są podobni jak u pań.
USA, Kanada, Australia i &quot;Irokezi&quot; - tak tak, to nazwa zespołu ;)


Przydatne linki:
http://www.2010worldlacrosse.com/world_championships
http://en.wikipedia.org/wiki/World_Lacrosse_Championship
http://en.wikipedia.org/wiki/2010_World_Lacrosse_Championship
http://www.filacrosse.com/
http://www.youtube.com/watch?v=4KrhLBXpqVI

Najlepszą ofertę powinni mieć pinnacle oraz bwin. Z czego bwin w zeszłym roku u kobiet dawał każdy mecz live. Ale chyba byli zbytnio stratni bo z biegiem czasu oferta live była coraz słabsza.
Ale myślę, że warto się pochylić nad tą dyscypliną sportu i tymi zawodami.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Na biegu peffka WIN Irokezów ML kurs 1.595 w Pinnie.Plemię które,wymyśliło ten sport ,nie pozwoli Angolom na WIN .Ostatnie bezpośrednie spotkanie Iroquois - Nation England 13–10.
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
tylko, że nie wiadomo czy oni zagrają w turnieju...

Rząd Wielkiej Brytanii, która organizuje mistrzostwa świata w lacrosse&#39;ie, zapowiedział, że nie wpuści irokeskiej drużyny lacrosse&#39;a do kraju, o ile zawodnicy nie przyjmą paszportów amerykańskich bądź kanadyjskich.

W środę wieczorem rzeczniczka irokeskiej drużyny Tonya Gonnella Frichner poinformowała, że Departament Stanu USA zgodził się, by reprezentanci wybrali się na mistrzostwa świata do Wielkie Brytanii, legitymując się paszportami Ligi Irokeskiej. Wcześniej urzędnicy sugerowali, by Irokezi przyjęli amerykańskie lub kanadyjskie paszporty, gdyż mogą wystąpić problemy ze strony Wielkiej Brytanii.

I mieli rację. Już godzinę po korzystnej dla Irokezów decyzji Departamentu Stanu, rząd Wielkiej Brytanii dał jasno do zrozumienia: nie wpuścimy was z paszportami Ligi Irokeskiej. - Jak wszyscy wjeżdżający do Wielkiej Brytanii, zawodnicy irokeskiej drużyny lacrosse&#39;a muszą legitymować się dokumentami, które uznajemy za ważne - oświadczyła brytyjska służba celna.

- Powiedzieli nam, byśmy sobie załatwili amerykańskie bądź kanadyjskie paszporty. To przygnębiające - żaliła się Tonya Gonnella Frichner. - Nie pojedziemy na mistrzostwa świata, jeśli Wielka Brytania nie pozwoli nam używać paszportów Ligi Irokeskiej - dodała stanowczo.

Przypomnijmy, że według graczy zmuszenie ich do przyjęcia amerykańskich paszportów byłoby atakiem na ich tożsamość.


sport.pl
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
tylko, że nie wiadomo czy oni zagrają w turnieju...

Rząd Wielkiej Brytanii, która organizuje mistrzostwa świata w lacrosse&#39;ie, zapowiedział, że nie wpuści irokeskiej drużyny lacrosse&#39;a do kraju, o ile zawodnicy nie przyjmą paszportów amerykańskich bądź kanadyjskich.

W środę wieczorem rzeczniczka irokeskiej drużyny Tonya Gonnella Frichner poinformowała, że Departament Stanu USA zgodził się, by reprezentanci wybrali się na mistrzostwa świata do Wielkie Brytanii, legitymując się paszportami Ligi Irokeskiej. Wcześniej urzędnicy sugerowali, by Irokezi przyjęli amerykańskie lub kanadyjskie paszporty, gdyż mogą wystąpić problemy ze strony Wielkiej Brytanii.

I mieli rację. Już godzinę po korzystnej dla Irokezów decyzji Departamentu Stanu, rząd Wielkiej Brytanii dał jasno do zrozumienia: nie wpuścimy was z paszportami Ligi Irokeskiej. - Jak wszyscy wjeżdżający do Wielkiej Brytanii, zawodnicy irokeskiej drużyny lacrosse&#39;a muszą legitymować się dokumentami, które uznajemy za ważne - oświadczyła brytyjska służba celna.

- Powiedzieli nam, byśmy sobie załatwili amerykańskie bądź kanadyjskie paszporty. To przygnębiające - żaliła się Tonya Gonnella Frichner. - Nie pojedziemy na mistrzostwa świata, jeśli Wielka Brytania nie pozwoli nam używać paszportów Ligi Irokeskiej - dodała stanowczo.

Przypomnijmy, że według graczy zmuszenie ich do przyjęcia amerykańskich paszportów byłoby atakiem na ich tożsamość.

sport.pl
Dlatego Pinn cofnął kursy ,u innych buków też nie ma już oferty na to spotkanie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dlatego Pinn cofnął kursy ,u innych buków też nie ma już oferty na to spotkanie.
Poza pinnacle nikt nie dał oferty na ten mecz. Ja zagrałem to w pinnie dziś w nocy. Zakład póki co jest w trakcie.
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
ciekawa sytuacja... jak widzę najwięksi faworyci mogą zostać wyeliminowanie dla potrzeb drugiej ekipy globu... wy lepiej się znacie odemnie, uważacie, że jeżeli irokesi nie przyją tych paszportów departament GB może być tak niezłomny i nie wpuścić ich do kraju ? szczerze mówiąć MEGA dziwna sytuacja.... kto się ugnie pierwszy ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dziś meczu Anglia - Irokezi nie było. Zamiast tego meczem otwarcia było spotkanie Anglii z Niemcami.
Ten mecz to dodatkowe spotkanie, które nie liczy się w ogóle w turnieju. Z kolei Anglicy otrzymali za mecz z Irokezami normalnie punkty za wygraną. Pinnacle zrobił mi zwrot za ten mecz.
Można poczytać -&gt; http://www.2010worldlacrosse.com/news/1/100
Oglądałem mecz ENG - GER od 2 kwarty. Pierwsza kasa za mistrzostwa już wpadła, jak na początek wygląda obiecująco - dziś live &gt; 4/5 &lt;.
Bwin ma viedo. Można oglądać i grać na live. Super sprawa. W ubiegłym roku mistrzostwa kobiet oglądać można było na streamach z Czech. Ale za to każdy mecz. Tutaj czuję, że biegiem czasu oferta live będzie słabsza. Pierwsze spotkania trzeba obadać kto w jakiej jest dyspozycji ;)
Kilka linków jeszcze podrzucę:
Rozkład meczów i wyniki: http://www.2010worldlacrosse.com/results/?cmd=game-schedule
Blog z szybkimi newsami: http://2010worldlacrosse.blogspot.com/
Polacy też grają, mają stronę: http://www.polandlacrosse.com/
Oferta u buków póki co marna. Pinnacle jak zawsze ma najlepszą ofertę. Bwin trochę kompiluje od nich. Reszta póki co boi się coś skopiować i wystawić. No ale zawsze można pinnacle i bwina ogrywać ;)
Co do jutrzejszych meczów to oferta jeszcze powinna się poszerzyć. Ale wydaje mi się, że typ jaki widzę do grania przed meczem to Holendrzy. Bwin daje za ich wygraną @1.72 z Walią. Kurs solidny, szanse może i wyrównane ale chyba jednak taki kurs jest zbyt wysoki. Pinnacle daje 1.662.
Resztę przejrzałem i pozostawię na live. Coś zawsze ciekawego się znajdzie. Zwłaszcza jak można oglądać spotkanie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czasu nie ma więc krótko. Holendrzy zawiedli. Przegrali 9-10.
Z rana zagrałem Słowaków -5 i under 24 Łotwy w pinnacle. Słowacy już zaksięgowani. Czekam na Łotwę. Ponadto zagrałem lekko w dubelku z żużlem Kanadę -12.5 w bet365.
Oferta buków marna.
Teraz do rzeczy. Najlepszym betem moim zdaniem na dziś poza underem Łotyszy widzę under 24.5 Finlandia - Dania. Taką linię ma jeszcze fonbet. Wpłaciłem i zagrałem. Chłopaki coś się naprawili bo limit na lacrosse mam do 300 €. Kiedyś na każdy zakład 5 € ????
Linia 24.5 w fonbecie jest jeszcze na Łotyszy. Też można pograć.
Bwin live daje marnie... pewnie tylko topowe mecze będą dawali. Dziś widzę będzie mecz Kanady z Japonią. Można będzie popatrzeć i pograć.
Analizy żadne... no ale generalnie za wiele nie będę tutaj &quot;świrował&quot;, najlepsze bety na dziś Łotwa unde 24.5 fonbet @1.85 i Dania under 24.5 @1.85 fonbet.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie było mnie w temacie a nikt inny nie podjął tematu...
Z powyższego postu:
Słowacy -5 ✅ 10-4
Kanada -12,5 ✅ 17-4
Szkocja - Łotwa under 24 / under 24.5 zwrot/✅ 20-4
Finlandia - Dania under 24,5 ✅ 14-2
Ponadto zawsze jeszcze na live coś się dogra.
Na dziś bez &quot;świrowania&quot; patrząc w ofertę najlepiej zapowiada się peffka Polska - Finlandia under 23 @1.925 pinnacle.
Teraz spadło do 22.5.
Tutaj linia powinna być gdzieś w okolicy 20 goli. Taka linia w pinnie to trochę za wysoka. Pograłem i zobaczymy co będzie. Jak nikt nie będzie się tutaj udzielał to sam męczyć się nie będę... :-|
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Powyżej typ na under 23 był zwrot. Wynik 11:12.
Jest chwila czasu to skrobnę.
Na dziś zagrałem Netherlands/Scotland (U 22.5) for Game @1.909 pinnacle.
Holendrzy za wiele nie strzelają i za wiele nie tracą. W zależności od rywala. Dziś przyjdzie im się spotkać ze Szkotami. Patrząc na dzisiejszą ofertę u buków to mi się spodobało.

Niedługo finał. Jutro o 17:00 w nim zagrają Amerykanie z Kanadyjczykami. Niespodzianki nie ma.
Mecz o brąz jutro o 14:00. Australia zagra z Japonią.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Powyżej typ na under 23 był zwrot. Wynik 11:12.
Jest chwila czasu to skrobnę.
Na dziś zagrałem Netherlands/Scotland (U 22.5) for Game @1.909 pinnacle.
Holendrzy za wiele nie strzelają i za wiele nie tracą. W zależności od rywala. Dziś przyjdzie im się spotkać ze Szkotami. Patrząc na dzisiejszą ofertę u buków to mi się spodobało.

Niedługo finał. Jutro o 16:00 w nim zagrają Amerykanie z Kanadyjczykami. Niespodzianki nie ma.
Mecz o brąz jutro o 13:00. Australia zagra z Japonią.
W drugim ,mała niespodzianka,powinni być Irokezi,ale niestety po perypetiach paszportowych ,nie zostali wpuszczemi na terytorium Wielkiej Brytanii.Mam nadzieję,że w Finale,Kowboje odegrają się za niesłuszna porazkę 9-10 z meczu grupowego z zawodnikami z Klonowym Liściem na piersiach.

Jak Vader napisał powyżej,najlepiej jednak tegoroczne mistrzostwa obserwowac na live i delikatnie atakować.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Na dziś zagrałem Netherlands/Scotland (U 22.5) for Game @1.909 pinnacle.
✅ 10-11
Moc była ze mną ;)
Na 5 min. przed końcem Szkoci dziabnęli na 10-12. Byłoby ciężko, ale bramka nieuznana. Mecz się skończył underem.
Jutro 3 mecze.
11:00 Anglia - Niemcy - mecz o 5 miejsce,
14:00 Japonia - Australia - mecz o brązowy medal,
17:00 Kanada - USA - mecz o złoty medal.

Oferta z pinnacle

Korci mnie zagranie na Kanadę. Tylko mój &quot;nauczyciel&quot; od lacrosse zagrał długoterminowy zakład na win USA. Nie wypada grać przeciwko... dlatego jutro pomyślę nad tym czy coś zagrać.
Ale najbardziej kusi mnie zagrać +8.5 Niemców. Anglicy grali mecz inauguracyjny z Niemcami, w zamian za brak Irokezów. Anglicy słabo się prezentowali w meczu z naszymi sąsiadami. Poczekam na ofertę. Może ktoś jeszcze wyskoczy z jakimś &quot;świrkiem&quot;.
Mimo, że nowych nabytków w temacie nie ma to może jednak dzięki tym mistrzostwom i kilku postom niektórzy dowiedzieli się o istnieniu takiego sportu. Kolejna promocja sportów niszowych przyjdzie wraz z bandami (taka dyscyplina sportu- a nie hooligansi ;) )
 
Do góry Bottom