>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lato transferowe Ligue 1- 2016/2017! Newsy + Dyskusja

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ktoś ma jakieś pinfo/propozycje co do losu Zlatana po sezonie? Zostaje? Idzie do MU?
Nadal toczy gierkę pod publikę że może Milan, może Chiny a może jednak zostanie. Trzeba poczekać i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie z wypowiedzi zawodnika nie można nic wywnioskować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ktoś ma jakieś pinfo/propozycje co do losu Zlatana po sezonie? Zostaje? Idzie do MU?
Wszystko się okaże w najbliższych tygodniach. Z tego co wiem to francuska prasa podaje, że PSG będzie dysponował znów wielkimi pieniędzmi na transfery. Może to oznaczać, że będą chcieli wzmocnić atak. Z pewnością cel jest jeden. PSG ma wygrać LM w przyszłym sezonie. Skoro Zlatan zawiódł w dwumeczu z City to mam przeczucie, że nie zostanie...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rene Girard poprowadzi FC Nantes.
Klub potwierdził za pośrednictwem swojej strony internetowej, że 62-latek przejmie zespół od początku przyszłego sezonu. Tym samym zastąpi obecnego trenera, Michela Der Zakariana.
Francuz związał się z drużyną na dwa lata. Jego asystentami będą Gerard Bernardet i Nicolas Girard. Oficjalnie zaprezentowany zostanie 17 maja na Stade de la Beaujoire.

Trener prowadził ostatnio Lille, a wcześniej Montpellier, z którym udało mu się zdobyć w 2012 roku historyczny tytuł.
transfery.info
Ciekawa zmiana, jestem ciekaw jak Nantes rozpocznie następny sezon.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
1. Mamy już potwierdzenie...tak jak przypuszczałem Zlatan opuści PSG po sezonie.

2. Ousmane Dembele przechodzi do BVB. Szkoda, że tacy jak on odchodzą...W ten sposób osłabia się bardzo pozycja całej Ligue 1.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat transferów oraz wydarzeń wokół przyszłego sezonu Ligue 1 !


Pamiętajcie, że to w lecie się najwięcej dzieje i fakt, że nie ma teraz meczy nie oznacza, że w Ligue 1 nikt nie pracuje :grin:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Claude Puel nie będzie już szkoleniowcem OGC Nice. Jego następcą został Lucien Favre.

Zmiana na stanowisku sternika francuskiego klubu nastąpiła bardzo szybko. Najpierw włodarze zespołu poinformowali w oficjalnym komunikacie, że wspólnie z dotychczasowym trenerem doszli do wniosku, że ich czteroletnia współpraca dobiegła końca, a następnie kilka godzin później podali, że do kontrakt 30 czerwca 2019 roku z &quot;Les Aiglons&quot; podpisał Lucien Favre.
Szwajcar do tej pory pracował z zespołami ze swojego rodzimego kraju oraz z Herthą i Borussią Mönchengladbach. Z tej ostatniej drużyny odszedł pod koniec września po serii spotkań bez zwycięstwa.
Z kolei Puel, który w przeszłości prowadził Monaco, Lille oraz Olympique Lyon w niedawno zakończonym sezonie doprowadził ekipę z Nicei do zajęcia rewelacyjnego czwartego miejsca w Ligue 1, które zapewni zespołowi start w fazie grupowej Ligi Europy.
transfery,info
Mamy pierwszą zmianę w Ligue 1
 
T 0

tarski

Użytkownik
Maciej Rybus na badaniach w Lyonie
W poniedziałek Maciej Rybus przyleciał do Francji, gdzie między 13, a 18 przechodził badania medyczne. Decydowała się jego najbliższa przyszłość, Olympique Lyon – wicemistrz Francji – oferuje 28-letniemu lewemu obrońcy trzyletni kontrakt.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Maciej Rybus na badaniach w Lyonie

W poniedziałek Maciej Rybus przyleciał do Francji, gdzie między 13, a 18 przechodził badania medyczne. Decydowała się jego najbliższa przyszłość, Olympique Lyon – wicemistrz Francji – oferuje 28-letniemu lewemu obrońcy trzyletni kontrakt.

