>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lacrosse

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Anglia vs Niemcy (+8.5) dla Mecz wziąłem lekko w pinnacle.
✅ 14-9 http://worldlacrosse.thisisbrandnew.co.uk/results/?cmd=game-details&amp;amp;gameid=106
Niepotrzebnie tak lekko zagrałem. Wynik zgodnie z przewidywaniami. Anglicy nie radzili sobie często, tak jak w pierwszym meczu otwarcie, z szybkimi atakami Niemców.
Anglicy ponownie na mistrzostwach 5 ekipą na świecie.
Koncepcji na mecz o brąz brak. Popatrzę, może coś na live się ugra.
Finały się ogląda a nie obstawia... podobno.

Canada/USA (U 23.5) na Mecz @1.943 pinnacle
Zdecydowałem się zagrać underek. Mecz grupowy oglądałem. Jako, że to byli główni faworyci to ich mecze można było najczęściej oglądać. Nie sądzę aby jedni i drudzy poszli na jakąś ostrą wymianę ciosów. Jeśli nie będzie dogrywki to przewiduję tutaj under. Oraz chyba jednak Kanada wygra. Ale najbezpieczniejszy bet w mojej ocenie to under.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Canada/USA (U 23.5) na Mecz @1.943 pinnacle
✅ 10-12 http://worldlacrosse.thisisbrandnew.co.uk/results/?cmd=game-details&amp;amp;gameid=108
Tutaj wszystkie wyniki meczów na mistrzostwach -&gt; http://worldlacrosse.thisisbrandnew.co.uk/results/?cmd=game-schedule

Finał też dał zarobić, tak jak pisałem - jeśli nie będzie dogrywki to under siądzie ;)
Mistrzami Świata zostali Amerykanie.
W połowie meczu prowadzili 8-4. Żeby po 3 q remisować 8-8. Początek 4 q to 9-8 dla Kanady. W porę Jankesi się ogarnęli i wygrali ostatecznie.
Oficjalna strona mistrzostw zamula. Więc podrzucę kilka linków jak ktoś chce sobie poczytać.
&gt; CYK 1 &lt;
&gt; CYK 2 &lt;
&gt; CYK 3 &lt;
Most Valuable Player: Paul Rabil, United States
Top Goalie: Chris Sanderson, Canada
Top Defender: Brodie Merrill, Canada
Top Midfielder: Paul Rabil, United States
Top Attackman: John Grant Jr, Canada

Podsumowanie typerskie. W temacie podałem tylko jeden nietrafiony typ- Holandię. 2 zwroty. Reszta wygranych - nie chce mi się dokładnie liczyć.
Sam osobiście zagrałem przed meczem 21 zakładów. 3 chybione, 3 zwroty i reszta wygranych. Nie było czasu żeby je wszystkie podać tutaj... ponadto sporo zakładów na live których zliczyć się nie da...
Największy bet tych mistrzostw to underek Finów z Duńczykami. Piękny singielek w fonbecie :jupi:
Nie widziałem, żeby w polskim (międzynarodowym też?) internecie ktoś podawał tak skuteczne typy (galante peFFki) na Mistrzostwa w Lacrosse :p
Może kogoś zainteresowała ta dyscyplina przy okazji tak wielkiej imprezy.
Niestety nikt &quot;nowy&quot; w temacie się nie pojawił... :;/:
Przyjdzie jeszcze czas na promocje innych &quot;wynalazków&quot; w tym dziale ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dobra z nudów przed wyjazdem przejrzałem ofertę Pinka i znalazłem 2 ciekawe typki z lacrosse, z MLL.


Chicago Machine - Denver Outlaws 1.529 ✅
Pinnacle

Denver to vicelider tabeli, u siebie 4-1, jedyna przegrana ostatnio z Bostonem, ale Boston miażdży generalnie. Poza tym same wygrane, ostatnia to 15-11 z Chicago. Maszyny away dają ciała 1-4, jedyny win to ze słabym Toronto. Chicago 3 przegrane z rzędu. W dodatku mają 2 najgorszych goalies w lidze.


Chesapeake Bayhawks - Boston Cannons 1.444
Pinnacle

Boston u siebie 5-0, goście 2-3 away. Boston ma najlepszego bramkarza w lidze, kilku zawodników w czołówce Top Scorers, siła Bayhawks jednak mniejsza. Boston on fire, ostatnio 3 wysokie wygrane, w tym z Bayhawks na wyjeździe 6 punktami. Peffka i już.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Od początku sezonu 2011 (więc od początku tego roku właściwie bo rozgrywki zaczęły się w styczniu) obserwuję dosyć wnikliwie rozgrywki egzotycznego w Polsce sportu jakim jest Lacrosse.
Oczywiście moim obserwacjom poddałem najlepsza ligę świata czyli amerykańską NLL i MLL. Rozgrywki aktualnie znajdują się mniej więcej w połowie sezonu zasadniczego więc myślę że mogę poczynić już drobne próby typowania w tej dziedzinie.
Edmonton Rush - Calgary Roughnecks -&gt; Calgary win (ML OT) [1.86][Pinnacle] ✅

Calgary bez wątpienia jest jedną z mocniejszych ekip 10-drużynowej ligi NLL. W ubiegłym tygodniu zespół z Kanady przegrał w pełnym dramatyzmu meczu z ekipą z Toronto. Spotkanie było dosyć istotne bo mierzył się dwie drużyny z najlepszymi bilansami w lidze, po dogrywce wygrali zawodnicy TOR. Dziś CGY będą chcieli odbić sobie porażkę za tamten prestiżowy pojedynek, Edmonton jest od nich wyraźnie słabsze zwłaszcza w bronieniu własnej bramki. Roughnecks mają w swoim składzie czterech zawodników wybranych do meczu gwiazd ligi NLL, nie sądze żeby okazali słabość drugi raz z rzędu. Tym bardziej, że meczów w tych rozgrywkach Lacrosse nie jest tak dużo jak w innych amerykańskich systemach (NBA, NHL, MLB) i każdy punkt jest na wagę złota.
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
nie wiedziałem ze taki temat jest! ???? ostatnio coś takiego oglądałem:p Myślę ze zacznę sie niedługo wypowiadać jak bardziej to ogarnę ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jedziemy z kolejną imprezą.
World Indoor Lacrosse Championship - Prague, May 21-28, 2011
Przydatne linki:
http://www.wilcprague2011.com/ (oficjalna strona, będzie można oglądać mecze bo mają dawać streamy)

http://www.filacrosse.com/

Strona federacji.
Uczestnicy mistrzostw.
http://www.wilcprague2011.com/team#undefined

Australia

Canada

Czech Republic

England

Ireland

Iroquois Nationals

USA

Slovakia


Jeszcze nie patrzyłem bliżej co i jak. Brak czasu... ale jutro wieczorem, ewentualnie w sobotę rano popatrzę co byłoby do grania.
Ofertę już zarzucili bwin i pinnacle.
Spodziewać się można, że jak od lat livebetting będzie na bwin, może też być na bet365. Bwin pewnie po kilku dniach &quot;dziabania&quot; odpuści realizowanie meczów na live :razz:
Liczę na udział w temacie Foxa - prekursora tej dyscypliny na forum, Olo może gdzieś się zakręci, no i na nowy narybek.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja tam poczekam bliżej spotkań, może jakoś linie się zmienią, zobaczymy czy po mojej myśli czy nie. Jakieś coś mi w głowie siedzi, ale poczekam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Człowiek wstaje rano w sobotę... żeby popatrzeć co i jak a tutaj lipa. Zawsze można było oglądać wszystkie mecze za darmo. Na otwartych MŚ mecze są co 2 godziny od rana do wieczora. A tutaj 3 mecze dziennie i chcą kasę - 2.10€ za mecz lub 3.50€ za dzień.
Widzę, że to ładna ma być promocja Lacrosse. Jakoś zero myśli marketingowej i Czechów.
Póki co to pierwszy mecz ale ofertę tylko dali bwin i pinnacle. Fonbet i bet365 chyba nic nie da.
Livebetting też brak. Może na drugim i trzecim meczu coś się pojawi ale chyba marne szanse
Dla zabawy wziąłem w pierwszym meczu wziąłem lekko under 30.5. Zobaczę co z tego wyjdzie.

USA - Czechy, Czesi +12.5 @1.85 bwin

Wiadomo, że leciutko w ramach testu ale jakoś nie widzę Jankesów szalejących z Czechami. Czesi u siebie więc wypada się sensownie zaprezentować a Amerykanie wcale tak mocno nie wyglądają. W pinnacle linia -/+11.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja od siebie dam tak:

Anglia - Australia
under 25.5 1.962
Pinnacle

Anglicy dobry difens nawet, na średnich Australijczyków powinno styknąć. Pierwszy mecz, ostrożna gra, żadnej strzelaniny się nie spodziewam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dla zabawy wziąłem w pierwszym meczu wziąłem lekko under 30.5.
Pierwszy bet na ✅ 23-3. Jak będzie livebetting to może wykupię stream bo już zarobiłem kasę na całe MŚ.
Też mi podoba się ten underek Olo. Ale ja wziąłem U 26.5 po @1.85 w bwinie. Mam nadzieję, że styl gry oby drużyn wiele się nie zmienił z dotychczasowego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja od siebie dam tak:

Anglia - Australia
under 25.5 1.962 ⛔
Pinnacle

Anglicy dobry difens nawet, na średnich Australijczyków powinno styknąć. Pierwszy mecz, ostrożna gra, żadnej strzelaniny się nie spodziewam.

I niestety pierwsza wtopa na tych MŚ. Na szczęście miałem też Anglików z handicapem pogranych, więc nawet na tym meczu było do przodu. Rozstrzelali ich Anglicy, można było się spodziewać, że wygrają, ale nie że aż tak wysoko.

Czesi od Skywalkera też pobrani w każdym razie i ✅ po 1 dniu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
USA - Czechy, Czesi +12.5 @1.85 bwin
✅ 14-5
U 26.5 po @1.85 w bwinie
⛔ 28
Słowacja - Kanada under 29.5 @1,85 bwin
Mecz za chwilę. Nie bardzo widzę atak z jednej i z drugiej strony na takim poziomie żeby przekroczyli 29 punktów.

Czechy - Iroquois National, Irokezi -14.5 @1.85 bwin/pinnacle

Irokezi to killerzy, nie mają zbytnio litości dla rywali. Na ostatnich MŚ pokulali Czechów 24-4. Tutaj mam nadzieję, że pokulają ich co najmniej 15 skoro Irlandczyków zrobili dwudziestoma.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A na dziś póki co:

Słowacja - Kanada
under 29 2.090
Pinnacle

Kanada w czwartek w tzw. warmupie z Czechami wygrała 15:8. Słowacja jest sporo słabsza niż Czesi, więc o 8 bramkach nie ma mowy, 2-3 gole to max. A Kanadzie jakoś nie sądzę, że będzie się chciało przemęczać, za rozmiary wygranej punktów nie dają, więc po co.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1:18, chłopcy z Kanady się nie przemęczali.
Olo bez podniety...
Primo nie widzę sensu cytowania posta żeby podsumować typ i nie pisząc nowego typu.
Secundo podałeś wynik do HT... Końcowy to 1:27 :wink:
Ale mogło być gorzej - mogłeś wkleić jakieś screeny z wygranych a nie podanych tutaj peffek i jeszcze pożebrać o punkty do reputy :p
Pucuj kolejne peffy :cool:
Słowacja - Kanada under 29.5 @1,85 Bwin
✅ 1:27
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na jutro już typ:


Kanada -16.5 - Australia 1.85
Bwin

Pokazali Kanadyjczycy dziś trochę mocy. Australia wręcz przeciwnie, w starciu z Anglikami słabo. A Anglicy i Kanadyjczycy to ciut inna półka. Co prawda Australia też mocniejsza od Słowacji, ale 17-bramkowa wygrana powinna spokojnie być.



A na dziś jeszcze:

USA -18.5 - Irlandia 1.990
Pinnacle

Stany przed meczem z Irokezami urządzą tu sobie wg mnie trening strzelecki. Będą chcieli też pewnie pokazać, że nie są gorsi od Irokezów. Wczoraj 14 z Czechami, ale Czesi mają mocniejszą pakę, no i więcej mobilizacji, bo grają u siebie. Irlandia pewnie podobnie jak wczoraj zakręci się wokół 3 bramek, coś w tym stylu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ireland - USA World Indoor Lacrosse Championships typ over 23,5 kurs 1.962 wynik 1-22 ⛔

kurs 1.962| STAWKA 10 j | EW 19,62 j Pinnacle

Typ na szybko ,dziś Żonka imieniny wyprawia.Zawodowcy z NLL postrzelają sobie w meczu z zwodnikami z Zielonej Wyspy.Kliku zawodników z NLL gra gra równieżw zespole Irlandii.Wczoraj Irlandia przegrała z Irokezami 3-23...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
USA -18.5 - Irlandia 1.990 ✅
Pinnacle
Amerykanie się postarali i ładnie pocisnęli 22:1.


Na jutro jeszcze poza Kanadą takie cosie:

Irokezi -4.5 - USA 1.85
Bwin

Tutaj myślę, że Irokezi pocisną Amerykanów. Irokezi pokazali moc dziś z Czechami - 25:5 mówi samo za siebie. USA 14:5. Mają lepszą pakę i powinni to spokojnie jutro udowodnić. Mobilizacja będzie, bo taki mecz to dodatkowy prestiż.


Słowacja - Anglia
over 26.5 1.962
Pinnacle

Anglia z Australią 20:8, Słowacja z Kanadą 1:27. Słowacy nie powinni zdobyć aż 8 bramek jak Australijczycy, ale myślę, że z 4-5 bramek są w stanie zdobyć. Kanadyjczycy na bank nie grali na maksa w ataku, a i tak rzucili Słowakom 27. Anglicy słabsi, ale myślę, że mogą spokojnie rzucić ponad 20.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom