>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ladbrokes

weed233 854

weed233

Użytkownik
Jak ktos nie ma tam konta a chce bonus 25funtow bez depo to pisac. Wygralem w konkursie nie moge skorzystac :\
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
W dalszym ciągu na konto zarejestrowane w UK przez znajomego nie będzie można grać w PL?
Nie zmieniło się może coś w tej kwestii?
Jeśli nie to pozostaje podsyłanie typów znajomemu ale wtedy trzeba będzie coś odpalić .. ????
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
W dalszym ciągu na konto zarejestrowane w UK przez znajomego nie będzie można grać w PL?
Nie zmieniło się może coś w tej kwestii?
Jeśli nie to pozostaje podsyłanie typów znajomemu ale wtedy trzeba będzie coś odpalić .. ????
nie wiem po co takie kombinacje? Żeby płakać, że bukmacher się &quot;czepia&quot; i nie chce wypłacać? Chyba oferta, aż tak się nie róźni by warto było pchać się do nich na siłę?
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
czy ktoś gra u tego buka? chciałem wypłacić pieniądze, ale jestem chyba ślepy i nie wiem gdzie jest ta opcja, ktoś pomoże?
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
przyjechałem do PL na wakacje i wyskakuje mi że nie mogę grać u tego buka w kraju w którym jestem... poważnie?
 
betbangtheory 93

betbangtheory

Użytkownik
Dalej nie można grać z Polski? Jestem czasowo w Irlandii i nie wiem czy nie założyć konta 50 euro free bet ???? ale zaraz po świętach wracam i nie wiem czy nie będzie w razie co problemu z wypłata itd
 
Do góry Bottom