Jest już oficjalna informacja ! Rybus zawodnikiem Lyonu !
Dla mnie to bardzo pozytywna informacja ????

Druga jest taka, że Krychowiak może trafić do PSG za 45 MLN EURO !
Co o tym sądzicie ? Dla mnie przyszły sezon z Polakami na boiskach Ligue 1 zapowiada się fascynująco...

Z drugiej strony...Krychowiak będzie miał bardzo dużą konkurencję...Matuidi według mnie to jeden z najlepszych zawodników PSG oraz jeden z najlepszych defensywnych pomocników Świata...

Co o tym wszystkim myślicie ? ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rybus jak najbardziej odnajdzie się w Lyonie i na pewno będzie robił furorę o Krychowiaka się obawiam patrząc na kadrę PSG.... Jest tam sporo klasowych graczy na środek pola i wydaje mi się że dla Grześka lepiej by było gdyby udał się do klubu gdzie mają mniej defensywnie usposobionych graczy
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Rybus jak najbardziej odnajdzie się w Lyonie i na pewno będzie robił furorę o Krychowiaka się obawiam patrząc na kadrę PSG.... Jest tam sporo klasowych graczy na środek pola i wydaje mi się że dla Grześka lepiej by było gdyby udał się do klubu gdzie mają mniej defensywnie usposobionych graczy
Zgadzam się z tym. Krychowiak będzie miał trudne zadanie...chyba, że Emery ustawi Krychowiaka i Matuidiego obok siebie...wtedy środek pola byłby bardzo ciężki do przejścia ;)

Do tego jeszcze są plotki, że Monaco chce pozyskać Glika...Widać, że Euro służy naszym ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zgadzam się z tym. Krychowiak będzie miał trudne zadanie...chyba, że Emery ustawi Krychowiaka i Matuidiego obok siebie...wtedy środek pola byłby bardzo ciężki do przejścia ;)
Do tego jeszcze są plotki, że Monaco chce pozyskać Glika...Widać, że Euro służy naszym ;)
Monaco woli po 35roku życia obrońców więc Glik odpada;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oprócz informacji o Krychowiaku w PSG mamy dwa wzmocnienia Marsylii.
Henri Bedimo został nowym zawodnikiem Marsylii. Kameruńczyk przez ostatnie trzy lata grał w Lyonie. Jego kontrakt z &quot;Les Gones&quot; wygasa jednak za kilka dni i władze klubu znad Rodanu nie zdecydowały się go przedłużyć. Obrońca trafia więc do OM na zasadzie wolnego transferu. Klub póki co nie poinformował, jak długą umowę parafowały obie strony. 32-latek ma być na Stade Vélodrome następcą Benjamina Mendy&#39;ego, który odszedł wczoraj do Monaco. Lewy defensor w przeszłości grał m.in. w takich klubach jak Montpellier, Lens czy Le Havre. Z tym pierwszym klubem w 2012 roku zdobył mistrzostwo Francji. Ponadto w reprezentacji Kamerunu zaliczył 40 występów, w których strzelił jednego gola.
Transfery.info
Hiroki Sakai został nowym zawodnikiem Marsylii.

