>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lacrosse

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Amerykanie się postarali i ładnie pocisnęli 22:1.


Na jutro jeszcze poza Kanadą takie cosie:

Irokezi -4.5 - USA 1.85
Bwin

Tutaj myślę, że Irokezi pocisną Amerykanów. Irokezi pokazali moc dziś z Czechami - 25:5 mówi samo za siebie. USA 14:5. Mają lepszą pakę i powinni to spokojnie jutro udowodnić. Mobilizacja będzie, bo taki mecz to dodatkowy prestiż.


Słowacja - Anglia
over 26.5 1.962
Pinnacle

Anglia z Australią 20:8, Słowacja z Kanadą 1:27. Słowacy nie powinni zdobyć aż 8 bramek jak Australijczycy, ale myślę, że z 4-5 bramek są w stanie zdobyć. Kanadyjczycy na bank nie grali na maksa w ataku, a i tak rzucili Słowakom 27. Anglicy słabsi, ale myślę, że mogą spokojnie rzucić ponad 20.
Olo racja Irozezi ze względów politycznych w zeszłym sezonie nie mogli wystapić w Anglii na otwartym stadionie.Moc jest, potencjał jest, GO Haudenosaunee, choć z plemion indiańskich kocham Dakotów...Hoka hey, hoka hey, hadre hadre sucome, sucome
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kanada -16.5 - Australia ✅
1.85
Bwin

Irokezi -4.5 - USA 1.85 ⛔
Bwin

Słowacja - Anglia
over 26.5 1.962 ✅
Pinnacle
Niestety w prestiżowym meczu było na styku, a i tak w drugiej połowie Irokezi musieli odrabiać straty z pierwszej, gdzie było zdaje się 4-7. Spodziewałem się lepszego wyniku.

Na jutro lecimy dalej:

Australia -4.5 - Słowacja 1.962
Pinnacle

Ja sobie lekko pogram na Kangurów. Póki co lekko poniżej oczekiwań grają, ja tam nie spodziewałem się, aż tak wysokich porażek z Anglią i Kanadą. A Słowacy niczym nie zaskoczyli, słabi są i tyle. Więc widzę wygraną Australii.


Kanada -12.5 - Anglia 1.962
Pinnacle

Kanada pokazuje swoją moc, 27:1 ze Słowacją, 26:2 z Australią. Anglia odpowiednio 24:7 i 20:8. Też dobre wyniki, ale jednak nie to samo. Myślę, że Kanadyjczycy nie odpuszczą, bo i po co, będą mieli wolny los w 1/4 przecież. A jak nie odpuszczą to pocisną Anglików fest.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Australia -4.5 - Słowacja 1.962 ✅
Pinnacle
12:7, więc akurat ładnie wyszło, na styku, ale ważne, że po dobrej stronie ;)

Czechy -10 - Irlandia 1.962
Pinnacle
Czesi są lepsi, nie ma co ukrywać, Czesi grają u siebie, walczą o 1/2, mobilizacja jest. Irlandczycy póki co lipa, więc nie widzę przeciwwskazań do kontynuacji słabej formy.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kanada -12.5 - Anglia 1.962 ✅
Pinnacle

Czechy -10 - Irlandia 1.962 ✅
Pinnacle

Dwa kolejne typy dziś również na plus. Wyniki odpowiednio 28:5 i 18:5. Także typy spokojniutko siadły.

Po fazie grupowej wygląda to tak:



W 1/4 finału wolne losy mają Kanadyjczycy i Irokezi, zgodnie z planem. W dwóch pozostałych ćwierćfinałach zagrają Anglia z Czechami i USA z Australią. O 7 miejsce Słowacja z Irlandią.
Jutro dzień wolny, więc pozostaje czekać na kursy i dalej łapać typy.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Bwin dał kursy, więc coś tam podam ;)

Anglia - Czechy
over 21.5 1.85
Bwin

Anglicy mają obronę jaką mają. To, że z Kanadą dostali 28 bramek to jeszcze nic. Ale 8 bramek od Australii i przede wszystkim 7 od Słowacji nie wystawia im zbyt dobrej recenzji. Czesi 18 goli z Irlandią, po 5 ze Stanami i Irokezami. Coś potrafią strzelać. Grają u siebie, więc z pewnością mobilizacja do zdobywania bramek ogromna. Teraz w drugą stronę, Anglia rzuca niemało. Oczywiście z Kanadą 5 bramek to i tak niezły rezultat, ale poza tym 20 z Australią i 24 ze Słowacją. Czesi 25 bramek straconych z Irokezami, 14 ze Stanami i 5 z Irlandią. Myślę, że Anglia jest w stanie wrzucić im ze 12-13 bramek, jak nie więcej, a i Czesi trochę dołożą i tak się złoży to na over.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czas na mecz Słowacja - Irlandia. Tutaj mam 2 typy nawet na ten mecz.

Słowacja +4.5 - Irlandia 1.85
Bwin
4/10

over 20.5 1.85
Bwin
3/10

Mocniejszy typ na Słowaków z handi, lżej overek. Słowacy dostali w dupeczkę od Kanady 27:1, słaby wynik. Później 7:24 z Anglią i 7:12 z Australią. To 14 goli strzelonych w tych 2 meczach rokuje dobrze przed meczem z Irlandią wg mnie. Irlandia 5:18 z Czachami, 1:22 ze Stanami i 3:23 z Irokezami. Wiadomo, że obie ekipy nie grają za dobrze w obronie. Irlandczycy ponoć dobrze stwarzają sobie sytuacje tylko ich nie wykorzystują, więc tu już wina leży po ich stronie. Nie mówię, że nagle Słowacja jest wielkim faworytem, ale uważam, że stać ich na to, żeby nie przegrać 5 bramkami.
A co do overa to właśnie kieruję się tą nienajlepszą lekko mówiąć obroną obu ekip i tym, że coś tam strzelać potrafią.
 
Do góry Bottom