26-latek od 2012 roku grał dla Hannoveru. Zespół z HDI-Arena spadł jednak w ubiegłym sezonie z Bundesligi i Japończyk nie zdecydował się przedłużyć swojego wygasającego kontraktu. Do Marsylii przechodzi więc na zasadzie wolnego transferu.
Dla Japończyka niemiecki klub był pierwszym w Europie. Wcześniej występował jedynie w Kashiwa Reysol, której zresztą jest wychowankiem. Sakai to drugi po Kōji Nakacie zawodnik z Kraju Kwitnącej Wiśni, który zagra na Stade Vélodrome.
To już drugi transfer Marsylii tego dnia. Wcześniej do klubu z południa Francji przeszedł Henri Bedimo. Podobnie jak w przypadku Kameruńczyka &quot;Les Phocéens&quot; nie podali jeszcze, jak długą umowę podpisał 25-krotny reprezentant Japonii.
Sakai jest kolejnym piłkarzem, który opuścił Hannover
transfery.info
Marsylia przed nowym sezonem ma jeszcze dokonać kilku wzmocnień. W tym roku Francja zapowiada się ciekawie nie tylko za sprawą Polaków w tej lidze ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Mnie bardzo ciekawi co się wydarzy w PSG po odejściu Ibry.... Czuję pismo nosem, że będzie jeszcze jakiś niezły hicior ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ogromny sukces działaczy Lyonu udało im się pozyskać utalentowanego Mammane z River Plate :
Emanuel Mammana przechodzi do Olympique Lyon.

Francuski klub poinformował, że dziś rano odbędzie się prezentacja reprezentanta Argentyny, który uchodzi za przyszłość defensywy kadry narodowej. Oznacza to, że wicemistrz kraju sfinalizował transfer 20-letniego zawodnika.
Młody defensor w Lyonie zameldował się już w ostatni weekend, by nie tylko załatwić ostatnie formalności związane z przeprowadzką, ale także w celu odbycia badań lekarskich. Z zespołem, do którego kilkanaście dni temu dołączył również Maciej Rybus, związał się na pięć lat.
Kwota transferu nie została ujawniona, ale prawdopodobnie wyniosła dziewięć milionów euro + bonusy, które mogą spowodować zwiększenie łącznej sumy do 12 milionów euro. Na tyle opiewała klauzula odejścia dla europejskich klubów w kontrakcie Mammany z River Plate.
Zimą wychowanek wyżej wymienionej drużyny był blisko dołączenia do Milanu.
transfery.info
Najwazniejsza wiadomośc to że kolonia Polaków nam się powiększa mamy już Glika w Monaco, natomiast następny w kolejce jest Jędza oraz Mączyński. Ten sezon Ligue 1 może obfitować w Polskie pojedynki ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jeszcze nikt tego nie umieścił chociaż było to już parę dni temu.

Po sprzedaniu Ibrahimovica PSG zaczyna się zbroić.
Każdy oczywiście wie, że nasz rodak przeszedł do mistrzów Francji, ale nie tylko on wzmocnił ekipę paryżan:

Hatem Ben Arfa w PSG


Paryżanie oficjalnie ogłosili, że ich drużynę wzmocni Hatem Ben Arfa. Zawodnik przechodzi na Parc des Princes na zasadzie wolnego transferu i podpisał umowę obowiązującą do czerwca 2018 roku. W nowym klubie Francuz może zarabiać około 10 milionów euro i otrzyma dodatkową kwotę za podpisanie umowy. Zagra z numerem 21 na koszulce.

Ben Arfa wcześniej był łączony między innymi z Sevillą i Leicester City. W ostatniej chwili to mistrzowie Francji wygrali wyścig po skrzydłowego.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
W sumie Ben Arfa to nie jest taka super gwiazda. Po odejściu Ibry liczyłem na jakiś transfer - gigant ... Np. Griezmann przechodzi do PSG ????
Zobaczymy co się będzie dalej działo...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W sumie Ben Arfa to nie jest taka super gwiazda. Po odejściu Ibry liczyłem na jakiś transfer - gigant ... Np. Griezmann przechodzi do PSG ????
Zobaczymy co się będzie dalej działo...
Trochę się nie zgodzę, Ben Arfa kiedyś był wielkim talentem, później &#39;&#39;sodówka&#39;&#39; zrobiła swoje. Lecz ostatni sezon miał bardzo udany i pokazuje futbol który reprezentował gdy wielcy bili się o niego. Liczę że ten sezon będzie dla niego jeszcze lepszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom